90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

22janulienka22
8. okt 2014

@lydka84 tak ja zatiaľ všetko v pohode 🙂 dnes je to 8 deň a bez prehreškov, zajtra sa chcem odvážiť, nech sa zasa troška namotivujem 🙂 horšie je to s cvičením, nato vôbec nemám čas ani chuť 😕

sisa1971
8. okt 2014

lydka84 ja som len 5-ty deň, zatial OK , s cvičením nemám problém už rok chodím cvičiť piloxing. U mňa VEĽKÝ problém sú sladkosti. odolávam ,odolávam a potom zožeriem aj 2 keksíky naraz 😠 . tak neviem dokedy to vydržím bez sladkostí .....čo robíte baby ked máte veľkú chuť na sladké??

lydka84
8. okt 2014

@vercatore pozor cestoviny a tarhona su UH nie skroby ..... no da sa uvarit kadeco len treba porozmyslat na co by si mala chut 😉

lydka84
8. okt 2014

@22janulienka22 super gratulujem 😉 len tak dalej

lydka84
8. okt 2014

@sisa1971 poznam to so sladkym mam aj ja taky problem ..... mne pomaha skorica na kazde ovocie to tlmi chut na sladke ...a voda s citronom a matou .....

vercatore
8. okt 2014

@lydka84 to viem ze su uh cez vikend sadnem k pc a pokukam a porozmyslam a od pondelka idem aj na to;))otazocka tu mihaels striedam po 10dnoch???

lydka84
8. okt 2014

@vercatore zacnes napriklad shere, odcvicis level 1 10x, potom level 2 10x , level 3 10x apotom ides dajme tomu na ripped ...

catherrine
8. okt 2014

@lydka84 hm no ja dnes bielkoviny a fajn v pohode ale to cvicenie ja som myslel ci sa od buduceho tyzdna nebudeme podporovat zeby sme zacali spolu s jilll hmm co ty na to?

catherrine
8. okt 2014

@lydka84 ozaj a nevies co je s lovacka nejako jej tu niet ci i sa mi to len zda?

lydka84
8. okt 2014

@catherrine ak budem fit tak mozeme 😉

lydka84
8. okt 2014

@catherrine flaka sa @lovacka halooo 😉

lovacka
8. okt 2014

ahojte cicusky 🙂

@catherrine tu som tu som len som prestala nejako delenu odkedy chodim do posilky ale posledne dni uz ani tu stravu nedodrziavam 😝
caka ma teraz cesta do Mexica na dva tyzdne tak sa celkom desim co tam budem robit ale tak dufam ze aspon k cviceniu sa tam dostanem ked uz jedlo nebudem dodrziavat.....
aj v novembri ma caka sluzobka tak asi od vianoc by som zase zacala s vami delenu stravu nech sa pohnem zase smerom dolu s tou mojou nestasntou vahou 😝
ja vas jednym ockom stale sledujem nebojte 😔

catherrine
8. okt 2014

@lovacka No neviem neviem xi riadne si povlila co sa tyka pisania tuna

catherrine
8. okt 2014

@lydka84 no dufam ze budes fit s niekym by sa mi cvicilo lepsie xi

lovacka
8. okt 2014

@catherrine ked som tu chodila tak tu okrem man a lydly a mati nikto nechodil tak som si pisala niekedy sama 😀 😀 😀 teraz moc nestiham chystam veci do toho mexica balim maly chory do toho no co ti budem hovorit 😝

lovacka
8. okt 2014

@catherrine aj ja aj ja sa pridam s cvicenim ale ja v mexe len v posilke ak budem stihat popripade ked sa vratim domov

lydka84
8. okt 2014

@catherrine ta ja tiez dufam ze budem a konec ne zacnem cvicit

lovacka
8. okt 2014

@lydka84 takze od pondelka makame cicusky jasne @catherrine 😀

lydka84
8. okt 2014

@lovacka no snad budes makat s nami hoci budes daleko 😉

lovacka
8. okt 2014

@lydka84 jasne veci na cvicenie beriem so sebou tak urcite si pojdem zacvicit 😀

lydka84
8. okt 2014

@lovacka ty si ina manicka xixi 😉

lovacka
8. okt 2014

@lydka84 ale nie...je pravda ze ja rada cvicim v posilke mna moc jill uz nelaka ale tak zacvicim si obcas doma aj jill...ale byvali mesiace kedy som castejsie cvicila aj vaha isla dole aj stravu som dodrziavala teraz to uz nie je take ruzove viac menej si drzim len vahu

lydka84
8. okt 2014

@lovacka bud rada ze aspon drzis 😉

lovacka
8. okt 2014

@lydka84 ked ja by som tak chcela ist na 60kg 😔 a nie a nie tam dojst ani sa len priblizit 😝

lydka84
8. okt 2014

@lovacka keby si vedela co ja vsetko chcem 😝

lovacka
8. okt 2014

@lydka84 joj nebud namna zla 😀 😀 😀 pupok mi stlae previsa z nohavic sak mi dopraj 😀

lydka84
8. okt 2014

@lovacka co ti previsa ?? aspon nesranduj sak uz nema co 😉

lovacka
8. okt 2014

@lydka84 lydka naozaj uprimne mam nepomer hrudnika a bokov k pasu
pas mam 77cm ci 76 ale boky mam 96 a hrudnik 91 proste nemam pas taky vyrazny ja mam taku zvlastnu postavu ja zadok stehna boky nemam ale z pasu schudnut je des u mna

lydka84
8. okt 2014

@lovacka ta ja tiez snivam ze raz budem tvar presypacich hodin ale to fakt len snivam .......

lydka84
8. okt 2014

.