90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

luliu
13. feb 2019

@filip123 aj ja držím palce

katka26021974
14. feb 2019

@8dominika8 keď mal drobec 9 mesiacov, tak som to začala a myslím, že mlieka bolo dost. Kojila som potom ešte veľmi dlho

miskakyska
19. feb 2019

Ahojte 90 dňovky,sa tu s Vaším dovolením k Vám po zhruba 7 rokoch zas pripnem,nech je sranda..😃
... som večná dietárka..pred 7. rokmi som pekne schudla s 90dňovkou,druhy x už to nešlo,tak som skúsila iné...s tymi to už išlo....uvidím..možno do tretice sa to zas rozbehne,ale nečakám zázraky,po určitom veku to ide veľmi pomaly + štitná žľaza...a mám také tušo,že s tymi večnými dietami som si poserkala celý metabolizmus...pred 7 rokmi tu bola dobrá partia,frčalo to tu jak po masle,neviem,ako to tu teraz ide....drží niekto momentálne dietku?
....užíva niekto popri diete spalovače tukov?/clarinol,alebo carnitín/
Do chudnutia zdar kočky

filip123
9. mar 2019

Ahojte, dievčatá, napíšem skúsenosti s mojou 90 dňovkou 🙂. 14. 3. končím druhý mesiac a je dole 10 kg. Málo? Veľa? Mne to celkom vyhovuje, lebo nedržím diétu "predpisovo", lebo mám dosť bolestivý menzes a musím si dať tabletky a tie na vitamínový deň mi veľmi nepomôžu 🙂 - pečeň mám len jednu 😀 😀. Konfekčnú veľkosť som za prvý mesiac dala dole o 1 číslo a ešte som teda nebola v obchode (pôjdem až po druhom vodnom dni 🙂 ), ale vidím na sebe, že aj tie nohavice, ktoré som si kúpila už po prvom vodnom dni, dám dole bez rozopnutia zipsu a gombíka na páse, v pohode dole. Som rada, že som sa na túto diétu dala. Cítim sa lepšie zdravotne, mizne mi dokonca ekzém z nohy a o sebavedomí ani nehovorím - hlavne, keď si to všimnú chlapi 😀 😀. Ak je tu ešte nejaká "spolutrpiteľka" (lebo niektoré dni sú fakt hrozné 🙂 ), tak sa ozvite, ako to ide vám. 🙂

nunulik
26. mar 2019

Baby chcem sa spýtať, malo by sa jesť každé 3-4 hodky, ja vydržím 3, vstávam od cca 6 - 7 hod. a chodím spať okolo 23.00, posledné jedlo okolo alebo do 20,00. Mám jest napr. počas bielkovinového dňa len bielkoviny, aj ked tých porcií je viac ako 3?

luliu
26. mar 2019

@nunulik ja som na tom rovnako ako ty vstávam o 6.00, spať chodím okolo polnoci a mam len 3 jedla. Ráno ovocie, obed a večeru.

gingerka32
2. apr 2019

Ja som tiež zase začala, teraz koncim druhý týždeň, tato dieta mi vyhovuje lebo tiež na mne funguje, keď som ju držala asi 9rokov dozadu tak som schudla cca 8kg ale vydržala som asi len 40dni. Teraz po deťoch by som chcela dať znovu aspoň 8kg dole ale keby aj 15kg nevadilo by mi to 🙂 Zatiaľ mám takmer 3kg co je super lebo som skusala v lete a moc to nešlo ale som to aj flakala.
Zaujímalo by ma ci mal z toho niekto aj zdravotné problémy, myslim co sa žalúdka týka lebo ja si myslím ze su všetky potraviny pekne rozložené a teda telo sa vo vitaminoch neobmedzuje.

skajkaze
3. apr 2019

Ja dnes koncim 3tyzden,nevazila som sa teraz,lebo sa bojim,ze by ma to sklamalo.Nedodrzujem to iplne striktne,som zvedava,chcem sa odvazit co najneskor

jadomami
2. máj 2019

Ahojte, ja som začala koncom februára mesiac išiel dobre, no ďalší mesiac som to začala riadne flákať, prišli oslavy a bolo po snažení ☹ rada by som sa k tomu vrátiť ale akosi nemám žiadnu motiváciu ☹ za prvý mesiac som schudla päť kilo 🙂 a cítila som sa oveľa lepšie 🙂 dúfam že mi to pôjde 🙂

skajkaze
3. máj 2019

@jadomami ja som na tom tak isto

jadomami
3. máj 2019

@skajkaze bolo by fajn sa dáko na motivovať len neviem ako 🙂

skajkaze
3. máj 2019

@jadomami ja som za;)))

jadomami
7. máj 2019

@skajkaze momentálne nemám silu kedže som chorá no dúfam že keď sa pozviecham tak sa na to vrhnem 🙂

skajkaze
7. máj 2019

@jadomami jaj tak to je jasne,ja som to uz zase porusila ,musime to zacat spolu drzat😉

jadomami
13. máj 2019

@skajkaze ok, a kedy zaciname? Uz som fit. 🙂

skajkaze
14. máj 2019

@jadomami od zajtra??

jadomami
14. máj 2019

@skajkaze tak ja som sa vcera uz pokusila o zaciatok, dnes som si dala skroby, tak neviem ci by som nepokracovala dalej 😕

ludkabenkova
15. máj 2019

@gingerka32 ja ju držím teraz tretí týždeň a už dvakrát ma poriadne prečistilo😁...neviem či je to diétou,ale zatiaľ to nevadí...

arwikaaaa
11. aug 2019

je tu niekto kto drzi momentalne???

samiba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adka11
16. okt 2019

Ahojte baby, tesim sa ze som tu tiez 🙂

misenka242
23. jan 2020

@arwikaaaa ahoj ja by som chcela začať...

majcaalexko
24. jan 2020

@misenka242 ahoj aj ja sa na ňu chystám asi v pondelok začnem dosť sa toho obávam ako to pôjde ale snáď si zvyknem

misenka242
25. jan 2020

@majcaalexko ok to ma teší takže od pondelka začíname....čo budeš variť? Ja nejem mäso tak rozmýšľam nad tofu v bielkovinovy deň

majcaalexko
25. jan 2020

@misenka242 neviem ešte rozmýšľam ze zajtra upeciem kura a dám si kuracie mäso so šalátom a začnem už zajtra nechce sa mi v pondelok potom znova variť a na ďalší deň si dám zasa ryzu zo šalátom uvidim 🤣

matkakovacova
3. mar 2020
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

začínam aj ja 🙂

zimik
12. máj 2020

Ahojte, mám otázku. Chcela by som si dať túto diétu kvôli detoxu organizmu. Páči sa mi že sa papa všetko a s rozumom, preto ma zaujala práve táto forma stravovania. Ale nechcem schudnúť. Myslíte si, že je možné dodržiavať jedálniček v zmysle tohto programu bez zmeny váhy? Má niekto skúsenosť? Ďakujem

saldi
12. máj 2020

@zimik podla mna schudnete. Kedze doobeda len ovocie.

ivcek110
6. jún 2020

@sestri dobrý deň mohla by som vás poprosiť o knižku v elektronickej podobe? Veľmi pekne ďakujem 🙂

luliu
6. jún 2020

@ivcek110 treba si pozrieť profil, @sestri je už dlho neaktívna