• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

24. marca 2017 
@lovacka to urcite poznas liek z reklami co pomaha chudnutiu ze ak ty schudnes 2 kg tak alli za teba schudne tretie kilo ... ale pointa je ta ze to funguje na baze prehanadla... takze ak zjes nieco tukove utekas hned na wc .... a mas 2 v 1
25. júl 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 neviem ci to je prave to co chcem.citam teraz o tom ale ja nehcem hnackovat len proste ist na wc pravidelne a nie raz za 4 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2014 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ale tym ze ty mas problem s vyprazdnovanim tak by to malo u teba mat prave ten efekt zeby ti to rozhybalo creva ..aspon tak mi to vysvetlovala dietologicka .... :wink:
25. júl 2014 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka mysli na to ze aj taka moznost existuje.... a ak nezaberie jedno mozes skusait aj to ak existuje nejake male balenie.... :wink:
25. júl 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 skusim asi prv ten gutalax a uvidime co to urobi.ja sa bojim hnackovania toto zas nechcem.
25. júl 2014 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka akua uvidis ci na teba zaberie
25. júl 2014 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 a co teraz planujes?cvicit alebo nejaku inu dietu?
25. júl 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja dievcata spat :pensive: som total KO.
dobru nocku vam prajem :wink:
25. júl 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka cvicit a jedalnicek na 5200 KJ a prevaha bielkovin, preto som zvedava na ten tvoj jedalnicek ...... len musi ma prejst toto obdobie ze som nedojedena, v ksue hladna taha ma za sladkym, a strasne ma boli zaludok uz som zredukovala kavu na 1 denne lebo minuyl tyzden som prevracala cely .... a mam dilemu z coho, ci z oliv alebo kecupu ... daco mi drazdi zaludk alebo pandreas v kuse mam bolesti a krce..... musim prist na to co to sposobuje ...dobru noc
25. júl 2014 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 a nemavas to skôr po tom vitaminovom dni? Mne sa to predtým tiez tak začínalo, musela som s tým prestať. Ale dufam ze v tejto téme zostávas :slight_smile: si moj naj poradca :grinning: babyyyyy ja dnes váha a -6 kíl :sunglasses: teším sa. Budúci týžden ideme na dovcu, beriem si tenisky a jillian a budem skúšať dodržiavať aj tam.... Nechcem polavit :sweat_smile:
26. júl 2014 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bubulacka po vitaminovom nie ale po vsetkych ostatnych ano, a z kavy mam vela zaludocnej kyseliny tak je to jedno s druhym asi ....+ nieco drazdive a uz je zle nedobre...jasne ze ostavam a urcite budem aj pisat a pridavat recepriky , system delenia mi velmi vyhovuje...a kam na dovcu?
26. júl 2014 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lydka84 uz som sa zlakla,ze nas opustas :wink: ja som sa dnes vazila a merala po 4tyzdnovom lenoseni len dva krat som bola na kruhovom treningu a par krat som skakala na svihadle a mam len plus 0.3kg a cm tie iste ako pred mesiacom....takze som stastna prestastna a to som uz 4dni na wc nebola :confused: brucho mi ide roztrhat :sweat_smile:
26. júl 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute cicuse. ja dnes ovocny den bez problemov za mnou asi moj posledny :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajtra bielkoviny ideme k babke na obed tak nemusim varit :slight_smile:
dnes som ani necvicila ale tak nech si svaly asi trosku oddychnu nie :grinning: kazal mi aj trener ze max 5x do tyzdna cvicit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sa mi uz ani moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a idem aspon brusaky dat :sweat_smile: nech nekysnem jak knedla
26. júl 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi neopustam neboj sa :wink: ja sa radsej nevazim a nemeriam ....... vidim to v zrkadle ze je to zle nedobre .............
27. júl 2014 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka no pri silovom treningu treba aby svaly regenerovali takze ak cvicis vo fitku urcite si davaj aj dni bez cvicenia, on vie co hovori :wink:
27. júl 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata jeden den tu nie som a uz to flakate :rolling_eyes:
mna dnes vazil trener a oproti vahe z pred 5 treningov -1kg avsak oproti tomu co sa vazim rano ziadna zmena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... dnes som konecne zacala cvicit.Doobeda NMTZ s JILL a vecer 1400preskokov :dizzy_face: a prvy krat s L-carnitinom,baby zo mna tiekol pot aj z mihalnic :grinning: parada :dizzy_face:
@lovacka aj jedno kilo je lepsie ako ziadne :wink:
28. júl 2014 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi a myslis ze ten Lcarnitin pomaha?
ja som si dnes makla v posilke vcera som dala 10km beh a zajtra este netusim co budem robit :grinning:
28. júl 2014 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka neviem,skusam ho prave ,tyzden si ho budem davat vzdy pred cvicenim a po si budem davat protein ....som zvedava ci to nieco pomoze,alebo nie :astonished: len to je moc kratka doba,ale zial potom zas pojdem na txzden prec :sweat_smile:
28. júl 2014 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi protein ako prasok?toto ja jedno nevypijem...ziadne kokteily proteiny kvapky a pod :sweat_smile:
28. júl 2014 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi kde zas ides?ty si ina cestovatelka :confused:
28. júl 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ano prasok a je vyborny :grinning: zas do madarska,lebo svokra zo svokrom chceju mat dovolenku s Laurikou a kedze ona bezomna nepojde tak musim ist aj ja s Lenkou :grinning: tyzden tam budeme niekde pri vode a potom budem mat dva dni na pranie veci a ideme uz aj s manzelom na 3tyzdne do chorvacka :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze toto leto si pripadam ako kocovny cigan :sweat_smile:
28. júl 2014 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi wau ze na tri tyzdne do Chorvatska :slight_smile: to bude ina paradicka. no veru si rozbehana kade tade :grinning:
ale tak sa aspon nenudis.ja nic nestiham treba mi zehlit ale vecer sa mi uz nechce dnes som prisla domov z roboty o 7 bola som cvicit tak som do pol 10 piekla tekvicovo zemiakove placky chlapom a sebe o 10 robila sampionovy perkelt na zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz som vylozila nohy ale idem spat rano zase kolotoc treba vstavat :pensive:
tak dobru noc prajem...a jaj mal mi ten moj trener poslat jedalnicek vraj odoslal nic neprislo dala som druhy email nic neprislo :confused: :rolling_eyes: nasrata som kua :angry:
28. júl 2014 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka to sa veru nenudim,len ma stve ,ze sa mi neda cvicit ked som neni doma ale ja to v septembri dobehnem a buduce leto budem herecka :grinning: a ja cakam na mail a ty ho este nemas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2014 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka dobru noc ...mne prave mm prisiel tak pomaly idem aj ja spat :wink:
28. júl 2014 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kickbox za mnou :dizzy_face: a este vecer svihadlo a mam druhy den za sebou :grinning: idem si spravit cviklovy salat s vajickom :dizzy_face:
29. júl 2014 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ahoj...kuk email

@lydka84 kuk email aj ty

Dievcata, tak ja dnes koncim delenu stravu po 6 mesiacoch a prechadzam na stravu od trenera :confused: neviem co to bude ale kazdopadne zmena. tak ako som malo kedla masa tak teraz ho budem ho mat az ore krkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. júl 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka idem kuk a dakujem :wink:
29. júl 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
@lovacka diky :wink:
1500 Odskakanych a spotena nenormalne :dizzy_face:
29. júl 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,
dnes prsalo tak som nemohla ist behat tak som si dala 60 minut na orbitreku. a k tomu brusaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@matamisi kolko beries Lkarnitinu?
29. júl 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok