90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

keikasik
7. máj 2014

Ahojte...zatial sa drzim, tak vecer budu za odmenu palacinky😀

petta87
7. máj 2014

@lydka84 teraz UH

lydka84
7. máj 2014

@keikasik ja slivkove gule 😝 😝 😝 😝

lydka84
7. máj 2014

@petta87 tak sme rovnako, a ktory den, alebo napis mi datum kedy si zacala ,,,,

zebatox
7. máj 2014

Ahojte ja dnes vitaminy a zajtra by mala byt voda no neviem ci to dam lebo nejak uz nevládzem. .. aj kramy mi meskaju zub ma boli nervozna som velmi 😖 ale ze mega nervozna...

misena741
8. máj 2014

Tak vcera cestoviny na obed,vecera zmrzlina.ako som si pochutila.dnes si dam na ranajky banan z kokosom, desiata jablkova stava.obed nevim.ako sa drzite, porusil niekto.ja som si vcera dala pepsi colu ,bez cukru.dostala som chut.nepila som nic sladke snad aj pol roka. 🙂

lydka84
8. máj 2014

ahojte tak ja vcera okrem toho ze dosla mrchla som pojedla vela sladkeho a uz od rana 😠 😠 😠 😠 obed cestoviny so zeleninou vecer slivkove gule a nejaka cokolada ..... dnes ranajky som mala ananas + banan posypane kokosom a na obed si idem urobit kremovu brokolicovu polievku 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
8. máj 2014

ahojte,
tak ja som v utorok nemala moznost jest podla planu tak som jedla iesto UH skroby vcera sme boli na grilovacke odolala som vcetkemu trosku lupienky som si dala ale ked sme prisli domov tak som zozrala cokoladu 😠
dnes mam v plane robit nieco z kuracich prs a na veceru salat so syrom.toto sa snazim naozaj dodrzat ze vecere mam len salaty.

lydka84
8. máj 2014

@lovacka no ale dobre si to vymyslela lebo v globale skroby aj UH su sacharidy, takze tlieskam ako si to super nakombinovala 😉

slavka86
8. máj 2014

@lydka84. Cauko, dnes mam skroby. Mozem kombinovat strukoviny so zemiakmi? Na obed by bola sosovica s pecivom a na veceru sosovica so zemiakmi 🙂

slavka86
8. máj 2014

@lydka84 tiramisu chutilo, no co ti poviem. Pazrava som 🙂 kalerabove hranolky som este nejedla. Zistila som, ze zeler sa nekamarati s mojim bruskom a mam po nom fajne krce :( skoda, lebo mi chuti

lydka84
8. máj 2014

@slavka86 ahoj mozes si dat kludne sosovicu so zemiakmi a pecivom 😉 aj na obed aj na veceru ,,,, skroby sa kombinovat v ramci jedal mozu

lydka84
8. máj 2014

@slavka86 hmmmm len kalerab dost nafukuje teda aspon mna, tak uvidis ci sa tvoje brucho s nim bude kamaratit

lydka84
8. máj 2014

@matamisi halo halo, ako sa ti dari??

slavka86
8. máj 2014

@lydka84 zboznujem aj surovy kalerab, trisku nafukuje ale nie je mi z neho zle 🙂 dnes sa fajbe najem ked to mosem kombinovat. Len musim odolat reznom co si objednal manzel. Ufff

lydka84
8. máj 2014

@slavka86 kludne mozes aj do popuku 😎 😎 😎 😎

lydka84
8. máj 2014

@slavka86 ja dnes vitaminy, som zvedava ako to dam

slavka86
8. máj 2014

@lydka84 držím palce. U mna su vacsinou viramiby v pohode ale ostatok je problem

lydka84
8. máj 2014

@slavka86 ta pre mna su vitaminy najhorsie 😒 😒 😒 😒

catherrine
8. máj 2014

Aj premna su najhorsie...uf dnes doobeda len jablcko a na obed zelerove hranolky adalej,neviem este co ....snad to dnes dam bez prehresku 😉

zebatox
8. máj 2014

Ahojte no ja dnes voda 🙂 zatial sa drzim rano som bola na pohotovosti so zubom tak pijem len vodu uvidim ci vydrzim a rano som zvedava na vahu aj ked zazraky sa neudeju ale tak stale lepsie ako nic 😀

lydka84
8. máj 2014

@zebatox ahoj len tak dalej uz sa ti to krati a tesime sa na vysledky 😉

lovacka
8. máj 2014

pre mna su vitaminy ako ostatne dni.na obed si robim bude polievku zeleninovu alebo salat.
dnes na obed som mala syrovy tanier.ovci syr+cottage syr a k tomu zemla a salatik 🙂 vecera bude taka ista dam si salatik s mozzarelou a k tomu ovci syr 🙂 prisla som na to ze zo mna 90 dnovka urobi vegetariana.jem tak strasne malo masa a akurat grilovacky su tazsie.zajtra ideme na party tak ja som zvedava ako odolam a vydrzim 😅

matamisi
8. máj 2014

@lydka84 cauko.dik za opytanie...nestiham vas citat ,lebo furt niekde behame ,alebo na zahrade makam...jedavam skoro kazdy den len salaty s niecim vecsinou so syrom,ale nejdem podla dni :-X a 29.4 som si objednala tu knihu a este furt mi neprisla tak mam poriadne nervy,hlavne ze maly napisane,ze skladom dva dni dodacia doba a predvcerom mi napisaly,ze to moze aj par mesiacov trvat 😝 najradsej by som to zrusila....ale ja tu knihu chcem!!! 😠

lydka84
8. máj 2014

@matamisi no divne s tou knihou, cez koho si objednavala ???

matamisi
8. máj 2014

@lydka84 cez gorila...

lydka84
8. máj 2014

@matamisi ja som s nimi nikdy nemala problem ked to mali na sklade

zebatox
8. máj 2014

Dnes sa mi vodu podarilo dodrzat tak na 99% robila som si vodu s citronom tak taky prehresok 😀 ale z citrona sa vraj chudne zajtra pojdem na jazero na rybku tesiiim sa sice vyprazanu ale fajnuuu

slavka86
8. máj 2014

@lydka84 ako dopadli vitaminy?

zebatox
8. máj 2014

@lovacka musim si aj ja vyskusat robit polievky v ovocny den nech to lepšie zvladam