• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

15. januára 2017 
dnes nikto nedietuje?no dobre,tak ani ja :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, haloooo, ja som tu, ale makam, mam este 2 kamiony v BA ktore musim dostat domov tak nestiham

ziadne odpadavanie :angry: :angry: :angry: :angry: .

s kým potom budem chudnút :frowning2:

este aspon buduci týzden by som chcela vydrzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem pracovat,
potom nakuknem :sweat_smile:
11. dec 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, veru... nechudne... dieta upadááááá :angry:
ja už o diete ani nechyrujem....

dnes budem egoistka a spravím si bryndzové halušky, celu dietu som mala na ne chut.. doteraz boli zabíjačkové "dobroty" a dnes si spravím, sama pre seba... :grinning: ... manžel ide na firemný večierok, príde v noci.... tak ja si spravím papinu, ale isto aj on by si dal... ale čo, mám na ne chut.. vidím, že mi bude zle...

ale z dietky čo to dodržiavam, aspon ranajky, ale to tiež občas už iba... starší syn je taký prekvapný ráno, že "jee, mama, aj ty budeš papat" :grinning:

no nič, teraz dočokádovila linecké, v chladničke mám už hodinku cesto na kokosové rožky, tak idem robit, ale neviem, bo dieta už viac jak hodinu spí, myslím, že sa čoskoro zobudí a je po práci... tak ale, skusime rožteku urobit aj spolu :wink:

zatím....

PS: snád mi príspevok nevymažu, nie je celkom že "90 dnová dieta" :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som mala taku vahu ako ty adamko tak už som aj taaaa taaaam. :wink:

/ roztopila by som si čokoladu a tvarila sa ze je to voda :grinning: :grinning: :grinning: /

ale ja este chcem do vianoc aspon 1-2 kg dat dole :astonished:

lebo určite, ked začnem normane jest tak nabehnu hore, a tak budem na tom na com som teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nooo mudro som to napisala :grinning: :grinning:

len tak medzirečou som spomenula svojmu, že este sa snažim do vianoc vydržat, a on na to, že a prečo do vianoc?
ved rybu si daš so zeleninou/ alebo chlebom/ kapustnicu bez klobasy, šalat čisty bez majonezy
/ aj tak nemozem s/ kolač len vtedy kedy sa da a hotovo, :unamused: ake do vianoc? :frowning2: .
normalne ma zabil svojou uvahou :confounded:
ze je skoda polavit a nabrat naspat, to čo tak krvopotne ide dole :confused:

Inač kde ste kto ????,
11. dec 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som ta dočítala, bea...
no, dik za chvaly na moju adresu... ale dáke cm by mohli dolu, ale tak, dve deti robia svoje :grinning: .. ale tak, stálo to za to

som dotlačila tie bryndzáky... boli mnááám... a stila som s krpatým dopiect aj tie kokosové rožteky, celkom ho popori žutí kukur. chrumiek, bavilo na mna pozerat (ten ked má plne usta, max. spokojnost :grinning: )

teraz sme sa prestahovali do detskej, že dáku trištvrte hodinku sa pohráme a krpatý zalahne a ja počokoládujem tie rožteky.... a potom idem s mojim bráchom na vianočné nákupy, chce detom dačo kupit (je ich krtstný) a že nech vyberiem, lebo že sa nerozumie :slight_smile:... Alexkovi už kupil takého "hovoriaceho" psíka od Fischer Price, ale myslím, že bude bavit celu rodinu :grinning:
11. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam dnes firemny vecierok. Sice som na MD, ale pozvali ma. A dnes mam bielkoviny takze stejk to istiiii... :grinning: Na obed som si dala len tri koliecka salamy so zeleninou a na veceru stejk. No nic neporusim, akurat velkost porcii som si prehodila :unamused: Co uz, hadam ma neporazi. Potom ideme hrat bowling, tak to spalim. :grinning:
11. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dnes este raz, kym za sebou buchnem dvere.

doma nemam este internet, ale už sa na tom pracuje, do tyzda namontuju/ jezisko doniesol/ :grinning:
potom budem pisat aj cez sobotu , nedelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: / ak bude este komu/ :angry:

preto teraz v predstihu : Lucijja všetko najlepšie k meninám :dizzy_face: :wink:
chamuda: aj tebe vseko naj k narodeninám :dizzy_face: :sunglasses:

baby nie ze budete celu sobotu a nedelu papkat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
este tyzden vydrzte :wink: :wink:

tak sa drzte :wink:
11. dec 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak vidim ze nakoniec ste aspon co to napisali...
kde su ostatne babulky?tooolko odhodlania tu bolo aj na vianoce :wink:
ja sa drzim cele doobedia,dakedy aj vynecham,,,no potom..katastrofa
a citim aka som nafuknuta,vobec nemam pevnu volu,este aj tu ma nikto nezenie dopredu :confounded:
tiez by som rada dala do vianoc aspon to kilecko..lenze..stale peciem,teraz sa mi napr.vari salko a to zboznujem
bola mi tu kamoska popriat,doniesla vodku s dzusom,,,no nedaj si(aj s chipsami of course)
bea,internet treba,ja si to uz bez neho ani predstavit neviem,je to moj najlepsi kamos :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute zeny moje :frowning2: ja som musela dietu prerusit kvoli tomu krvacaniu, mala som nieco celkom zhaprovane z toho, uz jem viac menej normalne ale snazim sa nemixovat prilohy ani pecivo nejest. Chcem zacat ese raz od noveho roka ale ked uz budem doma a budem chodit na krv nech sa sleduje krvny obraz. Inak stojim na 60 kg, hore to nejde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale zatial ani dole,alebo veeelmi pomaly, ten prvy mesiac bol uzas.. 5,5 kila mam dole vdaka dietke, tak sa drzkajte :slight_smile:
12. dec 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cauko cauko...

bea, dakujem za prianie. na zajtra som odhodlana neporusit! :zipper_mouth:

ivella a coze sa porobilo s tvojou pevnou volou??? :fearful: No ale vodka z dzusom je vodka s dzusom. Ja som vcera na vecierku aj tak mala prehresky. Odolala som vsetkym kolacikom, palacinkam a inym dobrotam, lenze potom sme sa presunuli do karaoke baru a ked clovek spieva tak vysmadne...Mineralka mi uz nechutila tak som sa zabila piatimi nealko pivami. :grinning: Este ze som bola autom, inak by fernety len tak lietali... :grinning:
12. dec 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, nahodou som nadabila na tuto stranku a zhodou okolnosti akurat drzim 90dnovku, (uhm,prave som zacala :D ) tak by som sa ku vam tu rada pridala, nech sa "netrapim" sama :slight_smile:
13. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj mirenkaz. Vitaj medzi nami. :wink: A kolky den "bojujes" a kolko chces dat dolu?

Ja som niekde okolo 22heho dna a chcem dat dole minimalne 15 kg. :unamused: Ale zatial nevyzera ze by sa mi darilo. Ale veci su o dost volnejsie, len vaha nejako stagnuje. Asi je to tym, ze aj cvicim. No uvidime po vodnom dni. :slight_smile:
13. dec 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj Lucka :slight_smile: ... Dakujem :slight_smile: ja chcem dat dole joj aj zo 20 by sa zislo.. a dneska som zacala a rovno som to aj skoncila :( od zajtra nanovo.. potrebujem nieco, co ma donuti sa drzat :slight_smile: ako je mozne ze si vydrzala a uz si na 22 dni ?:slight_smile:
13. dec 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavne musis chciet...a byt s tym zmierena...neboj, ked sa sem k nam pridas tak ti bude lahsie, navzajom sa tu podporujeme, vymiename rady, recepty, zdoverujeme sa s prehreskami.. :grinning:

kludne zajtra zacni a napis ako sa drzis. Prve tri dni su najhorsie a potom to uz ide. :wink:
13. dec 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre, tak ja sa pridavam.. zajtra zacinam bielkvovinovym dnom .. lenze co na vianoce ? ako sa to chystas Lucka riesit ? ja sa bojim, ze aj ked co to schudnem do vianoc,tak vsetko pojde naspat cez sviatky :( a kolko si zatial schudla ? a aka je tvoja vysnivana vaha ? :slight_smile:
13. dec 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

len tak nedietne... Luci... gratulujeme k meninám..... hlavne želám, veľa kilečiek dolu a čo v najkratšom čase... :dizzy_face: :dizzy_face:

od 4.teho snád idem s vami znova, na plno... :slight_smile:
13. dec 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam cas citat pisat,len Lucinke vsetko najlepsie k meninakaaaaam :wink:
a chamudke vsetko najlepsie k narodeninaaaam :wink:
13. dec 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, diky baby...teda poviem vam, meniny som nezvladla - ale ani nijako neprehnala...len som tak dobla zo vsetkeho po kusku... :confounded:

mirenkaz: no uz som sa nejaky tyzden nevazila ale za tri tyzdne to bolo tak 3,5-4 kg. Teraz sa budem vazit az buducu nedelu, v sobotu mam prvu vodu tak potom uvidime ci vyskocim z koze od radosti alebo zaplacem... :grinning: vysnivanu vahu nemam nejaku konkretne. Keby sa dovalim na 65 tak som spokojnaaaaa a pritom by to nebolo ani ziadne terno pri mojej minivyske 163cm... :unamused: Zacinala som na 78 takze mam co davat dole... :frowning2:
Sviatky neviem ako prezijem ale moc sa ich nebojim. Budeme u svokry v cechach takze budem mat depku tak hadam sa neprezeriem. A neboj sa, aj keby na sviatky porusis, urcite toho nepojes tolko ako by si pojedla normalne - aspon sa do sviatkov nastartujes a stiahne sa ti zaludok. Takze ti bude stacit ked si z kazdeho zobnes a to je lepsie ako si z kazdeho nalozit za tanierisko. Takze drzim palce. :wink:
13. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si docitala co nove,,,mirenke vela sil a pevnej vole takto pred sviatkami...
no ja nedietujem,jedine ze by som tu riadne klamala..vikend bol vsezravy,vsetko sa tocilo okolo zakuskov a oblozenych mis a alkoholuuuu...citim aka som fuuuj nafuknuta a hlavne rozozrana,ze sa mi neda pokracovat,asi by som skapala od hladu.no a stale peciem,takze koniec :frowning2:
ale od 4.januara sa tu zideme vsetky,to sa mi bude veeelmi pacit,ked budeme mat rovnake dni,lebo mi nebudu podaktore zienky robit chute buchtami a podobneee.
sice budem vtedy este u svokrovcov,ale plna odhodlania do noveho chudnutia,snad uz posledny krat :grinning: :grinning:
lucijja,si dobra,ked len dobes,ja nesmiem vobec,lebo ked raz dobnem,tak mi v zobaku ostane cely kus :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata :slight_smile: .. Dakujem za podporu od vas vsetkych a Lucke prajem sice neskore ale vsetko najlepsie k meninaaam :slight_smile: Takze ja dneska zacinam, aspon si trosku stravu do vianoc upravit.. ale potom som sa rozhodla, ze po vianociach a silvestri, t.j. 1 januara idem 90 dni od znova a naostro :slight_smile: uvidim ako to moj rozozraty zaludok prijme.. prida sa niekto ? :slight_smile: jaaj Lucka a ked si zobnem ? ja nezobnem, ja sezerem cely stol a aj to, co na nom nie je :slight_smile: ach jaj, ale moja vidina bytia o 20 kg lahsia je asi silnejsia :slight_smile: Drzim Vam palce :slight_smile:
14. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
tak to vidim, že tu nakoniec ostanem do vianoc sama :frowning2:

mirenkaz, teraz si to asi skusis len na nečisto :grinning: . asi pred vianocami to nema zmysel začinat naostro,
aj tak by si porušovala, ako vsetky ostatne, čo tu boli a vacsina odpadla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja teda : sobota, nedela v pohode cca na 75 %. ale OK.
dnes mam UH, zas cestoviny a večer uvidim či bude sladke alebo cestoviny. podla nálady :grinning:

Prečo chcete v novom roku začinat akurat 4.1 :confounded: :confounded: :confounded:. Ja mám narodeniny :sunglasses:. tak to určite nezačnem :astonished:
Najskor tak 6-7. počitam. ale nevadi budem vas dohanat. :slight_smile: alebo si dam 4 dni po vas, a budeme mat rovnake dni :grinning: :grinning: :sunglasses:
14. dec 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea bea...ake sama? to ja tu zostanem sama... :unamused:
14. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucija .... neboj, nenecham ta v tom :wink:

zatial do sviatkov urcite :grinning:

a potom sa uvidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridavam do sviatkov... aky mate dneska den ?
14. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bea,vidim to o tie styri dni neskor...lebo este po narodkach treba dochalovat zbytky :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirenkaz: tak super, nebudem tu sama...ja mam dnes vitaminy. Zatial sa drzim. Na ranajky len susene slivky, na obed pomelo a kava a na veceru si uz dam asi zeleninu, lebo ovocia mam uz akosi dost. :grinning: Ty mas dneska bielkoviny, ze? Co si si dobreho pripravila?
14. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivellla, podla seba, sudim teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ked som dobre pochopila tak u vas sa oslavovalo teraz :dizzy_face:

len neviem či narodky, dačo sa mi zda , ze si pisala december :wink:

ja dnes cestoviny a večer bude určite dačo sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zajtra vitaminy :sunglasses:

lucija to ti stači na obed pomello, ja ked vitaminy tak: banan, mandarinky, grep alebo jablko, hruška , a este niečo sušené :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a potom sa čudujem, že čo mi vaha neklesá :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lucka, ja som si spravila na obedik riaden salatik z paradajok, ladoveho salatu, paprik, mrkvy, olivovy olejik a do toho som si nakraja fajne nivu :slight_smile: ale ja k tomu chlebik ani nepapam, lebo moc ho nemusim ,,, iba vyvarcik :slight_smile: ja som uz raz skusala tuto dietu ale prave na vitaminovom dniku som pohorela, je to hrozne tazke a este ked mam okolo seba tolko sladkosti, nutela a pod.. :(A na kolkatom si dni, resp. kedy si zacala ? :slight_smile: a kolko si uz schudla ? :slight_smile: a zacinas nanovo od januara ci uz nie ?
14. dec 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea, veru staci...ani som ho cele nezjedla...ja nemam problem s hladom, skor s chutami... :angry:

mirenkaz, dnes mam 24 den. A hodlam dietu dokoncit a mat ju aj cez vianoce. Samozrejme ze vianocnu veceru si dam, ale inak mam v plane byt dosledna tak uvidime ci mi to vyjde. A kolko som schudla? Neviem ti povedat, lebo sa nevazim teraz. Ale na nejakom 16tom dni to bolo 3,5 - 4kg takze uvidime v nedelu. To budem po vodnom dni a odvazim sa odvazit. :grinning:
14. dec 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea,dnes mam 33 :wink: a oslavovalo sa v sobotu,nedelu,dnes a priebezne sa nahlasili este nejake kamosky,,,no a tolko zdrziavat sa by som fakt nedokazala :grinning:
14. dec 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok