90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
20. apr 2014

ahojte kočky - ja som to nejak nedodržala, ale včera večer okolo 17.hod. si vravím dosť - vyliezla som na bike, dala 13 km a potom som už nič nejedla, len vodu pila ...
dnes mám bielkoviny, hoc sa u nás vyvára, vypeká - ráno ovocná misa s deťmi, obed fašírka s ľadovým šalátom - teraz idem dať kafčo, poobede čakáme svokru, dúfam, že nedonesie zákusky 🤐 🤐 🤐 ona je cukrárka.....

suezana
20. apr 2014

@nikushka2521 ja som sa práve rozprávala so známou - ona má dlhodobé tráviace problémy a túto diétu drží už druhý krát - hovorí, že za mesiac išla dole len 1 kg, ale diéta jej vyhovuje práve na tie jej problémy - stratili sa 🙂 🙂
ale verím, že niekto môže mať problém - hlavne s ovocnými dňami.... aj mne nie vždy sadnú.... ale zas môžem za seba povedať, že keď som ju držala prvvýkrát, tak som mala veľmi dobrý pocit, dobrú náladu, bola som plná energie.... kiežby sa mi to aj teraz podarilo 😅 😅

jeinabe
20. apr 2014

@lydka84 Škroby mám, len som to myslela, že na 100% ich dnes už dodržím, keďže včera to nebolo 100% keď som zmiešala šunku, ryby a vajce.... 😉

lal
20. apr 2014

Ahojte baby, od zajtra sa k vam pridavam, nemozem sa uz na seba pozerat...neviem kolko vazim, ale urcite vela, takze najvyssi cas do leta nieco so sebou spravit 🙂

suezana
20. apr 2014

@lal a si tehotná? neviem, či je to dobrý nápad ... aby ti nebolo zle.... 😉

lydka84
20. apr 2014

@lal tesime sa na teba 😉

lal
20. apr 2014

@suezana bohuzial nie som...pravdepodobne som bola, neviem to naisto, ale vyzera to tak a ak to tak bolo, tak vcera som potratila.

@lydka84 dakujem 🙂

lydka84
20. apr 2014

@jeinabe tak ja som dnes zo skrobov mala len obed ....ach jaj zajtra UH tak snad sa podari dodrzat aj mne aj tebe 😉

suezana
21. apr 2014

@lal to mi je ľúto, vymaž si ten posledný príspevok z fotoblogu, lebo sa to zobrazuje, keď dám kurzor na tvoj obrázok .... to malo byť prvé bábätko? 😔

lal
21. apr 2014

@suezana ano, malo to byt prve babatko, vianocne. Snazime sa uz skoro dva roky, ok, tak intenzivnejsie mozno pol roka, ale aj tak...Zistila som to len teraz v utorok a tesili sme sa, ale len do soboty. Viem ze to bol len siesty tyzden, ale baby mi odporucali s krvacanim utekat na pohotovost, zacalo to len par kvapkami. Tak som pre istotu sla, a bol tam taky doktor arogantny a neprijemny, ze co tam vlastne robim sa ma pytal. Doteraz lutujem ze som mu nepovedala, ze teda dakujem a odchadzam a ze som sa mu dala vysetrit.
Vecer sa to potom rozbehlo a...mame po babatku.
Takze chcem prist na ine myslienky a pustam sa do diety 🙂

lovacka
21. apr 2014

ahojte diefcence,
tak co vyoblievane?mne je taka kosa ze pijem teply caj sedim v mikine a rozmnyslam ze veru pojdem zakurit do kozuba 😅
moji chlapci este chodia po oblievacke, som zvedava kolko sladkosti zase nanosia 🙄
dnes mam vodu vodicku a musim ju dat na 100%lebo neviem neviem ci sa k vitaminovemu dnu rata klobasa 😀 sme skoncili vcera u kamosov a sme grilovali no a ja s nimi 😨

suezana
21. apr 2014

@lal moja zlatá, .... ja som to zažila 2x v 7.týždni, aj s hospital., nakoľko som už mala potvrdené tehu... tak chápem 😔 😔 držím palce, nech to pomôže, nech trošku prídeš na iné myšlienky.... inak v našej skupinke otehotnelo viac kočiek behom tejto diétky 😉 😉 tak poďme na to - a snáď to zaberie aj u teba 😵

lal
21. apr 2014

@suezana a museli ta aj cistit? Lebo ja teda dufam ze sa to zaobide bez toho. Doktor mi napisal v nemocnici 5+3, ale vraj tam nevidel nic este, takze ratal iba podla mrchy. Ja strasne dufam ze to vyjde s mrchou vsetko a ze sa buduci tyzden budeme moct znova posnazit.

suezana
21. apr 2014

@lal IP

lydka84
21. apr 2014

@lovacka ahoj no ak bola ta klobaska zeleninova tak ano 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a k dnesnej vode vodicke drzim prsteky 😉

matamisi
21. apr 2014

Ahojte... ja dnes zemiaciky na cibulke so sampionmi a k tomu salatik zeleny 🙂 nastastie my velku noc neoslavujeme vo velkom,lebo mm je v robote.tu sa neoblieva ,ale v nedelu sa hladaju cokoladovy zajaci a vajcia a a dostavaju sa tu darceky....tak vcera dcerka hlada po celom byte ,zial vonku prsalo tak sme to takto vyriesily a este dostala kolieskove korcule 😵 zachvilu pojdeme von trenovat 😀 a nemam ani nic napecene,aspon ma nic nelaka 😀

lydka84
21. apr 2014

@matamisi tak ja este sviatkujem a adnes som stala na vahe a mam dole 0,5 kg porovnani s piatok rano tak som happy ......a od zajtra detox, idem o chvilu zapekat cuketu

lovacka
21. apr 2014

@lydka84 no chutila masovo tak viem ja ti 😀
tak mam v sebe cajik a idem dalej.....ale uz ma prepadava hlad 😝 tento den je strasny pomoooooooooooooc

lydka84
21. apr 2014

@lovacka daj si do vody skoricu, mne to velmi pomaha ... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
21. apr 2014

@lydka84 ale zajtra sa chystam teda na tieto dobrotky....a mam aj jeden cottage cheese tak zajtra asi padne za obet

lydka84
21. apr 2014

@lovacka ze posunuta velka noc ?? 😉

catherrine
21. apr 2014

Ahojte dlhsie som tu nebolaaa.....no ako som sa obavala velkej noci ze priberiem xi tak crevna viroza to poriesilaa zamna uz 2 dni som nemala okrem cierneho caju a vody nic v ustach zo vsetkeho mi je tak ze bleeee ale tak mam ze -2 kg xi no neni mi dobre 😀 😀 😀 a neochutnala som ziadnu dobrotu a tak som sa tesilaaaaa... 😀 😀 😀

lydka84
21. apr 2014

@catherrine no k tym - 2 kg srdecne blahozelam ale crevnu virozu vobec nezavidim 😖 😖 😖 ....prajem aby si bola co najskor fit 😉

catherrine
21. apr 2014

No veru ani nemas co je mi fakt blbooo snad to skoro prejdeee 😀 😀 😀 a dakujem

catherrine
21. apr 2014

a bola som aj pochvalena ako som uz pekne schudla tak to tak dobre padloooo a dodalo energie dalej...dufam ze uz zajtra mi bude lespie a budem moct cvicit lebo mi to aj chyba......... 😖 😖 😖

lydka84
21. apr 2014

@catherrine take pochvaly su super 😉 😉 😉 😉 😉 a hlavne su velmi motivujuce, su hnacim motorom ze to co robime, robime dobre a mame v tom pokracovat 😀 😀 😀 😀

suezana
21. apr 2014

kočky, keď vás čítam, to je taká motivácia 😵 😵 😵 ja to kazím na etapy .... raz sa snažím, vzápätí zlyhám 😖 😖 😖 ak si už dnes nič nedám, tak u mňa obr. úspech .....

lydka84
21. apr 2014

@suezana len treba ist dalej a nevzdavat sa ....sak sme ludia preto zlyhavame ale dolezite je ze ideme za svojimi cielmi, hoc malymi krocikmi ale idemeeeeee 😉

lovacka
21. apr 2014

@lydka84 hej hej posunuta velka noc zajtra bude.ved som poriadne nic z velkej noci nejedla okreme cvikli 😀
dnes zatial 100% vodatak hadamto uz dobojujem uspesne.
aj cvicit by som uz mala lebo teraz ako sme mali same navstevy som ani necvicila 🙄

lydka84
21. apr 2014

@lovacka bojuj bojuj, uz len hodinka a pol a potom aj tak uz jest nemozes 😀 😀 😀 takze to urcite das 😉