• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@jeinabe však toto a deň preletí ako voda
20. jún 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jeinabe no bike sa mi paci a ked uz som daleko od domu nemozem lahnut na gauc ze nevladzem :slight_smile:
20. jún 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte no co tu uz nikto nedrzi dietku? Ja dnes idem dalsie kolo aspon dufam tyzden som mala prestavku s tym ze od rana som mala len ovocie kazdy den... po hroze s nakupom plaviek idem pokracovat v 90dd ...
23. jún 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja držím 4 týždeň, v sobotu mám 1 vodu
23. jún 2014 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,
tak po 4 dnoch som tu zas a znova......mali sme oslavu cez vikend tak som pripravovala vsetko uz od stvrtka a do toho nekonecne zehlenie vo stvrtok tak som ani necvicila a ani som nemala moc casu na pc. V stredu som mala vodu vo stvrtok vitaminy a v piatok som uz ujedala ale celkom ok to bolo v sobotu som papala aj sladucke a v nedelu som mala mimo dietu maso a tiez sladke slane kofcu no hruza...rano vaha jasne ze sla smerom hore no proste des a hruza.....dnes ide mm do nocnej cize vraciam sa do strych kolaji....po praci idem na korcule a vecer ma este caka orbitrek :slight_smile:
dnes mam na obed len zeleninovy salat ale netusim akym dnom mam vlastne pokracovat. :confused: :sweat_smile: ci ist dnes bielkoviny zajtra pokracovat alebo brat dnes ak sobota bielkoviny nedela mali byt skroby sice porusene ale OK dnes uhlohydraty a zajtra vitaminy?......radte dievcata
aj ja chcem take svihadlo to sa da aj v predajni kupit ci len cez net?
23. jún 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi to si kupila cez net?aj ja take chcem svihadielko.....a pokracujem dalej v 90 dnovej diete....mne vyhovuje ze jem aj na obed a veceru to iste nikdy neuvarim len jednu porciu a vyhadzovat to potom sa mi nechce :sweat_smile:
@zebatox - dnes idem na korcule ak nebude prsat tam ku vam na kopec pojdem :grinning: pojdes mi oproti? :grinning:
23. jún 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka ja by som asi odznova isla bielkoviny dnes atd.... kupila som ho v schope v tchibo.... a je perfektne fakt odporucam :wink: teraz cakam kedy baby zaspia a hned pojdem skakat vcera som dala uz 1015 preskokov :dizzy_face: je to parada ....doobeda som si NMTZ odcvicila...na obed a veceru som mala cviklovy salat s vajickom mnamka.... v piatok kedze je NOV tak si chcem melonovy den spravit a vo stvrtok jahodovy :dizzy_face:
23. jún 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka aj ja jem vzdy co mam na obed aj na veceru a taketo stravovanie mi vyhovuje,lebo viem co budem zajtra jest a uz som si zvikla nemiesat suroviny....len ked sme v restikach tak je trosku tachsie,ale da sa :wink:
23. jún 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dneska 1100 preskokov :dizzy_face: do konca jula mam ciel 2000 som zvedava ci to dam :grinning: a ak ani vtedy z noh neschudnem tak potom neviem :sweat_smile:
23. jún 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka teraz som docitala ;) na buduce
23. jún 2014 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zebatox no mozeme niekedy dat stretko alebo mozem dobehnut do SB a mozeme dat tour the dediny :grinning: :grinning: ja skoncim v drienove a ty doslapes do SB budeme mat tym padom rovnaku trasu :grinning: :grinning: :grinning: to by nemuselo byt zle nie?
23. jún 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi aj ja uz mam svihadielko objednane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz len znova vhupnut do mojeho tempa.....necvicila som 5 dni uz strasne vycitky uz mam maly neskoro chodi spat dnu chodime neskoro a nic potom nestiham....ani mm nie je doma je v nocnej tak vsetko sama este veceru urobit no des a hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ja som v piatok,sobotu a nedelu jill necvicila len na svihadle,lebo ked je mm doma tak nemam sancu to furt sme niekde a domov chodime neskoro vecer aj zajtra a pozajtra ma volno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2014 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi robia nam skrty co? :grinning: :grinning: :grinning: ja dufam ze uz zajtra si najdem hodku a pol na seba hodku na orbitrek a potom este na brusaky a boba :grinning: a koliesko moje nove mi tam stoji no musim uz zacat zajtra :grinning:
23. jún 2014 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka jooj ta kde ja vytiahnem do sb cez drienov :slight_smile: posli mi tc do spravy a keby sme isli tak prezvonim...
24. jún 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak mm som vystrojila so starsou dcerou na ryby ,malinku som ulozila do postele a ja som si pekne krasne odcvicila KICKBOX :dizzy_face: parada takto sa mi to paci :dizzy_face: a doobeda som bola sama samucicka nakupovat a mm zatial navaril a upratal balkon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :dizzy_face:
24. jún 2014 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1200 Preskokov odcvicenych a teraz budem s mm odychovat pri telke :dizzy_face:
@lovacka uz nech ti svihadlo pride a budeme sa tu pekne podporovat :wink: lebo takto tu stale len ja sama si pisem :sweat_smile:
24. jún 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi uz je objednane len ja kym ta dobehnem na 1200 ty budes aj na 2200 :sweat_smile: :grinning:
idem ja na svoj orbitrek :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaj dievcata vsetko porusujem jak sa len da vah :stuck_out_tongue_closed_eyes: sla hore na 72 :rolling_eyes: nasrata som na seba ale tak ze az....idem cvicit tak mi treba ked sa neviem ovladat a krotit :angry:
24. jún 2014 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ak sa ti to zapaci tak ako mne tak ma rychlo dobehnes :wink: jaby som chcela kazdy den o 100 viac davat,ale ako dlho to vydzim to veru netusim,ale aspon po 2000 by som chcela prist :dizzy_face:
24. jún 2014 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi tak som si dala 50 minut na orbitreku a dufam a 200 brusakov k tomu.....uz chcem aj ja doma svihadlo...netusim kolko bude trvat kym ho dorucia
24. jún 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,
tu je strasne mlkvo posledne dni :sweat_smile: uz nikto nechudne? :grinning: :grinning: :grinning:
@matamisi este ked ty dosiahnes ciel tak ja tu uz isto sama ostanem :zipper_mouth:
25. jún 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojteeee no ako ide dietka ?? este som vas nepresitala ale dozeniem, preorientujem sa na slovensky vzduch a hura na 90-tku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2014 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lydka84 no vitaj doma Lydka...ako bolo? Ako si sa držala so stravovaním :wink: ? Ja mam dnes 6. deň udržiavačky, čiže vitamíny, ale už nemám takú pevnú vôľu ako v 90 dňovke.....už začínam ochutnávať aj keď nemusím ...ale zatiaľ sa držím...uvažovala som, či vitamíny nepreskočím, ale kúpila som si melón, tak je dnes mojou stravou.... :grinning:

@lovacka cez čo si objednávala to švihadlo? :wink:
25. jún 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jeinabe ahoj bolo super, a co sa tyka stravy proste AI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2014 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka @matamisi dodatocne prajem aj ja vsetko naj naj naj k narodeninam
@zebatox k -15 kg blahozelaaaam :wink:
25. jún 2014 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... jeeeej konecne si prisla @lydka84 vitam ta na slovensku :wink: nejak ticho tu bolo bez teba :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakujem za gratulku :wink: a ako bolo aj nejake fotky by si mohla sem dat :dizzy_face:
@lovacka nezostanes neboj mozno sa aj @lydka84 k nam prida ,co ti nato? :grinning: mas doma svihadlo?
25. jún 2014 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi dakujem, snazim sa zaklimatizovat ....a ak sa mam pridat k skakaniu, svihadlo mam ale nemam s nim kde skakat v 3-izbovom byte stale chytim luster, este ze to je plastove ufo :sunglasses: a to skacer spolu preskoky alebo na striedacku nohy ??? a fotky budu na fcb ...
25. jún 2014 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 aj ja byvam v bytovke v 3-izbovom byte a chodim do pivnice skakat :grinning: ked dam baby o 19.30spat tak si berem babyfon -ten mam s kamerou,takze vidim keby nespaly a ja cvicim zatial len na striedacku s nohami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2014 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi u nas by sa teoreticky dalo v chodbe ale mame znizeny strop takze t zoho nic, mozno este na balkone skusim :slight_smile:
25. jún 2014 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 no vidis tak uz len zacat budes musiet :wink: ja som si prave nafarbila vlasy zachvilu to pojdem zmyt a ked budem mat balsam na vlasoch si pojdem zaskakat :grinning:
25. jún 2014 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok