• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
@lovacka a tie sampinoby boli plnene cim ???
4. apr 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 radsej ani nechci vediet :zipper_mouth: syrovou plnkou a nozickami so sampionov...ale nezjedla som zase neviem kolko...somsi dobla ...neodolala som a to som odolala masku na grilovacke dnes ach jo
4. apr 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka hod to potom do kucharskej knihy pod bielkoviny pls :wink:
4. apr 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka ja som nasla vela takych inspiracii ale ja hubova nie som tam som neskusala a ani nepridavala, nakolko sa snazim pridavat take recepty co mam vyskusane ze je to aj jedle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ja si sampiony davam vsade :sweat_smile:
4. apr 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka ja som schopna ich zjest jedine polozene na ceste a zapecene v rure inak mi to strasne nechuti ale vyprazanu jedlu bedlu milujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davam do pozornosti 2 knihu - dalsich 90 dni .... su tam velmi fajn recepty , hodnotim ju co sa tyka receptov 100x lepsie ako 1 knihu - 90 dnova rozlisovacia dieta
http://www.martinus.sk/?uItem=100363
4. apr 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja uz mam odcvicene....dnes som mala zemiakovu polievku,ale na zajtra vobec neviem co ....ach jaj ....
@lydka84 o dva zyzdne budem na sk tak ak nezabudnem urcite si ju kupim :wink:
4. apr 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi odporucam fakt skvele receptiky :wink: uz sa na ne tesiiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak ani ja neviem co zajtra urobit, rozmyslam nad tymi jablkovymi lievancami .....
4. apr 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 to su ake jablkove lievance?
4. apr 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi vyzera to byt fajn, len mozno miesto ovsenych vlociek dam cleozrnu muku ....
4. apr 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam docvicene :grinning:
4. apr 2014 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 hod nejake recepty nech sa inspirujeme aj my co nemame knihu :grinning:
4. apr 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka no to je pre tych co su po 90-tke nakolko ty mas pizzu so zeleninou a s mozzarelou este zakazanu ale my uz mozeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2014 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 vyzera to dobre,len s cim mam vlocky pomlet?
4. apr 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 tak to veru nic tu nedavaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka ja rozmyslam ze ci po 90 dnovke ked si na udrziavacke to este klesa vaha ci len udrziavas uz tu co mas?
4. apr 2014 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi do mixera daj, ten ti to rozmelie na prasok .... alebo normalne tam daj muku ... a neries vlocky :wink:
4. apr 2014 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka za udrziavacku by si mala dat dole este minimlane 3 kila ... ale ak budes cvicit urcite das aj viac ..... a je to dobre nech si telo odychne a zase zmeni navyk
4. apr 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ja mam strach ze za druhy mesiac nic nedam dole :( uz je polka zamnou a ja mam rovnaku vahu ako poprvom mesiaci
4. apr 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka neboj ja som na tom bola podone rozbehla som sa az v tretom tyzdni ....
4. apr 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ach tak len dufam...dnes som mala v praci take nohavice a tricko s vestou a okulea...no akmi 10 ludi nepovedalo, ze som ako pani ucitelka ta ani jeden :grinning: dokonca jedna pani sa marano pytala..ze vy ste schudla? :grinning: :grinning: :grinning: tak jej vravim no trosku ano :grinning:
4. apr 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka no vidisss tak to je super, dolezite je to, co vidi okolie ze cm klesaju a nie to co ukazuje vaha :wink:
5. apr 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. apr 2014 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak už aj ja mám za sebou 3. vodu - okrem dvoch káv (bez mlieka a cukru) , úplne bez chybičky (narozdiel od 3.mesiaca :grinning: ) úbytok po 2.vode je iba 0,6 kg, ale aj tak som spokojná, pretože spolu mám dolu -12kg, cítim sa dobre a včera ma dokonca 3 ľudia čo ma dlho nevideli pochválili, že vidieť výsledky! takže s odhodlaním idem ďalej :dizzy_face:
5. apr 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2momo2 blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: si sikulka :wink:
5. apr 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2momo2 a co teraz dalej ???????
5. apr 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 do utorka mám ešte 90-dňovku. A ďalej samozrejme pokračovacia dieta , teda ďalších 90 dní. Mám v pláne usilovne cvičiť s Jill a keď bude ustálené pekné počasie tak veľa veľa bicyklovať vonku - takže ďalej len úbytky dúfam :grinning:
5. apr 2014 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2momo2 tak nejako ako aj ja, ale ja mam este do velkej noci este 90-tku ...a udrziavacku zacnem az po velkej noci .... a samozrejme spolu s Jill
5. apr 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok