90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lenkaaa22
8. feb 2017

@taso3 Najmenej 2litre

mariana242
9. feb 2017

@taso3 aspn 2litre ja si robim aaj 5 oollitrove caje za den

catherine1
11. feb 2017

Caute kocky

catherine1
11. feb 2017

Zacinate niekto? Ze by sme sa potiahli 🙂, ja dnes prvy den, Asi v 2009 som vydrzala cele 3 mesiace a myslim aj tie udrziavacie a schudla som pekne aj 10 kil a potom som si to aj udrzala, teraz po dvoch detoch nadvaha minimalne tych 10-15 kil, tak idem do tohoooo

kakanika
13. feb 2017

@catherine1
ahoj. ja som to drzala v roku 2010.schudla som 10kil...bolo to fasa.teraz po rokoch a kadejakych problemoch som pribrala 35kil.potrebujem niekoho na buzeraciu!! 🙂 kto ma bude tahat....zacinam dnes bielkovinovym dnom...

zuzanocka23
13. feb 2017

@kakanika ja sa pridávam tiež

paulakolla
13. feb 2017

Ahojte, ja drzim druhy mesiac. Vo stvrtok som mala 1.vodu. Mam dole 5,5kg ,ale mala som dost prehreskov. Inac by to bolo viac. Pokracujem teda dalej. Potrebujem dat dole 30kg, cize mam pred sebou cely rok roboty (minimalne)😂 Drzim nam vsetkym palce.

tabitana
13. feb 2017

Baby včera prvá voda,dole 7 kg.. Išla som z váhy 81kg..cieľ 65 kg.. Už som držala túto diétu po prvom pôrode, ale aj po druhom.. Celkovo som šla z váhy po druhom pôrode 88,6..potom dlhá pauza potom 81 a dnes ráno 74.. Veľké prehrešky neboli.. Len sem tam čokoládka.. Inac bielkoviny miešam..obed mäso večera jogurt tvaroh cottage číz..

ejmy
13. feb 2017

Ahojte ja sa pridavam od dnes tiez 😉

ajulienka81
20. feb 2017

@ejmy baby, aj ja sa pridavam. tiez uz druhy pokus, pri prvom sa mi podarilo dat dole viac ako 15 kg. ale po porodoch mam navyse 10 kg. musi to ist do jari dole😉

ajulienka81
20. feb 2017

@tabitana toho sa bojim aj ja, ze budem musiet miesat napr. maso na obed a vecer uz syry jogurty...lebo ked si dam obed masity, potom uz mam chut na nieco ine🙂 a pre mna najhorsi den je skrobovy...to fakt mam problem

zuzanaca
20. feb 2017

Ahojte baby. V piatok som mala prvu vodu a stav na vahe: -5kg! Este 3 kila potrebujem....ideme dalej 🙂 Ako sa Vam dari?

myskahryzka
21. feb 2017

Zdravim.. Pridavam sa k Vam. Dnes som 7. den. Neodvazila som sa odvazit sa 😉 , tak som sa len zmerala a po tyzdni hlasim ubytok 3 cm z bokov. Je to dost na prvy tyzden? Pretoze vraj prave v ten prvy tyzden sa chudne najviac. ❤

evka1979
21. feb 2017

Ahojte....dnes som začala s bielkovinovym dnom. Keď som mala na obed mäso so zeleninou môžem si dat večer biely jogurt s lekvarom, lebo mne samotný jogurt je kysly co si môžem dat k nemu? Nakoľko mam tuto dietu prvý krat tak sa budem asi viac pýtať ako a čo. Spolu to dame....😊.....

luliu
21. feb 2017

@evka1979 na veceru by si mala mat tiez maso, nesmie sa miesat bielkoviny. A jogurt cisty, nesmie sa dzem

myskahryzka
21. feb 2017

@luliu Ahoj. mozem otazocku? Soja, resp sojove mlieko sa radi kam? Vdaka 🙂

luliu
21. feb 2017

@myskahryzka neviem, ale kedze je soja bohata na bielkoviny takze podla mna bielkovinovy den

biancaadamko
21. feb 2017

@evka1979 to iste co obed len polovicna davka

evka1979
22. feb 2017

Baby....a zelenina sa môže hryzkat hoci kedy? 😊

luliu
22. feb 2017

@evka1979 neviem ako myslis hocikedy. Ak hocikedy pocas dna tak nie 😉

evka1979
23. feb 2017

Ahojte babenky. Zas budem za blbu, ale čo už učíme sa stále. Chcela by som vedieť pár veci
- ak mám vitamínový deň, môžem konbinovať ovocie so zeleninou a naopak, alebo bud len ovocný alebo zeleninový
-mám doma plno domácich ovocných kompotov a zaváraných čalamád môžem🙂
-môžem si zameniť dni bielkovinový za uhlohydrátový.....ideme na oslavu😉
Ďakujem za Vaše odpovede, prajem pekný večer

luliu
23. feb 2017

@evka1979 dni sa zamienat nemozu, v ovocný den mozes jest zeleninu i ovocie. Co sa tyka kompotov a calamad mozes, ale obmedzene a sem tam,kedze tam je asi dost cukru

evka1979
23. feb 2017

@luliu ďakujem🙂

evka1979
24. feb 2017

Halooooo....to tu nikto nechce schudnúť? Nejaké nové recepty šup sem 😊 Nejak to je tu hluche 😣

paulakolla
24. feb 2017

@evka1979 ja cusim, lebo mam tyzden, ktory flaaakam a hanbim sa🙈 Ale od dnes zase naprisňaka😂 Uhlohydraty: zeleninova pizza

lydka84
25. feb 2017

@evka1979 co sa tyka vitaminoveho dna ... v ramci dna mozes striedat ovocie a zeleninu, ale nemozes to miesat v ramci jedla ... a zeleninu mozes hryzkat prave vo vitaminovy den ako olovrant 😉 na domace dzemy bacha je tam velmi vela cukru nezaradovala by som skoro vobec ...a s jogrtoum uz vobec nie ... nakolko tam miesas ovocie a bielkoviny to nesmies .... ja som dzem pouzivala ked som zapekala jablka ...kuk kucharsku knihu https://www.modrykonik.sk/group/5470/
ak ides na oslavu skus velmi nehresit, ale ak nieco zjes co nesmies nic sa nedeje, nelam si tym hlavu .... ved oslava je raz za cas ..... dni si nezamienaj dalsim dnom normalne pokracuj dalej ....ako sa hovori tak ako z jedneho nezdraveho jedla nepriberies, tak z jedneho zdraveho neschudnes ..... drzim palce

a este ako pomocka par stran dozadu na strane 1833 je drobny rozpis delenia co s cim kedy a taaak podobne pridavala som to tam: https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/90-dnova-dieta-ii-pokracujeme/

lydka84
25. feb 2017

@myskahryzka soja samotna ako strukovina je skrob ale pozor : vsetky vyrobky zo soje su bielkoviny 😉

myskahryzka
25. feb 2017

@lydka84 Dakujem za odpoved. Presne toto som potrebovala vediet. 🙄 🖒

lydka84
25. feb 2017

@myskahryzka kludne sa pytaj, ak budem vediet poradim alebo kuk prispevok na strane 1833 tam je z toho delenia dost vela popisane , hlavne take "tazsie zaraditelne"

stanicka22
1. mar 2017

@myskahryzka aj ja som to tak mala, prvý týždeň 2 kg, další tiež a celkovo prvý mesiac išlo 6 -7 kg dole, druhý mesiac skoro nič, možno 1 kg a teraz tretí sa to konečne zas rozbehlo.
Dnes som si robila na obed mexickú rýžu, už som to raz papala a je to veľmi dobré. Odporúčam... Na uhľohydráty zajtra si pripravím cestoviny (špagetti) a kupujem si v lidli rôzne pesta - majú aj bazalkové, kadejaké, prípadne do toho nakrájam čierne olivy a je to mňam mňam.
V ovocný deň odporúčam, keď sú veľké hlady jabĺčka nakrájať na kolieska cca 2 cm hrubé, potrieť troškou medíku a posypať škoricou. Celé do tať do rúry na cca 10 min. Aj to rozvonia krásne byt, aj je to veľmi chutné a aj zasýti celkom. Ale odporúčam papať teplé, čestvé, na druhý deň to už nie je také dobré 🙂

Je tu niekto kto ide už posledný mesiac? Ja som začala 1.1.2017...