90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
6. sep 2014

@matamisi tak ja dnes vodovy den a zajtra dalsi a asi dam z do splnu vodu...pijem sice aj kavu s mliekom aj riedeny dzus aby som neskolabovala 4 dni na vode ale asi mi nic ine neostava 🙄 neviem sa kontrolovat tak mi treba potom......dufam ze sa potom dostanem aspon na 65kg 😔

lovacka
7. sep 2014

ahojky,
neprehanate to s tym pisanim ved nestiham citat 😀 😀 😀
ja dnes druhy den voda a chcem dat az do utorka ak sa podari pijem ale kavy a dzusy aby som uplne nestratila cukor a nebolo mi zle...dnes konecne posilka aj v cviceni som polavila 😠 nic dnes posilka zajtra posilka a utorok asi dam maleho na gymnastiku a ja za ten cas pojdem behat niekde tam po okoli

lovacka
7. sep 2014

😕

matamisi
7. sep 2014

Ahojte...uz som domaaaa.. od zajtra na plno zacinam 😀
@lovacka cauko no co vydrzala si len na vode?ja by som asi tak dlho nevydrzala,ale zajtra vyskusam na ovoci len byt.kupila som si na makarskej banany ,cerstve figy,cerveny melon,hrozno a pri dome som si mandle pozbierala tak dufam to vydrzim a v utorok by som chcela len vodu 😅 😝

lovacka
7. sep 2014

@matamisi jasne voda kava a dzusik riedeny vodou a jeden kusocek syra po malom som zjedla tvrdého taky platok co ja viem 1cm siroky a 6cm dlhy 😀
zajtra budem tiez tak kava dzus voda a utorok len voda max caj
a vitaj doma uz si tu chybala takze sa davam aj ja k poctivej diete a hlavne cviceniu....zajra ma posilku ale v utorok musim nieco vymysliet.....mal bude hodinu na gymnastike tak by som to mala vyuzit asi na behanie po meste 😀

lovacka
7. sep 2014

pridavam vam jednu fotku z minulého tyzda pred svadbou 🙂

lydka84
7. sep 2014

@lovacka kockaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

matamisi
7. sep 2014

@lovacka waaaaauuuu super vyzeras ty uz mepotrebujes chudnut 😉 a tvoje nohy by som strasne chcela 😝 kde sa daju take kupit? 😀

lovacka
7. sep 2014

@lydka84 dakujem 🙂

@matamisi ale kde ved brucho mam hnusne mlandrave asi vela koze mam po schudnuti 😅
ale dakujem 🙂 a nohy?nohy su jedina pekna cast na mne tie som nikdy nemala skarede 😀

lydka84
8. sep 2014

@lovacka uzastne vyzeras nevymyslaj 😉

matamisi
8. sep 2014

@lovacka vyzeras perfektne a basta!
ja uz mam za sebou shred level1 a zatial som len hrozno jedla 😝 ale vecer je este dalekooooo 😲
A rano som sa odvazila a mam plus 5kg 😢 katastrofa 😠 ale zas dovolenku som si uzila 😀

lydka84
8. sep 2014

@matamisi Mati neboj to pojde dole raz dva ked sa dostanes na spravny rezim

lovacka
8. sep 2014

@matamisi jaj moja ja som mala za tyzden plus 4kg 😅 aj ked dve sli hned dole cize voda ale aj tak 😝
dnes rano som sa vazila a moja vaha bola 65,4kg 😉 😉 taku vahu som ani len netusila ze este niekedy budem mat ale som rada velmi prevelmi....
dnes som si makla dve hodinky v posilke som sa riadne vystavila mokra som bola ako mys nebolo sucheho miesta na mne mi zase pridava obtiaznost ten moj trener 😀 😀 😀
zajtra voda vodicka a spl tak drzte palce nech to dam na 100% kedze to bude moj 4 den po sebe ale zajtra nai kavu nebudem moct idem len voda a caj 😝
no co vam budem hovorit zajtra doma musim cvicit aby som sa znova dostala do tempa lebo som to flakala....
inac dievcata moj hrudnik je uplne fuc 😝 obvod hrude 92 😅 ach jo a boky 94 a pas 76 😅 😝

matamisi
8. sep 2014

Ahojte... milovany kickbox odcviceny 😵 zboznujem ho a doteraz len ovocie 😵
@lovacka aj ja sa zajtra chcem pokusit len na vode a caju byt 😀
Ja dufam,ze to je u mna tiez len voda aspon 2kg 😝 v stredu sa odvazim 😝

lovacka
8. sep 2014

@matamisi jasne ze ano 🙂 v stredu nebudes mat mozno ano dve kilka navyse...
ja rozmyslam ako zajtra vydrzim predsa len uz mam uskvrkany zaludok 😝 ale po praci idem na gymnastiku s filipkom tak hadam to zbehne 😅 a pojdem skoro spat 😀 😀 😀 este si budem musiet nieco na stredu navarit 😝 ach jaj
kolko teraz vazis?

matamisi
8. sep 2014

@lovacka ja mam pre istotu melon prichystany 😝 a vazim 63,3kg 😲

lovacka
8. sep 2014

@matamisi ved to nie je take strasne ja chcem tiez tolko 😝 este ma caka dlha cesta k 60kg 😝 ani sa mi verit nechce ze od februara drzim dietu 😕

matamisi
8. sep 2014

@lovacka ale je strasne.ja som malinka a uz som konecme mala 58 a to by som rada chcela 55mat 😝 dufam,ze do buduceho leta sa mi podari moj ciel dosiahnut 🤐 a ja od 1.1.14 sa takto stravujem a cvicim skoro kazdy den 😉

lovacka
8. sep 2014

@matamisi ze uz mas 3/4 roka za sebou makacky ...no ja neviem ale je to drina a vela odopierania 😝 a potom to este udrzat to bude makacka

matamisi
8. sep 2014

@lovacka ach kebyze som to nepokaslala na dovolenke ,ale zial nemam pevnu volu....to ano to bude makacka to udrzat 😝 do konca zivota si budem musiet davat pozor co zjem 🤐

lovacka
8. sep 2014

@matamisi moja nie som na tom o nic lepsie 😝 najhorise je ze ak otvorim cokoladu tak ju musim zozrat a ak aj nie celu tak aspon polku 😝 slane to iste a nehovoriac ze nepciem nic doma lebo by ma to len lakalo 😕 je to strasne isto 😔 takto si odopierat a umriet hladny 😀 😀 😀
ale zase dovolenka je dovolenka to uz by co bolo aby si si ani zmrzku nedala 😝

matamisi
8. sep 2014

@lovacka veru ja tiez cokolady su moja droga 😲 ,slane nemusim,ale kvoly sladkemu by som aj vrazdila 😀 a tiez doma nic nepeciem,len vynimocne ked ma niekto sviatok 😝

lovacka
8. sep 2014

@matamisi trpi cela rodina 😀

matamisi
8. sep 2014

Jemine a teraz som si spomenula,ze som vcera zabudla lydke zagratulovat k narodkam
@lydka84 sa mi vidi,ze vcera na fb mi ukazovalo,ze mas narodky. .vsetko naj ti prajem nech ti kilecka pomaly ubudaju 😉 a hlavne nech si zdrava 😉

lovacka
8. sep 2014

@matamisi hej hej mala narodeniny 🙂
neviem kde sa flaka 😀

lydka84
8. sep 2014

@matamisi Mati dakujem 😉

lovacka
8. sep 2014

@lydka84 no serus 😀

lydka84
8. sep 2014

@lovacka 😉

matamisi
8. sep 2014

@lydka84 ty si aka spionka 😀

lovacka
8. sep 2014

@matamisi hej hej lydka je spion prvej triedy 😀 😀