90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
13. jún 2008

jahodkajaja- ja tiež nikdy nevládzem vypiť ten vývar tak si dám tiež len takú malú šálku ako píše gucz

kitaka
13. jún 2008

je ten vývar potrebný?

gucz
13. jún 2008

asi áno, keď ho tam píšu 😉

jahodkajaja
13. jún 2008

no baby bpoviem vám, aká dieta?? ved som sa riadne najdela aj zo zeleniny... 😕 len ráno mi ovocie nebralo a zjedla som len 1/2 jablka a potom som bola hladná...a čo to mlieko do kávy v bielkovinový deň??

jahodkajaja
13. jún 2008

a na večeru si môžem dať zassa zeleninu a postrúham troškou syra?

erikas
13. jún 2008

gucz ja som ešte ten vývar nepila ani raz,nejak mi nejde na chuť 😒

gucz
13. jún 2008

jahodkajaja na večeru musíš papať to čo na obed, ale bez chleba a o polovicu menej. mlieko do kávy by si nemala, jedine že by si ho obedovala aj večerala, ale bez mäsa, syru. Ale niektoré baby písali, že kávu s mliekom pijú. Ja som pila kávu s mliekom, nesku. Teraz som začala piť zalievanú, lebo samotná neska mi nechutí.

lucxy
13. jún 2008

jahodkajaja ja som po 90dnovke a teraz drzim tu dalsiu knihu ale kavu som vzdy pila aj smliekom aj s cukrom

erikas
13. jún 2008

jahodkajaja ja si myslím,že na večeru si môžeš dať riadnu porciu zeleniny,to nie je problém,ak by si mala na obed,mäso,zemiaky,alebo cestoviny,tam tá dávka ide na polovičnú porciu,ale môj názor je,že zeleniny sa môžeš najesť dosýta,ale je to len môj názor,neviem či je správny

lucxy
13. jún 2008

erikas hej zeleniny sa mozes dojest dosyta to ti povie aj odbornik

erikas
13. jún 2008

lucxy tiež si myslím,uškodiť nemôže,možno len nafúknuť 😅

kenan
13. jún 2008

ahojko 🙂

ja sa prave napchavam melonom 😝 ....ale uz mi lezie usami....kebyze je vonka krasne teple pocasie, chutil by inak, ale je tak hnusne ....prsi, dazd, zimaaaaa brrrrrrr

inak sa tesim zajtra na masko....ja som taka mäskova 😝 😝 😝

kenan
13. jún 2008

gucz 😀 .....tiez som stale pila nesku s mlieckom a teraz som si zvikla na standart zalievanu 😀
ale uz mi dochadza.....trebalo by skocit aspon do Ciech nakupit 😝 ....maju ju vobec v cechach?popradsku standart? 😕

gucz
13. jún 2008

tak to teda netuším, ale mohli by mať. Ja nemám ani potuchy čo budem zajtra papať, asi vytiahnem z mrazáku kuracie prsia, ešte sa uvidí

kenan
13. jún 2008

gunz.....ja som uz vytiahla morcacie 😀 a dam si k nim salatik 😝

kenan
13. jún 2008

idem....maly je hore
paaaaa snad vecer

miresta
13. jún 2008

ahojky - a ja som už navarila na zajtra, kurčiatko z ktorého som urobila aj vývar, musela som manželovi už niečo navariť, tak mám 2 v jednom, on dnes a aj mám aj na zajtra a aj pre neho ostane 😝

miresta
13. jún 2008

s tou kávou, asi pije každý ako mu chutí, ja som pila zalievanú alebo nesku s mliekom a vždy som sladila, teraz pijem zalievanú bez cukru, alebo raňajkovú to jem veľmi lahodná, lebo je jemná - podobná melte.

miresta
13. jún 2008

Kde všade dnes prší, u nás v Košicicach je strašne, zima, prší no jedna hrôza, a to som sa chcela ísť prejsť s malou, no nedá sa.

miresta
13. jún 2008

zase ste všetky odišli?

erikas
13. jún 2008

miresta u nás v TN zatiaľ neprší,ale je riadne ochladené a zamračené,som dne s do 19:00 v práci,takže mi to veľmi nevadí

tinaa
13. jún 2008

tu to ale fici, od kedy som tu nebola, citam uz pol hodinu, a uz ani neviem o com vsetkom ste sa bavili 😕

tinaa
13. jún 2008

miresta hello, to pocasie je fakt hruza, konecne sme chceli ist na prechadzku, ked uz je malej lepsie, no ako na potvoru musi byt kosa

tinaa
13. jún 2008

si sikulka, dakujeme za skvele recepty, urcite ich vyskusam

tinaa
13. jún 2008

ako dnes zvladas ovocie? Ja by som si strasne dala rohlik

miresta
13. jún 2008

tinaa, erikas - no takže sme na tom podobne, ja som už dnes zúfala, mám ovocný deň, chodím hore dole po byte, lebo by som niečo papala, tak len sa nalievam vodou, alebo čajom a von sa nedá, bicyklovala som už ráno o siedmej aj pred hodinkou, asi budem ešte niejaké brušáky, aby som zo seba dala von tu chuť.

erikas
13. jún 2008

miresta to ti verím,ovocný deň je aj pre mňa ťažký a najhoršie je, že sa nedá ísť von,aspoň zopár hodín zabiť a nemyslieť na jedlo ☹ skús si dať neajaké orech,alebo študentskú zmes 😵 to sa pri ov.dni môže

gucz
13. jún 2008

čauko baby u nás neprší, len je tu chladno a strašne fučí, utiekol nám pred bytovkou smetiak, tak utekal MM preparkovať auto, lebo keď fučí, smetiaky letajú po celom parkovisku. Fuj taký nečas, asi si spravím čajík a dááááám si čo? no predsa jabĺčko

miresta
13. jún 2008

rohlík ani nespomínaj, už dnes o tom tu niekto písal, že by si dal z džemom a kakao, ja som to milovala s manželom na raňajky, lebo on raňajkuje len v nedeľu, no na to si budem musieť ešte počkať, možno niekedy po 90 dňovke na večeru 🙂 a dovtedy budem slintať

tinaa
13. jún 2008

tak a vybrala som si, zajtra si urobim tu cuketovu cinu. Mnam

Tiez sa zachvilu vylejem, voda, caj, kava a tak dookola, uz nech je zajtra. Jediny svetly bod tohto dna, ze pride konecne môj muz po tyzdni. Tak sa tesime

miresta si sikulka, ked si dnes stihla uz 2x bicykel, ked prideme do ba, tak zacnem aj ja, ale vydrzim tak 20min. a to je tak minimum, spalovat sa zacina prave az po 20min.