90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
17. júl 2014

@matamisi ja som vitaminovy zajedla cokoladou ..nehovor hop pokial nepreskocis ....svata pravda to je .... ach jaj

matamisi
17. júl 2014

@lydka84 dufam,ze to bola aspon horka,alebo s vysokim percentom kakaa...

lovacka
17. júl 2014

neuveritelne kolko sa tu dnes popisalo 😀 😀 😀
ja mam odcvicene...2000preskokov na svihadle,60 minut na orbitreku a a brusaky k tomu 😀
zajtra vitaminovy den rano skocim do tesca na melon a mozem fungovat cely den 😀 😀

lovacka
17. júl 2014

@lydka84 ty nespis este?

lydka84
17. júl 2014

@lovacka ee 😉

lovacka
17. júl 2014

@lydka84 fiha 😀
ja som dnes pojedla tiez vsetko to co nemusim 😝 ale tak co uz....uz aby som bola spat v posilke tam som si to apson oddrela....aj ked si myslim ze doma dost cvicim ale tak brucho moje nestastne furt je otrasne 😔

lydka84
19. júl 2014

halo halo, kde ste vsetky 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

lieenka13
19. júl 2014

Ahojte, ja mam zatial za necele 3 tyzdne dole 5 kg 🙂 Tesiiiim sa, keby to tak rychlo islo aj dalej, tak o chvilu mam dole aj 20 😀
Ale chcela by som sa vas spytat, kedy mozem jest kakao? Je neutralne? Hladala som aj v skupine, ale nenasla som ☹

lydka84
19. júl 2014

@lieenka13 ahoj no super .... granko podla mna vobec nie, to je velmi sladke a kakao ciste teoreticky na UH na veceru ?? kam alebo k comu by si ho chcela pouzit?

lieenka13
19. júl 2014

@lydka84 jasne ze granko nie 🙂 ale napr. na vitaminovy den som si robila opeceny banan s tym kokosom a potom som si na to dala trosku kakaa, bolo to fajneeeee len neviem ci mozem kakao aj na vitaminovy den. Obsahuje asi tuk, ale neviem medzi co by som ho zaradila.

lydka84
19. júl 2014

@lieenka13 tuk nevadi, ved v tuku som rozpustne urcite vitaminy A, D,E, K tie bez tuku sa nedokazu vstredat ..len aby to nemalo pridany cukor, to treba pozriet 😉

lieenka13
19. júl 2014

@lydka84 myslim obycajne horke kakao na varenie, tam by nemal byt predsa cukor

lydka84
20. júl 2014

@lieenka13 by si sa cudovala, na 100g je tam 10g cukru 😖

marinka58
20. júl 2014

ahojte kočuleny, tak ja totál na ho.... jedlo nič moc dodržiavanie žiadne, najskôr bola svadba, potom výlet a samé návštevy úplne iný režim ako obvykle, a ja nikomu nechcem vešať na nos že chudnem, bo nemajú pochopenie, ale čo vidím ako pozitívne je, že si zacvičím a celkom sa mi spevnilo telo najme brucho nohy a zadok ale chudnúť chcem ďalej, takže nevzdávam len neidem 100% režimom, za to vy ste šikule, že to zvládate fakt obdivujem

lieenka13
20. júl 2014

@lydka84 to fakt? Musim aj ja doma pozriet na obale ☹

lydka84
20. júl 2014

@lieenka13 pozri sa, ja som dnes pri nakupe studovala zlozenie , mozno mas zdravsiu verziu 😉

bubulacka
21. júl 2014

Ahojkyyyy 🙂 ja som tu, len nestiham v poslednej dobe a tak sem chodím pomenej. Ja som sa vcera važila : - 4 kilečka 😀 som šťastná, ide to celkom fajn. Centimetre tiez ubúdajú, niekde viac, niekde menej, niekde vôbec 😀 ale je mi jasne, ze to co som nabrala za niekoľko mesiacov (rokov) neschudnem za 2 tyzdne..

lovacka
22. júl 2014

no co cicusky.....koniec nasej dlhej pute? 😕
nikde nikto sa neozve....nepochvali s vysledkami 😕 😕 😕
ja posledny vikend cele zle teraz dva dni ako tak keby som vecer nezozrala lupienky 😝
ale zajtra nabehujem do posilky...konecne 🙂 tak s auz teraz tesim

matamisi
22. júl 2014

Ahojte... ja sem furt nakukam a tu nikdy nikoho 😕 asi vsetky dovolenkuju 🤐 ja sa nemam cim chvalit,lebo zas necvicim,lebo uz zyzdenmam ocina choreho a tak mi nema kdo baby postrazit tak necvicim ale v piatok uz idem domov ,cez vikend ma mm volno a od pondelka zacnem makat...ved dovolenka sa mi pomaly blizi a ja som zlenivela... kedze uz nekojim tak som si aj L-karnitin kupila a zajtra si chcem este proteiny objednat a od pondelku zacnem makat 😵

matamisi
22. júl 2014

@lovacka veru nikde nikoho.... cvicis este na svihadle? ja vobec ,ale od pondelka by som chcela zacat 😀

lovacka
22. júl 2014

@matamisi cvicim cvicim som sice teraz par dni vôbec necvicila som nestihala ale dnes som nabehla na cvicenie.zajtra posilka cize doma cvicit uz nebudem a stvrtok znova posilka a ktovie ci nie aj v piatok 😝
najhorsie je ak prestanes cvicit potom znovu nabenut 😅
ja som jedla dva dni viac menej ovocie dnes sme mali poobede navstevu som sa dodzgala cipsami take nervy som mala ale co uz sprosta som sama si za to mozem 🙄 zajtra dam normalne bielkoviny
len zacinam mat nerva ze nechdnem ja chcem mat aspo 64kg 😝 a krasne vysportovane brusko 😀 😝

lovacka
22. júl 2014

@matamisi myslis ze Lkarnitin pomaha?

matamisi
22. júl 2014

@lovacka neviem chcem vyskusat...v septembri ked prideme z dovolenky tak zacnem makat s jill a chcela by som body revolucion....lebo toto leto furt niekde beham a to sa fakt neda cvicit....keby som doma tak to je nieco ine 😝

lovacka
22. júl 2014

@matamisi tak sa mozeme na to vrhnut od septembra spolu 🙂
a este drzis 90 dnovku?

lovacka
22. júl 2014

bezim do postele rano skoro vstavam aby som stihala pobede posilku 😝

matamisi
22. júl 2014

@lovacka nie neda sa mi,len dodrziavam delenie ale dni vobec 😠 7.9. prideme z dovci a 8.9 zacnem BR ..... 😵
Dobru noc

lovacka
23. júl 2014

dievcata neserkajte ma 🙄 kde ste vsetky 😕

@matamisi ,@lydka84, @bubulacka, @marinka58, @lieenka13, @zebatox halo dievcata co je s vami....
ja som dnes bola konecne zase v posilke, no poviem Vam ruky si necitim dal mi zabrat chalan jeden 😅
v piatok ma chce vazit ale asi moc nadseny nebude kedze sa mi vaha vôbec nehybe 😝

bubulacka
23. júl 2014

Noooooja dnes 2. den jillian druhy level... No konečná mi je - jednotku som este ako tak dávala, ale toto... Skoro dušu vyplujem 🙄 😀 inak na obed kuriatko - mnam mnam 😀

lieenka13
23. júl 2014

@lovacka @bubulacka mate moj obdiv, ze cvicite. Ja sa uz na Jillian dva tyzdne psychicky pripravujem, ale nejako nie a nie to skusit.
Dnes mam inak skroby a 1-krat v zivote som vyskusala bataty - pecene v rure a k tomu grilovanu zeleninku. No nejako ma neohurili, boli naozaj sladke, ta zeleninka bola lepsia 🙂

matamisi
23. júl 2014

@lovacka tu som,aj ja by som rada uz cvicila,ale tu fakt nemam cas a vecer padam na hubu 😝 😅