• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
jeej,az teraz som si uvedomila,ze ty asi sedis pre nete uz doma,ze?no to si uzivate s muziko,pamatam ako my prve dni ked nam ho zaviedli :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24 den ? :slight_smile: wow, gratulujem, ved to si uz skoro mesiac na tejto dietke.. a mam taku otazku, ze tie prve dni, nezozieral Ta nekontrolovatelny hlad ? lebo ja som teda taka hlaaadnaaa... :( a vy ostatne babulky, na ktorom ste dniku a kolko ste zatial schudli? nech mam od vas nejaku motivaciu :slight_smile: Dakujem :slight_smile:
14. dec 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirenka,dam ti motivaciu...ja som bola po prvej vode -9.7kg(no ale vychodzia vaha 100.5)
a najhorsie bolo prve 4dni,potom uz pohoda,ale hlavne som pri dietach vzdy skor hladovala a toto je skor o jedeni
teraz vidis ze to flakame,ale vsetky sme okolo druhej vody...ked nie su sviatky,vianoce,,,,a ine pokusenia,da sa to zvladnut :wink: :wink:
14. dec 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella: happy birthday tooo youuuu, happy birthday tooo youuu, happy birthday mila ivellaaaaaaaaaaaa, happy birthday tooooooooooo youuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!! :grinning: To som ti zaspievala, aby bolo jasne. :grinning:

mirenkaz: hlad ani nie...neskvrkalo...ale tie chuteee. By som zjedla hocico prve styri dni. Aj to co som inak nemala rada. :grinning:
14. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a dievcata, rada by som sa pochvalila, ale hmm.. prve den, hned som porusila.. co to ja mam za pevnu volu ? :( som na seba nahnevana, neviem co mam robit od '' radosti'' ... mam zacat zajtra odznova myslite ?
14. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivella.... gratulujeeeem...

mirenkaz... nie, zajtra daj škroby AKOBY NIC :wink:
14. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:

ivella- dobre sa mi zdalo :grinning: , TAK- VŠETKO NAJLEPSIE. :wink: internet nam pridu zapojit az dnes po obede, ten moj sa nevie dočkat :confused: , ja mam aspon v robote, tak nie som taka nedočkavá.

mirenkaz - normalne dnes pokračuj, ako by sa nič nestalo, ja som prve 4 dni sem tam pridala čo nemalo byt :grinning:
ale potom ked už budeš mat v hlave čo možes a co nie, pojde to same :wink:
ak ti mozem poradit: maj nakupene veci aspon den dva do predu a potom sa ti nestane, že budeš to čo mozeš nahradzat iným. :sunglasses:

luci, aj u mna je to skor o chutiach, ako o hlade / a este o nervozite/ ak nie je pohoda tak sa to tazko dodržiava,
ja potom miešam sladke so slaným a kyslým :frowning2: :frowning2:
15. dec 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este niečo : napriklad si nerobte doma zasoby sladkého :grinning: :grinning: :grinning: .
u mna to funguje tak, ze to potom všetko zozeriem :astonished:

dnes mam ovocie a doteraz jeden banan, a 2 mandarinky. no a teraz som ku káve dala dobošku :astonished: .
mala som ju odloženu v šufliku, a neodolala som :frowning2: . keby tam nebola, tak je to bez prehreškov :confounded:

ale aspon udrziavam vahu a bejde hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doboska v sufliku :grinning: :grinning: :grinning: zamknut a zahodit kluc,aj od mojej chladnicky :grinning: :grinning:
dievcence,veeelmi pekne dakujem za priania,luci,zaspievala som si :wink:
a pred chvilou som doolizovala posledny tanierik od zakusku,ae poobede sa chystam znova piect,tak neviem :unamused:
mirenka,takymto sposobom by si bola stale na prvom dni a nic z toho,,,,jednoznacne pokracovat :sweat_smile:
bea,myslela som ze uz mate net,lebo sa mi zdalo ze si pisala nejak moc neskoro na teba :grinning:
15. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja vcera vitaminy a uuuplne v pohode. Ziadny prehresok. :slight_smile: A dnes sa mi pecie kuriatko s cibulkou a paprickou v alobale...mnam. Sebe som spravila balicek bez zemiakov a drahemu so zemiakmi. :slight_smile: A v sobotu ma cakaaa vodaaaa...
15. dec 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže ja sa opäť pokúšam začať po prvom neuspešnom poukuse ešte na veľkú noc, hoci som schudla nejakých 7 kíl, ale už je to všetko späť :rolling_eyes: ja sa z toho už asi zbláznim, už ma to nebaví, potrebujem nejakú motiváciu, takže od zajtra začnem natvrdo, lebo dnes to zase nevišlo, len mi držte paľce
15. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte,
tak ja sa hlásim uz z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz mi to zapojili.
teraz som vecerala dusenu zeleninku :sunglasses:
musim ist, stary ma uz vyhána od netu :unamused:
15. dec 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea :grinning: :grinning: :grinning: to bude bitka o net.

Ja som si kuracinku zjedla na obed vsetku takze si idem spravit zeleninovy salat... :sunglasses:
15. dec 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOOOOOOOOOOOOJTE babulky :slight_smile: Ako sa mate a ako vam to ide ? ja som napriek vsetkemu dala dneska zas bielkoviny a vydalo ! s malinkym prehreskom a to bolo za hrst kesu orieskov :slight_smile: ale inak sa citim vynikajuce :slight_smile: zajtra skroby ! drzim vam palceky kazdej jednej a jedinej :slight_smile: by the way : mate nejake super receptiky na skroby ? ale ja som vegetarian, tak nieco bezmasite by bolo najlepsie,,, dakujem vam :slight_smile: :zipper_mouth:
15. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tak ja som to vzdala mikuláš ma premohol :angry: ale nevadí ved bude nový rok tak som si to nrestahovala do dalšieho roka.teraz ani nemám čas a moje stravovanie je hrozne nepravidelné.dúfam že potom to bude ok.všetkým vám držím palčeky a hlavne lucijji my sme začali skoro narovnako.takže tie ktoré začnú v januári teším sa na vám a vytrvalkám držím velmi pestičky :slight_smile:
16. dec 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninimimi: dakujem pekne, zatial bojujem!

mirenkaz: o skroby sa neboj ze si vegetarian, ved vtedy sa maso neje. :wink: Mozes si spravit opecene zemiaky tak nasucho, alebo fazulovu polievku, kapustovu polievku, zemiakovu polievku (bez mlieka alebo so sojovym), alebo zeleninove rizoto, hrachovu kasu...
16. dec 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tak ja sa hlasim po dlhej dobe ,zatial sa mii dari zvladam to ale bol aj prehresok ale ide to .brusko kleslo a vaha zatial pomalicky dole ale zatial vidim ze sadlo sa roztapa a pneumatiky zostavaju mensie.celkom som zatial spokojna ,tak len tolko .drzim vam palce uprimne .nemam cas aj to teraz len naskok aby som sa vam priznala aj s tym prehreskom ,uvidime co bude na vianoce .dnes mam vitaminy tak dufam ze zvladnem aj tak citim ze zaudok sa stiahol a uz mi tak nechuti.papa myslim na vas a moc drzim vsetkym palce aby sme boli na vianoce o trosku krajsie a stihlejsie . :grinning:
16. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte dievcata :slight_smile: skroby dneska skroby, jaaaj :slight_smile: ...NA ktorom ste dniku a co dneska idete dobreho papat ?TU v anglicku je este len skoro 11 hodin, takze nemozem vydrzat kym bude dvanast :slight_smile: idem si riadne pripravit vlocky :slight_smile: mnaaaaaaam :slight_smile: Ahoj Marika, aj ja Ti drzim palceky, na ktorom si dniku ?
16. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirenkaz: aj ja mam dnes škroby, prave sa mi hreje rizoto co som mala v chladnicke... :slight_smile:
16. dec 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
akurat obedujem: mozarela + paradajky + ladovy salat, a krajec chleba, uvidim ci bude stačit :grinning: ,
alebo si potom dam este vyvar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no na večeru neviem čo, asi jogurt / uz som dlho nemala/ :unamused:

marika - aj tebe drzim palec, nech to do vianoc vydržis :wink:

Mirenkaz - z tvojich prispevkov citit strach, ze to nezvladnes :angry: , nesmies tak pristupovat k diete, lebo to potom nepojde :rolling_eyes: . vydrz prve 2 tyzde a potom to uz ide same :dizzy_face:

Ja som dni uz prestala pocitat davno,/ dnes myslim nejaky 73 den/
a ubytok z 76 kg na 70. Po druhej vode sa to zastavilo, ale ja si myslim,ze to je tými mojimi prehreskami /sem tam doboska, sem tam cokolada kedy nema byt :grinning: :grinning: :grinning: /
Nooo uz sa tešim na januar ......... :dizzy_face:
16. dec 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja som vydržala prvý deň a som hrdá na seba a inak bea44 minule som čítala že ked ti prestanú ubúdať kilá ale centimetre idú stále dole tak je to dobre, aj tak chudneš
16. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prva dnes ?????

noooo, činite sa teda :angry: . nestačim čitat, tie vase príspeky , baby !!!!! :rolling_eyes:

cest svetlym vínimkam / teda mne :grinning: / asi tu už budem sama :frowning2:

ja dnes: škroby: zeleninove rizoto na obed a aj na večeru. to možem/ minule som mala
zemiaky, tak to striedam :stuck_out_tongue_closed_eyes:/

lucija - ako ? este držíš ??? :dizzy_face:

danyelit - ja som spokojna , ozaj na centimetroch citim aj nadalej ubytok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, co by ste tu robili......, ked nedietujete :confounded:

a ty bea ako ?

aaale, ide to , sice sem, tam porušim, ale ide :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ved pockajte...... januar sa blíži, :angry:

to zas budu východzie vahy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beaaaa, ja som tu...len sme boli na nakupoch vianocnych...a kupili sme si novu pracku, lebo stara uz dosluzila.

a stale sa drzim. povedala by som, ze dost poctivo. Dnes som mala UH, tak som mala pizzu so sampionmi a rajcinami a manzel prave robi babovku tak aj vecera bude. :slight_smile: Zajtra vitaminy a v sobotu prva vodaaaa, juj, dufam, ze sa neutopim :grinning:
17. dec 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloooooo,
tu som stratena. vidim,ze vianoce sa blizia a vela bab to vzdava, ale necudujem sa. dievcata ja sa drzim a okrem narodenin, kde som sla to talianskej restiky a dala si fantasticku lasagnu ,som dalej nabehla a pokracujem dalej. dnes som chcela ist plavat,ale ma navstivili necakane kramy ,uff. mam po plavani. neva. inac moj posledny vodovy den je 31 decembra :grinning: :grinning: ha ha ha-no urcite. Silvester oslavujem v Bankoku. takze vodovy den posuvam na 1 januar. co som vam chcela napisat,ze uz sa mi konci 90 dnova dieta za 2 tyzdne, waw. zbehlo to a celkom som to zvladla. no ja pokracujem este jeden mesiac. zatial som dala dokopy 11 kg dole, ale chcem este drzat do konca januara. vtedy pridem domov :slight_smile:)) jupiii aspon o 15 kg menej :slight_smile:

zenske drzim palce na sviatky- papat treba,ale nezabudnite ako tvrdo ste bojovali, tak to netreba prehanat s tym jedlom. budem sa snazit nakuknut do vianoc,no ak nie stastne a Vesele.

P.S ja som jeziskovi pisala nech schudnem-podarilo sa- dakujem :slight_smile:
tato dieta mi fakt pomohla a citim sa lepsie,sebavedomsie , nech sa vsetkym dari- nie jeto take tazke, da sa to. paaaa.
18. dec 2009 o 01:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
nooo vidim ze sa tu este chudne, len nie je čas na pisanie :grinning: .

lucija držim všetky palce v sobotu :wink: . ty to urcite zvladnes :slight_smile: , uz len ta predstava ze po vode bide vaha poriadne na minuse :sunglasses:

Chamuda: mi dve sme zacinali rovnaky den dietu ja tiez posledna voda na silvestra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
alebo vodka s dzusom, alebo fernet, alebo vino ...... ved vsetko sa leje a leje...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
nooo ale tebe sa chudne , ked nie si doma :frowning2:, ale nezávidim, to nie prajem :dizzy_face:

Tebe nebudem priat ze prijemne sviatky ale prijemne chudnutie a vsetko dobre v novom roku!!!!!!

Ja dnes UH . robila som včera pizovníky, takže mam dnes na obed. nie je to sice OK/ je tam aj šunka, ale v podstate moze byt, ked tu šunku dam dole :grinning: / , ked :grinning:
18. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bea diik, budem to potrebovat...Len aby si mala pravdu, ze vaha bude poriadne na minuse, inak budem velmi sklamana. Ved v podstate som mala len dva prehresky. Jednu malu kinder cokoladku a na meniny som dobla jeden chlebik, kusok bagetky a vino. Tak dufam, ze sa to pohne. :slight_smile:
18. dec 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och..tu sa uz nechudne...uz som tu sama... :frowning2: A zajtra ma caka takyyyy tazkyyyy den.... :frowning2:
18. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie si tu sama, akurat som nakukla, či tu niekto nepisal,
neboj, zajtrajšok zvladnes, / ja som večer uz nemohla a dala som si potom banan a jablko/,
ale myslim ze to malo aj tak svoj učinok,
budem na teba mysliet... :wink:
ja ma zajtra vitaminy a i deme k svokre, :confounded: uz to vidim ako to dopadne :angry:
zajta večer zreferujem :unamused:
18. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dneska vit. tak sa zatiaľ držím ale vždy večer pri telke ma chytí hlad, tak s tým budem musieť pobojovať, lebo potom jem hocičo
19. dec 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok