• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. januára 2017 
no a prave kolegovia vyzieraju chipsy a ja mam byt 100% na? ale kaslem aj na nich nedam si ...
musim schudnut este 8kg aj keby neviem co bolo :sweat_smile:
28. máj 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte ja dnes uh na obed ovsene vlocky a z toho lievanceno moje deti sa dojest nevedeli ze jake dobre a to som ani lyzicky medu nedala :grinning:
@lovacka tak ked tu budes sa ukaz :slight_smile: aj ked ja by som to neriskovala mna kamoska na bike vola uz dlho len odvah mi chyba... a trosku aj to co s detmi... zajtra ideme vyberat mandle nosnne starsiemu tak trosku mam stres z toho
28. máj 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zebatox ahojky mozem sa opytat ako presne si tie lievance robila?dakujem
28. máj 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@7danielka77
@lydka84 Ano ano,stale drzim... Taak blizi sa mi druha voda a moja vaha je zatial - 15 kg...no priznam sa ze som neposluchala a viac krat som porusila.. ale aj tak som na seba hrda...z 90 kg mam 75 kg...aeste 3 kila a som taka ako pred detmi...moje potesenie bude ked vaha ukaze 69 :wink: este je mesiac predomnou s velkou vyzvou
28. máj 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@catherrine uz som davala recept ak do knihy co tu je ja lem vlocky namocim do vody dam trosku soli ked chcem sladsie trosku medu alebo skoricu a jablko nastruham (niekedy dam aj banan a hrozienka) a s ponornym rozmixujem no a ked treba ze je velmi riedke dosypem blocky al celozrnu muku a peciem na kvapke oleja vyskusaj chutne to je :wink:
28. máj 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tiffanytheo tak to si pekne schudla super ja sa nejaknneviem pod 87 dostat a to som z 99 isla :unamused: ale vahu som uz odlozila nech ma to nestopne
28. máj 2014 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tiffanytheo wau to si asi rekorderka :slight_smile: 15kg za dva mesiace to nic nejes ?

@zebatox no idem ja asi na korcule som zvedava kam ma dnes zavedu :grinning:

dievcata ja netusim co si na zajtra urobit na obed :sweat_smile: mam bielkoviny....nieco by som si asi zapekane urobila netusim alebo omeletu :confused: maso nemam ani vybrate ani rozmrazene cize to n :confused: epripada do uvahy :grinning:
takze len syr alebo vajicka
28. máj 2014 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka coby...sem tam mi nechutilo...tak som si dala vecer iba zeleninu...aj ja som z toho prekvapena ze to ide tak dole a dufam sa mi to nevrati 2* :slight_smile: ale stale chcem dat viac a viac dole...
28. máj 2014 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte ja dnes UH a na veceru som si pomaskrtila na monte cherry mnam mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tiffanytheo krasne ti to ide :wink:
28. máj 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ahoj ty si dost casto na svk ze ???
28. máj 2014 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebatox veru dobre si urobila, to nase vazenie je najviac demotivujuce
28. máj 2014 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 snazim sa kazdy druhy mesiac,len teraz som prisla kvoly dnu deti,lebo tu byva cesta rozprakovim lesom a to je velmi pekne :dizzy_face:
28. máj 2014 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
varim si brokolicu a netusim co knej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka syrovu omacku?
28. máj 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...ja zatial stale bez prehresku :dizzy_face:
28. máj 2014 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi supeeeeeer a co zajtra budes papat? inspiruj ma niecim so si mam urobit na obed
28. máj 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka nastruhaj k brokolici syr keby si mala nivu a daj zapiect mnam :slight_smile:
28. máj 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ked ja mam pocit ze sa to uz nepohne dole :/ ako odveci mi je z toho lebo uz skoro mesiac na vahe stojim... ale prestat asi nechcem a ani nemozem lebo potom budem mat vsetko co som dala dole spat
28. máj 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebatox ono su take obdobia ked si telo zvyka na novu vahu a normalizuje s takze pri chutdnuti treba vydrzat aj take obdobia a nevzdavaj sa lebo dopadnes ako ja .... a uplne zbytocne .-....
28. máj 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 nemam sajnu...cely vecer rozmyslam co by mi zajtra chutilo,ale na nic som neprisla....idem pomaly spat nech to dnes nepokaslem :grinning: dobru noc :wink:
28. máj 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi tak ja asi ostanem na ovoci len....sladke sny :wink:
28. máj 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 a ty si ako dopadla?
28. máj 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebatox no ze som pribrala spat .. da sa povedat ze ze tukovo som zisla za tych 90 dni z 92 na 79,5 ... dva mesiace jedenia vsetkeho + do toho velka noc svadba a par oslav a vaha ukazala 85 ...dnes nastastie uz "len" 83 ...takze pribrala som na tuku za 2 mesiace 3-5 kg .... no des
28. máj 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky. som tu nova, nikdy som nedrzala dietu a chcem zacat. mam navyse po druhom porode 10kg. naokolo mi vsetci hovoria ako som pribrala,to mi sice az tak nevadi, ale vadi to mne. neobleciem sa do mojej konf. velkosti a dokonca aj topanky si musim kupovat o cislo vacsie. vieto mi to v skratke prosim vysvetlit tuto dietu,alebo sa mam luskat diskusiou? resp. zacal niekto niekedy teraz posledne dni, ze by ste boli mojou inspiraciou, co varit atd. diky :slight_smile:
28. máj 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nasa.zuzka ahoj takze vitaj medzi nami ... odporucam precitat prvy prispevok odomna na strane 1700 , tam najdes rozdelenie co sa kedy papa a co ktore dni mozes :slight_smile: a hlavne kedy
28. máj 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem velmi pekne, idem na to :slight_smile:
28. máj 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nasa.zuzka
pointa je asi taka ze mas 4 dni, bielkoviny, skroby, uhlohydraty a vitaminy a tie v takomto poradi striedas dookola 28 dni a 29 den pijes len vodu ...a to sa opakuje 3 krat az nedosiahnes 91 dni dietky :slight_smile:
to co kedy mozes papat a ako kombinovat je rozpisane v prvom prispevku odomna na strane 1700 + su tam linky na zaujimave stranky nase tabulky ....ak by ta nieco zaujalo alebo ti nebolo jasne pytaj sa, podarime vysvetlime :wink:
:slight_smile:
a tu si davame recepty, je to nasa kucharska kniha ktora sluzi na inspiraciu ale aj presne postupy co si ako pripravit
http://www.modrykonik.sk/group/5470/
28. máj 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 a ty si sa nam kam stratila??
28. máj 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 dakujem velmi pekne, aj za tie recepty..
28. máj 2014 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok