• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

30. júna 2017 
@lovacka pol hodku pred treningom 10ml...
29. júl 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ja budem bra tie tri tabletky ale netusim kolko to je
29. júl 2014 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka prosim ta opytaj sa ho preco mas rano na lacno brat? :confused: ja vsade citam,ze sa ma vzdy pred treningom :sweat_smile:
29. júl 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi aj kolegyna mi vravela ze na lacno aby sa rano nastartovalo spalovanie
29. júl 2014 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka to fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak teraz som uz z toho zmagorena :confused: :grinning:
29. júl 2014 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi :grinning: ja netusim fakt sa trosku desim toho mnozstva ze 6 denne :confused:
29. júl 2014 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka popytaj sa trenera ten ti urcite vsetko vysvetly...
29. júl 2014 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby na co ja cvicim ked som teraz zjedla pol kilovu nutelu :sweat_smile: bodaj by mi bolo tyzden zle :zipper_mouth: ja som fakt uz neni normalna :pensive: mam pred kramami a vtedy by som len sladke zrala :confounded: takto ja veru nikdy neschudnem :astonished:
30. júl 2014 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@Lydka dorota tebe sa to paci :grinning:
30. júl 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi jej mati ale niekedy telo potrebuje aj zosokovat :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa teraz vecer vazila a ze 68,8 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som zvedava na rannu vahu :grinning: a od zajtra beiem Lkarnitin.pytala som sa ho na to mnozstvo tak ze mu mam verit ze vie co robi. :grinning: :grinning:
30. júl 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som sa vcera tak prezrala sladkého ale tak co uz ked som blba ze :rolling_eyes: ale dnes som si makla v posilke akoze dava mi zabrat ten chlap :grinning: a nabehla som aj na tu stravu z jeho jedalnicka ale tie ovsene vlocky no co ja vam viem :confused:
30. júl 2014 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka jaaaj,ale ja sokujem telo 20 dni z 30-tich :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co ti povedal na to,ze na lacno?
inac ja ho berem dnes treti den a vobec nemam nafuknute brucho vecer ,zmizly mi hemeroidy a normalnu stolicu mam :zipper_mouth: takze ja som zatial velmi pozitvna ...
30. júl 2014 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi na lacno preto aby sa nastartoval metabolizmus aby telo spalovalo od rana ...
aj na tej krabicke pise ze na lacno a ze pred tréningom.
uvidim zajtra budem brat prvýkrát su to ale riadne vlke tabletky :confused: :sweat_smile: netusim akoja toto lignem. a plus este multivitaminy si mam kupit
30. júl 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi mat tvoju vahu tak si tiez dam nutelu :grinning:
30. júl 2014 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka a na posedenie zjes 500g ,ze? :grinning: ach niezeby ste mi napisaly ,ze mi sibe atd,ale vy ma este podporujete :sweat_smile: :grinning:
A preco ti nedal tekuty karnitin?
30. júl 2014 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi moja netusimais je silnejsi v tabletovej forme :confused:
utekam spat
dobru nocku dievcata
30. júl 2014 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka dobru noc :wink:
30. júl 2014 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi a co by sa mi nepacilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. júl 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 caute kocky.tak ja mam druhy den novej dietky za sebou.aj Lkarnitin som dnes brala zajtra budem brat 6 tabliet :stuck_out_tongue_closed_eyes: masaker pre mna :confused:
31. júl 2014 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka neboj zvyknes si , snad bude mat aj ucinok :wink:
31. júl 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 strasne su velke tie tabletky :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam co robit ich prehltnut.ale vlocky sbananom a bielym jogurtom na ranajky su celkom fajn.som si kupila z dm vlocky s orieskami a tie su oaj ze mnamky.
a dnes som mala kuskus miesto ryze :slight_smile:
31. júl 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka asi asm doma tie iste co ja :slight_smile: nevolaju sa nahodou OLIMP :? no ja mam rada pohankove vlocky :wink:
31. júl 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 vies co netusim kupovala som ich v DM a brala som si tie co su miesane a su tam aj slnecnice a oriesky.potom su s ovocim este a s cokoladou tusim
31. júl 2014 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka myslel som L-carnitin ci nie je znacka OLIMP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 :grinning: :grinning: :grinning: ani ti neviem aka znacka to je.ale tusim nie a mam 900mg :slight_smile: ale su hnusne velke bleee
31. júl 2014 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka ja mam 1500 mg :wink: a tiez take velke kone :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2014 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 ale tak si jedla jedn asi ze?ja si davam tri :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. júl 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka 1 rano nalacno + 1 pred treningom
31. júl 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata ale podme no neflakajte to :confused:
nikde nikoho to uz ste vsetky na svojich vytuzenych vahach?nikto uz nedri 90 dnovku? :sweat_smile:
1. aug 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj...ja som tu :grinning:
1. aug 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok