90-dňová dieta II. Pokračujeme...

Tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂
lydka84
8. sep 2014
@matamisi @lovacka sak niekto vas musi sledovat xixi 😉
lovacka
8. sep 2014
@lydka84 jaj dievcata dufam ze sa to tu znova rozbehne uz stemi chybali x-) x-) x-)
lydka84
8. sep 2014
@lovacka ja tiez dufam ten tyzden este flakam ale od buduceho utorka ma tu mate kazdy den aj s receptikmi 🙂
lovacka
8. sep 2014
@lydka84, martinka idem spat dievcata tak dobru noc prajem
lydka84
8. sep 2014
@lovacka dobruuu 😉
matamisi
8. sep 2014
Dobru aj mne uz zachvilu mm pride tak pojdem spat 😉
matamisi
9. sep 2014
Ahojte...dnes mam poriadnu svalovicu,ale Shred som si pekne odcvicila😉 a zatial len na cajikoch som :-p
zuul
9. sep 2014
Ahojte dievcata, pridavam sa k Vam. vcera som zacala a uspesny den za mnou a dnes tiez.
idem zo 62, tak 8kg by sa mi pacilo. konecne zhodit to co na mne zostalo po detoch. 😃
zuul
9. sep 2014
dievcata prosim myslite, ze aj to sa moze vo vitaminovy den? http://martininakuchyne.blogspot.cz/2012/10/pln...
lydka84
9. sep 2014
@zuul Ahoj
vitaj medzi nami ... ten recept mozes na bielkoviny, kedze je tam niva 😉
zuul
9. sep 2014
@lydka84 dakujem a na vitaminy teda len ovocie cely den? teda 3x za den ovocie?
matamisi
9. sep 2014
Ahojte... vitam ta tu medzi nami 😉 aj ja mam rovnaku vahu ako ty a tiez by som chcela pod 55kg ist 😉 a na vitaminovy den sa moze aj zelenina a mozes kazde dve hodiny po troche jest.... 😉
lovacka
9. sep 2014
ahojte dievcata....
ja dnes cele zle :-p hold 4 dni bez jedla uz bolo na mna vela |-| cely den som sa drzala a o 5 to na mna prislo a zjedla som vsetko co som videla 8-(
matamisi
9. sep 2014
@lovacka to ti verim ,ja by som ani dva dni nevydrzala :-o a ja som dnes cely den na cajoch ak nebudem pocitaz,ze mi noz nutelovy zabludil do ust ked som babam veceru robila 😃 :-x
lovacka
9. sep 2014
@matamisi aj tak dobre uvidim zajtra rano vahu a potom v piatok :-p nevadi som len clovek co uz
matamisi
9. sep 2014
@lovacka jasne,ze nevadi,ved si vydrzala perfektne a dalej uz hladovat nemusis ved mas perfektnu postavu a kilogrami su nepodstatne😉
lovacka
9. sep 2014
@matamisi jaj este to nie je ono este mam take brucho mi pride ako keby koza bola este nie spevnena taka mlandrava :-p ale lepsie ako s 20kg navyse ktore som dala dole 😃
matamisi
9. sep 2014
@lovacka nebud kriticka 😉
Inac ja mam taku nenormalnu svalovicu,ze sa neviem teraz ani z postele postavit,ale aspon nebudem jest,lebo som hladna ako vlk!aj mrtvolu by som zjedla,ale zial postavit sa nevladzem 😃 cez den to nebolo az tak hrozne ,lebo som bola furt v pohybe :-p
lovacka
9. sep 2014
@matamisi jaj musim byt kriticka sak by som nebola tam kde som 😃 😃 😃
ale isto som nemusela tolko pozrat dnes =-)
matamisi
9. sep 2014
@lovacka jasne kriticke musime byt,ale nie prilis 😃
Ja som strasne zvedava na tu moju vahu zajtra a kdze tu mam cely melon nenacaty a bojim sa,ze o 4dni ked by som mala mat vitaminy bude uz pokazeny tak ho budem zajtra jest...
lovacka
9. sep 2014
@matamisi ved doobeda aj tak len ovocie mas tak pohoda nie 😃 ja mam zajtra masko a kuskus a zeleninku a na veceru len cottage alebo mozzarelu ranajky vlocky a jogurt mnam uz sa tesim na nich po 4 dnoch 😃 😃
zajtra mam aj posilku, buduci tyzden asi len v pondelok pojdem cvicit utorok ked tak len doma a streda stvrtok idem do nemecka tak nic a piatok dam posilku isto 😃
matamisi
9. sep 2014
@lovacka ano,ale to je 8kilovy 😃 a do dalsieho dna nechcem nechavat taky uz nemam rada :-x
lovacka
9. sep 2014
@matamisi ty brdo 😃 ja tiez zboznujem melony 😃 😃
matamisi
9. sep 2014
@lovacka pridi dame pol na pol zajtra 😉 chod o den skor do nemecka a zastav sa u mna 😉
lovacka
9. sep 2014
@matamisi som si dala pas na brucho ten co dava impulz kokos ale normalne mam co robit :-N
lovacka
9. sep 2014
@matamisi jaj moja rada by som sa stavila ale ideme s riaditelkou a este dvaja kolegovia cize nehrozi a letime ani vlastne neviem kam to letime 😃 😃
matamisi
9. sep 2014
@lovacka skoda...
Mne sa moj pas pokazil a teraz by som si chcela novy kupit,nevies mi poradit kde a aky?
lovacka
9. sep 2014
@matamisi v lidli zvyknu mat a neviem ci aj teraz nie je pockaj pozriem
lovacka
9. sep 2014
@matamisi urcite teraz niekedy bol v akcii minuly tyzden mozno este maju oni to nepredaju nikdy vsetko skus pozriet v lidli
matamisi
9. sep 2014
@lovacka len zial ja najblizsie az v oktobri na sk pojdem,nevadi ....