90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
28. máj 2014

@catherrine tak chce to vela sebazapierania....ziadne pecivo,kolaciky,sladkosti....ziadne sladene napoje ale len a len voda....ziadne vyprazane syry a obedy v praci ale pekne vela zeleninky z domu....no je toho vela co si treba odpustit......najlepsie na sladke a slane je sa naucit povedat ja to nemam rada 😀

catherrine
28. máj 2014

@lovacka tak asi je to tak ako pises teda urcite je to tak....ale tk zasa zeleninka je urcite zdravsia ako napr.chipsy no nie....

lovacka
28. máj 2014

@catherrine no je ale nedaj si ked ich mas pred sebou 😀
nic moja draha idem do sprchy a spat rano vstavam 6:00 a bude to viac nez tazke 😝
dobru noc

catherrine
28. máj 2014

@lovacka oki jasne dobru noc a zajtra pekny dnik

zebatox
29. máj 2014

@catherrine dnes som cely balik 400g dala a len jedno jablko ale keby som mala doma via tak dam viac a 3-4 a potom doliat vodu vsetko od oka

zebatox
29. máj 2014

@lovacka tak mam pocit ze hej :-/ a keby tie sladkosti neboli tak no problem ... 😀

zebatox
29. máj 2014

@catherrine no... ale ja uz sa tesim na jesen ked bude vela jablk a spustim susicku mnam ved to je lepsie ako chipsy (tie fakt nemusim)
A vlockove lievance niesu mokre peciem do chrumkava skor hustejsie cesto robim

lovacka
29. máj 2014

ahojte,
dievcata dajte nejaky dobry typ na skroby....nic ma nenapada na zajtra
@zebatox tiez si planujem kupit susicku jablka milujeme aj my susene 🙂

zebatox
29. máj 2014

Ahojte no ja dnes iba o jednej hruske a vode takze skoro ako voda 🙂

zebatox
29. máj 2014

@lovacka fazulova polievka alebo sosovicova ja planujem nabuduce skroby

lovacka
29. máj 2014

@zebatox no nakoniec som sa rozhodla s pomocou mojej sestri ze si varim sosovicu so spenatom a k tomu si spravim pecene zemiaky 🙂 este som to takto nejedla vraj je to fajne 😀

zebatox
29. máj 2014

@lovacka no tak pridaj recept som zvedava 😉

lovacka
29. máj 2014

@zebatox vies co este som neochutnala aka to bude chut....normalne som dala sosovicu do vody len tak trosku vody aby bola zakryta a vrela nove korenie,cierne korenie,sol,cesnak a ked je polomakka sosovica pridas spenat cerstvy.....ale este som nechutnala tak neviem povedat ci to bude jedle 😀 😀 😀

lovacka
29. máj 2014

cicusky kde ste?

lydka84
29. máj 2014

@lovacka tuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀

catherrine
29. máj 2014

@lovacka tuuuuuuuuuuuu

catherrine
29. máj 2014

tak ahojte dnesny den ok az na to ze mi dosla mrcha a je mi an nic cely den zdoovana liekmi od bolesti fnuk takze dnes urcite bez cvicenia a dufam ze zajtra sa uz bude dat.... 🙂

lovacka
29. máj 2014

mne sa tak nechce cvicit uz ale idem na to

lovacka
29. máj 2014

@catherrine bleeeeeeeee mrcha mrchava

catherrine
29. máj 2014

@lovacka mi hovor zduta som jak balon otras ale zajtra uz bude lespie...

catherrine
29. máj 2014

@lovacka aj zaspis potom ked tak neskoro cvicis? a ozaj ako dopadla sosovica a spenatik??

lovacka
29. máj 2014

@catherrine zaspim zaspim 😀 ty vies co je to fajne 🙂 dala som si do toho chili este a paradicka

lovacka
29. máj 2014

dievcata kam by ste aradili cinske cestoviny?

slavka86
30. máj 2014

Baby, jedli ste uz fazulovy kolac bez muky? Vcera som ho robila a bol fajny. Neskor pridam recept. Teraz sa na mna vesaju moje dve deti 🙂

slavka86
30. máj 2014

@catherrine na bolestivu mrchu vyskusaj caj gynastan. Kupis ho v lekarni. Ja son predtym musela brat v prvy a druhy den aj tri ibalginy a potom mi v lejarni poradili ten caj a pomohlo. Ked mas silne jrce nemala by si vtedy pit ani kavu, lebo to bolesti zhorsuje. Mam to odskusane

jeinabe
30. máj 2014

@catherrine ten čaj gynastan aj mne pomáha a mávala som príšernú menštruáciu, niekedy musím aj ibalgin....po pôrode sa to u mňa trošku zlepšilo.... 😉

jeinabe
30. máj 2014

Čaute baby.....tak ja všetko po starom...pokračujem ďalej.....minule som si na UH musela ísť kúpiť čokoládový špic a ešte nejaké menšie koláčiky 😀 ...takú som mala na to chuť.... 😉
Dnes mám na obed kuracie soté s cukinou, dám aj recept.... 😉 .....po včerajšom ovocnom dni sa už nesmierne teším na obed.....a musím si už dnes navariť aj na zajtra do práce....asi to bude zeleninové rizoto.....teraz som vkuse v práci a ešte musím stále variť aj na druhý deň.... 😝

jeinabe
30. máj 2014

@lydka84 ako sa darí?

jeinabe
30. máj 2014

A predsa mám niečo nové, ideme na dovolenkuuuuu 😀 😀 😀 ...takže musím ešte chudnúť a chudnúť....ešte šťastie, že som si našla v skrini parádne rifle, ktoré som nemala dlhooooo oblečené, lebo mi boli malé.....pôjdem si kúpiť aj nové, len ešte čakám, či sa trošku nescvrknem 😅

jeinabe
30. máj 2014

@lovacka obdivujem ťa, že to tak vládzeš poctivo cvičiť...len tak ďalej.....a myslím, že aj to korčuľovanie robí veľa...... 😉