90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
18. apr 2014

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
podrobnosti o 90 DD + rozpis dni sa dozviete na strane 1666 - prvy prispevok odomna 🙂

knihy na stiahnutie:

http://uloz.to/xr2H5X2/90denni-rozlisovaci-diet...

http://www.ulozto.sk/x7KtQW2G/90-dnova-rozlisov...

adresy na uzitocne linky o dietke :

https://sites.google.com/site/locevalnadieta/po...

http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...

http://martininakuchyne.blogspot.sk/p/90-denni-...

a teraz dve tabulky zapíšte sa , jedna je o vahe aby sme videli ubytky :

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

a druha ubytky v cm ... tam ma kazda viac riadkov aby sa ubytky dopisali vzdy po vodovom dni :

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
a ešte , urobila som skupinu, ktorá bude fungovať ako naša KUCHARSKA KNIHA tak sup sup pridavat recepty kludne aj s fotkami na inspiraciu vsetky povinne aspon po jednom do každého dňa !!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/group/5470/

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jeinabe
19. apr 2014

Ahojte dievcata....vcerajsia voda na 100% splnená....vysledky som zapisala do tabulky....vaha mi klesla o - 5,5kg, hlavne ma potešil úbytok z bokov, aj z pása.....dalsiu vodu budem mat az o 33 dni, tie 4 dni musim dobehnut, aby som ju poctivo dodrzala....zatial som spokojna ako to ide....ale od 4-ej ma straaasne boli hlava, neviem ci zo vcerajsej vody, ale v noci som nic nespala kvoli malemu, vcera sme skoncili na pohotovosti - angina........ 😒

misena741
19. apr 2014

zijete? 😀 😀 😀

lydka84
19. apr 2014

@jeinabe ahoj blahozelamaaaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dolezite su cm a tie ta tesia co je skvele 😀 😀 😀 😀 .... ja tiez riesim cm viac ako vahu, co tam po tom co ukaze vaha, dolezite je ze z rifli nic nevylieza a ticko nie je obtiahnute, a mozme na seba natiahnut plavky a nehodia nas do mora ze sme veleryby že ?? 😀 😀 😀 😀 ....... ta bolest hlavy moze byt po vode tym ze nemas ziadnu energiu ale aj z pocasia.... mna boli uz tyzden v kuse ale ja to mam asi zo zapalu dutin tie bolesti ...... takze pekne sa napapaj daj si cajik, kavu a ak nic nezaberie tak potom tabletku. Malemu prajem skore uzdravenie 😉

lydka84
19. apr 2014

@misena741 zijemeeeeee 😀 😀 😀 😀 a ty ako zijes ????? 😎 😎 😎 😎 😎

lydka84
19. apr 2014

@jeinabe a pozerala som teraz tabulky, cez podbrusko ,boky a stehna si krasne zisla 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jeinabe
19. apr 2014

@lydka84 Dakujeeeem 🙂 ......Hej, sak mi letia vsetky nohavice, aj v robote, mozem sa vratit k starsim, do ktorych som nevošla....aj z brucha pekne zislo, ale este stale mam z coho chudnut 😀 😀 😀 ....no konecne som si dala ovocne ranajky, kavicku (vcera som si ani kavu nedopriala), ale aj tabletku a uz ma hlava neboli.....
Nakoniec som sa rozhodla, ze na obedik si dam ryby v paradajkovej omacke, sak je to pôstne a na veceru trosku pomiesam sunku, klobasu, trosku vajicka....ale tak budem mat pokoj, ze som ochutnala a mozem pokracovat v dietke 😀 ...a ukludnujem sa tym, ze aj tak su to bielkoviny 😝 😝 😝
A na zajtra do prace si navarim zeleninkove rizotko..... 😉 ...a dakujem za maleho, dufam, ze sa mu do pondelka polepsi......

jeinabe
19. apr 2014

A kolaciky si odkladam na pondelok...🙂.....a v pondelok sa asi upeciem to pucce, ked si taaak to chvalite 🙂

lydka84
19. apr 2014

@jeinabe no ja tiez tak pomaly vytahujem stare zasoby rok odlezane v skrini ...minuly rok som nevosla, teraz sedia super tak sa vytesujem ....... a chudnut je vzdy z coho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....
inak sme rovnako tym padom od teraz ja dnes tiez bielkoviny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja si idem urobit na dnes grecky salat .,........... 😝 😝 😝 😝 😝 ... zajtra pracujes ??? ako to ??? robis v zdravotnictve? ci ?

lydka84
19. apr 2014

@jeinabe je to super, hlavne ked su cerstvo upecene..... ja som si to potom dala do sackov po 2 ks (robila som vacsie) do mrazu a teraz len vecer vytiahnem rozmrazit, v praci zohrejem v mikrovlnke v sacku a super obedik bez varenia je hotovy 😀 😀 😀 😀

jeinabe
19. apr 2014

@lydka84 presne tak v zdravotnictve, takze sviatky su pre mna tabu.... 😖 , ale co uz narobim, ked som sa rozhodla ist takymto smerom....no ja po porode som postupne zmenila satnik na vacsie cislo, ale niektore veci sa este najdu 😀 ...a mam take kratasky, do ktorych by som sa chcela vojst, ale neviem neviem ci sa to podari.... 😀 ...ja budem rada ak este schudnem aspon 7 kg, potom uz budem mat idealnu vahu.....len sa bojim, aby som potom nepribrala naspat....

jeinabe
19. apr 2014

@lydka84 Dobry napad....ale myslim, ze MM to bude tiez jest 😀 ....a malemu mozno to bude tiez chutit, ale dam mu tam nieco ine ako olivy.....

lydka84
19. apr 2014

@jeinabe tak veru , moja mamina robi dnes aj v pondelok - tak isto zdravotacka....... no ja mam tiez jedny kratasy este co by som chcela vziat na dovolenku no uvidime ako to pojde a ako na mne budu vyzerat ...ja by som k idealnej vahe mala dat dole minimalne 17 kil ( to by som sa dostala na BMI 25 .) ale budem spokojna aj s 12-stimi .... len je to beh na dhu trat velmi dlhuuuuuu , ale verim ze spolu to dame...............a udrzis len vtedy ked sa nerozjes a budes mat aspon aky taky pohyb ....... ale mylsim ze clovek si zvykne aj na porcie aj na zdravsie jedla a ak ich bude robit na veceru a sem tam na obed zamaskrti tak by sa to malo dat udrzat 😉 😉 😉

zebatox
19. apr 2014

Ahojte ja som vcera bola 100% na vode a dnes mam ovocie a vecer si dam trosku z jedal vaha dnes 88, 7 🙂 joj taka som rada uz len 2kg a som lahssia o kila nabrate v zime potom ešte trosku a budem spokojna

lydka84
19. apr 2014

@zebatox supeeeeeeeer 🙂

slavka86
19. apr 2014

Odolavam reznu s omastenymi cibulkovymi zemiakmi co som robila mojim chlapom 😎 ja mam dnes sacharidy, tak sa mi uslo fazulovo-kukuricove rizoto.
Po akom case ste badali vysledky? Som nedockavaaaa

lydka84
19. apr 2014

@slavka86 len odolavaj, drzim prsteky aby si aj odolala 🙂 ....a ake vysledky myslis ??? lebo ze sa kila pohli bolo vidiet po 5 dnoch kedze sa telo odvodnilo ..... ale take ze nad 5 cm po prvom mesiaci u mna .....

lydka84
20. apr 2014

dobre ranko dievcata, tak ako sviatkujeme ????? 🙂 🙂 🙂 dietujeme ci papame dobroty ???? 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zebatox
20. apr 2014

@lydka84 ahoj no vcera som do 5tej mala vodu poto. Som jedla velkonocne jedla a neodolala som kolacom a vysledok+1kg 😠 ale potom pokracujem dalej v diete asi v utorok na 100%

slavka86
20. apr 2014

Cauko baby, ja som dnes sacharid. Netuším co budem jest na obed, nic mi nepride dost fajne 🙂 idem unyt okna a popratat bordel co decka narobili, tak snad nebudem mysliet na dobroty. Mojou vyhodou je, ze manzel kolace nemusi, tak nevypekam a sunka sa bude varit vecer, no a sirek mu tiez nie je po chuti 🙂

lydka84
20. apr 2014

@zebatox nevadi, predsa udene masko, klobasky su slane a sol zadrzuje vodu v tele, ked nabehnes na dietku telo sa odvodni a to kilo tak ako prislo aj odide ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
20. apr 2014

@slavka86 tak ta to extra lakat nebude to mas fajn 😉 😉 😉

slavka86
20. apr 2014

@lydka84 sekla som sa, dnes uhlohydraty 🙂 som ja popleta

zebatox
20. apr 2014

@lydka84 ako neriešim lebo naspat nabehnem ale som obliekla kozenku co mi 10cm nesla zapnut a sedi teraz super tak som rada

lydka84
20. apr 2014

@zebatox nema zmysel, ja tiez neriesim, snazim sa vecerat zdravo a podla pravidiel 90DD ... a cez den si doprajem aj kolacik aj velkonocne dobroty ....a od utorka idem natvro na detox, aby som zapla v sobotu suknu na svadbu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a po svadbe hura na udrziavacku .... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zebatox
20. apr 2014

@lydka84 das to do soboty urcite🙂 a dolezite jr dobre sa citit.ja uz zajtra tie jedla jest asi nebudem velmi to nemusim ale je mi luto ked sa mama tak natrapila ta nechat to nech sa vyhodi potom dala som si troskj na obed a tazke to je

lydka84
20. apr 2014

@zebatox ja ich mam velmi rada hlavne hrudku vajickovuuuu

jeinabe
20. apr 2014

Ahojte, tak ja včera som si dala kúsok šunky, kúsok klobásky a 1 vajíčko...nezjedla som toho veľa, bola som skoro sýta 😅 , ale potom som sa trošku aj cítila previnilo, ale dnes už idem zase na 100% (zatiaľ).. 😀

lydka84
20. apr 2014

@jeinabe a co mas dnes za den ??