90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

catherrine
20. máj 2014

@lydka84 no teda nejako vymysla no snad sa umudry..

lydka84
20. máj 2014

@catherrine verusnad sa umudry, mohol by :D

catherrine
20. máj 2014

@lydka84 Tak to teda ano no nic idem ja uz do postele zelam dobru noc a zajtra uspesny bielkovinovy dnik bez prehreskov

lydka84
20. máj 2014

@catherrine ja idem tiez pomaly...a zajtra napodobne.... 🙂

lovacka
21. máj 2014

ahojte dievcata 🙂
takze dnesna vaha 72,2 😵 😵 😵 celkovy ubytok na vahe za tri mesiace 12,8kg. ale co ma netesi su cm...tie nejako neubudaju a to hlavne z pasa strasne malo...uz to ide strasne pomaly ale nevadi idem dalej ...cvicim na brucho cviky tak hadam to nejako prelomim.pas mam 97cm no strasne cosi len ja si to meriam cez pupok takze dost mozne ze si to aj zle meriam 😅

jeinabe
21. máj 2014

@lovacka ahoj no super,pekne si zhodila kg...blahozelam...aj ja si pas meriam cez pupok 😉 ...pol dna vody mam za sebou,dnes som kupila fajne jahodky na trhu,ale zatial odolavam...

jeinabe
21. máj 2014

Dievcata a cez vodny den nepijete ani kavu,caj?Tu kavu by som si dala..,prajem pekny den,konecne mame teplo 🙂

lovacka
21. máj 2014

@jeinabe caj pijem bilinkovy v pohode ale aj ovocny len bez cukru a mlieka vsetko 😉

jeinabe
21. máj 2014

@lovacka tak ja si dam tu kavu 😉 ...a na zajtra sa tesim na kuraciu nohu 😀 ...a teraz ides na udrziavacku?

lovacka
21. máj 2014

@jeinabe nie idem druhe kolo 90 dnovky 🙂
chcem dat dole este 8kg, tak ak pridem do ciela skor tak bude udrzoavacka ak nie budem drzat cele 3 mesiace

catherrine
21. máj 2014

Ahojte tak ja po 3 mesiacoch vaha 72,5 cize ubytok 10,7 kg a tie cm tiez by mohli byt lepsieaj u mna fnuk trochu sklamanie boky dole 3cm prsia 3cm stehno 4cm a pas 7cm ale idem dalej ciel je 65kg

slavka86
21. máj 2014

@catherrine dibte si dala dole, cm este pojdu tiez dole

catherrine
21. máj 2014

@slavka86 no ja duuufam xi

jaruska74
21. máj 2014

@lydka84. Nakoniec som neskombinovala ;) mala som len leco ...

lydka84
21. máj 2014

@lovacka ahoj blahozelam nadherny vysledok ..... inak cez pupok mame rovnake cm 😉

lydka84
21. máj 2014

@catherrine krasne blahozelaaaaaaaam 🙂

jeinabe
21. máj 2014

Teraz som trošku čítala tú knihu o udržiavacej diéte, no už je to také komplikovanejšie.....nechápem, lebo píšu, že sa nemajú miešať dni, ale hneď prvý recept je kurča s kukuricou.... 😕
Boli sme s malým vonku, kúpila som mu malú zmrzlinu, samozrejme, že mu začala tiecť z každej strany, no musela som trochu zasiahnuť! takže malý nedobrovoľný prehrešok mám za sebou 😝 ......ale ináč 1 káva a vkuse voda s citrónom, ale už ma zase začína bolieť hlava, presne ako pred mesiacom.....ale už do večera vydržím.....doobeda som upratovala, poobede som si radšej s malým zdriemla a potom sme boli dlho vonku, aby mamka nemyslela na jedlo 😅 ......

lydka84
21. máj 2014

@jeinabe poslem ti to postou ako funguje udrziavacka ...kniha je fakt katastrofalne napisana ... 🙂

jeinabe
21. máj 2014

@lydka84 hej aj mne príde veľmi zvláštna......také to je pomiešané....a sama si tá kniha protirečí....

lydka84
21. máj 2014

@jeinabe no hej pointu si vydedukujes az vtedy ked precitas recepty a prides na to co sa kde miesa v receptoch 😉

jeinabe
21. máj 2014

@lydka84 no to jedine len tak, lebo mám momentálne z toho miš-maš 😉 ....ale ešte mám pred sebou mesiac práce 😀 .....tajtra sa už teším na raňajky, dám si banán s jahodami..... 😝

lydka84
21. máj 2014

@jeinabe ja budem mat banan a kiwi so skoricou 😝

jeinabe
21. máj 2014

@lydka84 aj to je fajneeee...ja som teraz strasne zacala jest ovocie s kokosom......a pocas diety mi strasne zachutili ryby v paradajkovej omacke......mam ich v chladnicke a este aj cottage syr, ale zajtra budu tie kuracie nohy, takze najblizsie bielkoviny neviem co skor 😝 ..........a zajtra mas co?

lydka84
21. máj 2014

@jeinabe ja som dnes zacala a na zajtra idem urobit nieco ako zeleninove rizoto ...

catherrine
21. máj 2014

@lydka84 dakujeem...tak co zlcnik vydrzal?

catherrine
21. máj 2014

@lovacka blahozelam k vysledkom paraada

lydka84
21. máj 2014

@catherrine ahoj vydrzal nastastie .... ale fajne bolo uz davno som nemala leco kvoli nemu a na zajtra urobene rizoto 😝

catherrine
21. máj 2014

@lydka84 no jaka sikulkaaa ja si sam asipecene zemiaky ...rizotko som mala minulee 😀

lydka84
21. máj 2014

@catherrine ja mama najradsej zemiaky cesrstvo urobene tak to si nechavam ked mi skroby vyjdu na volny den

catherrine
21. máj 2014

@lydka84 tak to je pravda zohrievane zemiaky nic moc