• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@matamisi no skusim to mozno to na balkone pojde :slight_smile: byvame vysoko tak nik ma neuvidiiiii... ak nie ostavam verna stepperu a Jill
25. jún 2014 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak 1300 preskokov za mnou,ale lytka ma poriadne bolia takze zajtra nenavysujem... :astonished:
25. jún 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi ty si sialena kazdy den navysujes sak ta nedobehnem nikdy :grinning:
@lydka84 no vitaj doma...uz si nam tu riadne chybala uz tu skoro nikto neprispieval :confused:
dnes mam odcviene...50minut orbitrek,200 brusakov a parkrat aj koliesko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2014 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka neboj uz spomalim a pockam na teba :wink: ja som sa dnes s mm bola byciklovat 20km z toho ma asi lytka boleli :astonished: a koliesko ake?hula-hop?
25. jún 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi koliesko cez stred ide tycka cize rucka...das sa na kolena a ides s kolieskom dopredu a spat...no pre mna iny masaker :stuck_out_tongue_closed_eyes:
utekam do sprchy a spar rano sa mi nechce vstavat.
dobru noc dievcata....
25. jún 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lovacka aha o takom dacom som este nepocula-nevydela :astonished:
Dobru noc :wink:
25. jún 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka dakujem za privitanie, vsetko som precitala, fakt toho vela nebolo nechapem co sa deje ... a uz som zase len vasa kocky :slight_smile: si dalej na 90-tke?
26. jún 2014 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 veru si nam velmi chybala :wink: ale uz si tu tak budeme zas vela ,vela prispievat :grinning:
26. jún 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi no to dufam, nastastie som cez dovolenku nepribrala respektive pribrala tak do 0,5 kg takze som si dnes vyddychla a chcem zacat opat 90-tku tak potrebujem moralnu podporu aby som to vydrzala :slight_smile:
26. jún 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 len tak malo...super... ja mam dnes jahodovy den,zajtra je NOV tak melonovy a od nedele zacnem bielkovinovy :dizzy_face: pridaj sa ku mne :wink:
26. jún 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi a ty si na ktorom dni dietky ???? bielkoviny v nedelu sa mi pozdavaju ako dobry napad :slight_smile:
26. jún 2014 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi takze si podla faz mesiaca davas ovocne dni?? mas nejaky system chudnutia ci jes stale inak ale podla zasad delenia ????
26. jún 2014 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ano podla mesiaca,kazdy druhy piatok mam melonovy a inac jem podla delenej ,ale dni nedodrziavam,ale od soboty by som chcela zacat na 100percent dodrziavat aj dni,lebo nejak som zacala sladke vyjedat :zipper_mouth: a v utorok sa budem fotit,lebo budem mat pol rocne vyrocie co som Jill spoznala a aj na delej strave :dizzy_face: :dizzy_face:
26. jún 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malinka mi spinka tak si idem kickbox zacvicit ,aby som vecer len svihadlo mala.... :wink:
26. jún 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@matamisi od soboty ci od nedele ???
26. jún 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 od soboty... :wink: tak kickbox odcviceny,ale po 10minutach sa mi malinka zobudila tak 15minut cvicila so mnou :grinning: boze ta bola zlata :dizzy_face: este ma nikdy nevidela cvicit tak prvych 10 minut sa pozerala ako puk s otvorenymi ustami striedavo nootbuk a ja a potom zacala aj ona cvicit :grinning: ma 13 mesiscov a sa tu tocila do koliecka,s rukami rozhadzovala a nozicky zdvihala,bohova bola :dizzy_face: ja ju asi zjem zlatko moje :dizzy_face:
26. jún 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz citam vyssie to som sa pomylila od soboty chcem zacat s bielkovinovim :wink: @lydka84
26. jún 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi jeeej tak od dnes mas partacku na cvicenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jún 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi skoda ze nie od nedele ale nevadi tak zacneme v sobotu :wink:
26. jún 2014 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky,
tak ja dnes vitaminy....papam pecenu tekvicu...rano som mala melon,jablcko,banan a broskynu....este mam dve nektarinky a jablcko male.
zajtra bielkoviny, tak si asi dam zapekanu tekvicu so syrom a k tomu si dam cottage cheese a kupila som si v kaufe aj syr tvrdy s cervenym pestom a s wasabi.tak si asi urobim taky syrovy den zajtra.sa aj celkom ze tesim
veceru budeme mat grilovacky v praci, tak dufam ze to nebude masaker :grinning: tiez som zacala nejako viac sladkeho deficit sa asi dostavil.
vcera som si dala v robote milku cokoladku ale uz som nevecerala potom..za trest ale ani som nebola hladna tak to bolo v pohode. dnes ovocie tak to raz dva travi a vecer ma caka orbitrek a moje koliesko.masaker aku svalovku mam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lydka84 to nie,ja radsej cvicim sama ona nech pekne krasne spinka :grinning:
26. jún 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misena741 ahoj a ty si sa nam kam stratila?
26. jún 2014 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak ja dnes dusena kuracia noha so zeleninou a malemu som z toho urobila perkelt, kedze maso nepapa,tak mal omacku s cestovinami :grinning: ,ale dala by som si aj ja...a teraz som zjedla velky biely jogurt s cerstvymi jahodami a s troskou hnedeho cukru...mnaaam...a neviem co uvarit na zajtrajsie skroby?
26. jún 2014 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jeinabe podla toho na co mas chut, ci vsetko dokopy?
26. jún 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 no už si varím zemiaky, karfiol a dám zapiecť do rúry, dám si nakoniec aj trošku nastrúhaného syra..... :wink:
26. jún 2014 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jeinabe si na udrziavacke ci na 90-tke?
26. jún 2014 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 na udržiavačke, celkom mi to vyhovuje....niekedy už mám slabé dni, že by som aj skončila s tým, ale aj tak by som sa samozrejme udržiavala len nie podľa poradia dní.....ale zatiaľ idem ďalej :wink: ....strašne mi vyhovuje tá večera, že môžem úplne niečo iné.....ale začínam aj viac ochutnávať vecí, čo nieje dobré, ale zase nieje toho veľa.... :confused: ....ale čítala som, že aj ty sa držíš, že dovolenka neublížila....toho sa bojím ja, aby som sa nespustila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2014 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jeinabe tak dovolenka neublizila ale 5 kg tuku od marca mam na sebe spat, takze zacinam zas 90- tku, prvu som skoncila v marci takze presne po 3 mesacnej pauze idem zas do toho spolu aj s cvicenim ....
26. jún 2014 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 ale si sa už normalne stravovala, že si jedla aj mäso so zemiakmi a tak...že si miešala všetko? Či to tie koláče na oslavách, čo si mala? Tak držím palce pri štarte :wink:
26. jún 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeinabe najprv som jedla na principe udrziavacky a od velkej noci som zjedla vsetko co nechcelo zjest mna a mixovala som aj ked nie stale ale dost a zase kopa sladkeho ..... bolo tam aj vela oslav svadba teraz dovolenka ... no proste hruza a des
26. jún 2014 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok