90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

catherrine
19. máj 2014

@lydka84 ozaj chcem zacat cvicit ajja na rotane a treba nejako specialne ci ako?

jaruska74
19. máj 2014

mozem v bielkovymovy den spolu skombinovat vajicko a tvaroh?

lovacka
19. máj 2014

tak 20 minut na orbitreku a 300 brusakov k tomu..
dnes uz Jill nedam strasne ma boli hlava a tam sa skace

catherrine
19. máj 2014

@lovacka aj tak si dobre dala ked ta hlava boli takze supeer

lovacka
20. máj 2014

jaj dievcata tak ja dnes len voda vodova. som sa rano vazila aby som vedela pribliznu vahu zajtra cize dnes rano 73,3. cakam ze zajtra to bude teda 72,nieco....
som spokojna aj tak za tri mesiace som teda dala dole cca 12kg, co je celkom slusne nie?
zajtra zacnam od znova bielkovinovym dnom a uz dnes slintam nad prazenicou so smapionmi.kupila som si aj sparglu vcera takze mam zeleninky kopec. 😀

zebatox
20. máj 2014

@lovacka super vysledok blahozelam urcite si stastna 🙂 aj ja by som chcela este dat dole vela vela 😀

lovacka
20. máj 2014

@zebatox juj dakujem uvidime zajtra finalne vysledky 🙂
uz nech je vecer nech som doma mozem docvicit napiect malemu muffinky do skolky na zajtra a sprcha a spat....zatial drzim.....vodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

catherrine
20. máj 2014

Ahojte no ako ja dnes voda zatial zvladaam.....

lovacka
20. máj 2014

@catherrine super to dame 😀 a zajtra vazime merame az nam oci budu z jamok vypadavat 😀
jaj uz nech idem domov lebo tolko vody co som ja dnes vypila za tyzden nevypijem 😝

catherrine
20. máj 2014

@lovacka sak to aj ja xi len na wc beham xi no uz citim hlad idem si asi cajik uvarit

lovacka
20. máj 2014

@catherrine ja uz mam docvicene....dala som jill+bobba harpera 10 minut na brucho co ma cviky a +10 orbitrek
zatial sa drzim paradne ani hladna uz nie som 😅 strasne som zvedava na tu vahu a cm zajtra rano 😕

catherrine
20. máj 2014

@lovacka ja som dnes este necvicila o vecer sa chystam som zvedava co na to kolena fnuk no uz dam,posledny den shredu xi

lovacka
20. máj 2014

@catherrine mna cakaju este dva dni level jedna kedze vcera som necvicila ma bolela hlava....tak sa mi to predlzi znova o den 🙄
dnes som ale dala som spokojna....

lovacka
20. máj 2014

dievcata a dakujem vam krasne za tie tri mesiace podporovania a tahania dopredu.....pred troma mesiacmi by som neverila,ze to dam ale teraz vam dakujem veeeelmi pekne 😵 😵 😵 😵
pokracujem dalej v robote uz sa za hlavu chytaju ze naco idem dalej ale ja mam svoj sen a ten je 65kg 😵 😵 😵 tak dufam ze do augusta to s vami dam ...je to este 7-8kg do vytuzenej vahy a potom len pekne vydrzat a udrziavat.....neprezierat sa a cvicit....ranajky je asi najdolezitejsie dodrzat a potom to delenie nech to nie je vsetko spolu a hadam to pojde

luciaa209
20. máj 2014

ahojte, ja uz budem mat ya chvilku po 90 dnoch, celkom uspesne 🙂 ale chcem sa opytat ake je to pokracovanie v diete? Neviete niekto poradit? Nejaky link alebo co sa moze dalej jest?

lovacka
20. máj 2014

@luciaa209 tak sa pochval aj nam, nech mame motivaciu 🙂

luciaa209
20. máj 2014

🙂 za 2 mesiace 12,5 kg 🙂 11-teho mája, som mala 2 mesiace 🙂 Moze byt?

luciaa209
20. máj 2014

Uz sa mi podarilo najst link na pokracovanie v diete, ak by ste mali zaujem : http://www.ulozto.sk/xQmZMWy/dalsich-90-dni-pdf

lovacka
20. máj 2014

@luciaa209 krasny vysledok...a z akej vahy si isla?lebo si dala naozaj pekne dole 😵 😵 😵

lovacka
20. máj 2014

dievcata haloooo kde ste?
ja mam na zajtra leco s vajickom 😀 tentokrat nepokazene 😀 😀
juj ale ci s au 😀 tesim velmi prevelmi 🙂

catherrine
20. máj 2014

@lovacka ja budem mat zajtra to iste xi tesiim tieez

lovacka
20. máj 2014

@catherrine pocuj my sme nejako na tom velmi podobne aj chutami

catherrine
20. máj 2014

@lovacka hej hej aj jasom si vsimla xi 😝

catherrine
20. máj 2014

@lovacka a naveceru co budes mat?

jeinabe
20. máj 2014

@lovacka
@catherrine caute baby, tak blahozelam k dnesnemu uspesnemu vodovemu dnu, ze ste ho zvladli....a k ukončeniu diety....ja mam zajtra vodu, dnes som jedla veeela ovocia a zeleniny, ale som uz teraz hladna....dufam, ze zajtra to dajak zvladnem.... 😖 😝

catherrine
20. máj 2014

@jeinabe urcite to zvladnes drzim palcee

jeinabe
20. máj 2014

@catherrine dik...a ty tiez uz mas koniec diety ako lovacka?

lovacka
20. máj 2014

@catherrine netusim bud len nejaky salatik a syr k tomu alebo prazenicu so sampionmi

catherrine
20. máj 2014

@lovacka ja asi salatik a mozzarela uz teraz slintaam xi

jeinabe
20. máj 2014

@luciaa209 super, dik za link, nemusim kupovat...ale neviem si tu knihu zatial otocit... 😀