90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

janetka
27. jan 2009

caute,takze ranne postavenie na vahu ma potesilo, pohlo sa to dole... aj napriek vcerajsej mlske vecer, kedze som mala zakusok na veceru...super, a dnes mam ovocko... na obed si asi uvarim brokolicu, tak dufam, ze dalsie pol kilo po dnesku bude opat dole

aniel
27. jan 2009

bystričanka-naposledy som jedla o 17.00 a potom som už len pila,ale nebola som hladná,lebo som zjedla tie marhule zavárané s pomletými orechami.Deti mi hovoria,že by takú gebuzinu nejedli,ale ja sa toho neviem dojesť.Inak ráno som sa vážila a ja normálka neverím.Dnes 9 deň ak tie ostatné pokusy začať nerátam a mám 3 kilá dolu.

miresta- ja si myslím,že ten syr až taký prehrešok nieje,lebo ja si do šalátu vždy k prsíčkam aj syr.

morenka,zuza80-jedna pizzu druhá rezeň pod nosom a odolať ,tak to ste dobré.Mňa syn o 20.00 presviedčal, aby som mu spravila chlieb vo vajíčku,ale nešla som a mala som ,čo robiť,aby som odolala tej vôni.Musela som sa zavrieť v izbe.

inak chlieb vo vajíčku by sa tiež mohol,teraz rozmýšlam.Keď sú bielkoviny môžu sa aj vajíčka aj chlieb 😉

digysa-ja to mám takto,prvý deň mäso alebo mliečne výrobky,druhý:ryža alebo zemiaky,tretí:cestovina alebo pizza a štvrtý:ovocie

keď to budeš držať dlhšie,tak aj z toho čo tu baby píšu zistíš čo a ako 😉

zuza80
27. jan 2009

digysa a máš tú dietu? ak nie napíš mail a my ti ju pošleme.
janetka ja cez ovocka dám dole tak pol kila, tak nech sa darí aj tebe.

zuza80
27. jan 2009

aniel krásny úbytok, tak už to nevzdávaj, ked si sa tak krásne rozbehla. a bud na seba hrdá, tiež si odolala chlebu vo vajíčku.šikulka 😉

aniel
27. jan 2009

A myslíš,že dnes by sa ten chlieb mohol,keď mám bielkoviny,tak na sucho na teflónovej panvici?Ale už ma tuším prešla chuť 🙂

zuza80
27. jan 2009

myslím, že by sa mohol.ja ked som si robila vajíčka, tak som ich zjedla s chlebom,tak je to asi jedno či si to obalíš ale dáš k tomu.

aniel
27. jan 2009

ja si tiež myslím

janetka
27. jan 2009

myslim, ze jeden vajickovy chlieb urcite mohol byt v bielkovinovy den.... ja si tusim zajtra urobim omeletku so zeleninou..
inak dost trpim, ani nie som hladna, ale ta predstava, ze ma nic na jedlo poriadne dnes necaka 😝 ani na tu brokolicu nemam chut

morenka
27. jan 2009

dobre ranko kocky...ja som akurat vstala....taka som bola unavena tak som si dnes dopriala spánok🙂

ja dnes bielkovinovy...som rada, dneska omeletka...este som ju nemala...uz sa na nu tesim...idem si spravit cajik aby som vydrzala....

lucxy
27. jan 2009

halo no ja som sa uz najedla spravila som polievku sosovicovu,,,som hore skoro tak uz som bola dost hladna 🙂

morenka
27. jan 2009

super lucxy - ja sa snazim pit caj aby som nebola hladna lebo chcem jest az tak kolo jednej🙂
tak nech ti dobre travy🙂

bystricanka
27. jan 2009

ahojte
tak ja dnes pečiem kuriatko. Teda ešte ho nepečiem. Začnem okolo 13h, aby mali teplý obed aj dieťa aj švagrinká.

morenka...akú omeletku? Az koľkých vajíčok si spravíš?

rozhodla som sa, že sa zajtra odvážim.Napíšem vám, či budem sklamaná alebo nie 😒

inak aj ja by som si dala chlebík vo vajíčku, len kvôli 2 chlebíkom sa mi to neoplatí robiť 😖

lucxy
27. jan 2009

polievka mi padla dobre,,teraz pijem kafe,,,no idem este doriadit kym mala spi 🙂

janetka
27. jan 2009

tak ja v ramci ovocneho dna som si dala misku musli na obed, namiesto brokolice, ale to su tie dobre musli, kde je viac ako 50% suseneho ovocia... bez mlieka som ich jedla, take suche....

bystricanka
27. jan 2009

inak baby spýtam sa..môžme mi tie sojové tyčinky? Neviem či viete čo myslím, ale je to v takej ako rolke v žltom obale. No hádam nejaká z vás vie o čom píšem. 😅 Je to trošku sladké, ale je tam soja.No čo vy na to? 😨

aniel
27. jan 2009

bystričanka-tie ja zbožňujem,ale asi nie 😉

miresta
27. jan 2009

ahojky, ja nič nestíham, tak vám len tak narýchlo napíšem

bystričanka - nie myslím že nie, pretože aj keď to obsahuje sóju, je tam cukor.

aniel - tak vidíš, že to ide, tak dúfam, že sa nás už nepokúsiš opustiť. Ja mávam zase bolesti žalúdka o necelý mesiac mám isť na kontrolu, tak som zvedavá. Dúfam, že sa to nezvýrazni.

zuza80 - a ty ako? Ja som si dnes robila na obedík len pečené zemiačiky a mrkvový šalátik. 🙂

zuza80
27. jan 2009

miresta tak aby si nakoniec neopustila ty nás,ked máš bolesti žalúdka ☹ nemožeš to mat z tej diéty? alebo stres. ja som si dnes uvarila korenovú zeleninu ako na sviečkovú, rozmixovala a poliala tým zemiačky uvarené v šupke. len som mala málo zemiakov, tak na večeru už nezostalo, tak pijem vývar z tej zeleninky.
bystričanka určite sa potešíš, ked sa postavíš na váhu,budem držat palečky
ja sa odvážim až v piatok, po ovocnom dni.dnes si ešte idem obzriet eleptical a zajtra by mi ho drahý išiel kúpit a začnem už aj ja s cvičením. 🙂

marika009
27. jan 2009

ahojte babulky tak sa vam hlasim dnes som mala bielkoviny mesko a zel.salat dobre som sa napapala do prasknutia no a teraz este vecera a potom si zacvicim 🙂

tinaa- ja kavu pijem stale ale bez cukru takze to je ok

sestri-- kde bude potom pokracovanie?zalozis novu disku?....potom daj vediet

tinaa-- aj ja som si zvykla na tuto stravu a vobec mi to nepride tak ze drzim dietu ale ze sa zdravo stravujem ,je to naozaj supernie som hladna a mam vsetko co potrebujem aby som normalne fungovala.

predtym tie diety co som drzala bola som stale hladna a to som niekedy prestala jest ale to nebolo dobre shudla som ale potom hned pribrala naspet tak dufam ze si zvyknem sa takto stravovat a nepriberiem naspet. 😉
velmi mi vyhovuju dni UH tak si naozaj pomaskrtim je to fajn a to som isla s obavami do nej...najprv kila stali na m ieste ale teraz sa to pohlo a som rada ze som sa na to dala a nevzdala to po prvom neuspechu. 🙂

napiste nejaky jednoduchy recept na skroby lebo zajtra mam no neviem co by som si urobila ab som si aj pochutila mnam 😉 dakujem na inspiraciu.........

aniel
27. jan 2009

miresta-budem sa snažiť a ty sa daj hlavne dokopy,aby si s nami vydržala do konca 😉

marikaa-aká tinaa?Nemyslíš tinaa,čo zakladala tému však ,veď ja som o nej nepočula už ani nepamätám.

ozaj baby neviete čoje s ňou? 😉

maminkatn
27. jan 2009

ahojky..babulky,,,, 🙂
zdravim,,,,,aniel.....lucky,.,miresta....... 😉
kukam,,,digy......ze si sa prestahiovala...semka....ale ved to neva......aj sem xodim,,,tak,,,,sa stretneme,,,aspon...tutok,,,,,mam,,,pauzu tento tyzden..... 😉
ako sa mi mavate,,ha,,,,,,,, 😉 😉 😉

lucxy
27. jan 2009

haloo, uz som tu,,,no myslim ze tu sojovu tycinku ak ju tak lubis ja by som si ju dala v ramci uhlohydratov namiesto sladkeho 🙂
ahoj maminkatn ako sa dariii? 🙂

marika009
27. jan 2009

aniel- no ja som nahodou bola v nejakej teme tiez o chudnuti ani neviem v akej nemozem si spomenut aj som to hladala ale fakt neviem no a tam ona prispieva tak mozno je to ona lebo tiez rozoberaju chudnutie a chcela som jej napisat no omylom som to poslala sem tak prepacte,neviem ci to nie je pokec po diete alebo co ked najdem napisem ti 🙂

bola tam aj sestri,, tiez rozoberaju chudnutie a chcu zakladat novu diskusiu 😉

bystricanka --ja som si pochutila na plnene trubicky su ,,DIA,,a bez cukru z celozrnnej muky boli super chutili mi
tak vyskusaj mozno ti zachutia 😉

bystricanka
27. jan 2009

no už som tu.Panelák sa skončil, tak ja že nakuknem. No tak sojove rezy som si nakúpila ako keby mala byť storočná vojna 😅 Myslím, že ich bedem jesť len v den ako poradila lucxy. Tak ich idem odložiť, aby ma zajtra nelákali

marika...inak aj ja som si chcela dnes kúpiť také dia sušienky s jablkovo škoricovou príchuťou, ale nakoniec som sa odhodlala pre väčšiu hŕbu sojových rezov 😀

ja mám zajtra tiež škroby. Robím zemiaky a k tomu udusené šampinony na cibulke 😝

ja5ka
27. jan 2009

ahojte moje drahé ! necitala som si vas este ale nemyslite si že som Vas opustila ! 🙂 stala sa taka vec ze sa mi tak zaviril pocitac ze tyzden bol u kamarata v oprave takze tak ..medzitym som polavila a zacala zas ale snazim sa drzat, ved drzime spolu 😉

lucxy
28. jan 2009

dobre ranko ,,,,, 🙂

janetka
28. jan 2009

ahojte, tak pol kila dole po ovocnom dni, sa tesim... neuveritelne ako sa da pevnou volou dokazat chudnutie.. Ja sa ale nedokazem prinutit inak, len takto..
tak dnes budem mat na obed omeletku s uhorkovym salatom... a vecer si hodim spenat s vajcom... nech zachovam vajcia :o)

aniel
28. jan 2009

ja som včera tiež trochu polavila a preto sa budem snažiť dnes jeť iba ovocie a keď nevydržím,tak dám varené zemiaky.

maminkatn-uži si týždňové prázdniny 😉

ja5ka-to sa aj mne stalo s počítačom,hlavne,že si
späť

zuza80
28. jan 2009

ahojte
ja5ka-vitaj spät.
ja dnes cestovinky a večer zákusok.už sa sebe vidím, že išlo dole docela dost kg, brucho sa mi už stahuje. už sa teším na ten eliptical. nemali ho skladom, tak ho objednali, ale budúci týžden už snád bude. nech sa vám darí, pekný den 🙂

miresta
28. jan 2009

ahojky,

maminkatn - tak to by ma naozaj zaujímalo, že kde tá tinaa je , lebo zmizla a už sa neobjavila. Ak nájdeš tému a prispievaš do nej, tak ju pozdravuj od starej partie z 90dňovky 🙂 A ako tebe ide chudnutie. Ty si spokojná s tou kávovou dietkou?

ja5ka - tak to je super, že si zase medzi nami a neboj mi ťa podržíme

zuza80 - čo si dnes robíš. Ja asi špagety so zeleninkou. Ešte neviem, príšerne ma bolí hlava takže nemám na nič chuť. Zatiaľ pijem kávu s citrónom.

aniel - a aký máš deň? škroby?