• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@bubulacka milshake z lesneho ovocia si mozes davat na bielkovinovy den ale po 12-stej :wink: napriklad taky olovrant ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sak na to sme tu aby sme si pomahali nie? :sunglasses:
11. júl 2014 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lieenka13 vitaj medzi nami :slight_smile: ja mam dnes 10 den - skroby , zeby sme zacali rovnako 2.7. ??? :slight_smile: ty ams aky den dnes? a na receptíky a nove inspiracie sa velmi tesiiiime :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2014 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 jaaaa som bola doteraz v tom, ze ovocie je len do obeda... :grinning: bože nejako to mam popletené. Akurát som docvičila jillian 1 deň :grinning: vôbec nemám chuť na večeru :rolling_eyes: dala som si teda ten šejk :sunglasses: mňam mnam mnaaaam | :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2014 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubulacka do obeda len ovocie a potom mozes kludne aj poobede ja sa bezne napchavam ovocim a zeleninou ked mam hlad alebo chut na nieco :wink:
11. júl 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 jeeeej, presne sme na tom uuuupne rovnako!!! Tiez mam skroby, dnes som mala kari-zeleninove rizoto :slight_smile: A prave som si do chladnicky pripravila cesto na zajtrajsiu pizzu :slight_smile: Bezne ju robim s vodou a bez vajicka - akurat som dala 1/2 celozrnnej muky, uvidime zajtra :slight_smile:
Drzim palce, nech nam to pekne "odsypa" :grinning:
11. júl 2014 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lieenka13 aj aj som dnes mala kari zeleninove rizoto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2014 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lieenka13 tak potom mozes pridat recept a vyskusam aj ja pizzu, neviem preco ale ked robim z 1/2 kg muky nechce mi to dobre vykysnut netusim preco
11. júl 2014 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 fha, tak to uz je aka nahoda, ze sme este aj mali rovnake jedlo :grinning:
Idem pridat recept na pizzu, robim si cesto vzdy vecer dopredu, ide tam iba malicko drozdia a do druheho dna krasne nakysne :slight_smile:
11. júl 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lieenka13 tesim sa na neho a urcite vyskusam
11. júl 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 pridane, dufam, ze bude chutit :slight_smile: Ja ju robievam bezne mimo diety akurat oblozenie je bohatsie a muz ju miluje. Je fajn, ze sa da cast oblozit podla zelania ostatnych clenov rodiny a cast pre seba podla 90dd :slight_smile:
11. júl 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz pozeram, ze uz v skupine su min.2 podobne recepty, len pomer surovin je trosku iny :slight_smile:
11. júl 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lieenka13 sak je to vzdy o tom spravnom pomere kazdemu nieco ine chutiii
11. júl 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata ja dnes treti den v posilke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale super len keby uz aj vysledky boli :confounded: teraz najblizsie pojdem az 24 lebo trener ide na dovcu :rolling_eyes: ale co uz budem makat doma aspon nejake cviky viem a daju sa aj doma robit
11. júl 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. júl 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky....ja od rana varim :confounded: ale :confounded: z mam aj svoje navarene tak aspon ze tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
este hladosom rezne vyprazim a hotovo.
dnes vecer ideme s mm behat :grinning: tak som zvedava kam az zabehneme a ja si dam klasika este svihadlo a orbitrek doma :sweat_smile: este s deckami vybehnem na ihrisko a den za nami ani neviem ako.a nehovoriac o tom e upratane po celom tyzdni este nemam absolutne nic :pensive:
12. júl 2014 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka ahoj ja prave rozmyslam co si na dnesne UH urobim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ja rozmyslam ze zajtra by som si mohla urobit aj nejake cestoviny zapecene v rure len neviem ake budu ked ani syr ani ni to nebude drzat po kope.....ale z tych sa najem asi najviac....
strasne rychlo sa menia tie dni.teraz som mala ovocny a v pondelok zase :confused:
12. júl 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ja som si spravila jablkove palacinky a zajtra na ovocie rozmyslam nejaku polievku aspon na obed nieco teple si urobit :slight_smile:
12. júl 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 hmmm jablkove palacinky?mame aj recept?
12. júl 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka recept mame ako lievance ale ja som to urobila trosku redsie a ako palacinky velkeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrykonik.sk/group/5470/uhlohydraty-jablkove-lievance-2-jabl-b5j3b6/
12. júl 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som mohla miesto jablk aj marhule dat?
12. júl 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka vyskusaj :wink: ale podla mna ano, ale pri marhulach asi menej vody a na mensie slzicky postruhat
12. júl 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata a vy kde ste?cvicite? :grinning:
ja mam odcvicene...2 000skokov cez svihadlo, 50 minut orbitrek, seria brusakov a cvikov na lytka...mam dost hodku a pol som isto cvicila :slight_smile:
12. júl 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lydka84 kde si?
12. júl 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vidim ze si tu len si ako myska tisko :confused:
12. júl 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka jak ze vidis?
12. júl 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 lebo like ujes
12. júl 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. júl 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 :wink: som :wink: a odhalila co :grinning: :grinning:
12. júl 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok