90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

taimea
27. dec 2009

Ahoj lucijja, dakujem za dietku a radu 😀. Ja tiez si sem tam dam vinko, ja tvrdy alkohol akosi nemusim, ale vinko mam celkom rada... No to bude tazke..... A inak gratulujem ku krasnemu vysledku. Je to super kolko si schudla 😉 a drzim palce pri dietke...

martinkamm
28. dec 2009

ahojte babulky ja osm zacala drzat tuto dietku dnes tak sa k vam chudnucim pripajam uz sa nemozem na seba pozera po porode sli kila hore ako nikdy :(a to aj ked mam dost pohybu kedze som slobodna mamina a vsetko je to na mne🙂ale apson si dcerku naplno uzivam,ja mam 181 cm a 100kg takze ja musim dat dole 25kg moja vola nie je tiez nic moc ale teraz som sa zaprisahala lebo naozaj uz sa neda an to divat,a este mam aj motivaciu o rok 28.8.10 ma brat svadbu a idem mu za svedka tak nech nie som ako velryba 🙂 pekny dnik ,vecer sa k vam urcite prihlasim ked elynka zaspi,snad ma prijmete 🙂

pekny dnik

lucijja
28. dec 2009

ahoj martinkamm: pekne vitam medzi nami...jasne ze ta prijimame. Cim viac nas je tym lepsie. 😉 no pevna vola je zaklad, ale neboj, s nami sa ti to isto podari. 🙂

Ja dnes bielkoviny a neviem co si mam spravit. Este tam zostalo udene od vianoc a je mi luto ho vyhodit tak si asi spravim zeleninovy salat a nakrajam si ho tam. 🙂

martinkamm
28. dec 2009

dakujem moc pekne luci a tesim sa na pokecik ja som pred pol hodkou prisla z prechadzky a ely zalomila bola unavena a ustvana 🙂

no to poznam u nas zasa ocino robil domace klobasky,maso,slaninku aj udil a mna trha ked ot jedia ale vydrzala som dnes 🙂velka skuska bude na silvestra🙂vtedy mi vychadza ovocny den takze supis

lilly21
28. dec 2009

ahojte..
moze sa 90 dnovka drzat aj popri kojeni?

tasha8
28. dec 2009

caute baby, hlasim sa po Vianociach 🙂
no strasne, az dnes sa krotim troska, ostatne dni bol des, no fuj, teda, co vsetko padlo za obet vlasti a mojmu gagoru :DDD tak rozmyslam ci mam ist od posledneho dna, cize zacat vitaminovym, alebo zacat ratat uplne 😖
who knows? no, uvidim, ked pridem dom tak sa postavim na vahu a podla toho sa rozhodnem 😀
luci si super, zavidim tu pevnu volu aj cez sviatky, respekt!
a martinka vitaj, mame skoro rovnake cm, ja asi o 2 menej ale kilovo takmer rovnako 😢 nech sa Ti dari!!!

caute saaa

lucijja
28. dec 2009

caute chudulky... 🙂
martinkamm: aj mne vychadza na silvestra ovocny. ale veceru si dam, lebo sme zvyknuti posledny vecer v roku jest spolu...ale dam si len taku malicku porciu a na novy rok rano hned zacvicim. A dietka prisla uz?

lilly21: ja ked som citala staru diskusiu o 90dnovke tak drzali aj baby co kojili a vraj malinkym to vobec nevadilo. Tak skus a uvidis ako bude, prinajhorsom to potom odlozis. 😉 ale podla mna to je velmi vyvazene stravovanie - v podstate od kazdeho nieco.

tasha8: no neviem ako zacat, kolko si drzala a kolko nie? Ak si viac dni drzala tak by som pokracovala. A ak nie, tak si to hod od zaciatku a aspon nebudes mat pochybnosti. 🙂

martinkamm
28. dec 2009

tashy dakujem za uvitanie moc pekne a samozrejme i luci 🙂pozerala sm ze mas v albume foto u babinky na myjave 🙂ja osm byvala 24 rokov na starej turej ale teraz byvame uz dva roky tu v nmnv,kupili sme rodinny dom po starkej a tak byvame ja ely ,moji dvaj asurodenci a rodicia a je nam spolu supis🙂

