• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
@lydka84 len sami zase nechce ho platit pol roka :confused:
24. júl 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka to verim, ja som platila svojho asi 3 mesiace a potom ked som sa naucila vsetko podstatne tak som cvicila sama a ked siel okolo tak mi poradil ked sa mu enzdalo nieco, alebo ked som mala problem ja nemal problem mi to ukazat ako sa spravne cvici a podobne .....
24. júl 2014 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ratam aj ja tak ze este asi august a mozno september by som si ho zaplatila a potom by som hadam uz mohla vediet aj sama cvicit :grinning: :grinning: :grinning:
nic idem ja si nachysta obed rano treba skoro vstavat a o 4 ma caka tvrdy trening :grinning: :grinning: :grinning: juj dievcata ale ako zo mna leje v tej posilke :grinning: kupil mi manzel aj nove gate z lidla na cvicenie velkost S/M len dufam ze neprasknu na mne lebo su mi take ze ltt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vacsie by mi uz asi boli velke a tieto su take ze mohli by bit kusa vacsie :confused:
24. júl 2014 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka neboj oni sa natiahnu :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2014 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 nie som si az taka ista moja ze sa natiahnu len aby nepukli zajtra pri cviceni :grinning: :grinning: :grinning:
nic dievcata prajem vam dobr noc a zajtra sa hlasim
papa
24. júl 2014 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka @matamisi tak dievcata, dakujem za nakopnutie! Nejako som to odcvicila, aj ked profik by sa asi na mne doooost pobavil :slight_smile: Tecie zo mna a hohy sa mi trasu, som zvedava co bude zajtra :slight_smile: Akurat tie baby na videu mali oproti mne velku vyhodu - nemali prsia :grinning: Navyse este kojim, mala bude mat rano slahacku :grinning: :grinning: :grinning:
24. júl 2014 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lieenka13 aspon bude malinkej chutit :wink: ja som tiez pol roka cvicila kazdy den a aj kojila :wink:
Uz som pobalena a zachvilu startujem auto smer domov konecne :dizzy_face: neterku 9rocnu si berem na prazdniny takbudem mat tyzden 3baby doma :grinning:
25. júl 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata tak ja dnes odcvicene v posilke no mala som co robit :stuck_out_tongue_closed_eyes: som myslela ze dusu vypustim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
v pondelok opakovacka :grinning: streda znova a piatok zas :grinning: :grinning: :grinning: uz len aby aj vysledky boli :confused:
25. júl 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka perfektna si neboj vysledky pridu zachvilu :wink: ja uz doma konecne aj som si chcela ist aspon na svihadle zaskakat,ale som strasne unavena :cry:
25. júl 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi tak a od pondelka zacinam stravu podla trenera ale asi budem delit so zeleninou nech nepriberiem :stuck_out_tongue_closed_eyes: dodrzim princip delenej ale asi budem mat viac bielkovin uvidim vam preposlem ked mi posle :grinning:
25. júl 2014 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka posli som zvedava :wink:
25. júl 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi dnes mi dal riadne maknut som mala dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: som nechapala ze ma este dokaze takto prekvapit.ja dnes som nohy a zadok cvicila a v pondleok idem ruky zrejme znova :grinning:
25. júl 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka zavidim ti,ze mas trenera aj ja by som prijala :sunglasses: ale zial ja do posilky nemam kedy :zipper_mouth: :sweat_smile:
25. júl 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ja som strasne rada ze mam trenera.ze si trosku svalstvo posilnim :slight_smile: len d :slight_smile: ufam ze budu aj vysledky lebo toho sa najviac bojim ze nebude vidiet vysledky :sweat_smile:
25. júl 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcense neflakajte to tu....lydus kade chodis?nepises...
25. júl 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka aj aj chem vidiet aky jedalnicek ti vymyslel :wink:
25. júl 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka makam predsa a som seknuta ma ofukla asi klima takze mam krk v golierii takze nei som tu az tak casto ...a s 90- som prastila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 jasne vam ho poslem na email nechcem to verejne davat aby nebol nasraty potom :grinning:
ma neser ze ty si s tym prastila :sweat_smile:
25. júl 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka poprosim na lydka84@centrum.sk dakujem ... kruta realita :wink:
25. júl 2014 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 jemine,to teraz budes mat nutenu pauzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lovacka mne na matasevcikova@centrum.sk dikes :wink:
25. júl 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi no uz mama dlhsie ... do lava hlavou otocit neviem tak sa otacam cela spravam sa jak robot :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ty robot :grinning: skore uzdravenie prajem...
25. júl 2014 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa zajtra rano chystam behat a vecer damJill.v nedelu vecer az mozem cvicit a v pondelok ma caka moj CHRIS :grinning: :grinning: :grinning:
jaj uz to tu tahamedobre dlho nie?pocuj lydka mohli by sme skocit na nejake kafco co povies :grinning: :grinning:
25. júl 2014 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. júl 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka kludne mozme ked chces videt sudok :grinning: :grinning: :grinning:
25. júl 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ty si trubka aky sudok.ja mam tiez este daleko od idealnej vahy a ani za toho frasa to neide dole....som normalne zufala brucho mam vypucene jak v 5 mesiaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka no a co mam hovorit aj co mam viac o 15 kil jak ty a menej o 20 cm? sa nestazuj ze si jak v 5 mesiaci...
25. júl 2014 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 fakt ho mam take vydute :sweat_smile: ja mam totiz trosku problem s wc...uvazujem nad gutalaxom uz
25. júl 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka kup si alli :wink:
25. júl 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 to je co?
25. júl 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok