90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

myskahryzka
1. mar 2017

@stanicka22 Dakujem za odpoved. Nakoniec som sa odhodlala odvazit... a mala som hlavu v smutku. Nemyslela som si, ze vazim az tolko..a to uz po tyzdni diety. No ale pozitivum je, ze za tento druhy tyzden som schudla 6kg. Dokopy je to 7 cm z bokov. A dnes zacinam 3 tyzden. Viem, ze sa to moze spomalit, no dufam, ze nie zastavit. Zacala som si aj ratat kalorie a som tak kludnejsia.
Ta mexicka ryza znie dobre. Skusim pohladat recept. Pesto som este nikdy nejedla, ale uz minule som po nom pokukovala 🙂

evka1979
1. mar 2017

Ahojte....zajtra mám škrobový deň...chcela by som si urobiť ryžovú kašu na sladko zo sojového mlieka, čo vy na to? Dala by som si na to javorový sirup. A k tomu môžem kelovú polievku,
Držím dietu 8 deň a nemám odvahu sa postaviť na váhu. Stalo sa niektorej z Vás, že ste prvý týždneň neschudli? Vdaka 🙂

luliu
2. mar 2017

@evka1979 cez skrobovy den sa sladke neje, to znamena ziaden javorovy sirup a nejedia sa 2 chody bud polievka sp zemiakmi alebo ryza so zeleninou 😉

stanicka22
2. mar 2017

@myskahryzka ryzu orestujes na troske olivoveho oleja, potom pridas nasekanu cibulku a cesnak orestujes este troska a peidas chilli podla chuti. Zalejes vyvarom/bujonom/cistou vodou a varis. Pred koncom mozes priadt olupane rajcinky, fazulku, kukuricu co len chces podla chuti 🙂

stanicka22
2. mar 2017

@evka1979 mozes aj sosovicovu polievku so zemiakmi, fazulovu, hrachovu, hrstkovu atd, opecene zemiacky, zemiaky s kapustou, zeleninou, calamadou atd, ryzu ako rizotto. Rozme zemiakove gulase, videla som recepr aj na hlivovy gulas, alebo hribikova polievka so zemiakmi, zemiakove salaty napr zemiaky+horcica+ocot+sampiony+rukola (mnamky),zapekane zemiaky s napr.paradajkami a zeleninkou atd atd ...

mona_778
2. mar 2017

hojte baby, kedže ja už som schudla na váhu akú som chcela, a kupovala som si orbitrek kvoli tomu, nepotrebujem ho už. A bola by som rada, keby ho niekto využil 🙂 Aby mne nestál doma len tak, kedže som začala chodiť aj do fitka. Má 8 záťaží, ukazuje tep, prejdené km, rýchlosť, spalene kalorie atd. Cena 70 euro 🙂 východ- HE

monika123654
19. mar 2017

Baby zacinam s touto dietou,chcem sa spytat kam patri steriliizovany hrasok a fazulove struky, dakujem za info

luliu
19. mar 2017

@monika123654 skroby 😉

mariana242
21. mar 2017

@stanicka22 ahoj ja uz taham "posledny" mesiac zacala som 2.1. Par dni boli prehresky vacsinou oslavy mi to pokazili ale nejakych 15kg uz mam dole 😂 ale este chcem pokracovat dalej zatial mi to tak vyhovuje ze sa neprezieram

stanicka22
22. mar 2017

@mariana242 super parada 🙂 ja uz tiez budem koncit, mne sa podarilo 10 kg dat dole, ale teda mala som aj ,,pazrave" dni, hlavne jeden deň minulý týždeň som zjedla vsetko na co som mala chut a vaha isla dole...🙂 som aj citala na nete, že sem tam, tak raz za 2 tyzdne si treba dat taky den na troska nastartovanie metabolizmu...a dalej budes pokracovat takymito dnami? alebo tou dvojkou?

mariana242
23. mar 2017

@stanicka22 asi pokracovat budem nestudovala som pokračovanie a ty?

stanicka22
24. mar 2017

@mariana242 troška som to pozerala, v podstate stále doobeda papáš ovocie, raz za 6 dní máš ovocný deň, nie je už vodný deň a strava je taká, že napr. na obed bielkoviny a na večeru škroby a pod...že už nie je takéto rozvrhnutie že celý deň jeden druh...ale mne práve vyhovuje takto papať, že si deň pred tým navarím a mám aj na večeru a nemusím rozmýšlať a rýchlo niečo pripravovať ked prídem z práce...
rozmýšľala som,že to spravím ta, že si sa budem deleno stravovať (napr. podľa Kořínkovej) a napr. raz za týždeň si dám ovocný deň.

Nerada by som tie kila pribrala spať, ale myslím, že keby som zašala miešať a stravovať sa ako predtým, rýchlo by boli spat 🙂

luliu
24. mar 2017

@stanicka22 ja som schudla pred 10 rokmi touto dietou 18 kg. Zacala som potom postupne jest normalne a pribrala som len cca 3 kg. A drzala som si ich veeeelmi dlho az do druheho pôrodu 😉

flofi
28. mar 2017

Ahojte, dnes začinam s 90 dňovou dietou, mám vysoku nadváhu, preto verím že to bude citelné a viditeľné ak sa mi to podarí dodržiavať 🙂
Avšak som si ju trošku prispôsobila podľa seba, čo som videla mnohé z vás tiež. K jedlu si nebudem dávať pečivo, nepotrebujem ho, prestalo mi chutiť.. Kávu budem piť s mliekom, bez nevypijem :-/ ale naozaj len s minimom (cca 2 čajove lyžičky) dufam, že mi to nejako neuškodí, kávu pijem celkovo možno 2x do týždňa.
Začínala tuto dietu niektorá z vás s vyššou váhou ? (nad 100kg) Ak ano, koľko sa vam podarilo zhodiť, a kedy ste začali pociťovať prvé zmeny ? Ďakujem 🙂

nana41
29. mar 2017

Ahojte babulky, prosím Vás na aké dni rozdeľujeme 90 - dňovú diétu, môžte mi poradiť, ďakujem 😀

luliu
29. mar 2017

@nana41 bielkoviny, skroby, uhlohydraty a vitaminy

monika123654
29. mar 2017

Ahojte baby ja ju držím 28 deň,no tri dni som úplne pohnojila jedla som to čo som nemala 🙂 , doterz 5kg dole.zajtra ma čaká prvá voda tak uvidíme ako sa mi bude dariiiiit 🙂

nana41
29. mar 2017

@luliu ďakujem 😀

saldi
31. máj 2017

@monika123654 mozete kazdy den, na vitaminy bielkoviny i uh. susena fazula a suseny hrach su skroby

nitusiak
5. jún 2017

Ahojte. Ja som začala prvého. Okrem jedného dňa, kde som mala pár prehreškov, keďže bola oslava (no a vysvetľujte to vašej mamine alebo babke :D).. cvičím každý deň (pritom si dávam tabletky CLA), pijem veľa vody a za tie dni, 2kg dole. Potešilo 🙂 Len z červeného melónu išlo hlavne veľa vody dole, ale cítiť aj na číslach, nie kilách..tak uvidíme 🙂

evippa
30. jún 2017

Caute babulky, tak ja sa pridavam k vam , za cca 3tyždne mam dole 1,5kg ale stym ze to obcas porusim, staci mi schudnut cca 3-max 5kg dolu, tak som si to upravila trusicku podla seba, ale dni a stravu dodrzujem, teda okrem vodneho to ja proste nedam, kavu pijem klasika s mliekom.Doteraz som mohla doslova zrat nezrat a vaha stala, tak som skusila tuto 90dnovku a je to super, niektore recepty su mnamka musim povedat a hlavne je ze sa vaha konecne pohla

smejko29
30. jún 2017

Ja som ju tiež držala, schudla som pri nej 15 kíl cca za pol roka. A ešte k tomu som pridala kolieskové korčule, keďže bolo leto. 🙂

lydka84
11. feb 2018

AHOJTE ... NIEKTO KTO DRZI 90-TKU ? Ja mam dnes prve vitaminy ,,, zacala som 8.2.2018

luliu
11. feb 2018

@lydka84 ahoj, ja začínam zajtra

lydka84
11. feb 2018

@luliu super , tesim sa ze nebudem sama

saldi
11. feb 2018

@luliu drzim prsty !

lydka84
12. feb 2018

@luliu ahoj ako sa dari ?

luliu
12. feb 2018

@lydka84 som hladná až mi je zle, ale držím sa. Telo si musí zvyknúť. A co ty, ako si zvládla včera vitamíny?

lydka84
13. feb 2018

@luliu ja hladna nie som, na obed som si urobila zeleinovu polievku a asi o 3 dusene jablcka so skoricoiu a kokosom to ma zasytil a bola som spokojna, vecer zas polievocka ..... pridala som recept do skupiny receptov ak chces kuk ....bolo to super zbytok som mala na ranajky v pondelok https://www.modrykonik.sk/group/5470/ posielam link na skupinu neviem ci si tam

luliu
13. feb 2018

@lydka84 ďakujem, cením si to