• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

23. januára 2017 
@lydka84 to mi hovor, tie kalorie.inak tiez som si vsimla, niekedy ked som dietu drzala na 100%stacilo mi menej jedla a bola som ok.teraz som nejaka hladna,stale by som maskrtila.na bielkoviny som si dala kur.prsia, zelerove hranolky a salat, ale fakt kopec salatu, tak to ma zasytilo.vcera zemiaky so salatom, ale na veceru mandle.inak ranajky som mala len 1x prehresok, za celu dobu.aspon nieco pozit :slight_smile:
2. máj 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 hej ja som si dala normalne 6 dni B Š Š B Uh V , ale s tym ze sa snazim obed a veceru to iste ...len sem tam dam nieco ine ale z toho isteho dna ....mozno este pri skroboch budem davat bielkovinove vecere ak budem cvicit...ale tak ze trosku ryby + vela zeleniny ..... tym padom za 6 dni zjem menej sacharidov vseobecne..... no ja chcem 11 este ale to mam ciel do vianoc......... do leta - dovolenky by to chcelo tak 7-8 ale momentalne pochybujem ze tolko dam ...viac su dolezite cm u mna ako kila...... a ada + - ako bola na zaciatku v januari .... vela stresov ma :frowning2:
2. máj 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 tak ja som teraz dva tyzdne dost porusovala ranajky ale snad som sa namaskrtila dost a pojde to ...len musim zas zacat vymyslat fajne jedla a viac tvorit aby ma nelakalo za inym ..... prvy tyzden bude teraz najhorsi bud si zvyknem a oducim sa od klasickeho cukru a prejdu ma chute alebo do toho zase spadnem ..... sladke moj zabijak + velky hlad momentalne.....tomu nechapem co sa deje......
2. máj 2014 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ja tiez mega hlad.davam si velke porcie,aj ke iba salatu,ale aj to su kalorie :slight_smile:
2. máj 2014 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 to si este dobra ja som mala teraz obdobie ze jedine co ma zasytilo a ulahodilo mojim chutiam bol chlieb s maslom a solou ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2014 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 pricom inokedy si na chlieb nespomeniem mesiac - dva :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
2. máj 2014 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ja som niekedy chleba jedla stale, teraz odolavam.skor sladke ma laka, syn sivysibal same dobroty, mam chut tovsetko zozrat.idem spat, popiseme zajtra, snad budem mat uz viac casu a pokecame.co mas zajtra?ja viraminy, rano si dam asi len oohar dzusu.dobru :grinning:
2. máj 2014 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 ja mam zajtra bielkoviny a uz sa mi rozmrazuje losos :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak tak zajtra popiseme, idem aj ja do postele...sladke sny :wink:
2. máj 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 mna na ranajky cakaju jahody tesiiiim sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. máj 2014 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 teraz steviu nepouzivam, lebo si na nu nikdy nespomeniem ked som v obchode :slight_smile: smola. Caj neskadim ani ja ale kavu musim mat sladku a s mliekom
3. máj 2014 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko baby, dnes mam B, tak som si chcela spravit banánové lievance bez muky. Asi som to pokaslala tym, ze som pridala nizkotucny tvaroh. Uplne sa sa rozpadavali, tak z toho bola nakoniec kasa ci bananova prazenica :slight_smile: na vrh som nasypala maliny a lanove semienka a mysim povedat, ze to bolo fakt dobre. Dufam, ze to brusko v pohode stravi lebo dnes ideme s detmi na akciu :D
3. máj 2014 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@slavka86 tam asi aj zalezi od zrelosti bananu .... @matamisi nam bude musiet prezradit ako to presne robi a z akych bananov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 davam taky aky mam doma jasne ,ze nie cierny :grinning: banan s vajickom zamiesam a dam na panvicu... :wink: rychle,jednoduche a chutne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. máj 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi musim ja ja vyskusat niekedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a papame zeleninu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2014 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lydka84 len vyskusaj :wink: a salatik vyzera dobre :dizzy_face:
3. máj 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi inak co ty? kedy to mate ksrtiny? stale drzis 90-ttku a cvicis Jill??
3. máj 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi salatik bol super, k nemu losos a hrianky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lydka84 skus si vyguglit brezovy cukor ma nizky glikemicky index 7 a normalny ma až 100 :slight_smile:
3. máj 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 mnam lososik :dizzy_face: o tyzden v sobotu ma rocik a v nedelu krst.... necvicim kazdy den jill ,ale chodim na jumping a kruhovy trening ci ako sa to vola a kazdy druhy den na lymfu,vacu power a vibra fit.... este stale cakam na knizku,neviem preco mi este neprisla ked som ju v nedelu objednavala a bolo pisane,ze dodacia dobado dvoch dni :confused: a jem podla 90-dnovej len nedodrziavam dni v poradi...
3. máj 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majkushka o tom esom este nepoculaaaa
3. máj 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi tak sa ti to krati :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a aspon sa snazis dodrziavat 4 dni ci uplne hore dole ale delis jedla? ci ako ???
3. máj 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi a aky mas pocit z vacu a lymfo ?? ma to zmysel?????
3. máj 2014 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 guuuuuugli je sice drahy ale to že ma nizky glikemicky index tak sa dostava pomenej do krvy a tym padom ked si daš rano kavu neprepadne ta vlčí hlad ani chut na sladke lebo ten vlčí hlad je vlastne nedostatok cukru v krvy :slight_smile:
3. máj 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkushka len ja kavu necukriiiiiiiiiiiiiiiiiim ja pozzivam cukor sem tam do varenia .....
3. máj 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes B - obed: zelerove hranolky, morcacie masko na prirodno s cibulou a horcicou, zeleninovy salat, cajova lyzicka zmiesana s kecupom. Som natrieskana :D nechcela som verit, ale zelerove hranolky su fasa :D
3. máj 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@slavka86 robila si ich v rure ci na oleji ???
3. máj 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 no tak si daš za lyžičku doobeda a bude nebude ti chybat cukor :slight_smile: :wink:
3. máj 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 na oleji. Bola som uz syrasne hladna a nechcelo sa mi cakat
3. máj 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majkushka hmm skusim sa po nom popozerat :wink:
3. máj 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok