• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@zebatox dala som 1 čl cukru do receptu kvoli kvasku takze som urcite davala ......lievance su skveleeeee a syte , preto sa na ne tesiiiiim aj jaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ahoj aka telepatia.pravo som na teba myslela.konecne som sa nejako zastabilizovala.mala som fazy porusovania,diety,porusovania a tak dokola.teraz drzim na 100% a dufam,ze mi to vydrzi.inak vaha nic moc, trocha som pribrala,asi 1.5 kg. :frowning2: alen ono to je vzdy po vodnom dni lepsie :slight_smile: .akurat rozmyslam kedy si ho dam.dnes uh , na obed cestoviny,ecer som si dala paradajkovu polievku z cestovinou. :slight_smile:
2. máj 2014 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 as udrzavacku?kila idu dolu?
2. máj 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 no neozyvas sa naozyvas ....ja to iste posledny mesiac dost zly , velka noc, svadba no katastrofa na vahe asi 3 kila hore...ale som rada ze len 3, nakolko po tom co vsetko som za posledny mesiac pojedla som si myslela ze to bude 5-7 ....... si dalej na 90 DD ci si na udrziavacke ????
2. máj 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 ta dnes mam 3 den a druhy som komplet porusila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takze opytaj sa tak o dva tyzdne ci sa to niekam pohlo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. máj 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 za ten mesiac medzi koncom 90-tky a terajskom som par dni sla este na 90-tku potom som jedla vsetko potom delena strava potom velka noc na to macingova no kadeco som pojedla a kadeco pokombinovala ale vratila som sa k tomuto sposobu stravovania, to mi vyhovuje najviac.....
2. máj 2014 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ale nejk nestiham,ale cast a teba myslim,tak som rada,ze niesom sama :grinning: :grinning: ja som na 90 dd.zatial ok.zajtra ovocie, v nedelu maso a v pondelok si dam asi vodu.aj ked mi kazdy hovori,ze uz nemam chudnut chcem to dokoncit.dufam ze sa mi to podari. :slight_smile:
2. máj 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ja som odporca nohavic teda co sa tyka zien.ale neodolala som a kupila som si rifle bedrove :grinning: , len som v nich ako klobaska, tak musim ist aspon na 54 kg.kupila som si aj koselove body, tak mam teraz aspon dovod pokracovat
2. máj 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 kolko kil chces este dat dole ????
2. máj 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 ty a klobaska ???? to listujes stare fotky ci ???????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
2. máj 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ja som mala steviove sladidlo v tabletkach a davala som si to do kavy a cerealii. Mozes tym slafit co chces. Nie je to zle, ale ma to inu chut ako cukor
2. máj 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka86 kavu nesladim ani caje, len neviem co to urobi s chutou jedla ....a ze je trosku ina viem treba si na to zvyknut :slight_smile:
2. máj 2014 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka86 a pouzivas ho este ci uz nie ???
2. máj 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 si ma potesila, mam asi 60,5 a chcela by som mat 54.takzectych 6kg.inak mama drzi tuto dietu ma minus 18kg, a to ma 62 rokov. :slight_smile: som na nu pysna, ze to dokazala, uz drzi aj svagrina, aj druha, vsetkymaju kila dolu.len najhorsi je ten jojomefekt.aj cvicis?ja rotoped,a trampolina.cvicim malo,sama na seba s hnevam, ze som taka leniva.
2. máj 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 ze -18 waaau a to kolko dni ma za sebou ??????? prestala som cvicit co som si natiahla trapezy potom ako tak sa to dalo dokopy na to som dostala kramy na to zapal priedusnice a dutin + antibiotika takze naposledny som cvicila 3,4 ...takze mesiac zase nie ale musim zacat, lebo len pri cvicieni mi sli dole pekne cm ..... na cm som pribrala po 2 cm cez pas brucho boky a hrudnik stehna ostali nastatsie , takze tie kila su asi viac menej voda + nejaky tuk ale s nim to zatial nie je take tragicke....... a ako pises JOJO efekt co s nim a ako proti nemu ??????
2. máj 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 inak poviem ti,pozeram tie fora a my zeny polovica tem varenie a druha poloviaca diety. :angry: vsetko sa toci len okolo jedla.idem na nakup, najradsej bu som vsetko zjedla naraz.vsade tolko zradla, ani sa necudujem ze tlstneme.nakupujeme,varime,jeme a tlstneme :confounded:
2. máj 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@misena741 presne jak pises a same polotovry a skryte cukry ja musim obmedzit kecup, lebo v tom je desivo vela cukru a ja si nim zjavne neico komepnzujem desneeeeee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
2. máj 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 a inak mas pravdu ja tie co si pozeram skupiny same dobroty a receptiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a potom cvicenie a diety xixi
2. máj 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 drzi asi od januara, mala atkinsona a teraz 90 dd.dnes mi prisla do ambulancie 62 rocna zena, postavu by jem mohla zavidiet hociaka 16, on mi hovorila ze s pomaly cely zivot stravuje striedmo a stale chodi cvicit.len tak sa asi predide jojo efektu :grinning:
2. máj 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 so mn s stal teraz mandlo maniak.kazdy den musim mat mandle, inak som na nervy.lydus musime sa znormalizovat a ideme na to, spolu to dame :grinning:
2. máj 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 tak am napadlo,andrea sa aj ozvala?nechce sa mi to vsefko citat
2. máj 2014 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 vies co ale na tom nieco bude ...podla mna to ze strava je 80% a cvicenie je 20% je kravina .....ja ked som v 2009 chodila do fitka jedla som vsetko a vtedy som zisla dole 18 kil ....a na cm som mala najmenej asi od 17-stich ....teraz ta ista vaha ale viac v cm mam .....a ohodne dost .....potom som mala jedalnicek od dietologicky jedla vsetko ale vazila som jedlo + cvicila a isla som dole prestala som vratilo sa to cele a teraz zacala som 90DD v lete zisla vacsina sa vratila ...a tohto roku najvacsie ubytky v cm som mala ked som zacala cvicit musim sa dokopat zacat zas ....lebo inak to fakt nepojde pohyb je strasne dolezityyy
2. máj 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 no mandlovy maniacik som bola aj ja v lete a az som si na nich vytvorila alergiu, svrbia ma teraz od nich usta - podnebie, takze si davaj bacha na ne .... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. máj 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ja si tiez myslim,skor 50na 50.aj strava aj pohyb.musim sa tiez k tomu dokopat.chcela by som trocha z brucha, zadku,stehien.co ta andrea?
2. máj 2014 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 sak musime sa musime, ja mam ako taku motivaciu asi v juni bude dovca tak uvidime, skusim to teraz tento mesiac ako udrziaacku - cize 6 dnovy cyklus ale ziadne miesanie v ramci jedal, natvrdo pravdila 90-tky a musim pridat viac zeleniny v tom som sa strasne pokazila...... a potom ze som v kuse hladna......a potom jem 5 cez 10 a nakoniec pridem na to ze som zjedla vsetko co nezjedlo mna ........ s adkou som pisala cez IP, zacala v pondelok udrziavacku ale na 5 dni .... len jedny skroby dala a ze uvidi ako to pojde a ak nepojde tak ide spat na 90-tku
2. máj 2014 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 ale ten pohyb je strasne dolezity aspon raz za 3 dni ......
2. máj 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 ta ja by som hlavne v pase sa chcel zuzit ach jaj a na to fakt len cvicenie zaberie .... tak huraaa do toho .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2014 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 vcera mi hovorila suseda,ze sa nemaju vela jest, na nete je ze v pohode 100g denne.ja som v stredu nemala, vcera som zozrala 200g.dnessom si dala prestavku, mohla by som zjest kilo kazdy den.
2. máj 2014 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 no nie lebo su velmi kaloricke kedze obsahuju tuk ..ale ked oni su take fajneeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2014 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 a ty normalnu 6 novu udrziavacku?ada aj nieco schudla?ty chces kolko este schudnut?
2. máj 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok