90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

majkushka
18. jún 2014

@matamisi ok svihadlo by mohlo stačiť na moju ťažkú váhu a steper ?

matamisi
18. jún 2014

@lydka84 kde si? uz si tu davno nebola?uz si na dovce?

matamisi
18. jún 2014

@majkushka jasne,dolezite,ze zacnes a nevzdas to po par dnoch 😉

lovacka
18. jún 2014

ahojte,
ja dnes 4 vodovy den uspesne za mnou 😵 😵 😵 😵 dala som ho na 100% som na seba ze neskutocne hrda.....som zvedava rano na vahu 😅 😅 😅 😅
myslite ze si mozen dat zajtra po vode znova vitaminy a v piatok este jednu vodu? v sobotu by som zacala znova bielkovinami....mam grilovacku 😅

matamisi
18. jún 2014

@lovacka zajtra napis kolko mas dole,som zvedava 😉 ja neviem ,ale ked myslis ,ze zvladnes zajtra vitaminy a potom este vodu tak skus.ja by som urcite nezvladla 😝

lovacka
18. jún 2014

@matamisi velmi by som si priala aby tam uz nebola 70 tka 😝 aby tam bolo hoc aj 69,999len nie 70 😝
ale je pravda ze to ide pomalsie aj nie je ten mesiac taky 100% ako boli prve mesiace 🙄 ale tesim sa kazdemu ubytku a naozaj velmi velmi dufam ze tam zajtra bude 69 😅 ak nie tak asi da zajtra tie vitaminy a v piatok znova vodu som doma to by nemal byt problem a v sobotu grilovacka tak sa
napapam 😀 😀 😀

matamisi
18. jún 2014

@lovacka neboj bude mozno aj 68,9 😉 u mna idu tiez kila pomaly dole ale ja sa teraz dost zameriavam na brucho tak kila nepozeram a uz sa moc tesim na 1.7 ked sa budem fotit a porovnavat 😵

majkushka
19. jún 2014

@lovacka ja tiež nemožem porazit 70 ku stojim na nej už mesiac 😠 ☹

nikushka2521
19. jún 2014

dakujm 🙂
@zebatox

lovacka
19. jún 2014

tak dievcata nedala som to pod 70 🙄 rano som sa vazila a rovnych 70,00 😝 ale tak nevadi co uz...
dnes mam vitaminy a zajtra este rozmyslam ci dam vitaminy alebo vodu.este sa neviem rozhodnut.
ach jo preco nemozem byt stihla bez driny 😀 😀 😀

matamisi
19. jún 2014

@lovacka ale uz nemas daleko od 69,9 ... neboj ty to das...a ako teraz budes pokracovat?alebo ides na udrziavacku?

jeinabe
19. jún 2014

Ahojte baby....tak ja dnes voda na 99%, musela som dať aj 2 kavy, lebo som po nocnej a nespala som...a teraz som krájala melón na zajtra do prace tak jeden malicky kusocek som ochutnala 😝 ...na zajtra mam masko, takze idem dalej ale na udrziavacku a vecer cotagge syr...to ma zenie vpred, ze uz nemusim to iste na veceru.....dnes som si uz konecne kupila velke biele jogurty, budu postupne na veceru s ovocim......zajtra rano idem do prace, ale musim sa odvazit a pomerat, tekze budik bude trosku skor 😀 ...joooooj dievcata, keby som mala pod 70kg tak som prestastna,a le podla mna neprekrocim hranicu.....

@lovacka som zvedava na vahu, my sme rovnako vysoke...musime to dat na 65kg 😉

@matamisi a kde si kupila to svihadlo?

jeinabe
19. jún 2014

@zebatox chvalim ta, ze si sa zacala hybat 😝 .....ja som minule len tak vecer pocvicila a uz zase odvtedy nic.....

matamisi
19. jún 2014

@jeinabe v Tchibo 😵

matamisi
19. jún 2014

Baby mi uz spia tak si idem zaskakat 😉 caaaaaaute zachvilu pridem 😀

matamisi
19. jún 2014

Tak odskakanych 855 preskokov ,osprchovana a odychujem pri telke.... baby co je s vami to si tu budem dnes sama pisat? 😝
Inac dnes som mala taku svalovicu na lytkach,ze som po schodoch nevedela chodit a strasne som sa bala ,ze vecer neodcvici,ale dalo sa az take hrozne to nebolo... 😝

jeinabe
20. jún 2014

Dobre ranko dievcatka,takze vaha je 69.2kg KONECNE...som stastna,hned sa mi lepsie pojde do prace,takze celkovo som schudla 12.7kg...aj prvykrat ked som drzala tak som tolko schudla,len vtedy som mala 64..takze idem dalej na udrziavacku,zenie ma to vpred.pekny den prajem. Lydka uz urcite dovolenkuje.. 🙂

jeinabe
20. jún 2014

@matamisi tolkoo preskokov,tak ja by som sa uz ani nepostavila 😅 ,si fakt dobra 😉

matamisi
20. jún 2014

@jeinabe super gratulujeeeeem... to som ani ja necakala,ze dam tolko preskokov ,ale dnes z postele bol problem vstat,ale uz som to nejako rozchodila 😝 vyskusaj aj ty svihadlo 😉 to je super cardio 😵 ja hlavne z noh potrebujem schudnut tak dufam,ze svihadlo mi k tomu dopomoze 😅 inac ciel mam 1500 preskokov dufam,ze do konca jula zvladnem 🤐

nika185
20. jún 2014

ahojte, pridávam sa opäť ku vám baby, túto 9O-dňovku som držala od 5.1.2014-1.4.2014, mala som 70kg, išlo to na 63kg 🙂 , poviem vám, že potom som nemala udržiavačku, ale ešte asi dva týždne som to dodržiavala tak, že v týždni som držala ale s prehreškami 90-dňovku a cez víkendy som jedla ako všetci doma, potom cez Veľkú noc som vôbec nedodržiavala nič, sama som bola prekvapená, že kila nešli hore, odvtedy prešlo niečo cez dva mesiace, išlo hore len kilo a nejaké malinké cm, dala som to aj do tabuľky, aby ste vedeli čo to je, lebo som dala číslo/číslo, to je rozmer posledný po vážení po tretej vode a terajší, čo som sa namerala, aby som si to mohla porovnať potom celkovo, tak sa vítam medzi vami, dúfam, že to zvládnem, záhrada začína dávať ovocie, aj teraz som sa napučila višňami a čerešňami 🙂

jeinabe
20. jún 2014

@nika185 ahoj,vitaj medzi nami,tak si ma potesila,ze sa ti to nevratilo,ked som drzala prvykrat,tak tiez sa mi vratili tak 3 kg,ale potom som sa drzala rok,kym som neotehotnela...a jedla som normalne.

nika185
20. jún 2014

@jeinabe no hlavne som rada, že táto diéta funguje a nesklame, ja som napríklad ani necvičila a bola som prekvapená, že sa dá schudnúť a teraz by som chcela trochu aj cvičiť,len začať je najhoršie 😠 🙂
inak ďakujem za privítanie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jeinabe
20. jún 2014

@nika185 Ja som tiež necvičila vôbec, ale strašne si chcem kúpiť to švihadlo a začať sa hýbať...myslím, že by ma to švihadlo aj bavilo.....

jeinabe
20. jún 2014

Juuuuj sa teším, lebo som spokojná s výsledkami, zapísala som sa do tabuľky a v bokoch som stratila 14cm a podbruško super......len prsia 😒 , tam som sklamaná...... 😝 , tam by som chcela nabrať 😀 ....

jeinabe
20. jún 2014

a

jeinabe
20. jún 2014

@nika185 Som pozerala do tabuľky, tak ty máš celkom dobré miery aj váhu určite ti netreba veľa schudnúť 🙂

nika185
20. jún 2014

@jeinabe no mala som 70kg, po tehu som pribrala 20kg, tak sa to drží 10 rokov a nechce to ísť dole, teraz som skúsila túto diétku a som rada, hádam ešte niečo dám dole, teraz by som chcela na 58kg, som rada tejto skupinke, lebo sa to lahšie zvláda a tak môžeme aj pokecať, niekedy sa tu neukážem dlhšie, keď nemám čas, ale vždy sa snažím aspoň si čo to prečítať, ale som rada ak si nájdem čas a trochu poklebetím a poradím sa 🙂 , som rada, že som naspäť, je tu super 😉

jeinabe
20. jún 2014

@nika185 hej je to taká podpora, aspoň sa navzájom chápeme.....no ja som tiež v tehu pribrala 20kg, potom som schudla 12kg a potom som zase nabrala 4kg, pritom som sa nevážila 2 roky a vždy som si myslela, že som ešte celkom v norme......ale konečne som sa postavila na váhu a dostala som šok...tak som sa dala na tú diétu, mne strašne vyhovuje....prvé 2 týždne boli pre mňa kritické, bola som nervózna, ale teraz v pohode odolávam, dokonca aj sladkému...to je u mňa prvoradý problém, že som závisláčka na sladkom....ja tiež nemám vždy čas tu prísť, ale potom čítam a čítam 😉 ...aj receptíky kľudne pridávaj do knihy, mňa to poteší stále, keď viem čo variť.... 😀

nika185
20. jún 2014

@jeinabe cvičíš podľa Lillien M?, ja sa neviem k tomu nejakosi dostať, dnes som varila čerešňový džem, tak som pri sporáku stala na točni a tak ho miešala a točila sa, no po 5 minútach ma začalo pichať v boku a bolo po točení pásu, ostala len varecha na točenie v hrnci

jeinabe
20. jún 2014

@nika185 😀 😀 😀 tak aspoň si si ruku precvičila......až raz som ju cvičila, nemám čas...ja viem, že by sa našiel ale momentálne nevládzem, keďže stále pracujem..... 😒