90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

monicka14
19. máj 2014
Používateľ monicka14 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monicka14.

@lydka84 Ahoj,Lydka, Schudla som 5 kg za 21 dní. Potom cca za 20 dní ďalšie 3. Poto msom si to viac-menej udržiavala, lebo som jedla už aj iné veci. Ale keďže ešte chcem zhodiť, tak jem tak 3 proteínové jedlá a 2 normálne. Toto je zatiaľ 1. diéta, ktorá ma baví, lebo sa nemusím trýzniť... 🙂

zebatox
19. máj 2014

@jeinabe no ja som uz mala druhy vodnny den 8.5. Ale ten tyzden co som jedla nepocitam tak od vcera som zacala druhu 29ku nepocitala som kedy mi potom vyjde koniec diety asi okolo 13.6.? Ale chcem este dat dole nieco dnes som si kupila jablcny ocot tabletkach tak snad aj ontrosku pomoze 🙂 a melooin ludia taky fajny chutny mnam sa mi podarilo kupit na obed som malazemuakove placky ale uz asi do vecrra len melon si dam 🙂 a na uh zajtra lievancez ovsenych vlociek si uz robila? Sak to jake mnam chutne 🙂 aj mimodiety co som sa akoze prezierala som ich robila ;🙂

zebatox
19. máj 2014

@slavka86 mozes 🙂 huby

slavka86
19. máj 2014

@zebatox ja si vzdy na UH robim jablkove lievance a tiez su fasa. aspon tam nejde tolko muky. das mi recept na tvoje ovsene, ked si ich tak pochvalujes? aspon budem mat zmenu 🙂

lydka84
19. máj 2014

@angelika23 ahoj no skusim od stredy zacat a uvidim ako to pojde a ci vydrzim ...a ako dlho ...

lydka84
19. máj 2014

@slavka86 huby mozes kazdy den k hocicomu 😉

lydka84
19. máj 2014

@jeinabe nekupila, teda kupila ale pred 5 rokmi obe 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
19. máj 2014

@monicka14 tak ubytok taky isty ako ja som mala pri 90 DD len financne je 90-tka ovela pristupnejsia pre mna

zebatox
19. máj 2014

@slavka86 robim ich tak isto ako jablkove minule som do nich dala aj banan a hrozienka a ovsene vlocky som pomlela na mlynceku alebo minule som ich namocil do vody so vsetkym co tam davam jablka banan a tak sol skorica a s ponornym som rozmixovala a dosypovala vlocky potom aby bolo dost huste a dalo sa na panvici otocit 🙂 mozes dat aj prasok do peciva alebo sodu bicarbonu aby trosku narastli...
Raz som si z nich robila aj musli tycinky ovocie som zmixovala rozne a dosypala ovsene vlocky aby to drzalo na plechu som to piekla a boli mnam 🙂 s medom to mozes dosladit ale jedna basen ani som neverila ze to moze byt chutne 🙂 pri tejto diete som objavila caro ovsenych vlociek...doteraz som kupovala len tie ochutene co tonu cukru obsahjju

jeinabe
19. máj 2014

@zebatox nerobila som ich...mame ich v knihe receptov?Na melon som uz dnes pozerala, ale este som nekupila...strasne mam rada melon...teraz si kupujem broskyne a cucoriedky,jahody...doteraz vkuse banan,jablko,pomaranc,kiwi 😀

lydka84
19. máj 2014

baby poradte co zajtra varit ???? som v takej situacii ze nemam chut na nic 😖 😖 😖 😖 😖 😖

jeinabe
19. máj 2014

@lydka84 ja by som si dala pecenu kuraciu nohu, mnam... 😉

lydka84
19. máj 2014

@jeinabe no ta mi po chuti nechodi, vlastne nic mi po chutiu nechodi to je ten problem

jeinabe
19. máj 2014

@lydka84 ta co to? Hmmm a co tak grilovany syr 😉 ?Ja by som si vedela vybrat, uz teraz som hladna a to mam pred sebou krute dni 😀

lydka84
19. máj 2014

@jeinabe ja neviem co mi je , od hladu ma bolieva zaludok ale chut nemam na nic .... dajake divne obdobie ma postihlo

jeinabe
19. máj 2014

@lydka84 Zeby tehu 😝 ?Alebo prepracovana?Dovolenka pomoze... 😉 vsetko robi aj to hnusne pocasie vonku...konecne uz ma byt teplo...

lydka84
19. máj 2014

@jeinabe tehu nie.... a asi vsetko ostatne dokopy ano

zebatox
19. máj 2014

@jeinabe trosku vyssie som to pisala ako ich robim a aj v knihe receptov som pisala aj lydka pisala podobny recept

slavka86
19. máj 2014

@zebatox sikovna. Tie zaprcene presladene kupene musli milujem, ale teraz som sa ich vzdala, lebo z tpho fajne puchnem, ale take domace to je lrpsia varianta

zebatox
19. máj 2014

@slavka86 urcite vyskusaj 🙂

lydka84
19. máj 2014

30 minut stepper a 10 minut rotany odcvicených 😎 😎 😎

catherrine
19. máj 2014

Ahojte dievcata tak ako sa dariii/?

lovacka
19. máj 2014

ahojte dievcata,
mna ukrutne dnes boli hlava ale tak ze mi ide prasknut.....idem cvicit hadam prejde ak nie tak buchne
@lydka84 super tesim sa ze si odcvicila a na zajtra si daj hocico v stredu draha bielkoviny.ja som si kupila sampiony dnes a rozmyslam ze si urobim prazenicku....uvidime mozno ma este aj nieco ine naadne kym budem zajtra hladovat

lydka84
19. máj 2014

@lovacka ty zajtra vodujes ze ??

catherrine
19. máj 2014

@lydka84 aj ja vodujeeem

catherrine
19. máj 2014

@lovacka my sme tusim prepojene xi aj ja som dnes kupila sampiony a rozmyslam o prazenici xiii a dnes,odcicena jill a aj od nej k tomu cviky na brucho

lydka84
19. máj 2014

@catherrine no kedze som nic nenavarila lebo na nic nemam chut tak ja budem bud vitaminovat alebo vodovat tiez 😀 😀 😀 😀

catherrine
19. máj 2014

@lydka84 no aj tak sa da xi ja citroniky a limetky nakupene zajtra budem popijat xi

lydka84
19. máj 2014

@catherrine no ja teraz ficim na certvom zihlavovom cajiku 😀 😀 😀

catherrine
19. máj 2014

@lydka84 ja na mätovom aj teraz pijem xi