90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
14. máj 2014

@matamisi ale tak si nemala nic nezdrave zase ....a vodove dni su predsa len narocne aj ked ja vodovy den v robote neviem ako dam ja by som doma lahsie dala.
a tu macingovu co budes jest?kolko sa to drzi?

lydka84
14. máj 2014

@jeinabe no ja som sla po 90 dnoch pod prsiami dole 7 cm a cez prisia 11 cm ak si dobre spominam ..... a teraz po skoro dvoch mesiacoch nedietovania mam prsia spat 😀 😀 😀 😀 jedina vyhoda , polovicka ma radost

jeinabe
14. máj 2014

@lovacka jaaaj mnam,uz by som si tiez dala nieco fajne z listkoveho cesta a vzdy som rozmyslala kedy by som mohla.Na zajtra mam uz kupenu bielu fidorku,ale este si k tomu nieco dam 😉
@petta87 no ako si sa nakoniec rozhodla? 🙂
@matamisi tak si vezmi aspon za pozitivne to,ze si cvicila 😀

jeinabe
14. máj 2014

@lydka84 a mas pocit,ze sa ti kila vracaju spat?A jes tak s mierou,ci trochu viac? 🙂 ja len sa bojim jojo efektu

jeinabe
14. máj 2014

@slavka86 gulas bol vyborny,zachvilu idem vecerat. 😉

lydka84
14. máj 2014

@jeinabe nemam pocit vidim to , a vracaju sa aj cm ...ale co chcem na udrziavacke som vydzala tyzden .... takze som zacala v nedelu zas cvicit aby som zvysila vydaj snad to pomoze .....

slavka86
14. máj 2014

@jeinabe to som velmi rada :D ochutnaj aj grilovany syr. uzasne :D

lydka84
14. máj 2014

@slavka86 da sa syr grilovat aj na grilovacej panvici ? nemam v rure funkciu gril a mam doma camembert.... co s nim?

lovacka
14. máj 2014

@lydka84 daj si do mikrovlnky.sa ti pekne rozleje mnamky sme si zvykli takto robit plesnive syry.

lydka84
14. máj 2014

@lovacka a na ako dlho ???

lovacka
14. máj 2014

ja davam zvycajne na 30 sek a ak nie je este makky tak pridam este 30 s

lovacka
14. máj 2014

ja mam odcvicene JILL a aj brusaky 🙂
teraz mam pas na bruchu a aby som podporila nasich hokejistov tan poslednu tretinu dam este s nimi orbitrek 🙂
baby dufam ze sa coskoro priblizim k 70kg len keby som nejedla tie blbosti co jem uz som tam davno mohla byt :(

lydka84
14. máj 2014

@lovacka hlavu hore, pomaly dalej zajdes 🙂

lovacka
14. máj 2014

@lydka84 sak ja viem ale prve dva mesiace som nic nejedla co sa nemalo a teraz treti je to katastrofa.teraz mam cca 74kg 4 dole nedam za tyzden ale beriem aj to ze je spln ale aj tak

matamisi
14. máj 2014

@lovacka obed este sa dal,ale na veceru som mala rohlik syrovo ,slaninkovy a tlacenku 😵 🤐 😲 ach jaj....ale od zajtra budem prisne drzat 30dnovi detoxx podla antonie macingovej! aspon dva tyzdne by som chcela vydrzat,uvidime ci to dam 😝
@lydka84 u mna sa prsia uplne stracaju...
@jeinabe no ved aspon,ze som cvicila 😀

lovacka
14. máj 2014

@matamisi v com spociva ten 30 dnovy detox?

lydka84
14. máj 2014

@lovacka sak mas krasne dole, 11 ze?

lovacka
14. máj 2014

@lydka84 no mam mam 😵 😵 😵

lydka84
14. máj 2014

@lovacka je to prisnejsie ako 90-tka, prvy tyzden jes kazde rano mrkvu s jablkom a orechami, a obed a veceru striedas brokolicu, fazulove struky, cviklu a cuketu bud so syrom alebo s vajickom 😉

lovacka
14. máj 2014

ono je to mozno dobre dat detox a nabehnut znova na 90 dnovku

lydka84
14. máj 2014

@lovacka je len na to treba mat aj siiiiiil 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
14. máj 2014

@lydka84 mas aj nejaky presny rozpis na to?

slavka86
14. máj 2014

@lydka84 jasne, ja som camembert rozrezala na dva ktuhy a z oboch stran som grilovala na grilovacej panvici, z teh v butornej strany kde nie je plesen sa troska roztecie ale chut tym neubudne :D za chcilku to mas hotice, skoda zapinat ruru ;) juj dala ny som si, ale ja mam zajtra voduuuuu

lydka84
14. máj 2014

@lovacka da sa stiahnut cela kniha z netu Antonia Macingova - najedzte sa dos stihlosti alebo ceska zhubnite jednov pro vzdy ... http://www.ulozto.sk/xXdKG6Ks/najedzte-sa-do-st...

lydka84
14. máj 2014

@slavka86 no ja si urobim mozno zajtra 😝 😝 😝 dakujem za typ vyskusam a napisem ako to dopadlo ...a aj ho niecim korenis ???

slavka86
14. máj 2014

Jeeej, pardon za preklepy, ale neviem sa skamaratit s malou klavesnicou na telefone :D

lovacka
14. máj 2014

@lydka84 je original korenie na grilovane syry ale ja napr nedavam do mikrovlnky nic len si dam chilly k tomu tu omacku myslim

catherrine
14. máj 2014

Ahojte tak tu sa chudne jedna radost xi ja som nola par dni u nasich tak zaver 90 dnovky som uplne domrvila no nedaj si dukatove buchticky,od maminky xi tak som si ju,predlzila do konca maja.dnes vitaminky,celkom,ok zajtra asi kuriatko,pecene na kysl.kapuste alebo si urobim segedin a cemozr.zemla uz sa tesim.
..Dnes Jill odcvicena 😉

slavka86
14. máj 2014

@lydka84 kupila som si uz ochuteny camembert (so zelenym korenim, paprikovy a manzel chilli) tak som tam nedavala nic, len trosku oleja, lebo dom skysska panvicu prvykrat, tak aby sa neprilepil. Drrzim palce a dobru chut.

lydka84
14. máj 2014

@catherrine ahoj o dukatkach som aj aj dnes rozmyslala 🙂 ... a ako jill? zapacila sa?