• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
ahojte!
je tu niekto kto kojite a ste na tejto diete? odrazilo sa to nejako na mliecku?
ja potrebujem len zopar kil schudnut a tato dieta mi pride ako celkom rozumna :fearful:
28. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kojim, matko ma 5 mesiacikov za par dni,drzim tuto dietu vyse mesiaca, priznam sa ze s prehreskami, asi tak polovicka z casu co ju drzim, som si dala aj to co som nemala, a mam takmer 4 kg dole...nieje to take strasne,pretoze v skoro stale sa je a tolko ovocia a zeleniny a zdravych veci co som zjedla za posledny mesiac moje telo asi ani nepamata.

matko pribral za posledny mesiac ukazkovo,takze este schudnut 2-3kg a koncim,uz budem len udrziavat.
28. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajo, diki :wink: ...presne, tiez si myslim, ze sa v nej dobre a zdravo papa, tak preto sa mi lubila :dizzy_face: ...aj ked sme s manzelom na tretom dni a prve dva sa nam teda nezdali lahke :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale asi len treba zvysit mnozstvo tej zeleninky, kym si telo trochu zvykne :pensive: ...no vecer sa uz tesm strasne na zmrzku :grinning:
28. máj 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokial nepotrebujes schudnut 20 kg..tak sa to da aj z prehreskami tych par kg dole.

kolko chces schudnut?
28. máj 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi podobne ako ty...6 by bolo na povodnu vahu, ked sa mi podari 4 za mesiac, tak to bude super a potom sme po dovolenkach a rodinach, takze to uz asi necham, mozno sa k nej vratim neskor, ak bude treba :slight_smile: ...problem si udrzat svoju vahu nejako nemam, len teraz po porode sa k nej znovu co najrychlejsie dostat, ze ano :wink:
som celkom motivacne a optimistiky naladena, po tom, co som citala, aj sa zatial dobre citim, tak snad to pojde :dizzy_face:
28. máj 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, neposlete mi niekto, prosim stranku, kde najst celu knihu, uz som to raz mala, ale v inom pocitaci a teraz to zase ja truba neviem najst... :unamused:
28. máj 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soska aj ja kojím. držím ju druhý krát,ale už nie tak poctivo. napíš mail, ja ti to pošlem
28. máj 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuza ahoj, mozes aj mne to poslat?
28. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojkyy, ja som dnes uspesne prekonala dalsi skrobovy den a zajtra uhlohydraty..Uz varim cestovinku so zeleninkou, hehe.Do toho som si bola zawalkovat este hodku a padlo mi to super :slight_smile:..Dufam, ze sa i o hodku do postele dostanem a nezhresim :slight_smile:
Baby drzte sa..
28. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duja a kolko sa ti podarilo schudnut?
28. máj 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majacska, dnes som na 10 dni.Vcera som sa vazila a mam-2,8 kg..Ale to som nevydrzala a odvazila sa..Musim pockat este 19 dni a po vodovom dni by som sa mala zvazit...
28. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duja, tak to je pekné :slight_smile: a okrem prechádzok cvičíš aj niečo iné?
ja mám za sebou taký celkom v pohode deň, čo sa týka diéty..dala som si aj sladké trošku, ale nevadí, lebo som cvičila hodinu na stacionári, a potom som ešte behala do schodov. tak hádam sa to stratilo..inak som mala škroby :slight_smile:
zajtra si dám konečne cestoviny, som nemala už dááávno :wink:
28. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja tiez dnes konecne v pohode, akurat, ze som prestala kojit, tak tolko nepijem, co mi velmi chyba. Ale tak dufam, ze tento stav nebude trvat dlho. Zajtra mam skroby, netusim co budem jest, asi sosovicovu polievku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja robim Nordic walking..Vraj je ucinny Claude..Okrem toho si dam kazdy vecer klasicky brusaky ..Viac nic..Nejaka som pohodlna :slight_smile:
Co sa tyka tvojich prehreskov..stava sa i mne..Ale vybeham, ci vywalkujem :slight_smile:.
tak to len vydrzme baby..Leto sa blizi..
28. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ste podarene, dobre sa to cita, hlavne, ked kazdy robi pokroky :slight_smile:
aj ja dufam, ze to pojde ok, celkom sa tesim :wink: ...len teda to nejdem s hladovanim nejako prehanat kvoli tomu kojeniu, takze zelenina a ovocie musia byt stale k dispozicii :sweat_smile:

a tiez absolvujem prechadzky s kocikom a mojimi 2 ratolestami v tomto nasom veeelmi kopcovitom mestecku, takze si dam skoro kazdy den dobre do tela :slight_smile: , plus ak ma napadne, ked chalani spia, cvicim aj doma
28. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
ja mám dnes po dlhooom čase konecne UHL den :slight_smile: dam si makove cestoviny, ktore zboznujem a aj s cukrom :wink: vsak ja to potom poobede sportom vypotim stokrát :grinning: a vecer idem aj na disco, takze este pridam aj cca 3hodinove tancovanie :grinning:
inak super den, vydareny pre mna :slight_smile: ale zima je obrovska, aj ked pre mna je to osviezenie..teploty okolo 30 ja nemusim :confounded:
29. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nič? :confounded:
30. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja zase nic moc, aj ked dokopy nic teda nezjem. Odstavila som maleho a akosi divno mi z toho je, tak si dam aj koliecko salamy ked to na mna pride. Vcera som za cely den zjedla 2parky vysm., zemiaky a tatarku, nic viac :sweat_smile: :pensive:
30. máj 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozete aj mne poslat 1 aj druhu cast ccela by som to skusit ked budu pozitivne vysledky hned ich tu hodim piste na mail zuza20@centrum.sk kujeeeeeeeeeeeeeem
31. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poprosila by som erikus alebo inu babulu ktora ma tie 2 knizky nech mi ich posle budem velmi rrada nakolko zacinam dnes a po prvom dni neviem co jest ked bude pozitivno napisem pa :sunglasses: :grinning:
1. jún 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky kolko sa Vámpodarilo schudnúť?
Oplatí sa mi táto 90 dnovka? Je tam aj niečo také
že jedno jedlo za čas lubovolné?
Lebo 3 mesiace bez jediného prehrešku je
nemyslitelné :slight_smile:
1. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monca4ever da sa to podla nmna lebo tam nemas presne casy jes kedy stihnes :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
1. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
tak som vas po dlhsej dobe prisla kuknut, nejako nemam cas na net. Veci spred tehu uz obleciem ale este to chce dat dole tak 2 kila a hlavne to velke brucho tak som zacala poctivo cvicit pol hodky denne ale s dietou je to horsie :sweat_smile: . Snazim sa dodrziavat aspon tekutiny, doobeda len ovocie (alebo nic) a na obed ked si stihnem uvarit tak jem podla diety no a ked nie, tak jem co je prave navarene :sweat_smile: . Ale vaha nestupa a pomalicky ide dole tak to neriesim. Keby sa mi podarilo vytrenovat si brucho, stehna a zadok tak by to bolo o.k...tak snad tym cvicenim to pojde pomaly dole :slight_smile:

vsetkym zelam prijemne chudnutie :slight_smile:
1. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja mám tiež dobré správy :grinning: :grinning: .Dnes bola u nás kamarátka, a pýtala sa ma či som náhodou neschudla.Tak som mala 100 chutí ju vystískať :grinning: :grinning: :grinning: . No a potom zase svokra sa ma pýtala, že koľko som už zhodila, lebo že to už je na mne vidieť.
len nech sa takto darí ďalej :grinning: :grinning: . A už som konečne v nedelu obliekla aj nohavice čo som nosila pred tehu. Tak som nadšená. :grinning: :grinning: :grinning: A to som začala dnes 4 kolo.

Tak som veľmi rada, že táto diétka funguje, len dúfam, že ma to nezastaví, keď už som dala niečo dole. :unamused:

No a tá voda sa akosi prestala dariť. Som na vode ako pred časom. Možno tak pól litra za deň :angry: :angry:
1. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja mám konečne jeden poriadny deň za sebou :slight_smile: cez vikend som jedla hlava-nehlava..ale ved poznáte to, ked mamičky vypekajú..fuu, ani nebudem dalej rozoberať :sweat_smile:
ale hádam to teraz doženiem..aj tým športom sa posnažím, aj ked tento týždeň bude pre mňa veľmi ťažký v práci :rolling_eyes: tak možno budem mať aj menej chuti do jedla..aspoň niečo pozitívne :unamused:
1. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-aj ja viac nedržím ako držím. tiež som cez víkend jedla jedno cez druhé.včera som sa už trocha ukludnila. zatial som si dala melón a idem si uvarit kávičku a čajík.
keti-len tak dalej :wink:
2. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. je tu aj dajaky ten prehlad, ze kolko a za kolko ste tu pochudli???? este kojim, ale rozhodla som sa, ze zacnem! mozte mi niektora ozrejmit pravidla? moooc prosiiiiim :pensive: a este keby ste ma vedeli tak riadne nakopnut a inspirovat, tak to by uz bola uplna paradicka :grinning: . potrebujem dat dolu cca 7 kg. je to realne?? mam momentalne 173/69, takze do plaviek.... ch jooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa priznám, že cez víkend som priam žrala, boli sme na oslave a musela som ochutnať každučký zákusok :confounded: ale včera som už zasa nabehla. dnes budem mať ryžu. ešte neviem s čím, ale pohoda, to ma vždy zasýti :sunglasses:
2. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka-ja ked som držala prvý krát, tak som dala za mesiac dole 8-9kg, už neviem presne,ale je pravda, že mne malo íst z čoho.tebe asi nebude mat z čoho tak rýchlo ubudnút. ak chceš poslat knihu, napíš meil a ja ti pošlem. máš tam pravidlá aj recepty.
2. jún 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
ja sa tiež držím zatiaľ tento týždeň pekne..ale aj to je pravda, že iba začíname :slight_smile: mala som ryžu s kopou čerstvej zeleniny, ouu to ja môžem :slight_smile: moje obľúbené :slight_smile:
mám o motiváciu postarané, pretože cez víkend sa chcem vážiť :sweat_smile: tak musím pekne zabrať..inak akurát som zliezla z bicykla :slight_smile: a som pri tom pozerala tenis, tej našej Domče Cibulkovej to ide squelle :dizzy_face: strašne ju mám rada :slight_smile: tak som bola nabudená tou jej výhrou, že som si ani nevšimla, že krútim už takmer hodinu v kuse :grinning: a to ja zvyknem naraz cca 30 minút :grinning:
no čo, nesťažujem sa :slight_smile: tak sa držte, aj ja sa budem :wink:
2. jún 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok