90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
30. máj 2014

ahojte dievcata 🙂
tak ta sosovica so spenatom je uzasna 🙂 akurat obedujem a naozaj je to chutne

catherrine
30. máj 2014

@slavka86 dakujem za radu urcite skusim 🙂 🙂 🙂 🙂

zebatox
30. máj 2014

@lovacka a na studeno to jes?

lydka84
30. máj 2014

@jeinabe ahoj dari sa dari ak neratam minuly vikend piatok -nedela co sme stahovali sestru a som bola na buchtach a gulasi tak sa pekne drzim minimalne na tych 90-95% takze som spokojna .......predomnou su posledne dva tyzne do dovolenky ...... konecne sme zaplatili dnes sice hotel na vyziadanie ale snad nam to potvrdia v pondelok ..... takze mam dva tyzdne na to aby som este nejake kilecko zhodila, bolo by super keby som sa na cm dostala tam, kde som bola po skonceni 90DD tak snad sa aspon priblizim k tomu 🙂

lydka84
30. máj 2014

@lovacka tesim sa na receptik a snad aj foto v kucharskej knihe 😉

lovacka
30. máj 2014

@lydka84 jaj foto uz nebude uz som zjedla vsetko co som mala 😀 😀 😀
ale urcite si to uvarim na dalsi UH den a urobim aj foto.priprava rychla a jednoducha a vysledok uzasny.
@zebatox ja som to jedla normalne teple 🙂 a k tomu tie pecene zemiaky no jedna mnamka 😝 by som si normalne aj zajtra dala.
dnes som si kupila kel.to je neutralna zelenina?ak nie tak si urobim na uH kelovy privarok so zemiakmi.
na zajtra planujem lievance z tych vlociek a jablk celkom s auz tesim mam aj algave ale dam skoricu tak hadam to bude dobre aj bez cukru 🙂

lydka84
30. máj 2014

@lovacka
kel je neutral
ja v nedelu planujem palacinky a blanzirovane ovocie 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lovacka
30. máj 2014

@lydka84 ja si dam ovocie na tie vlockove lievance len neviem ci ich urobim na obed ci az na veceru.na obed by som si dala aj nejaku cestovinu...no uvidim este nemam tusaka zatial 😀 😀 😀
super cize by som si ho mohla dat teda aj zajtra alebo vo vitaminovy den.na pondelok budem mat maso po dlhej dobe a upeciem si kuracie prsia na cesnakovom papieriku(to z reklami co chodi) 😀 😀 😀
idem cvicit diefcence kym je dieta vonku 😝 ale moc sa mi nechce ale vcera som vynechala uz som sa na to vybodla tak dnes si musim zamakat 😅

lydka84
30. máj 2014

@lovacka veru mozes hocijaky den 😉

lovacka
30. máj 2014

dievcata mam docviceneeeeee 😀 😀 😀 😀
JILL+BOB+200 brusakov +20minut orbitrek 😵 😵 😵

lydka84
30. máj 2014

@lovacka sikovnaaaaaaaaaaa 😉

slavka86
30. máj 2014

@lovacka zemiaky na UH? To mozem?

lydka84
30. máj 2014

@slavka86 nieee zemiaky su skroby 😉

lovacka
30. máj 2014

halo kde ste kto...nejako je tu pusto 😕

zebatox
30. máj 2014

@lovacka urcite bude dobre ked tak daj sol a budes mat na slano a spenatove posuchy uz skusal niekto tie su super asi v nedelu urobim a skusim namiesto muky dat vlocky ze co z toho bude 🙂

lovacka
30. máj 2014

@zebatox nie nie na sladko jablkove urobim 😵 to si mam posekat vlocky este ked su suche ci az ked ich namocim?musim ist najst ten tvoj recept

zebatox
30. máj 2014

@lovacka no ja ich namicim a ked tam je vsetko s ponornym rozmixuje ked tam das aj jeden banan tak ani sladit nemusis...

lovacka
30. máj 2014

@zebatox pocuj a treba tam drozdie?

lovacka
30. máj 2014

@zebatox a ako dlho ich mocis?
rano si namocim vlocky a kolko maju postat namocene?potom pridam jablko a rozmixujem a peciem?

lovacka
30. máj 2014

dievcata nesrandujte to spite uz? 😕

lydka84
31. máj 2014

dobre ranko dievcence 😉 ako sa mame???

zebatox
31. máj 2014

@lovacka tak ja hned namocim kym nastruham jablko a banan tam popucim a hned mixujem a drozdie som raz dala raz nie iba sodu bic. A dohustujem vlockami nenamocenymi al mukou ... nemusis to dlho pripravovat a som si nechala raz aj cesto v chladnicke aby som mala na veceru cerstve a v pohode bolo...

zebatox
31. máj 2014

@lydka84 dobre rano vyborne 🙂) vaha ma rano potesila tak som happy a na obed idem hrachovu polievku robit a k tomu este neviem...

lydka84
31. máj 2014

@zebatox to je super ja macam sosovicu

lovacka
31. máj 2014

dobre rano dievcence

@lydka84 juj by som si dala moju sosovicku aj dnes veru 😝 ja dnes ale budem na obed asi cestoviny si varit a na veceru budu tie lievance
@zebatox ok super dam aj ja sodu bic.

lydka84
31. máj 2014

kosice a okolie, neboli ste niektora pozriet vcera alebo predvcerom Imaginacie ??? ci sa mi dnes oplati ist 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lovacka
31. máj 2014

@lydka84 ee...a vonku taka kosa ze ja som ani nos este nevystrcila...alemoje dieta je od 8 vonku 😅

lydka84
31. máj 2014

@lovacka hej kosa je riadna ale ak nebude prsat tak sa mozno naobliekam a pojdem 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zebatox
31. máj 2014

Ahojte no ja dnes skrob a hrachova polievka s rizotom mnam a namiesto cvicenia upratovanie 😀 a uz sa mi nic nechce asi pojdem zdriemnut pri nejakom batmanovi 😀

lydka84
31. máj 2014

tak ja som mala sosovicovy perkelt dnes 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