• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

28. marca 2017 
@lovacka veru odhalila si ma :wink:
12. júl 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 nejako je tu mlkvo posledne dni nie?
12. júl 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka veru velmi je to tu tiche, sem tam niekto naskrabe par riadkov, ale asi je to aj tym ze je teplo leto, dovolenky, clovek ma viac moznosti a zabavy ako v zime
12. júl 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 veru leto a ja nic nestiham...je to rutal narocne sklbot pracu rodinu a cvicenie do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka no je to je fakt mne sa uz ani varit kazdy den nechce
12. júl 2014 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 varenie ani nespominaj...varim po veceroch resp po nociach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka no ja to isteeee a snazim sa cim jednoduchsie a hlavne co najrychlejsie aby to bolo
12. júl 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 teraz mam sosovicu navarenu aj na dalsie skroby....kedze dnes som bola s deckami v KE na ihrisku a tam som si dala dvakrat frape :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: cize dnes cele zle ale uz som nevecerala a makla som si pri cviceni :astonished:
12. júl 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ja som dnes bola na oslave 1 narodenin, ale mam Uh tak to dobre vyslo, ale je mi tazko od zaludka divne sa citim uz od obeeda ... a zajtra vitaminy ... tak ais bude bananovo melonovy den ....a co na pondelok netusim
12. júl 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 tak ja moje frape nikde asi dnes nezaradim ale neva co uz :grinning: :grinning: zajtra si odpustim sladke a hlavne cokoladku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka cokoladu nejem akosi horku nemam rada takze ma ani netrapi :wink:
12. júl 2014 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ja ten jeden riadok si zvyknem obcas dat ale nie pravidelne
12. júl 2014 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ja som teraz nemala, a ani mi nejde pochuti akosi
12. júl 2014 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 nedas si ani nic ine sladke?kolacik alebo tak?lebo toto si ja nedavam davam si polku z obeda vacsinou
12. júl 2014 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka doteraz bola zmrzlina, dnes torta
12. júl 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 tak preto ta nelaka nic ine sladke...ja som zmrzku este nemala a tortu parkrat
12. júl 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ta vies ja mam dnes len 11 den :grinning: :grinning: preto 2 x zmrzka a raz torta ... a predtym som jedla kadeco aj kopu sladkeho ta som asi momentalne dost presladena ....
12. júl 2014 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka idem ja do postele..sladke sny :wink:
12. júl 2014 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 aj tebe :slight_smile:
12. júl 2014 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka waaaaauuu ,ze 2000 zavidim,ja som uz 6dni neskakala a necvicila :sweat_smile: :zipper_mouth:
Musim sa od pondelka polepsit... teraz som u ocina na sk a mam tu aj svokru a bola som jej kus slovenska dnes ukazat _cicmany,slovensky vyrezavany betlehem v lesnej a bojnice zamok a zoo .... velmi sa jej pacilo a aj krajina,ze krasna :grinning: ona tu bola len raz tri dni ked sme mali svadbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A kedze sme boli dnes cely den prec tak som jedla piate cez deviate a to som chcela dnes detox dat ked je spln :astonished: ach nestastna som,ale od pondelka budem tvrdo makat kazdy den nech vyuzijem ocina pestunku co tu budem dva tyzdne :grinning: a aj malinku idem odstavit od nocneho kojenia nech sa uz konecne vyspim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2014 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi nocne kojenie dobre poznam tri roky som kojila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no veru som ani ja neverila ze tolko dam :grinning: :grinning: :grinning: rozmyslam ze zahtra by som sla rano si zabehat uvidim ci ma mm pusti samu :grinning:
ja som teraz cvicila poctivo kazdy den cely tyzden :grinning: uvidime ked sa rano na vahu postavim...aj kramy mam tak aj to mi zadrziava vodu no des a hruza s tou mojou vahou...za ten svet neklesne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2014 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som dnes mala baby zemiakovo-cuketove placky s trochou škrobu a mnam mnaaaaaam :grinning: som si riadne pochutila. Zajtra mam UH, našim varím nedeľný obed a sebe dáke cestoviny rýchle, zeleninku z polievky... Len mi je ľúto ze nemôžem masko... Mnam mnam :grinning: aaaaaale zasa na večeru kolaaaaac :sunglasses: xi - každý den je nieco, co ma svoje plusy aj miňusy. Inak som 2 den jillian dnes cvičila, svalovica riadna a fučim pri tom ako vorváň na suchu, ale vyzdrzim :grinning:
12. júl 2014 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte , ja dnes vitaminy, zatial na 100% , ranajky baban so skoricou, obedik melon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute kocky,
ja som dnes total KO. POobede sme vybehli na korcule a maly na biku cca 11km sme dali...stehna si teda riadne citim ani orbotrek mi dnes uz netrebalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: este som dala 700 preskokov na svihadle aby soms a totalne dorazila a cviky na brucho k tomu :sweat_smile: ja dnes rano voda s citronom, ranajky melon obed cestoviny s paradajkami a cesnakom a vecera nanuk :grinning: ale citim sa fajne
13. júl 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pozeram ze asi vsetko doma cvici :grinning: :grinning: kedze tu niet ani nohy
13. júl 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj no ako sa darii ?? nejako je to mrtvo, to vsetky dovolenkujete mimo net ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte tak ako sa vám darí? Cítim sa už lepšie, tak som začala zase raňajkovať ovocie, ale občas zjem aj celozrné pečivo a viac jem ako v diéte..... :unamused: ...radšej sa ani nevážim...najviac ma štve to, že sa mi narušil z diétky menštruačný cyklus, mešká mi už 9 dní :confused: .....môže to byť hocičo :grinning: , ale myslím že je to z diéty....takže len by som jedla a jedla, ale snažím sa udržať, ale niekedy to nejde.... :rolling_eyes:
14. júl 2014 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jeinabe mrtvo je tu takze tazko povedat len dufam ze baby sa drzia ..... a co ty ?? preco sa nevazis ?
14. júl 2014 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak ja som dnes konecne dala svihadlo 1000preskokov a poobede som bola na kruhovom treningu...jej to ti je parada domov som isla mokra ako mys! :dizzy_face: perfektny pocit,som zvedava aku svalovicu budem mat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@jeinabe uz su vsetky stihle cice tak sem nikto nechodi len my stalica vecne chudnuca :grinning:
@matamisi co je to ten kruhovy trening?
ja mam brutalnu svalovku zo serajsich korcul som sa budila na to ze ma nohy bolia :sweat_smile:
dnes som dala svihadlo a brusaky zajtra naplno uz aj orbitrek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok