• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

22. marca 2017 
@zebatox no ja mrkvu moc nemusím :( tú si radšej odšťavím s pomarančom a mám super multivitamínový nápoj :slight_smile:
24. apr 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 No ja už som skúšala s cvičením, vydržala som necelý druhý level, potom som s tým sekla, no a teraz som začala znova..Ráno svalovica veru bola, keď si mám čupnúť, horko ťažko, uvidíme dnes :slight_smile: Niečo sa mi podarilo pribrať nejaké to kilo, tak by som rada dala max tak 2-3 kg, a viac sa budem sústrediť na cm, cítim sa dobre, len aby som bola spokojnejšia :slight_smile: Uži si svadbu :slight_smile:
24. apr 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 Na zajtra mám ešte odložené aj suché koláčiky :grinning: :grinning: ...a čo si na zajtra varíš?
@dohna môžeš jesť aj zeleninu, nemusíš len ovocie......a myslím, že si už krásne schudla za taký krátky čas.....
24. apr 2014 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jeinabe Ďakujem :slight_smile: kiež by to tak išlo celý čas :slight_smile: jojo ešte že zeleninku, aspoň nejaká zmena na zajtra :slight_smile:
24. apr 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jeinabe dnes som mala cviklu so syrom a mam vybrate kuracie stehna pre istotu ale mozno sa mi podari este vydrzat na fazulovych strukoch so syrom .... uvidim ...
24. apr 2014 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ahaa ty mas ten detox?ja ze zajtra mas UH
24. apr 2014 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeinabe detox s kolacmi a inymi dobrotami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. apr 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata nechcem robit nikomu reklamu,ale toto vam musim dat do pozornosti ....uzastna vec pri dietke aby vam jedlo neplavalo v oleji ....fakt skvele pri robeni palaciniek, alebo ked potrebujeme jemne vytriet formu na pecenie......
http://www.lidl.sk/cps/rde/SID-95891F69-BC936D1B/www_lidl_sk/hs.xsl/ponuka.htm?action=showDetail&id=5853
24. apr 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dnes som robila tieto špagety, boli super, ale na večeru som ich už nedala a asi polovica dávky mi zostala, myslíte že to môžem šupnúť do mrazáku a použiť nabudúce ?
24. apr 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dohna ak ti ostala len omacka tak mozes ju zamrazit, estoviny som zamrazovat este enskusala ....
24. apr 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dohna no cestovina bude ako blato ak ju zamrazis.ale podla mna tri dni vydrzia v pohode v chladnicke
24. apr 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ja mam na dnes odcvicene :slight_smile: a na zajtra mam uvareny karfiol kedze mam vitaminy a robila som aj ten rozpuceny banan s jablkom a orechami.zapiekla som to a budem mat veru fajnotku zajtra :slight_smile:
dnes ma pochvalil sused ze vidno ze som riadne schudla a aj kolegyna v praci sa ma pytala ze kolko som schudla lebo ze to na mne riadne vidiet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa tesim ved 9kg je 9kg nie :slight_smile:
a este jedna kolegyna mi povedala ze nepozna nikoho s takou vydrzou tak som bola stastna prestastna dnes
24. apr 2014 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
za 3 dni 2,7kg dole, paráda :slight_smile: sa teším
25. apr 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lydka84 dakujem za info o rozprasovaci. Asi pol roka cakam kedy ho opat budu mat, tak dufam, ze to opat nepresvihnem :slight_smile:
25. apr 2014 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, idem na chatu kde nie je chladnicka, tak potrebujem navarit a nasledne to aj zavarit ale nic neutralne a jedle pre vsetkych ( aj chlapov nedietarov) mi nenapada. Aj dni mi nedobre vychadzaju. V sobotu ovocie a v nedelu bielkoviny ( bez chladnicky pripominam) :slight_smile:
25. apr 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ,
@lydka84 myslíte že krabie tyčinky by som mohla v B, dni ?
25. apr 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dohna myslim ze ano kedze ryby su bielkoviny
@slavka86 ovocie no tam ti chadnicku netreba a aj vyzivu mozes to tiez nemusis mat v chaldnicke a na bielkoviny no tuniak v konzerve so salatom zeleninovym to ti tiez netreba chladnicku na to.popripade ak zasterilizujes nejake maso uvarene tak to tiez nemusi byt v chladnicke cez noc vonku sa to nepokazi.
25. apr 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka86 ja som davno zhanala a dlho, boli vsade desne drahe nakoniec som si kupila tieto a som velmi spokojna
25. apr 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dohna mozes, ale je otazne ako ich urobit a s cim aby ta to nasytilo a aby si dodrzala pravidla 90 DD ....
25. apr 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.kolko ste schudli za 3 mesiace? :slight_smile:
25. apr 2014 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka86 hocijake maso na stave alebo na kocky im na gulas ty si to das so zeleninou napr :slight_smile: ....alebo ty si mozes urobit zeleninovy salat - cerstvy a k tomu syr nejaky ...
25. apr 2014 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienocka kazda inak maximum bola si 14 kil ... :wink: tabulku kde najdes vysledky kociek najdes na strane 1666 prvy prispevok odomna
25. apr 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 dakujem.ja mam vysoku vahu 105,5 a drzim to od stredy a mam 2KG dole je to ok ?
25. apr 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elienocka necehcm ta sklamat ale prve 2-3 kg su voda ale je to fakn ze telo reaguje .... ja som zžacinala na 92 a podarilo s ami to dotiahnut na 78 ani sama neviem ako
25. apr 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dik za info
25. apr 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 skor som myslela supnút ich do salatu
25. apr 2014 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dohna kludne mozes ak ten salat bude zeleninovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 jojo zeleninkový :slight_smile:
25. apr 2014 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elienocka jasne za mesiac das 10kg minimalne dole ked nebudes podvadzat :slight_smile:
25. apr 2014 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No nic xi idem sa ja povenovat mojej Jiil pa zatiaaal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok