• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@lovacka no na sezonne ovocie sa velmi tesim to z obchoddu sa nechyta:slight_smile:
10. máj 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko, moje vitaminy sa zrana drzali. Ranajky jabko s mrkvou, medom, skoricou a vlasskymi orechami a potom dom sa drzala hesla " pravidla su na to, aby sa porusovali ". Sice bez obzerstva ale zemiakova kasa s maskom, zeleninou s dezertom zakoncena 1/2 krajcom chleba s nakladanym syrom a zeleninou asi nie je dietna verzia :slight_smile:
10. máj 2014 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@slavka86 hmm dobre pravidlo :grinning:...to nic len si zmiesala vsetko to, co nemalo ist dokopy :sunglasses:...trosku si nabrala nove sily a od zajtra naostro...

@zebatox aj ja sa uz tesim na zmenu ovocneho jedalnicka
10. máj 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaj dievcata ja som dnes cvicila ale nie JILL ale so zehlickou v ruke :sweat_smile: ach ma bolia aj nohy nejako idem si lahnut.
inac od zajtra si chcem zacat pisat do zozita...ranajky,obed,vecera,ak porusim tak cim a cvicenie do toho zapisovat.chcem to pozorovat nasledujuce tri mesiace
chcela by som to potom po tyzdnoch vyhodnotit a tak aby som videla kolko driny to je kedbuem chciet zozrat cokoladu :grinning: len ja mam tolko stale toho ze nestiham a keby mi aspon niekto zehlil z casu na cas :confused:
10. máj 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lovacka s tym zehlenim sme na tom podobne xixixi no ja som dnes dala aj okrem zehlicky Jill xi ....inak ja tiez nic nestiham v poslednej dobe a to si niekto povie sak co ona doma na materskej urcite ma kopec casu...no neni to tak vobec.....ja dnes skroby celkom ok zajtra UH to sa tesim vecer si dam zmrzlinku xi :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2014 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherrine ja sice uz som po materskej ale aj tak nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes rano sme vstali...utekacka na chlieb, tak rychlo navarit, tak popratat po sebe bordel, tak pranie a vesanie dokola tri ci styri pracky....tak som sadila so sestrou priesady....to uz drobec dupkal nohami, ze chce ist na bike....tak o pol 8 vecer vecera,sprcha,zehlicka a terza som si sadla.....
zajtra musim odcvicit uz...a mam docela problem...nohavice co som myslela ze mi budu dobre su mi uz velke...pomoc musim ist nieco kupit na seba :grinning:
10. máj 2014 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lovacka No tak to je super probleeem xi
10. máj 2014 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi vau ja sa nemožem dopracovat k pov kilam maly ma rok a pol , ja mam - 24 ešte 10 kg
11. máj 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi a ja som ti knihu neposielala mailom ???? aby si ju aspon tak mala
11. máj 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petta87 ahoj no ako? pokracujes dalej?? a voda uz bola ci ides nakoniec bez tej vody z prveho maja???
11. máj 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka86 tu je skupina na MK http://www.modrykonik.sk/group/2077/
a staci ked si das do youtube jillian michaels shred a ajde ti to, alebo cez ulozto si to stiahni .... :wink:
11. máj 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka ahoj ja ju mam aj ako word takze ti ju viem poslat ak chces a tym padom si vytlacis len tie recept co ta zaujmu ....ale nie je problem ani pozicat :wink:
11. máj 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkushka krasny ubytok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. máj 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misena741 ahoj, no ako to ide ???? ja som to zase dototo :angry: :angry: :angry: :angry: ale rozhodla som sa ze idem dalej , a od dnes zacinam aj cvicicit lebo zacinam viditellne priberat na cm , mesiac flakania a je to v haji zelenom .....
11. máj 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 tak vo worde ja mam nejaku knihu.len tie recepty sa tam dokolaopakuju.
inac som nevedela co narychlo si urobit na UH a mala som este mrazenu cinsku zeleninu dala som sojovu omacku korenie na cinu a taka mnamka sa z toho vyklula :slight_smile:
dnes bude na obed kurca a ja klasika vo vitaminovy den nejaky salatik si spravim a na zajtra este netusim co si zobrat do prace....ci syr alebo kurca....fakt netusim ale asi syr je lahsie travitelny nie?
11. máj 2014 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata este ma napadlo ked som davno davno drzala tuto dietu, tak sme sa v cviceni podporovali a to tak ze napr o 7 sme sa tu stretli prihlasili sa a spolu sme cvicili a ako sme docvicili sme sa postupne prihlasovali...a celkom to pomohlo....
11. máj 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84
@majkushka Ahojte dievcata, mozem sa k vam pridat?
11. máj 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi wauw , perfektne ako sa ti to podarilo?
11. máj 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaruska74 vitaj medzi nami, jasne ze mozes ..... odporucam precitat prvy prispevok odomna na strane 1700 :wink:
11. máj 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ano akurat som ho precitala :slight_smile: idem do toho, velmi sa tesim, dufam ze dosiahnem take krasne vysledky ako vy :slight_smile: mam toho az au co mi treba zhodit
11. máj 2014 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. máj 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jaruska74 tak hura do toho, uz si zacala ci len zacnes ?
11. máj 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 dakujeeem
11. máj 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 zacala som uz kadeco a milion krat, Ale teraz idem naozaj!!!!!!!!!zajtra den Prvy!!! :sunglasses:
11. máj 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska74 a uz si skusala aj 90-tku niekedy? ci to je prvy krat ???? ak vydrzis budes spokojna a nadsena , len treba vydrzat :wink:
11. máj 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 raz si mi poslala ,ako sa pokracuje asi to myslis,ze?
11. máj 2014 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi tak tam mas recepty ... aspon pokial nepride original ......presne to :slight_smile:
11. máj 2014 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska74 diky ...od januara mam delenu stravu a cvicim jill ..... :wink:
@lydka84 prosim ta ak mozes posly mi do mailu tu knizku...diky
11. máj 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi posielam
11. máj 2014 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. máj 2014 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok