90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
22. apr 2014

@lovacka tu v rakusku doktory odporucaju len do roka kojit,viac netreba,ze kvoly zubom 😝 ale ja hlavne kvoly antibiotikam ju nechcem kojit,lebo ved chuda poprimne aj ona ich pije kedze idu do mlieka 😠 a strasne by som chcela aby sa naucila aj vodu pit a nie len na ciciku byt cely cas 😝

lovacka
22. apr 2014

@matamisi tak mne maly nic nejedol do dvoch rokov bol vyslovene kojeny...potom siel do skolky tak sa kojil rano a pobede a celu noc a v troch rokoch sa nam uspesne bez mindrakov podarilo odstavit.
ono je tazke urcit co je dobre a co nie...ak mas mat ty probemy tak je jednoduchsie to asi ukoncit aj ked mne vyhovovalo hlavne to ze sme mali papanicko ohriate na spravnu teplotu vzdy a vsade 😀

catherrine
22. apr 2014

Tak konecne dnes po 2 dnoch nutenej pauzy pol hodinka stravena s Jill 🙂 🙂 🙂

lydka84
22. apr 2014

@catherrine a ako ide dietka?

catherrine
22. apr 2014

@lydka84 Tak kedze som mala nutene 2 dni hladovku respektive vodu xi tak dnes som si dala sucharovy dnik a cajikovy a od zajtra pokracujem s bielkovinami a ide to celkom fajn sem tam nieco zobnem pri mojich dvoch krpcoch ked im vyvaram xi no neni to nic hrozne cize pohodka.ked docvicim shred s Jiil zapisem ubytky do tabulky uz aj ja konecne....

catherrine
22. apr 2014

@lydka84 rozmyslam ze skusim tie lievance z vajicka a bananu lebo na maso nemam absolutne chut blee uz si ich robila ake su? a aj si si ich niecim dochucovala ci nie??dakujem

lydka84
22. apr 2014

@catherrine no super dufam ze si uz fit 😉

lydka84
22. apr 2014

@catherrine tie som este nerobila, robila som len tie jablkove na UH den 😉

catherrine
22. apr 2014

no da sa povedat ze tak na 90% z ano no ja sa nerada poddavam xixiix a tebe sa ako dari a co zdravie?

catherrine
22. apr 2014

@lydka84 no nic skusim aj tak xi a ak nebudu dobre kupim si rano pre istotu nejaky cottage xi 😀 😀 a tie jablckove su asi mnamka co

lydka84
22. apr 2014

@catherrine uz lepsie ale este fit nie som, do soboty mam este antibiotika tak snad to bude ok ked ich doberiem.....

lydka84
22. apr 2014

@catherrine tie jablkove boli uzastneeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝

matamisi
22. apr 2014

@lovacka no ved to ,to aj mne vyhovuje,kedze mi stale po vyletoch chodime tak je to velmi prakticke ju nakojit a nenosit zo sebou flasky termosku,prasok 😅 uvidim co este spravim ak nebude chciet mlieko nezblaznim sa a budem dalej kojit a nech si doktory hovoria co chcu 😝
@catherrine ja si casto robim lievance banan s vajickom a zboznujem ich,jednoduche,rychle a chutne 😵

catherrine
22. apr 2014

@matamisi a aj si na ne nieco davas ci ich len upecies a papas take samotne?

catherrine
22. apr 2014

@lydka84 tak verim ze ked ich doberies budes fit musis byt 😀 😀 😀

lydka84
22. apr 2014

@catherrine no musim sak v sobotu idem na svadbu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

catherrine
22. apr 2014

@lydka84 jej tak to ti v dobrom zavidim xixii sla by som veru sto rokov som nebolaaaa 😖 😖 😖

matamisi
22. apr 2014

@catherrine este za horuca ich jem,takze nestiham nic na ne dat 😵 😀 ale kebyze ich chces mat sladsie tak urcite trochu medu si na ne daj 😉

jeinabe
23. apr 2014

Ahojte....tak dnes idem jesť ešte šunku z Veľkej Noci, ktorú som si odložila....a na zajtra som si už navarila hrachovú polievku, ešte som ani nemala polievku od začiatku...ktorú som zahustila zemiakom.....a malému múkou... 😀 ....a veeeeľmi málo pijem tekutiny...akosi sa nemôžem donútiť.....

lydka84
23. apr 2014

@jeinabe ja som tiez este mala sunku neodolala som 😖 😖 😖 😖

tanjalea
23. apr 2014

@lydka84 ahojky, juj, tak ja ked som kukla čo obsahuje tá idieta.... 😝 ...toto asi nezvládnem ☹

zazulkaa
23. apr 2014

Pekný večer 🙂 tak prvých 90 dní som úspešne zvládla, dá sa schudnúť aj s menšou váhou 🙂 Cez sviatky som si trošku dopriala, takže 4 dni som jedla načo som mala chuť a čo mi chýbalo za tých 90 dní 🙂 a oddnes som išla zase naplno, pokračujem tak ako išli dni, takže dnes UH. Rozhodla som sa začať s tým cvičením, tak som dnes zahájila, odbehla som si na začiatok 2km a asi mi bolo málo zavŕšila som to ešte s Jillian 🙂 Asi sa zajtra nepostavím :D A ako to ide Vám?

lydka84
23. apr 2014

@tanjalea nepaci sa ti ???? ved je v nej dovolene vsetko 😉

lydka84
23. apr 2014

@zazulkaa ja som mala najvacsiu svalovicu po dvoch dnoch s Jill to bol fakt masaker ale preslo po dalsich 2 dnoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa snazim momentalne zdetoxikovat , v sobotu idem na svadbu a od buduceho tyzna idem na udrziavacku ale taku prisnejsiu bez kombinovania.... uvidim co na to vaha ci sa pohne smerom dole, ak nie tak sa vratim tiez k 90 DD 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 kolko kg este chces dat dole??? 🙂

dohna
24. apr 2014

tak baby neviem, či je to ok ale od 22.4 (utorka) 2,5kg dole 🙂 zatiaľ odolávam 🙂 len mam obavy z toho vitaminového dňa, ktorý ma čaká už zajtra, asi nebudem chcieť ovocie po zajtrajšku ani vidieť 😝

zebatox
24. apr 2014

@dohna preco ved ovocie je super🙂 ja som si aj zapekala s orechami a kokosom a mala som pocit ze jem kolace a nie ovocie🙂 da sa nebbo zvykne si

dohna
24. apr 2014

@zebatox a máš nejaké receptíky? nejaké rcp som videla od lydky84 ale na vit.den ich tam je trošku málo :(

zebatox
24. apr 2014

@dohna nastruhaj si jablko daj do toho banan, cucoriedky som dala susene ovocie (hoci co ovocie) urob z toho masu a "zahusti" kokosom alebo orechami pomletymi dochutit m O zes škoricou vsetko som dala na mastny papier a dala zapiect do rury a jedli tk aj moje deti 🙂

dohna
24. apr 2014

@zebatox super vyskúšam 🙂 vĎaka ta inšipiráciu

zebatox
24. apr 2014

@dohna alebo mrkvovy salat si robim mrkva jablko citron to zasyti 🙂 po prvom ovoci sa ti aj tak stiahne žalúdok 🙂