• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

23. januára 2017 
@matamisi @lovacka sak niekto vas musi sledovat xixi :wink:
8. sep 2014 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84 jaj dievcata dufam ze sa to tu znova rozbehne uz stemi chybali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. sep 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lovacka ja tiez dufam ten tyzden este flakam ale od buduceho utorka ma tu mate kazdy den aj s receptikmi :slight_smile:
8. sep 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lydka84, martinka idem spat dievcata tak dobru noc prajem
8. sep 2014 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka dobruuu :wink:
8. sep 2014 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobru aj mne uz zachvilu mm pride tak pojdem spat :wink:
8. sep 2014 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...dnes mam poriadnu svalovicu,ale Shred som si pekne odcvicila:wink: a zatial len na cajikoch som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, pridavam sa k Vam. vcera som zacala a uspesny den za mnou a dnes tiez.
idem zo 62, tak 8kg by sa mi pacilo. konecne zhodit to co na mne zostalo po detoch. :grinning:
9. sep 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata prosim myslite, ze aj to sa moze vo vitaminovy den? http://martininakuchyne.blogspot.cz/2012/10/plnene-zampiony.html
9. sep 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul Ahoj
vitaj medzi nami ... ten recept mozes na bielkoviny, kedze je tam niva :wink:
9. sep 2014 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydka84 dakujem a na vitaminy teda len ovocie cely den? teda 3x za den ovocie?
9. sep 2014 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... vitam ta tu medzi nami :wink: aj ja mam rovnaku vahu ako ty a tiez by som chcela pod 55kg ist :wink: a na vitaminovy den sa moze aj zelenina a mozes kazde dve hodiny po troche jest.... :wink:
9. sep 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata....
ja dnes cele zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: hold 4 dni bez jedla uz bolo na mna vela :pensive: cely den som sa drzala a o 5 to na mna prislo a zjedla som vsetko co som videla :rolling_eyes:
9. sep 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka to ti verim ,ja by som ani dva dni nevydrzala :astonished: a ja som dnes cely den na cajoch ak nebudem pocitaz,ze mi noz nutelovy zabludil do ust ked som babam veceru robila :grinning: :zipper_mouth:
9. sep 2014 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@matamisi aj tak dobre uvidim zajtra rano vahu a potom v piatok :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevadi som len clovek co uz
9. sep 2014 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka jasne,ze nevadi,ved si vydrzala perfektne a dalej uz hladovat nemusis ved mas perfektnu postavu a kilogrami su nepodstatne:wink:
9. sep 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matamisi jaj este to nie je ono este mam take brucho mi pride ako keby koza bola este nie spevnena taka mlandrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale lepsie ako s 20kg navyse ktore som dala dole :grinning:
9. sep 2014 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka nebud kriticka :wink:
Inac ja mam taku nenormalnu svalovicu,ze sa neviem teraz ani z postele postavit,ale aspon nebudem jest,lebo som hladna ako vlk!aj mrtvolu by som zjedla,ale zial postavit sa nevladzem :grinning: cez den to nebolo az tak hrozne ,lebo som bola furt v pohybe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2014 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi jaj musim byt kriticka sak by som nebola tam kde som :grinning: :grinning: :grinning:
ale isto som nemusela tolko pozrat dnes :confused:
9. sep 2014 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka jasne kriticke musime byt,ale nie prilis :grinning:
Ja som strasne zvedava na tu moju vahu zajtra a kdze tu mam cely melon nenacaty a bojim sa,ze o 4dni ked by som mala mat vitaminy bude uz pokazeny tak ho budem zajtra jest...
9. sep 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ved doobeda aj tak len ovocie mas tak pohoda nie :grinning: ja mam zajtra masko a kuskus a zeleninku a na veceru len cottage alebo mozzarelu ranajky vlocky a jogurt mnam uz sa tesim na nich po 4 dnoch :grinning: :grinning:
zajtra mam aj posilku, buduci tyzden asi len v pondelok pojdem cvicit utorok ked tak len doma a streda stvrtok idem do nemecka tak nic a piatok dam posilku isto :grinning:
9. sep 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka ano,ale to je 8kilovy :grinning: a do dalsieho dna nechcem nechavat taky uz nemam rada :zipper_mouth:
9. sep 2014 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi ty brdo :grinning: ja tiez zboznujem melony :grinning: :grinning:
9. sep 2014 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovacka pridi dame pol na pol zajtra :wink: chod o den skor do nemecka a zastav sa u mna :wink:
9. sep 2014 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi som si dala pas na brucho ten co dava impulz kokos ale normalne mam co robit :sweat_smile:
9. sep 2014 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi jaj moja rada by som sa stavila ale ideme s riaditelkou a este dvaja kolegovia cize nehrozi a letime ani vlastne neviem kam to letime :grinning: :grinning:
9. sep 2014 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka skoda...
Mne sa moj pas pokazil a teraz by som si chcela novy kupit,nevies mi poradit kde a aky?
9. sep 2014 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi v lidli zvyknu mat a neviem ci aj teraz nie je pockaj pozriem
9. sep 2014 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matamisi urcite teraz niekedy bol v akcii minuly tyzden mozno este maju oni to nepredaju nikdy vsetko skus pozriet v lidli
9. sep 2014 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovacka len zial ja najblizsie az v oktobri na sk pojdem,nevadi ....
9. sep 2014 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok