90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
5. máj 2014

@lydka84 ahojky pokazilla sa my nabijacka dneksa som kupovala novu .uz ste zacali?nedarilo sa ty ta druha cast?vieš co ja az po stahovani lebo nestiham ani varit a bude prve svete primanie a tam budem jest tak az po stahovani

lydka84
5. máj 2014

@andrea1516 dnes sme zacali snad aj yvdrzime 😀 😀 😀 😀 ta udrziavacka bola na nic moc povolna potrebujem tvrdu ruku a poriadne pravidla ,,,,,

andrea1516
5. máj 2014

@lydka84 ja som mala na ranajky banan na obed zeleninovy salat a teraz graham rozok z maslom a šunkou paradajka olivy redkovka 🙂

lydka84
5. máj 2014

@andrea1516 skoro podla dietky, nabuduce rozok na obed a na veceru zeleninovy salat 😉

jeinabe
5. máj 2014

@lydka84 a este ktovie ci davaju bezvajecne cestoviny 😀

jeinabe
5. máj 2014

@zebatox ojojoooj ta co to nedostatok cukru? 😝

jeinabe
5. máj 2014

@dohna presne tak bez kukurice s kludom mozes

jeinabe
5. máj 2014

@lydka84 oplati sa kupit ta kniha o udrziavacke?este kus pockam a chcela by som si ju objednat...

zebatox
6. máj 2014

@jeinabe alebo slabe nervy? 😀 ale vypomstilo sa mi vcerajsie obzerstvo sa mi vyhodil herpes 😒 takže dnes len striedmo cestoviny a ziadna sladkost na veceru a samozrejme mam kilo hore 😅

jeinabe
6. máj 2014

@zebatox no vidíš to, oplatilo sa "zhrešiť"... 😀?... malo to 1x pozitívum, ale 2x negatívum (herpes + kilo) 😝 ...ale ja ťa chápem, šak je to ťažké vydržať bez sladkého...a ja som bola na sladkom závislá..ja si na UH dávam určite viac, ako je povolené, ale beriem to tak, že dnes môžem... 😀 ..šak nemusíme byť na 100%...

aduss
6. máj 2014

ahojte kočky, tak vcera som to dokaslala na plnej ciare...hned prvy den, ale zacal mi menzes a ja som sa citila ako pozierac vsetkeho mozneho..takze zacinam dneska este raz, budem teda o den neskor ako vy :/

zebatox
6. máj 2014

@jeinabe
@jeinabe tak ja som ani na uh nedavala sladke velmi a sa mi to vypomstilo... ale co zivot ide dalej predtym som neriesila a ovela viac som toho pojedla

zebatox
6. máj 2014

@aduss vcera bol asi kriticky den na dietu 😒

aduss
6. máj 2014

@zebatox no ved jeden den hore dolu 🙂 hlavne ze ideme do toho dalej 🙂

petta87
6. máj 2014

@lydka84 ahoj lydka dakujem za tie slova naozaj lenze ako pozeram nemala som ani vodu ☹ teraz to mam ako spravit? ci uz kaslat na to a pokračujem druhou 30-dnovkou? alebo si spravit v piatok vodovy a zas odznova?

slavka86
6. máj 2014

Caute baby, ako vam to ide? Ja mam dnes vitaminy ale pri ranajkach som dopkala aj do tiramisu :( ale tak uspokojujem sa tym, ze to za cely den spalim 🙂 a dala som si len polku. Ranajky grep, jabko, orechy, skorica a troska medu. Obed mrkvovo zelerovy krem bez smotany. Bolo to super ale so smotanou moje chutove poháriky priam tancujú :D pridam recept do kycharky. Dnes su dam este banan a na veferu asi zeleninovy salat. Stale sa tak tesim na bielkoviny, ze az ne neviem co by som si dala, ci masko, syr abo co. Vsetko z toho lubim ;) drzte sa baby

slavka86
6. máj 2014

Skusal niekto inu nahradu za hranolky okrem zeleru? Trebarz kalerabove?

lydka84
6. máj 2014

@jeinabe na recepty je ta kniha dalsich 90 dni skvelaaaaaaa 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
6. máj 2014

@petta87 a kde si teraz kolky den??? nech sa zorientujem

lydka84
6. máj 2014

@aduss ty si teda potvora, najprv na nahuckas a potom ma takto opustis, to sa moze ???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale @mishena741 sa potesi ze ste rovnako a spolu zacinate ...len ja zase budem den v predstihu, este ze je v tom @keikasik so mnou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
6. máj 2014

@slavka86 ahoj no pekne ti to ide, a aspon tiramisu chutilo ??????? na receptiky sa tesim, zase sa budem mat cim inspirovat 😀 😀 😀 😀 😀 kalerabove hranolky??? uz si ich jedla??? a zelerove ti nechutia?

aduss
6. máj 2014

@lydka84 ale no nehnevaj sa..a radsej bud rada, ze som ta na to nakopla 😀

lydka84
6. máj 2014

@aduss 😀 😀 ze nakopla ukecala

misena741
6. máj 2014

Ahoj tak som s vami,kaslala som na vodny den.dnes ranajky jablko a mandle,obed spojeny z vecerou rohlik,zeler a zemiaky pecene v rure,opekany baklazan,zelene fazulky a kysla kapusta.super som sa najedla.na zajtra mam nachystane mandle a 100 ananasovy dzus, obed domace cestoviny, vecer si dam cestovinu s bryndzou.nemam chut na sladke 🙂

lydka84
6. máj 2014

@misena741 ahoj , no vidis spravne si pravila xixii .... ja dne stiez pecene zemiaky a zajtra tiez cestoviny 🙂 . 😀 😀 😀 😀

zebatox
6. máj 2014

@slavka86 aj kalerabova nahrada je namiesto zeleru

catherrine
6. máj 2014

tak konecne od vcera travim polhodinku denne s Jill a citim sa fantasticky.......a ako vas citam dietka vam ide jedna raadost....ja dbes zeleninove rizotko a zajtra cestovina ......tesim sa

misena741
6. máj 2014

@lydka84 ana veceru?davas si sladke?

lydka84
6. máj 2014

@misena741 Uvidim bud to bude 1/2 obeda alebo si dam zmrzlinu 😝 😝 😝 😝 😝 😝

romanettka
7. máj 2014

Tvrdo driete v posilňovni a nevidíte zmenu? treba myslieť aj na toto!

Redukcia hmotnosti a formovanie tela nie je iba o pravidelnom pohybe. Strava a iné vedľajšie aktivity pomáhajú, alebo naopak spomaľujú účinky cvičenia.

Pri pravidelnom cvičení dbajte aj na tieto aspekty!

Jedlo nie je nepriateľ
Mnohé ženy majú mylnú predstavu o jedle. Keď začnú cviciť, myslia si, že jedlo je ich nepriateľ a tak sa jednoucho rozhodnú, že po tréningu jesť nebudú. „Je to veľká chyba, pretože telo potrebuje na regeneráciu dostatočné množstvo živín. Tým, že sa počas dňa alebo po tréningu nenajedia, iba spôsobia to, že telo nebude pracovať tak, ako má a výsledky ich snahy budú v nedohľadne,“ povedala exkluzívne pre Feminity osobná trénerka Kristína Kalinková.

Nedostatočné zaťaženie pri tréningoch
Jednou z najčastejších chýb, ktoré ženy pri cvičení robia je, že necvičia poriadne. Chodiť len tak od stroja k stroju a nevyužívať váhy, vám pri zmene postavy nijako nepomôže. „Neustále používanie strojov na ktorých ženy len sedia, rozprávajú sa a cvičia s minimálnou záťažou, je akoby iba hladkanie svalov. Pri tréningoch sa netreba báť aj záťaže a taktiež zvýšiť intenzitu tréningu. Po celom dni sedenia v práci, nemusíme predsa sedieť aj v posilňovni.“

Po tréningu vínko
Skutočný zdravotný štýl si, okrem cvičenia a zdravého jedálnička, vyžaduje aj zrieknutie sa alkoholu. Alkohol, aj keď iba pohár vína, má vysokú energetickú hodnotu. Ak si dáte príležitostne jeden pohár vína, vaše chudnutie to vo veľkej miere neovplyvní. Sú rôzne druhy a značky vína, ale v priemere obsahuje 2dcl bieleho moku až 200kalórií!

Kvalitný spánok
Dostatočný spánok je dôležitý nielen kvôli cvičeniu. Aj na to, aby ste zvládli „obyčajný“ deň, musíte dovoliť organizmu odpočívať. Ak vás čaká náročný tréning, je spánok o to dôležitejší. Cvičenie a spánok sú navzájom prepojené. "Svaly nerastú v posilňovni, ale v čase odpočinku."

Nesledovať neustále váhu
„Netreba sa vždy pozerať na čísla, ktoré ukazuje váha. Ak človek cvičí, rastie mu aj svalová hmota, tým pádom sa môže stať, že váha nám stojí, alebo dokonca aj rastie. Najlepšie je, ak si každé tri mesiace urobíte fotku. Alebo aj naše šaty a ľudia, ktorí nás dlho nevideli sú dobré ukazovatele.“

Cvičenie s prázdnym žalúdkom
„Človek by nemal nikdy trénovať úplne vyhladnutý, ale nemal by jesť ani mastné jedlá, pretože by mu mohlo prísť ťažko. Predtréningové jedlo by malo obsahovať aj sacharidy a bielkoviny a netreba sa báť ani rýchlych cukrov. To znamená, že ideálne sú napríklad ovsené vločky, proteín a banán. Počas tréningu totiž potrebujeme stály prísun sacharidov, aby sme mali dostatok energie. Treba dbať na to, aby nedošlo ku katabolizmu, čo práve hrozí pri cvičení na lačno.
Tvrdo driete v posilňovni a nevidíte zmenu? treba myslieť aj na toto! Redukcia hmotnosti a formovanie tela nie je iba o pravidelnom pohybe. Strava a iné vedľajšie aktivity pomáhajú, alebo naopak spomaľujú účinky cvičenia. Pri pravidelnom cvičení dbajte aj na tieto aspekty! Jedlo nie je nepriateľ Mnohé ženy majú mylnú predstavu o jedle. Keď začnú cviciť, myslia si, že jedlo je ich nepriateľ a tak sa jednoucho rozhodnú, že po tréningu jesť nebudú. „Je to veľká chyba, pretože telo potrebuje na regeneráciu dostatočné množstvo živín. Tým, že sa počas dňa alebo po tréningu nenajedia, iba spôsobia to, že telo nebude pracovať tak, ako má a výsledky ich snahy budú v nedohľadne,“ povedala exkluzívne pre Feminity osobná trénerka Kristína Kalinková. Nedostatočné zaťaženie pri tréningoch Jednou z najčastejších chýb, ktoré ženy pri cvičení robia je, že necvičia poriadne. Chodiť len tak od stroja k stroju a nevyužívať váhy, vám pri zmene postavy nijako nepomôže. „Neustále používanie strojov na ktorých ženy len sedia, rozprávajú sa a cvičia s minimálnou záťažou, je akoby iba hladkanie svalov. Pri tréningoch sa netreba báť aj záťaže a taktiež zvýšiť intenzitu tréningu. Po celom dni sedenia v práci, nemusíme predsa sedieť aj v posilňovni.“ Po tréningu vínko Skutočný zdravotný štýl si, okrem cvičenia a zdravého jedálnička, vyžaduje aj zrieknutie sa alkoholu. Alkohol, aj keď iba pohár vína, má vysokú energetickú hodnotu. Ak si dáte príležitostne jeden pohár vína, vaše chudnutie to vo veľkej miere neovplyvní. Sú rôzne druhy a značky vína, ale v priemere obsahuje 2dcl bieleho moku až 200kalórií! Kvalitný spánok Dostatočný spánok je dôležitý nielen kvôli cvičeniu. Aj na to, aby ste zvládli „obyčajný“ deň, musíte dovoliť organizmu odpočívať. Ak vás čaká náročný tréning, je spánok o to dôležitejší. Cvičenie a spánok sú navzájom prepojené. "Svaly nerastú v posilňovni, ale v čase odpočinku." Nesledovať neustále váhu „Netreba sa vždy pozerať na čísla, ktoré ukazuje váha. Ak človek cvičí, rastie mu aj svalová hmota, tým pádom sa môže stať, že váha nám stojí, alebo dokonca aj rastie. Najlepšie je, ak si každé tri mesiace urobíte fotku. Alebo aj naše šaty a ľudia, ktorí nás dlho nevideli sú dobré ukazovatele.“ Cvičenie s prázdnym žalúdkom „Človek by nemal nikdy trénovať úplne vyhladnutý, ale nemal by jesť ani mastné jedlá, pretože by mu mohlo prísť ťažko. Predtréningové jedlo by malo obsahovať aj sacharidy a bielkoviny a netreba sa báť ani rýchlych cukrov. To znamená, že ideálne sú napríklad ovsené vločky, proteín a banán. Počas tréningu totiž potrebujeme stály prísun sacharidov, aby sme mali dostatok energie. Treba dbať na to, aby nedošlo ku katabolizmu, čo práve hrozí pri cvičení na lačno.

ponúkam aj výživové doplnky na chudnutie čaje, koktejly, detox, 9 dnový Clean bližsie info IP