• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

22. marca 2017 
@lovacka bolo nas asi 12zien a 14 cvikov a kazdy cvik sme robily 35sekund a potom rychlo striedaly takto 4kola :dizzy_face: uvidim aku svalovku budem mat,lebo by som aj vo stvrtok chcela ist :grinning:
14. júl 2014 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi znie to zaujimavo...ja teraz cvicim znova len doma :confused: som zvedava ci nieco klesnem na vahe uz to neide vobec dole :rolling_eyes:
14. júl 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 @lovacka tak dnes som sa odvazila a som miloo prekvapena 68.9kg :grinning: ,myslela som si,ze to bude uz nad 70kg,lebo zobnem aj sladke...rano si davam celozrny rozok so sunkou,al.vajickom a vela zeleniny,niekedy rano len ovocie...obed vzdy delim,napr.vcera kuraci rezen s celozrnym chlebom,zeleninou a vecer nieco ako vajicka,al.volske oko,al.cotagge syr bez peciva...a celkom to funguje a samozrejme jem aj ovocie ak som hladna a snazim sa vela pit.Len ta MS ma stve,lebo na tyzden dovolenka a mala som to super vypocitane...
15. júl 2014 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute cice...teda ak este tu niekto je :grinning: :grinning: :grinning:
dnes rano 68,8kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taaak strasne prestrasne sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face:
15. júl 2014 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lovacka super,gratulujem,vidis ideto :wink: pomaly,ale predsa :wink:
15. júl 2014 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka super super :slight_smile: takú váhu by som aj ja rada videla pred sebou :grinning: ale to je este dlhá cesta :sunglasses: dufam ale ze to dám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeinabe super blahozelaaaaaam :wink:
15. júl 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi
@bubulacka dakujem Vam dievcata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
prave som docvicila....dala som si 60 minut na orbitreku a plus moju seriu na brucho :grinning: a romzmyslam ze zajtra po praci skocim na korcule :grinning:
15. júl 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte tak ja ddnes zacinam nove kolo po mesacnej pauze nabrala som 5kg spat (prestala som fajcit) a teraz chcem opat prestat zrat :angry:
16. júl 2014 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zebatox no ahoj ahoj ...uz si tu chybala...sa zlahla zem po tebe?
tak sup sup bielkovinovy den a ides :grinning:
ja dnes mam sosovicku a ryzu k tomu a na veceru este mam zemiakovo tekvicove placky zahustene nie mukou ale zemiakovym skrobom :grinning: tak si dam so sosovickou :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2014 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata ja som prave dojedla tie zemiakovo tekvicove placky a poviem Vam boli uzasne :slight_smile: nezahustovala som ich ziadnou mukou len zemiakovym skrobom pekne to drzalo a chutilo....musim si aj nabuduce urobit :slight_smile:
len netusim co na zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra mam Uh
16. júl 2014 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka no zlahla sa zem po mne som sa prezierala a tak a co som mala tu pisat ze dnes buchty zajtra pizza :grinning: a same oslavy boli ale dnes sa drzim ten bielkovinivy den dufam ze opat nBehnem na to a nebude problem ;)
16. júl 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zebatox jaj aj ja by som si dala nieco uz take fajne nezdrave :grinning: :grinning: :grinning: rozmyslam ci ist dnes behat ci cvicit doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby poradt mi co zajtra na obeeeeed :confused: ja vobec netusim ale ze vooooobec
16. júl 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cau lydus :grinning:
16. júl 2014 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebatox vitaj opat medzi nami :wink:
16. júl 2014 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. júl 2014 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ty taka skusena uz porad mi co si mam na zajtra uvarit....uz mam asi dost cestoviny s paradajkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka marhulove palacinky ? alebo pizza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. júl 2014 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka cestoviny snovou kapustou alebo kalerabove
16. júl 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 pizzu sa mi veru nechce teraz robit
@zebatox novu kapustu nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mam tak akurat banany a marhulove pyre :grinning:
16. júl 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zebatox @lovacka kalerabove su mnam mnam
16. júl 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ked nemam ani kalerab :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. júl 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka a kyslu kapustu?
16. júl 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@lovacka tak si na peste sprav,alebo len na csnaku orestuj :wink:
16. júl 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nakoniec cestovina so zeleninou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale asi uz poslednykrat uz som sa toho prejedla :zipper_mouth:
musim ist aj na nakup lebo uz fakt ze nic nemam doma :rolling_eyes:
16. júl 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
konecne po par jemne porusenych dni sa drziiiiiiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zazrak ze prave na vitaminoovom dni :grinning: :grinning: :grinning: idem si na urobit zelerove hranolky v rure som riadne zvedava co to bude zac :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. júl 2014 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lydka84 no ake boli? Ja som zatiaľ len vysmazala, ale na mna boli hrozne mastné :sweat_smile:
Ja som dnes mala fliačky s kečupom :grinning: mnam mnam :slight_smile:
17. júl 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubulacka jedle..ale tie vysmazane mi chutia viac a su urobene rychlejsie
17. júl 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@lydka84 ja som si vcera dala vitaminovy a aj dnes som mala,ved v tychto horucavach mi ani nic nechuti jest :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes som bola aj na kruhovom treningu :dizzy_face: perfektne bolo :dizzy_face:
17. júl 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok