90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
30. jún 2014

@matamisi pocuj vy ste aka medzinarodna rodina?ty zo SVk zijete v AT svokra v HU 😀 😀 😀 deti kolko jazykov ovladaju?
dnes 1200 preskokov 😵 😵 paradicka je to svihadlo ale len 20 minut na orbitreku mam co robit fajne nohy makaju ale dnes cele zle som jedla vsetko mozne kolace v robote petra pavla bolo tak kolega doniesol doma som pokracovala takze moje vitaminy cele zle ale ze uplne zle 🙄

matamisi
30. jún 2014

@kvetka58 super to si dala pekne na prvy krat 😉 aj na ranajky mozes melon ved to je ovocie 😉 ja mam zajtra vitaminy tak uvidim ci tu melon niekde kupim 😝

matamisi
30. jún 2014

@lovacka pocuvaj tak zajtra ma uz dobehnes ak nie aj predbehnes 😲 super 😉 svokru mam nemku zijucu v madarsku,svokor je madar 😀 a starsia dcera 3a pol rocna rozprava perfektne nemecky a slovensky,rozumie madarsky a v skolke sa ucia anglictinu 😀 a mladsia rocna este nerozprava len mama furt a hatlanctinu 😀
@lovacka nevadi ved si tie kolace aj vyskakala 😉

lydka84
30. jún 2014

@kvetka58 ako teoreticky by si mala mat ale tak sem tam hlavne na zaciatku kym si zvyknes 150 g jogurt ta nezabije 🙂 ja som kupovala Pilos z lidlu 3% a do toho som si narezala cestve ovocie, ten ma akurat tuky a malo cukru a je chutny co sa pri bielych casto nestava .....
tie paprikove zemiaky su fantasticke a hlavne s kyslymi uhorkami 😝 😝 😝 a je to velmi syte

lydka84
30. jún 2014

@kvetka58 melon si davam aj na ranajky , aj ked mas pravdu je to zelenina ale od detstva sme boli v tom ze je to ovocie tak to neriesim 😉

matamisi
30. jún 2014

@lydka84 to fakt a ja,ze to je ovocie 😀

lydka84
30. jún 2014

@matamisi to fakt, je to to iste co uhorka alebo cuketa 😉 cez 90% vody malo kalorii , rastie na zemi zo semienka cize zelenina

lydka84
30. jún 2014

@matamisi pre zaujimavost ze co hovori wikipedia 😉
Melón je druh plodovej zeleniny patriacej do čeľade tekvicovité. Niekedy býva nesprávne považovaný za ovocie. Z botanického hľadiska je melón bobuľa. Vo svete sa pestuje mnoho druhov melónov s rozličným tvarom a farbou.

slavka86
1. júl 2014

Caute baby, dlho som tu nebola. Schudla som 5 kil ale pocas dovolenky a este dva tyzdne potom som dietu nedodrziavala a som opat na zaciatku. Strašne ma to hneva obzvlast ked preberam skrinu s nemam co na seba, lebo zo vsadial nieco trci. Hlavne okolo pasa. Stratila som motivaciu. Je tazke dodrziavat dietu ked mamzel a deti jedia na co maju chut a mamzel necvici. Mozno pojdeme koncom jula na svadbu, tak sa musim dat troska dokopy, len sa akosi neviem nastartovat :(

marinka58
1. júl 2014

@lydka84 tak dnes mám druhý deň, spravila som si paprikové zemiaky len som neodhadla množstvo a všetko som zjedla na obed, môžem si na večeru dať trochu ryže so zeleninou? či to bude veľký prehrešok? alebo radšej len zeleninový šalát? včera bola aj káva s mliekom dnes len samotná a som si dnes už aj zacvičila tak ma prdel bolí 😅 😅 aspon viem, že som dobre cvičila

jeinabe
1. júl 2014

Čaute baby, dnes mám vitamíny, melón to istí.....no to som naozaj nevedela, že melón je zelenina.....na zajtra si práve kuchtím zapekanú brokolicu so syrom, ale aj s mliekom a 1 vajcom (tým, že som na udržiavačke, tak už trošku začínam miešať), uvidíme o mesiac čo to spraví...musím ísť ešte pozrieť do tabuľky a vypočítať vodu... 😉

@slavka86 vitaj späť 😀 .....no ja viem, že je to ťažké, keď všetci jedia a my nič....hlavne po malom som vždy dojedla čokoládku, al. keksík, ale už to nerobím....
Dievčatá ale prišla som nato, že aj keď som schudla 13kg, tak stále vidím nedostatky, ktorých sa chcem zbaviť...teraz keby som to dala naspäť no asi by som sa ťažko s tým zmierila... 😕 ...a to ma čaká dovolenka toho sa bojím najviac, aby som sa tam nespustila...... 😎

jeinabe
1. júl 2014

@marinka58 ahoj...myslím, že škroby sa môžu kľudne miešať, takže ak si dáš ryžu na večeru, tak to nebude veľký prehrešok...... 😉

jeinabe
1. júl 2014

@matamisi waaaauuuu až teraz som si všimla tvoje fotky......parádna zmena...klobúk dole..... 😉

bubulacka
1. júl 2014

Ahojte baby 🙂 dufam že nenaruším už zabehnutú partiu, odhodlávam sa, či začať, alebo nezačať s diétou... Nie je to o tom, ze by som ju nepotrebovala - skôr o tom, ze 90-dňovú som držala asi pred 4 rokmi, vtedy som pekne schudla, ale musela som s ňou skončiť asi po 2 mes., lebo ked prišiel vitaminovy den, zvracala som a h.ačkovala od rana do večera. Potom klasika - postupne som pribrala vsetko naspäť + 5 kíl navyše. Pred rokom som zasa držala bielkovinovu, schudla som krásnych 13 kíl, potom zdravotne komplikácie, s diétou koniec a všetko naspäť + 7 kg navyše 🙄 teraz vyzerám ako taky maly vorváň a bojím sa púšťať do dalších diét - rovno poviem ze mam slabú vôľu a ked nevidím výsledky, nikdy to nedotiahnem do konca. Mala by som cvičiť, co však momentálne s mojou váhou moc nefunguje, nakoľko ma velmi bolia kĺby, hlavne kolena. Páči sa mi, ako sa tu podporujete, ja by som potrebovala nejaku trenerku na doma, ktorá by mi vyhádzala z chladničky vsetko co nesmiem a nútila ma aspoň 3 hodiny denne sa hýbať, ako v extrémnych premenach 😀 ale kedže viem, ze to nebude, tak tajne dufam, ze Vy mi nedovolite spustiť sa a nedokončit začaté 🙂 tak ako, mam sa na to dat? Mavate problémy v tie vitaminove dni?

jeinabe
1. júl 2014

@bubulacka ahoj no my ta tu radi privitame aj podporime,len musis ty vediet po tych problemoch,ci sa dat na tuto dietu...mozno ist na to jemnejsie, len obmedzit pecivo,sladke...ale u mna to nepomaha,ja musim ist z ostra 😉

jeinabe
1. júl 2014

@lovacka
@matamisi tak baby dnes som dala 300 na svihadle s par sekundovymi prestavkami,ale pulz mam 200 a fucim neskutocne 😀 ,ale na vas nemam 😉

lydka84
1. júl 2014

ahojte babeny ako sa mame,?? a ako ide dietovanie ???

lydka84
1. júl 2014

@slavka86 ahoooooooooooj tak hura zajtra do boja spolu so mnou, co ty na to? 😉

lydka84
1. júl 2014

@marinka58 daj si kludne ryzu alebo dovar zemiaky, nemusis sa tryznit cistou zeleninou 😉

lydka84
1. júl 2014

@jeinabe veru veru melon je zelenina kedze nerastie na strome ani na kriku 🙂
a ja si idem tiez na zajtra urobiz tapekanu tekvicu so syrom uz teraz sa na nu tesim 😝 😝

lydka84
1. júl 2014

@bubulacka ahoj si tu spravne.... a pod zajtra do toho spolu so mnou ... ja som drzala od januara schudla som 13 kil okolo 5kg sa mi vratilo takze zajtra startujem odznovu 90 dni mam to presne vyratane ze to bude od 2.7. - 30.8. tato motivacia tu je super, takze urcite to spolu dame neboj sa .....

lydka84
1. júl 2014

@bubulacka a co sa tyka cvicenia, neviem aku mas vahu ale odporucam zacat prechadzkami 30 minut aspon 3 krat do tyzdna a nikd ypauza viac ako 2 dni ... a pomaly sa tak rozhybes a postupne bude spridavat ....

bubulacka
1. júl 2014

@jeinabe no praveze slovo "obmedziť" u mna nejestvuje. Ja bud jem úplne vsetko alebo nic 😀 😝 čiže dietka. Myslím ze sa na to dám, tento týžden sa na to este psychicky pripravim a od pondelka do boja 😀

lydka84
1. júl 2014

@bubulacka 2.7. - 30.9. samozrejme 😉

lydka84
1. júl 2014

@bubulacka ziadne od pondelka pod na to zajtra so mnou naco to odkladat ???

lovacka
1. júl 2014

ahojte dievcata 😀
ja cele zle od pondeelka 😝 takze dnes budem skakat o dusu aby som zhodila aspon nieco.zerem hadam vsetko co sa da 🙄 som nasrata jak pes ale sama si za to mozem
teraz ideme na 4 dni prec tak to zbohom dieta 😅 no som zvedava v pondelok 😝
dufam ze dnes dam aspon 1500 preskokov cez svihadlo

lydka84
1. júl 2014

@lovacka ahoj ja to iste a este som prisla na to ze voda mi vychadza prva na sobotu druha na nedelu takze tieto 4 dni s prehreskami som brala ako skusobne a zajtra zacinam na 100% 🙂 a tym posuvam vodu na tyzden ... cez vikend by som vodu nedala

bubulacka
1. júl 2014

@lydka84 okeeeej idem na to 🙂 ja sa váhu aj hanbím povedať, ale co - poviem, ved aspoň ma okritizujete ze som sa tak vyzrala 😀 dne ráno 91,2 kg 🤐 inak moja "normálna váha vždy okolo 65 kg, ale mam takú chlapčensku postavu, nikdy som nebola vychudnuta, bola som pevná, pekne osvalena, robila som množstvo športov... Ale bola som hlúpa a snažila som sa vždy aspoň 5 kíl schudnúť a moje okolie ma v tom podporovalo 🙄 a vzdy ked som schudla, začala som sa normálne stravovať, váha sa mi vrátila + 2-3 kilá hore, znova schudla, znova váha naspäť a aby malo nebolo, aj nieco navyše... Sama som si pokazila postavu. Navyše milujem pohyb, ale teraz ma vsetko boli, nevladzem, stále som unavená 😖 v pondelok este chcem ísť k lekárovi, ci nahodou bolesti nesúvisia s nejakou chorobou, po tej extrémnej bielkovinovej diete som sa na nete docitala, ze zvykne vznikať choroba DNA, ktorá ma za následok aj napr. bolesti kĺbov. Ak je to iba preťažením kĺbov, budem bolest ignorovať a co to denne zacvicim 🙂

lydka84
1. júl 2014

@bubulacka a co si zvycajne jedla na vitaminove dni ze si mala problemy ???

lydka84
1. júl 2014

@bubulacka to si pila tie bielkovinove prasky? proteiny?