90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

alica02
26. nov 2009

tak teda klobuk dolu, ja manzela dnes doma nemam, ulozila som deti, preventivne som si s nimi umyla aj zuby, ale maly kusok horkej cokolady ma premohol
ja som tiez potrebovla 20 kg, ale uspokojim sa ...asi

ivella
26. nov 2009

tak ja som okrem polovice kinderka mala mandarinkovo-pomarancovy den..no ale ked ma syn ponukol,radsej som si dala,,usetrila som mu kalorie 😀 😀

lucijja
27. nov 2009

ivella, jasne treba sa obetovať. 😀

ivella
27. nov 2009

teraz si uz rozmrazujem masko,strasne sa tesiiim,,no poobede budem piect tortu,nedavam si moc nadeji zeby som vydrzala neolizovat krem 😒
ked to po sebe precitam,je mi zo mna zle,ked uz popredu viem ako to dopadne..pevna vola v kybli..mozno preto,ze som sa rano vazila a mam dole tie moje dve nabrate kila,+jedno navyse 😅 spolu 11,co je kraaasne,no akosi to na mne stale nikto nevidi???okrem mamy-ta ked ma zbadala,normalne sa rozculila 😀 😀
no ano,gate mi padaju--teda na bruchu a pase drzia fest,ale boky,rit a stehna--moja klasika--viete si predstavit ako vypadam?ako otocena hruska 😖

bea44
27. nov 2009

Ivella: no no no , čo to tu čitam za depresivne keci!!! ze otočena hruška ! kde sa podelo tvoje nadsenie z chudnutia, ☹ ktoré si prenášala aj na nás. Myslim že vdaka tebe sa viacere co su tu nakopli a povedali si teraz , nie potom 😵 . kazda z nas co sme tu by chcela schudnút hned a zaraz . Bohuzial mame tak dane geny, že sme odkazane na celoživotnu dietu 😲 . aj mne to ide na nervy. prečo ja ?? ale musime sa navzajom podporovat, takze
ziadne olizovanie kremu ! a je super ze ti padaju gate 😀 aj mne 😀. a nove si nekupim az v januari , 😲 za odmenu 😝 .
ozaj ty budes mat niekedy teraz 2 vodu, nie?? ja som po tebe par dni- 3.12 - VODA. uz sa tesim 😀 😀 😀

dnes mam sliže s orechami, konečne som sa dokopala na sladky obed 😀 😀 . a večer neviem asi zmrzlina podla luccije a čokolada 😅 a budem mat sladkeho dost na tri dni 😀 😀 / alebo ktovie/

Adamko : vidis, vidis, ... ja by som ten puding musela zjest sama 😉
krasul, chamuda , co je s vami ?????

zuzkad
27. nov 2009

ahojte spolubojovnicky,

dlhsie som tu nebola, lebo malemu idu zubky, tak som cele dni vonku a kocikujem, lebo inak mi nevie poriadne spinkat...dufam, ze mu chudatku mojmu uz aj coskoro pojdu von, lebo stone a je vidno ako sa trapi ☹ ☹

ked vas tak citam, tak by som mala rozdavat ocenenia za dokonale drzanie diety a kraaasne chudnutie 😉 😉 zaaavidim, lebo ja som nikdy nemala pevnu volu a tak aj potom moje diety dopadnu 😝 😝 ....teraz som mala dni plne prehreskov...ani nebudem pisat...dokonca aj dnes rano som mala puding.... 😕 😕 😕 😕 ale posledne dni mi bolo strasne zle a mala som dooost silne krce...tak som sa aj najedla 😝 😝 ...a krce ustupili....moje telo sa hlasilo, ze asi z nepravidelnej stravy na pravidelnu a tak zdravu je prenho velky sok...a mam spomalit 😖 😖 😖 ale idem samozrejme pokracovat....aj co to mam uz precitane..tak som mudrejsia...a v case utrpenia...ked si telo bude pytat cukor, tak mu ho dam...samozrejme, ze nie velkou milkou cokoladou 😀 😀 😀

vam drzim paste mooooc...a idem si brat priklad od vas ake ste dokonale a drzite sa !"! 😉 😉 😉 😉

ninimimi
27. nov 2009

ahojte ! ivella prosím ta nerozčuluj sa minule som pozerala na prime sme to čo jíme a tam to vysvetlili že ked začneš chudnút teda zdravo žit váha síce ide pekne dolu ale pomaličky a za správne chudnutie sa považuje to ked sa v páse chudnudne viac ako v bokoch a to preto lebo ženská postava je tak tvarovaná.takže ideš velmi dobre a tieto partie musia íst pomalšie keby to išlo opačne tak by si vyzerala ako pavúk 😅 a ženská postava je taká hruštička či nie takže len tak dalej ide ti to super 🙂

bea44
27. nov 2009

zuzkad - ja som asi po dvoch tyzdnoch dietovania bola na tom podobne ako ty teraz, ale našla som tuto stranku a prekonala som to ani neviem ako , a ozaj mi to, že si tu niečo sem tam prečitam pomoze 🙂
ak v inom nie, tak v tom, ze nie som sama , ktorej to nejde na 100 %. 😀 😀 😀 😝
a hned sa citim lepsie 😵
este sa dokopat k cviceniu a budem spokojna 😉

cukruska1920
27. nov 2009

Ahojte..no tak som vcera nakoniec ten ovocny den vydrzala...uff...dneska si robim kuracie prsicka s cinskou zeleninkou

ivella
27. nov 2009

bea,ale si ma sprdla---ziadne olizovanie nebude,,,a tak som sa nas...ze ani torta nebude 😝 😝 😀 😀 😀
to som chcela fotrikovi k 60inam
celkovo mi je na ... lezie na mna cosi,dve deti mi kahrnaju,tak budem aj ja,v krku ma skriabe-treba dat zmrzku 😀 😀
nini,,,si este raz precitaj moj prispevok---lebo ja najviac chudnem na bokoch,v pase asi nic--no nemerala som,ale oproti riti mi to tak pripada..a ten program som zrovna vtedy pozerala,,hovorili to ze ked je to takto,tak malo jem(haha,to sa o mne povedat nedaaaa)
cukruska,ja prsicka s brokolickou,,uz mi to tu vyvoniava 😉

bea44
27. nov 2009

ja po obede, ☹ , a poviem vam, ze som tie sladke slize mala hned dvakrat: prvy aj posledny raz !! 😖
zjedla som asi polovicu a začalo mi byt čudne od žaludka ,a este som dotlacila / ved nevyhodim ! nie !/
a teraz tu pri stole skuvinam ako moj MAX ked nieco žobre 😢. nevie neviem či večer buden schopná zjest nieco sladke, Ale myslim ze sa premozem 😀 😀 😀
Teraz uz viem prečo mi tie zeleninove cestoviny chutia 🙂 mozem zjest kolko vladzem 😀 😀

nabuduce skusim tahonu alebo slovensku ryzu so zeleninou. to by mohlo chutit 😠

Ivela: kazda z nas ma sem tam svoj den, / tatko si tortu urcite zasluzi, tak mas dovolene / 😀
ja na škriabanie v krku mam iný recept: kloktat slanou vodou . je to hnusné, ale pomáha 😝
/ alebo poznam este ine.... ... tiez slanééé/ 😀 😀 😀 😀

lucijja
27. nov 2009

ja som si dnes robila zase pizzu, mala som sampiony nacate tak aby sa minuli. Tak som hodila pretlak, sampiony, rajciny a papriku a mnamka. Baby, nevadi ked zjem tu pizzu na obed celu? Je to taky ten korpus ako sa predavaju v ochodoch, trebars v jednote. nie je to zas take velke...ale myslite, ze ju mozem celu zjest?

lucijja
27. nov 2009

halo halo, dneska nikto nechudne?? 😕

ivella
27. nov 2009

bea.tak tortu robim,,zajtra,ked bude manzo doma,,nech vylizuje on(ten krem samozrejme 😀 😀 )
coze ti prislo tak tazko,,co si si uvarila cely balik tych slizov?
luci,tu sa chudne najviac doobeda 😀 😀 no a teda to riadne vadi,,ze celu pizzu--no jedine ze si ju nenakrajala na kopec kusov,v tom pripade je to ok,lebo v knihe sa pise,ze mozes krajec,alebo jeden kusok (tak nejak) 😀 😀 😀
ja ako obvykle ked mam bielkoviny,mlady mi zjedol veceru--som sa este nepoucila a neurobila som o porciu viacej,,lebo sa vzdy bojim ze ostane a samozrejme by som to musela zjest...najprv si vypytal jogurtik,tak som mu vytiahla jeho oblubeny a sup moj tanier do mikrovlnky..ked zacitil masisko(cela mama),,ze mami,ja ked spapam toto(jogurt)tak mi potom das este toto vonave..tak som mu oznamila,ze ked spapa toto,tak toto uz nebude 😀 😀
hned ma odfajal,ze on uz toto(jogurt)nelubi,ze chce toto(jak u hotentotov 😀 😀 😀)
no sa tu rehocem jak toto,ze ci to niekto pochopiii(adamko verim ze ty urcite 😉 )
nakoniec som co najrychlejsie(ked sa nepozeral)zhltla ten najvacsi kus masa 😝 )

lucijja
27. nov 2009

booooze ivella, tak ja som to tvoje toto skoro nerozlustila. A tiez mi neni jasne ci mozem teda tu pizzu celu, alebo rozkrajanu alebo len jeden kusok z toho kopca. Ci ked si ju chytim celu do ruky a odhryzam z nej tak je to jeden kusok??? 😀 😀

ivella
27. nov 2009

si ma rozosmiala 😀 😀 😀
nooo,presne tak som to myslela,,ze pokym stale jes len jeden kus,tak ok 😉 😉 inak normalne by sme mali my vsetky si odkrojit len jeden trojuholnik a dost 😠 😉
vedela som ze to moze pochopit len adamko,lebo ona ma doma mladata v takej vekovej kategorii ako ja,,,no ale sak aj na vas pride rad 😅 😅

hoogy
27. nov 2009

baby rada by som pridala drzim dietu uz 60 dni a dala som dole uz 10 kil 🙂 ale stale je toho na mne dost hlavne koza na bruchu je taka velka. my to drzime cela rodina aspon sa podporujeme.
lucijja ja moc pizzu nedavam,ale podla mna malu mozes. ved na obed plny tanier na veceru len polovicu. 😀inak ja si robim na uhlohydraty aj lasagne zeleninovo sampionove,mnamka
co si robievate na skrobovy den? lebo ja mam uz vsetkeho plne zuby a zemiaky uz nemozem ani vidiet lebo mi je to tazke.

adamko05
27. nov 2009

ivella... pochopila sooommm ... len mne "toto" robí (nehovorí) ten 10 mesačný... ten veľkáč by robil opačne... keby dám jogurt sebe a jemu maso, chce meniť... nie je maskový moc... do neho tlačím doslova... ☹.. krpatý zatiaľ je všetkoooo... čo nezje jeho...

ja som mala dnes aj bonbony z bonboniery 😀 😀 ... ale pohoda, prežijem....

zajtra idem našim, chcela som si robit parené buchty... tak neviem, ale u našich idu veci od cesta.... tak možno mamu ukecám... uvidím 😉

majte sa....

hoogy...wooow.... 10 kg... supeeeer...

ivella
27. nov 2009

hoogy,co si sa nepridala uz pred 60dnami? 😉 peknucky vysledok,supeer,no najviac sa pozastavujem nad tym ze cela rodina 😅
koza na bruchu?odrezat,inak poradit neviem,ja by som ju odpilila najradsej sama a hned 😀 😀 😠
skroby-gulasik-zemiakovy 😀 ,polievka-zemiakova 😀 ,salatik zemiakovy s cibulkou,rizotko-zemiakove 😀 😀 (boze ja dnes srsim humorom)a to su obe deti hore prave teraz,dusia sa kaslom naraz,maly aj vyspevuje v postielke,velky brat cucka kakao.
adamka,sak aj ja som rozmyslala,ze ja sprosta,mala som mu dat rovno maso a mne jogurt a bolo by to moooooje 😀
nerob mi chute,ze bonboniera,zase parene buchty,kedy sa ich dozijeeeeem

cukruska1920
27. nov 2009

baby ja som dnes zhresila....mala som kavu s mliekom a s cukrom...ale priiiserne ma bolela hlava a horsku kavu nevypijem 😝 ale este som sa nevazila lebo mi vahu nemame ale na druhy tyzden ideme k nasim tak sa odvazim ale citim sa lahsia 😀 mozno som nejaky ten gram dala dole 😀

ivella
27. nov 2009

cukrik,,dohodli sme sa s dievcatami,ze mlieko mozeme v kavicke-jedinee potesenie 😀 ale ten cukor,,,sladidlom by sa to nedalo zakamuflovat?ale aj tak si dobraaaa,ked si mala le jednu 😉 😉 ja mavam minimalne tri denne,no bez cukru-nikdy som necukrila..
no tusim mi deti zaspali,takze si pokojne idem aj ja lahnut..ja mam zajtra kapustnicu,mnaaaam

cukruska1920
27. nov 2009

ja kavu nepijem vobec len ked mi tresti v hlave tak ako dnes...katastrofa... ja mam zajtra ryzu so zeleninkou... a odkedy dietkujem....to je 6 den tak som nedala chlieb do ust...som na seba nesmierne hrda 😅

lucijja
28. nov 2009

boze baby vy co tak dlho hore? Ved ja keby som do polnoci hore tak zozeriem chladnicku 😀 Ked zacina kriza musim ist rychlo do postele. Ja mam dnes vitaminy, uz som si dala banan, ale na obed a veceru si dam asi zeleninu, aby sa mi ovocie neprejedlo...

chamuda
28. nov 2009

Ahojte kocky, som strasne dlho nemala pristup k netu..
bea, ivella co nove?ako sa vam dari? mne sa vaha nejak zastavila,dost deprimujuce ☹ som tiez depku chytila a jeden den som sa totalka vysrala a zjedla som krajec chleba a 2 riadky cokolady ☹ no som spat vo forme...
dievcata dufam sa mate lepsie.. o 5 dni mam moj druhy vodovy den a potom sa odvazim tak sa az bojim...

ivella
28. nov 2009

caukoooo,,chamuda,uz si ok?za tu dobu co si tu nebola,,,boli samee hriechy 😀 a kopec novych stihlejsich zien a mozno aj muzov 🙂 🙂
neviem ci mas cas vsetko citat,ja som dala 2 hore ale uz tri dole,,,krava sprosta,som uz mohla mat o tie dve viacej dole..
inak sa nam teda vsetkym zase blizi voda vodicka 😎 ,mne uz tento utorok-tak sa tesiiiiiiim 😀 😀 😀
chrumem tu mrkvu,mlady si vypytal,tak mam zeleninove ranajky.

ninimimi
28. nov 2009

ahojte aj ja som dnes trošku zhrešila dostala som pekáren tak som ju samozrejme musela vyskúšat a teda aj chlebíik 🙂 a ja tiež pijem stále kávu s mliekom ale umelé sladidlo používam už velmi dlho.keby som pila len obyč tak ma bolí žalúdok a mliečko j možem 😀

luciarisko
29. nov 2009

Ahojte byby, mozem sa k vam pridat?od zajtra chcem ist na tuto dietu, uz so ju raz drzala schudla som za mesiac 6 kil, ale potom ma to uz nebavilo, tak je to samozrejme spat 🙂 no hadam teraz vydrzim 😉 potrebujem dat dole takych 15 kil

lucijja
29. nov 2009

ahoj luciarisko, vitaj medzi nami. Moja svagrova ide od dnes. 🙂 Ja mam dnes "uz" 9ty den 😀 ale za osem dni dve kila dole, takze spokojnost. 🙂

lucijja
29. nov 2009

baby, ja som si teraz uvedomila ze som este nebola "na velkej" 😀 odkedy drzim dietu... ☹ nemate s tym niektora skusenosti, rozbehne sa mi to? ved ked sa nebudem vyprazdnovat tak nikdy neschudnem.. 😢

adamko05
29. nov 2009

ahojky..

lucijja... ja som s tým mala problémy pred dvoma rokmi, ked som ju držala.... som sa cpala potom slivkami a ráno vlažná voda... potom to šlo... ale beztak som chodila tak raz za 3 dni... ale tak... teraz je to lepšie, ale tiež nie každý den... ale ked už sa mi zdá, že treba, šupnem kyslej kapusty a už aj idem...

ja mám dnes vitamíny, s malými prehreškami (dojedla som po synovi asi 3 zemiaky pečené - nie celé, pásiky 🙂) s mrkvovým šalátom a mala som zeleninu a troška vyvaru... ale ten vyvar beriem ako tekutinu 😉

na zajtra bude mať mnamky masko, ktoré sa dnes na mna iba tak usmievalo... 🙂... a upečiem si domáci chlebík asi... už nech je zajtra 😀