luci prisla dakujem moooc pekne uz som to i studovala 🙂teraz vzali nasi ely von a ja si idem zacvicit lebo pocas dna moc casu nemam len ked cvicim aj s elynkou a po veceroch sa chystam ked zaspim si aspon na chvilku pobehat uz nech je leto a mozem zasa korculovat 😀

lucijja
28. dec 2009

aj ja sa tesim na leto a korculeeee. Nenavidim zimu a sneh... 🙄

martinkamm
28. dec 2009

ahojte babulky tak kde ste vsetky ?🙂

lucijja
28. dec 2009

ja som tuuu...ale nejako ma nahanaju chute... 😀 😀 😀

lucijja
29. dec 2009

no tak vcera som pred chutami utiekla do postele. 😀 A dnes si robim rizotko...mnamy mnamy... 😎

bea a ty si uz skoncila? Ivella, ty?

martinkamm
29. dec 2009

luci ja osm tiez sla spat ale je to zatial v pohode drzim sa,sama sa cudujem,uspesne odolavam ja budem mat na obed mrkvovy salat a varene zemiaky sa tesim,mrkvu milujem,vzdy den vopred mi daj vediet a inspiruj ma co si budes robit na obed🙂sme s dnami na tom rovnako myslim poradie 🙂

bea44
29. dec 2009

ahojte,
vitajte v klube novacikovia, bude sa lepsie chudnut, ked je nas viac 😵

lucii... neskoncila, len som nemala pristup na net 😝 / predsa ta v tom nenecham 😀 /
ja- zatial tak na 75 % ☹ /kua kazi mi priemer ten fernet a vino 😖 / , ale čo zabijem sa 😀 , ked mi chuti
a nemam az taku motivaciu 😉 . ja budem spokojna ked dam dole este 1-2 kg
isla som z 76 - na 70 kg , ale moj ciel cca 68 😖

dnes : zemiaky a zeleninka, zatial v pohode a vecer asi to iste.
a zajtra klasika: cestoviny, a asi urobim aj pizovniky / to si da aj stary 😝 /.

ivella.. nemusis cakat na moje narodeniny 😀 😀 😀, mozes aj skor, dovolim 😎

emimka
29. dec 2009

ahojte, rada by som sa k vám pridala ale, chcela by som sa opýtať či tak po diete jojoefekt nieje, alebo sa musi držať ta dietka už stále? 😖

lucijja
29. dec 2009

hehe, bea ja som to tiez prehnala s vinom, do certa... 😀

ja zajtra asi pizzu s kecupom, hribami a olivami...Bea, ako sa robia tie pizzoviniky? to znie dobre...ci to nemozeme? to je kysnute?

eminka: samozrejme ze jojo efekt bude ak zacnes jest vela a nezdravo. Kamoska schudla 24 kil, uz nedrzi tristvrte roka a vahu si drzi, ale musi si davat pozor co je - je vsetko ale male porcie, obmedzuje sladke a vyprazane. 🙂 Takze da sa to...

emimka
29. dec 2009

a koľko si tak môžem naložiť na tanier? Chcela by som schúdnuť tak 10 kíl viac nie, to bysom nemala žiadne prsia. Ozaj tie čo chudnu, niet diety pri ktorej by z prs neubudlo? Haha 😵

bea44
29. dec 2009

lucii je to kysnute cesto, ale ja aj pizzu robim z kysnuteho 😝

skus toto, je to ozaj super.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=19348&use...

a na MMB su aj recepty z listkoveho cesta, ale to som zatial neskusala 😢

emimka.. na pobed by si mala tolko co sa vmesti do hlbokeho taniera /zalezi , ake taniere mas 😀 /
a na veceru polovicu.
podla mna by sa nemalo hladovat. mne na zaciatku bol maly aj hlboky tanier a teraz uz v pohode staci aj menej 😵

emimka
29. dec 2009

ďakujem, tak zajtra začínam ☹ , ale neviem ako vydržím bez sladkostí, ☹ viem že sa môže 1 kolačik 3.deň 😵 ale ako to zvládate vy? 😒 Nemáte vôbec chuť na sladké? a ozaj poprosila by som ešte do IP nejake recepty.

lucijja
29. dec 2009

bea, jaaaj, tak to nic, kysnute sa u nas obmedzuje teraz. Ale casom urcite vyskusam. 😀 Z listkoveho som skusala, mam moc rada, ale nedarilo sa mi. Ale take fornetti...mnaaam...

eminka, veru takej diety niet. 😀 Myslim, ze to je prva partia z ktorej ubuda...U mna som tomu len rada. 😀 A chute na sladke? Niekedy mam, snazim sa im odolavat, utesujem sa tym UH dnom, ze sak potom si dam...Ale to ze mam kazde rano ovocie mi chut na sladke dost utlmuje. A jeden kolacik som este nikdy nemala...Vzdy som si dala tak tri kusky. 😀 Ak chces recepty tak mi hod do IP mailovu adresu a ja ti poslem knihu mailom a tam su recepty na kazdy den. 🙂

lucijja
29. dec 2009

inak ja si pizzu kupujem v jednote - tie korpusy co su po dva. Je to z nekysnuteho cesta a na obed zjem jednu celu. 😝 A s porciami mam tiez problem...najprv mi kupodivu stacili mensie - tak polka hlbokeho taniera na obed ale cim dalej si telo pyta viac. 😕 Nemalo by to byt naopak? Musim sa krotit trochu... 🤐

bea44
29. dec 2009

tak to musim pozriet na tie korpusy, / ja som myslela, ze su z kysnuteho cesta ☹

a urcite vyskusam. to potom len potries paradaj. omač. a oblozis ? 😕

a cca kolko to ma byt v rure. mne sa zda ze dakedy davno som to kupila , ale bolo to ako vysusene piliny,
tvrde a suche 😀 / nie som taka stara, ale len vela pamatam/ 😠

emimka
29. dec 2009

koľko mesiacov už držíte tú dietu, lebo vas tu vidím stále tie isté na tych stránkach. 😵 😵 Dnes som už začala , zajtra mam sojovo zeleninové rizoto. 🙂

martinkamm
29. dec 2009

emi ahojky ja drzim druhy den tiez som novacik🙂

lucijja
29. dec 2009

bea, pisu tam ze 20 min. ale ja som to nikdy tak dlho nenechala. Ja si to vyberiem ked su okraje tak do ruzova a nie hnede - potom je naozaj sucha. 😉 A ano, to len oblozim, upeciem a hotovson.

emimka: ja este len jeden mesiac aj volaco. 🙂

bea44
29. dec 2009

emimka- ja na silvestra posledne vitaminy a silvester akoze posledna voda a koncim 😀 😀 😀
akoze 😠 , posledne tri tyzdne to je u mna len o udrziavani 😒 , prehresky, cca 50:50. 😔
takze, to velmi ani neratam, ale sa chystam s kockami v january naostro 😎 dufam, ze bez prehreškov 😠

luci, ked dobre ratam tak ty este v januri pokracujes 😅 , musis vydrzat 😠 , ty a ivella ste startovacie motory 😉

a som zvedava na tvoj ubytok 😵 / bez prehreskov by to malo byt cca takych/nech nezerem/ 14-16 kg
kde sa ja hrabem s mojimi kg.

bea44
29. dec 2009

ozaj, zabudla som dopisat, ze som akurat dopiekla pizovniky/ z kysnuteho/
akoze na zajtra.
ten moj zjedol pol plechu a ja som neodolalla jeden koniec som akoze ochutnala. ☹ su suuuupper 😵

Lucii.....tak, kto je tu bojovnícka !!!! 😨 / a to som mala na veceru zemiaky a zeleninu/ 😔 😔 😔

mozno by som mala zacat cvicit. 😖

emimka
29. dec 2009

tak som tu zas 😵 martinkam takže s tebou budem bojovať? 😅 A neprida sa ešte niekto k nam? Možno až na nový rok. 😵 Ja som tiež po deťoch pribrala ostali mi navyše 10 kíl, ach moje obľúbene nohavice. 😵

lucijja
29. dec 2009

zhresila som zhresila-la-la-la-lalalalalalaaaaaaaa.... 😀 😀 😀 Do riti, dva kusky pizze so sunkou a syrom... 😠 A teraz ma to hneva...tak bea a je po bojovnicke... 😀 Ale nie, taka som nastvata na seba ze zajtra si dam zaber riadny na civcenie... 😉 A za trest zmena planu - zajtra pizza nebude ale spravim si cestovinky s bolonskou omackou, rajcinami a cesnakom - to mi pride take lahsie.

lucijja
29. dec 2009

och, no je mi hrozne idem este raz cvicit dnes...