• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
Dobru noc vam prajem....
25. máj 2014 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, potrebujem schudnúť po pôrode 10kg, prvý týždeň som zhodila 2kg a potom sa chudnutie stoplo, teda ešte chvíľu išlo po 100g dole ale dnes mám po včerajšom behu o 1kg viac:( som na 19stom dní. Je tu niekto, komu sa chudnutie stoplo hneď na začiatku, pokračoval v diéte a potom sa mu chudnutie zas rozbehlo?
26. máj 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jardiniere ahoj...urcite sa nevaz kazdy den...vazit sa treba az po vode :slight_smile: pred splnom a v case splnu vaha stoji a telo musis nastartovat takze len pod dalej vysledky pridu neboj
26. máj 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lovacka no dvoch chlapcov mam a v SB byvam ostala som doma :slight_smile: a dobru postavu mas chvalim ja tak vyzerat ta skacem meter do vysky :grinning:
26. máj 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.... tak dnes rano ked som sa postavila na vahu skoro som odpadla :astonished: mam plus 2kg po vikende :zipper_mouth: hned som sa aj odfotila a poviem vam pravdu na fotke vyzeram vcelku dobre :grinning: ,ale ked sa pozeram do zrkadla tak katastrofa....prave som dojedla cviklovy salatik s morcacim mesom :dizzy_face: a na veceru som si meso odlozila a salat si budem musiet iny spravit,lebo cviklu uz nemam :sweat_smile: takze plna elanu sa dnes pustam do dalsich 90dni :sunglasses: odcvicene uz tiez mam :dizzy_face: a zachvilu idem s babami von :grinning:
26. máj 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zebatox ale no asi ma musite vidiet nazivo aby ste mi verili ze len dobra foto :grinning: :grinning: :grinning:
@matamisi ja som mala tak po piatku ked sme v robote vyzierali kolace co kolega mal narodeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: taka som bola nasrata :rolling_eyes:
ja ale idem dalej za mojim snom a zastavim sa na vahe 65-64 naj nezerem a potom len udrziavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to mam tak na cele leto co robit aby som sa k tej vahe prepracovala :grinning: :grinning: :grinning:
mna cvicenie caka az vecer ale ma zacali strasne boliet kolena :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dufam ze aspon na 50%odmakam a dam este orbitrek aby to malo nejaky ten zmysel. ja este kysnem v praci do pol 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2014 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka aj ja sa snazim ist za svojim cielom ked budem mat 55kg tak budem spokojna dufam,ze do konca roka to bude :zipper_mouth: my sme vonku,sle je tu nenormalny hic ...hned by som si to s tebou vymemila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2014 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka waaaauuuu, šak máš parádnu postavu...nechápem, čo ešte riešiš.... :wink: ..ty si dobre rozložená, ja hore nič a boky mám....porovnávam, keďže máme rovnakú výšku...ale chápem ťa, lebo mať 64kg tak to sme chudééééé... :grinning: ...super len sa udržuj a pokračuj, nevzdávaj to, ale máš dobrú postavu.....
26. máj 2014 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby ináč ja vodu s citrónom pijem od začiatku, možno aj to veľa pomáha....vždy si večer pred spaním napustím do pohára čistú vodu, ráno do nej natlačím citrónovú šťavu a vypijem.... :wink:
Ja namiesto cvičenia som si kúpila krém na celulitídu z oriflame, ale mám pocit že naozaj zaberá :grinning: :grinning: :grinning: , hoci cvičenie by bolo lepšie.....ale nechceee sa mi...som leniváááá......
Ja dnes som mala syrový deň....zajtra asi zapekané zemiaky s karfiolom...... :wink:
26. máj 2014 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hlasim ze sa drzim, rano banan a kiwi obed a vecera dusene maso na stave uhorka a paradajky ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: voda s citronom cely den a cuduj sa svete chut na sladke zatial neprisla, len ma priserne boli makovicka :unamused: :unamused:
26. máj 2014 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ja som sa dnes tiez pekne drzala,ale teraz mam nenormalnu chut na sladke :astonished: neviem ci odolam :confounded:
26. máj 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a neskorsia vecera čerešne rovno zo stromu do pusy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. máj 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 posly aj mne prosiiiiiiiim :grinning:
26. máj 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi musis vydrzat tyzden dva to boli take posledne uz... ze som si dala stolicku pod strom postavila sa na nu a hladala nieco co sa este dalo zjest
26. máj 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co varite na zajtra??
26. máj 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute cice
dnes som bola vo vedlajsej dedine cca 4km tam a 4spat do kopca s mojim drobcom na korculiach. Drobec slapal na biku.presli sme minimalne 10km dnes a potom som dala este Jill :slight_smile:

@zebatox pozerala som ci nebudete na ulici ale nikde nikoho nebolo :grinning:
26. máj 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 fliacky s kapustou...akurat sa varia :dizzy_face:
26. máj 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ja ais zeleninove rizoto :slight_smile:
26. máj 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 pockaj ty si den pozadu?
26. máj 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ano ja som dokaslala cely vikend a tyzden siel na 85% takze vcera som sa nahodila odznovu
26. máj 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 jaj ja som dnes jedla mimo plan kolace :grinning: :grinning: :grinning: co uz vyhralamoja pazravost
26. máj 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka tak my sme stahovali sestru jedlo sa co bolo po ruke vo vacsine pecene buchty agulas 2 dni v kuse + pila sa cola ...co ja ju moc nemusim ale popila som jej veru dost takze som dnes zacala od bielkovin kvazi na novo
26. máj 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 nevadi hlavne ze ides dalej :slight_smile: ja zajtra tie fliacky s kapustou budem mat na obed a na veceru nejaku fajnotku si dam :slight_smile:
26. máj 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka ja si na stredu urobim cestoviny so spenatom uz teraz sa tesiiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 robis s mrazenym spenatom? ja mam aj cerstvy spenat len neviem ako by som si ho urobila
26. máj 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ano s mrazenym kupujem tie valceky listy stocene do valcekov..... a cerstvy jedine podusit na oleji a zaliat vodou okorenit a dusit trosku
26. máj 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obed na zajtra hotovy zeleninove rizoto + mrkva s jablckom nastruhana tesim sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. máj 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ale k cestovine to ako urobis?neviem si to moc predstavit
26. máj 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde su ostatne cicusky?
26. máj 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok