• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
ahojte kočky.Tak ja sa k Vám pridávam po istej prestávke.Skúsim to znova, dúfam že nebudú problémy. Inak - pekne som zhodila od januára (19 kg), ale už to len stojí, tak musím znova vymyslieť nejakú fintu na to moje telo.Všetkým Vám držím palce.
3. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awojky baby..Mam za sebou dalsi ovocny den :slight_smile:..Zatial som nezhresila, ale mam este vela prace tak sa k jedlu nedostanem, hehe ako dobre :slight_smile:..Zajtra mam bielkoviny tak bude morcacie na prirodno s mnooho vela cerstvou zeleninkou, xixi.
3. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala už tretí deň ryžu so zeleninkou :slight_smile: nechcem mať UHL deň, zbytočne sa pokúšať sladkým :sweat_smile: a zajtra by som mala mať ovocný, ale určite ho mať nebudem..dám si niečo ľahké, a mozno to bude ešte aj menej kalorické, ako keby som jedla cely den sladké ovocie..
3. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poraďte čo sedávate na UHL deň. už mi všetky tie cestoviny lezú krkom. :angry: s čím si ich robievate? mne najviac chutia s lečom alebo kečupom, ale to sa tiež nedá jesť stále dookola. párkrát som mala aj pizzu ale bez syra a šunky to nie je ono... :confounded:
4. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , takze zajtra mam svoj prvy bielkovinovy den :sunglasses: , kto rovnako ako ja, zajtra zacina? :wink: alebo mu vychadzju prave bielkoviny? co budete varit? ako casto sa moze jest??? aj desiata a olovrant?
4. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
može sa jest trikrát denne...ranajky-ovocie, obed- podla delenia dní...večera-to isté, čo na obed, len menšiu porciu..
inak by sa mal medzi jedlami dodržovať odstup aspoň tri hodiny..v bielkovinový den štyri hodiny...v ovocný sa môže jesť každé dve hodinky, ak si moc hladná :slight_smile: asi tak nejak cca :wink:

ja by som mala mať bielkoviny, asi si dám rybu, tuniaka :slight_smile:
4. jún 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff, tak prvy den mam za sebou :sunglasses: , dnes som mala zemiaky s lecom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale nie je to az tak tazke dodrziavat tuto dietu, tak som zvedava ako to pojde dalej :wink: . pozeram, ze sem tusim takmer nikto nechodi :confused:. co nikto nepotrebuje chudnut?? :wink:
6. jún 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka_pn, to vieš že potrebujeme :grinning: len akosi sa babám nechce písať, zrejme :angry:
ja som dnes diétu porušila, ako obvykle cez víkend :rolling_eyes: jedla som pagáče :frowning2: nááá nič, pokračujeme zajtra..
6. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudee :grinning: a ty si na tom ako? kolko chces zhodit? zajtra mam na obed pizzu :sunglasses: , len mi povedz, ze ako velku mozem zjest ? :sweat_smile: a co vecera? tiez musi byt potom pizza?? :dizzy_face:
6. jún 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúú, tak ja chcem zhodiť aspon 7 kíl :grinning: noo, tak zase nie celú naraz tu pizzu určite :slight_smile: tak akurát, aby si nebola hladná...a večer by sa skôr mal nejaký zákusok, ale ak si dás kusok pizze, nemal by byť problém.ale ta porcia by mala byt menšia :slight_smile:
6. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja tiez dakych tych 7 potrebujem. a kolko si uz dala dolu? tak ja som teraz tak hladna, ze aj dve by som zjedla :grinning: . a ten zakusok sa mi tiez paci, to si dam radsej ten :sunglasses:
7. jún 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awojky Baby, tak ja som dnes na 21 dni..Zatial sa od pondelka drzim aj s pravidelnym cvicenim..Cez vikend mala kamoska narodky, taak som zhresila ako sa da :(..Buduci tyzden v utoorok ma caka prva voda..Ta sa na to psychicky pripravujem..Dufam, ze zvladnem..Hlavne som zveddava na ubytok vahy..Doteraz to je -4,1 kg..Tak sa nechavam prekvapit..No v najblizsich 3 tyzdnoch by som chcela stratit este aspon 2,5 kg a to preto, ze idem na predlzeny vikend do Pariza a tym padom chcem vyzerat aspon trochu k svetu :slight_smile:.
Prajem vam vela uspechov.Papa
9. jún 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,trocha sa vam sem votriem :wink:
ja som pred tehu drzala tuto 90 dnovu dietku,teda asi 60dni som stihla.A chcem sa opytat ako skoro po porode mozem znova zacat,ci je to vhodne pri kojeni.dakujem.
9. jún 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duja, ja mam za sebou 5 ty den a stale nist :stuck_out_tongue_closed_eyes:

julenka, aj ja este kojim, ale uz aj dokrmujem, takze u teba to bude isto zavisiet od kojenia... prveho pol roka by som ju asi nedrzala, to budes plne kojit, teda ak budes... ale potom by som sa do nej pustila :sunglasses:
9. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka_pn,diky
9. jún 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky...ja som sa tu u vas,take dva tt neukazala...pribrat som nepribrala, len som nejako popustila...

vaha 61, stale mi zostavaju dve-tri kg... ale od dnesneho dna sa drzim znova, az na sojovy rez dnes vecer :grinning: no ale do kedy idem spat, tak to vybeham.

Ale skor sa tesim na melony, chcem chodit cvicit doobeda, ked bude mladsi syn u babky, tak sa nejako k tomu snad dokopem...drzte palce. Aj ja drzim Vam :wink:
9. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkyy Baby, tak zajtra stojim pred veelkou skuskou..Vraj prvy vodovy den..Uff drzte palce, nech to zvladam..Inak dnes vitaminy a v pohode..Nastastie bez prehresku..
POviem vam pravdu normalne som zvedava co to vlastne v stredu rano na tej vahe bude :slight_smile:

Vela sil do dalsieho chudnutia.. :slight_smile:
15. jún 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky baby, dufam, ze som neostala posledna chudnuca touto formou diety :slight_smile:.. Mam tu prve vysledky..Vcera bol den sama voda..Zvladla som to a dokonca to nebolo az take hrozne..Taakze medziskore: -6,5 kg.. A ide sa dalej :slight_smile:.
Vela zdaru do dalsieho chudnutiaa
17. jún 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer. dnes som zacala s dietou, tak dufam, ze mi to vydrzim :sweat_smile: no a mam jednu otazocku. kolko sa moze kecupu, ak sa moze. a hrasok a kukurica sa mooze iba v skorbovy den? alebo hocikedy? :confused:
23. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak ja sa k vam pridavam tiez . od zajtra zacinam :slight_smile: tezaz mam 173cm a 70kg :frowning2: chcela by som mat svoju povodnu vahu 58kg ako pred tehu,dufam ze sa podari
12. júl 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvia.t- tak aj ja sa pridavam k tebe tak dnes som zacala dufam mze sa budeme navzajom podporovat ,a vydrzime az do konca .tak zatial papa
petusaaa-kukurica ma hrasok su skroby tak loen v skrobovy den ale...hrasok mladucky zeleny je zelenina tak mozes ako zeleninu ale íiba ozaj mlady zeleny.inak su to skroby.

tak aj sa pridavam dnes som zacala uvidime :wink:
13. júl 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky co jue s vami uz ani jedna nedrzite dietu??? ja mam uspesne druhy den za sebou a vecer musim vydsrzat zajtra mam UH to sa tesim dam si vecer maskrtu mnamky tak sa drzte aj vy ostatne drzim moc palceky papa
14. júl 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ale asi sama so sebou konverzujem chichi
14. júl 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, a kedy je vlastne koniec diety? Lebo treti iba vodovy den vychadza na 87-mi den, a potom co? Je to koniec alebo pokracovat este tie 3 dni? A mohla by mi niektora poslat tu druhu cast? Dakujem vam.
17. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubkovka • 1d • Dnes o 13:09 Ahojte dievčatá, viem, že sú tu tieto témy, ale nikto na ne nereaguje. Potrebovala by som nejako ziskat informácie ako držať túto diétu a aj tých 90 dní potom. Vie mi niektorá z vás poslať tieto údaje?
25. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babizne,poslete niektora na email 90 dnovku ?kujeeeeeeem
30. júl 2009 o 04:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky no ja sa opat po nejakej dobe vraciam s predsavzatim , ako tak pozeram nejako to tu upada, dufam ze sa tu najde este niekto kto chudne tiez , drzim vsetkym palce :slight_smile:
30. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, janka rada by som ti poslala dietu na mail, ale nemam ju, ale ja som ju nasla na mimibazar.sk, v odseku recepty, a tam som si dala diety a je to tam cele...........
schonika, tak ja tiez chudnem, skoro nikto sem nechodi, ale tak snad zacneme
1. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok , pridávam sa nech Vám nieje smutno :slight_smile:
1. aug 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super aspon niekto tu este je a chudne :slight_smile:)) baby, ako dlho chudnete ??? ja som este len zacala , mam prvy ovocny den a zatial vcelku ok.... uz som tuto dietu raz drzala a schudla som aj pri nej takmer 10kg no svojou hlupostou a pazravostou som ich pribrala naspat :frowning2: :frowning2:
1. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok