• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@catherrine tak chce to vela sebazapierania....ziadne pecivo,kolaciky,sladkosti....ziadne sladene napoje ale len a len voda....ziadne vyprazane syry a obedy v praci ale pekne vela zeleninky z domu....no je toho vela co si treba odpustit......najlepsie na sladke a slane je sa naucit povedat ja to nemam rada :grinning:
28. máj 2014 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka tak asi je to tak ako pises teda urcite je to tak....ale tk zasa zeleninka je urcite zdravsia ako napr.chipsy no nie....
28. máj 2014 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherrine no je ale nedaj si ked ich mas pred sebou :grinning:
nic moja draha idem do sprchy a spat rano vstavam 6:00 a bude to viac nez tazke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobru noc
28. máj 2014 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka oki jasne dobru noc a zajtra pekny dnik
28. máj 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherrine dnes som cely balik 400g dala a len jedno jablko ale keby som mala doma via tak dam viac a 3-4 a potom doliat vodu vsetko od oka
29. máj 2014 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka tak mam pocit ze hej :-/ a keby tie sladkosti neboli tak no problem ... :grinning:
29. máj 2014 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherrine no... ale ja uz sa tesim na jesen ked bude vela jablk a spustim susicku mnam ved to je lepsie ako chipsy (tie fakt nemusim)
A vlockove lievance niesu mokre peciem do chrumkava skor hustejsie cesto robim
29. máj 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dievcata dajte nejaky dobry typ na skroby....nic ma nenapada na zajtra
@zebatox tiez si planujem kupit susicku jablka milujeme aj my susene :slight_smile:
29. máj 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte no ja dnes iba o jednej hruske a vode takze skoro ako voda :slight_smile:
29. máj 2014 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka fazulova polievka alebo sosovicova ja planujem nabuduce skroby
29. máj 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebatox no nakoniec som sa rozhodla s pomocou mojej sestri ze si varim sosovicu so spenatom a k tomu si spravim pecene zemiaky :slight_smile: este som to takto nejedla vraj je to fajne :grinning:
29. máj 2014 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka no tak pridaj recept som zvedava :wink:
29. máj 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zebatox vies co este som neochutnala aka to bude chut....normalne som dala sosovicu do vody len tak trosku vody aby bola zakryta a vrela nove korenie,cierne korenie,sol,cesnak a ked je polomakka sosovica pridas spenat cerstvy.....ale este som nechutnala tak neviem povedat ci to bude jedle :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2014 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicusky kde ste?
29. máj 2014 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka tuuuuuuuuuuuu
29. máj 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak ahojte dnesny den ok az na to ze mi dosla mrcha a je mi an nic cely den zdoovana liekmi od bolesti fnuk takze dnes urcite bez cvicenia a dufam ze zajtra sa uz bude dat.... :slight_smile:
29. máj 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tak nechce cvicit uz ale idem na to
29. máj 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherrine bleeeeeeeee mrcha mrchava
29. máj 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka mi hovor zduta som jak balon otras ale zajtra uz bude lespie...
29. máj 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka aj zaspis potom ked tak neskoro cvicis? a ozaj ako dopadla sosovica a spenatik??
29. máj 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catherrine zaspim zaspim :grinning: ty vies co je to fajne :slight_smile: dala som si do toho chili este a paradicka
29. máj 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata kam by ste aradili cinske cestoviny?
29. máj 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, jedli ste uz fazulovy kolac bez muky? Vcera som ho robila a bol fajny. Neskor pridam recept. Teraz sa na mna vesaju moje dve deti :slight_smile:
30. máj 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@catherrine na bolestivu mrchu vyskusaj caj gynastan. Kupis ho v lekarni. Ja son predtym musela brat v prvy a druhy den aj tri ibalginy a potom mi v lejarni poradili ten caj a pomohlo. Ked mas silne jrce nemala by si vtedy pit ani kavu, lebo to bolesti zhorsuje. Mam to odskusane
30. máj 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@catherrine ten čaj gynastan aj mne pomáha a mávala som príšernú menštruáciu, niekedy musím aj ibalgin....po pôrode sa to u mňa trošku zlepšilo.... :wink:
30. máj 2014 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute baby.....tak ja všetko po starom...pokračujem ďalej.....minule som si na UH musela ísť kúpiť čokoládový špic a ešte nejaké menšie koláčiky :grinning: ...takú som mala na to chuť.... :wink:
Dnes mám na obed kuracie soté s cukinou, dám aj recept.... :wink: .....po včerajšom ovocnom dni sa už nesmierne teším na obed.....a musím si už dnes navariť aj na zajtra do práce....asi to bude zeleninové rizoto.....teraz som vkuse v práci a ešte musím stále variť aj na druhý deň.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ako sa darí?
30. máj 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A predsa mám niečo nové, ideme na dovolenkuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: ...takže musím ešte chudnúť a chudnúť....ešte šťastie, že som si našla v skrini parádne rifle, ktoré som nemala dlhooooo oblečené, lebo mi boli malé.....pôjdem si kúpiť aj nové, len ešte čakám, či sa trošku nescvrknem :sweat_smile:
30. máj 2014 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka obdivujem ťa, že to tak vládzeš poctivo cvičiť...len tak ďalej.....a myslím, že aj to korčuľovanie robí veľa...... :wink:
30. máj 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok