90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

janiqa
25. jan 2009

ahojte babenky kde ste???? Či si už vychutnávate obed???? Ja mám dnes mäsko so zeleninou, už sa teším... Dnes som sa vážila, tak som pozitívne naladená...

nawal
25. jan 2009

ahojte, dnes rano mi zostalo zle tak na zvracanie mi bolo, tak som si dala celozrny toast a uz mi je lepsie. Dnes mam zo vcera navarenu ryzu a nieco si knej prirobim. 😝

janetka
25. jan 2009

bystricanka: ja som zas pocula, ze pri diete je mozne si dat dva dc bieleho vinka...

lucxy: tak sa pridaj, ja som sa tiez dlho odhodlavala, ale stale si vravim, ze potom budem na seba hrda, lebo ja som zo seba dost nervozna, a hlavne z tych veci, co mam v skrini... a nedam sa do nich..
pod so mnou, ja som len druhy den....

janetka
25. jan 2009

nawal: tusim sa pise, ze k obedu sa moze dat krajec tmaveho chlebika,t akze si dobre spravila..

bystricanka
25. jan 2009

janetka...áno? Tak ja neviem....ale ak si to čítala, tak si kludne daj. 😉

nawal...tak to bolo isto z hladu. Dobre, že si si niečo dala 🙂

aniel
25. jan 2009

lucxy-pridaj sa aj gucz chce začať odznova 😉

zuza80
25. jan 2009

pekný večer prajem.tak ako zvládate nedelu?ja dnes ovocie a je to celkom dobré.trošku je hlad,ale dá sa to zvládnut.zdá sa mi,že každý ten ovocný den sa zvláda lepšie a lepšie

marika009
25. jan 2009

tak ahojte babulienky,tak nedelu mame za sebou mala som pizzu a vecer jeden keksik a kusok cokoladky.mala som UH 🙂 tak bolo to fajn zajtra mam vitaminy ovocie ale ako zuza 80pisala aj u mna to ide lehsie s tymi vitaminmi nie som taka hladna uz som si zvykla 😉

aniel- ked si drzala dietu a schudla si 8kilo tak si ju drzala 90dni ? tak ako treba?

bystricanka- tak ako idu kila ide nieco alebo to je ako u mna? no teraz asi o 1kg islo dole takze asi 4kila ale ja som ako nenormalna stale som navahe uz som myslela ze mam pokazenu vahu bola som na nervy.

janetka - ano mozes k obedu krajec celozrnneho chlebika je to tak v knihe .odporucaju vtedy ak by si bola este potom hladna ak citis ze by si bola hladna.

zo zaciatku som aj ja jedla ale teraz ho vylucujem tak jem iba zeleninu a podobne.,no ale pisu ze na obed aj 3deci zeleninoveho vyvaru by sa malo vypit cisteho.az po hlavnom jedle 😉

tak to je asi vsetko tak sa drzte a zajtra dobre papanie.,no ja mam ovocie ale celkom ok 🙂

janetka
25. jan 2009

marika: a ktory den mas?
ja mam zajtra UH, asi si urobim langose.... v pekarnicke domacej, mnam
a ten chlieb malokedy jem a vyvar vobec ☹ nemam rada

marika009
25. jan 2009

janetka-ja mam uz 19 den ale mne to ide velmi pomaly s tymi kilami ,no teraz asi troska sa pohlo 🙂

janetka
25. jan 2009

marika: to si na tom celkom dobre, ja som tiez vtedy za 21 dni schudla 4 kila...a mala som super pocit

aniel
25. jan 2009

marika009-keby som ju držala tak ako treba,tak mám dole 20 kíl,ale som rada aj za tých 8kg achýbala mi do 90dňovky asi len posledná voda 😉

janetka-v pekárničke sa dajú robiť aj langoše a to ako?Ja ju zatial nemám,ale uvažujemo nej 🙂

marika009-ja som prvý krát schudla ya mesiac5kg,vtedy som držala poctivo a potom som to flákala,tak asi preto 😒

digysa
26. jan 2009

Baby,tak som si to pozerala tu dietu...je to v podstate delena strava, ak sa nemylim...akurat tu su tie vodove dni a ovocne a poradie dni sa nesmie menit.
Ja som teraz dokoncila tu dietu s jablkovym octom. Mam skoro 4 kila dole, ale velmi mi tam chybalo ovocie....

Asi sa od zajtra pridam k vam. Ale mam otazku pre skusene dietarky. Musim jest to, co je napisane v tej knihe? Napr...prvy den je to kura...nemozem si dat namiesto toho sunku, alebo rybu? Ja nema cas varit kazdy den, u mna je to nemozne.

zuza80
26. jan 2009

dobré ránko.
digysa,nemusíš sa držat receptov v knižke. doležité je aby si jedla to, čo sa v tom danom dni može.nemusíš robit ani jeden recept z knižky,je to tam na ulahčenie.a pusti sa do toho,dá sa to zvládnut.
ja dnes mám 21.den a už si začínam zvykat na takýto sposob stravovania a nevadí mi, že nemožem kombinovat to čo predtým.
morenka čo je s tebou?

lucxy
26. jan 2009

tak dobre ranko,,,pridavam sa do klubu 😀 ,,,,,digysa pridaj sa od dneska ,,,,na co to odkladat 😉

janetka
26. jan 2009

aniel: hodis tam suroviny, muka, voda, olej, kvasnice /samozrejme v urcitom pomere/ a das program kysnutie .. a vytiahnes krasne vykysnutu nelepiacu sa gulu, ktoru si rozdelis na 4 casti /z pol porcie/ a uz len vytahas ako langose... a tak isto sa da robit pizza, kolace, hocico.... len potom dopecies v rure, na panvici. Forma je len na chlieb a mazanec. Uz som robila aj bagety, langose, pizzu, kolace a vsetko bolo ok. odporucam tu pekarnicku.

Baby, ja sa desim toho ovocneho dna.. cez leto bola kukurica a melony.. na tom som prezila...

janetka
26. jan 2009

inak mam za tie dva dni dole kilo, ale to je len stratena voda, cakala som viac 😠 a mam dostat prave teraz kramy, tak mozno aj tym to je, ze sa citim nafuknuta....

lucxy
26. jan 2009

digysa daj si stranu 155 uplne dolu som popisala v skratke princip,,,a podla toho sa drz

bystricanka
26. jan 2009

ahojte
tak ja mám dnes ovocko. Už sa teším 😝

marika...zatial išlo dole 2,5 kg.A to už mám dnes 24den.Možno by to išlo rýchlejšie, keby som cvičila. 😅

takže lucxy...vítam ťa medzi nami. Ty si už v tom zbehlá, tak nám budeš radiť 🙂

digysa...no tak mala si začať dnes,kedže je začiatok nového týždna 😉

janetka...nečakaj nič závratné. Ako som už písala, tak ja som za 3 týždne len tak light schudla. Ale každá je iná a niektorej to ide proste rýchlejšie

lucxy
26. jan 2009

ahoj bystricanka,,,, no akurat papam banan,,,,predtym som mala marhulu 😀 😝

zuza80
26. jan 2009

lucxy,pozerala som si album. ty máš ešte z čoho chudnút?ved si chudučká.

lucxy
26. jan 2009

zuza80 ale este tak 4kila bx to chcelo no a samozrejme cvicit takisto to vela spraviiiiiiiiii 🙂 tam co som pridavala fotky z irska dve tak som vyzerala pred tym,,,,inak som tam v 4mes. na zaciatku 🙂

marika009
26. jan 2009

ahojte babenky ja sa velmi vytesujem lebo mam 4kila dole dnes mam ovocie a som na 20dni tak ma to znova nastartovalo

zuza 80-aj ja som si uz ako tak zvykla na tuto stravu amyslim ze sa citim ovela lepsie 🙂

bystricanka -aj ja som necvicila ale teraz som zacala a vaha sa pohla tak si myslim ze aj to cvicenie pridalo k rychlejsiemu spalovaniu 🙂

janetka-aj ja som bola doteraz sklamana neslo a neslo to dolu ale teraz ako svicim s to celkom pohlo tak asi to cvicenie napomohlo cvicim iba brusaky a par inych cvikov ale ozaj len tak akurat nie vela 😉 zo zaciatku sa mi nechcelo ale teraz aspon raz cez den 😉

morenka ......co je s tebou dufam ze si to nevzdala alebo mas vela ucenia? tak sa drz 😉

lucxy
26. jan 2009

baby kupte s l karnitin+ked budete aerobne cvicit bycikel, beh , orbitrek tak to pojde rychlejsie dolu

janetka
26. jan 2009

baby, ja pri tych dvoch detoch vecer padam na hubu, manzel dojde o pol siestej... takze cely den som v kolobehu, ja som uplne upustila od cvicenia, ja viem, ze je to zle, ale akosi nemam energiu...sme sice cele poobedie vonku, ale tak to i je pomala chodza...

bystricanka
26. jan 2009

no marikka..asi začnem na sebe makať. Už som chcela dnes, len tu mám manžela a hanbím sa pred ním 😅 A gratulujem k peknej strate na váhe 😉

práve žujem kiwi s pomarančom. Už nevládzem.Asi si nechám na potom

janetka....to ti verím. Ja mám čo robiť okolo jedného dieťaťa. 😝

lucxy...mám čajík s l karnitinom, ale asi zbytočne, ked necvičím 🙄

lucxy
26. jan 2009

bystricanka a mas doma bike alebo steper? vies v tom caji je urcite dake minimum toho myslim si,,,,skus sa kuknut v lekarni alebo v obchode s takymi doplnkami,,,,

aniel
26. jan 2009

ja mám dnes ovocko a zatiaľ v pohode 😉

lucxy
26. jan 2009

aniel no tak to som zvedava a ty si na ktorom dni?

bystricanka
26. jan 2009

lucxy...no nemám doma nič na cvičenie.Manželovi som zakázala lavičku na cvičenie, lebo by ju vopchal dieťatu do izby, tak on mi zakázal bike. 😠

aniel...super. Ešte pol dna musíme vydržať a zajtra si dáme mäsko 😉