90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

scandya
23. jan 2010

ahojte babenky, moc vam drzim palce! Ma tu niektora z vas link na tu dietu? alebo mi ju poslite na mail nanina6@azet.sk
Dakujem pekne
ked konecne zacnem tak sa pridam do debaty, :D

lucijja
23. jan 2010

scandya: poslala som ti to na mail - pridaj sa cim skor. 😉

scandya
23. jan 2010

dakujem ti velmi pekne, akurat som si to nasla. xixi chcem cim skor, len sa bojim, ci som taka dobra kucharka, musim vyzbrojit aj spajzu chi chi. ale ked sa pozriem do zrkadla a potom na fotku z pred 3rokov.....uffff

scandya
23. jan 2010

a hlavne nez precitam tu literaturu co si mi poslala chi chi- kolko si schudla? mne staci aspon 10, lebo zena by mala mat aj rici aj cici 😀

lucijja
24. jan 2010

scandya: ja som zatial dala dole nieco cez 9kg. Ale este takych 7 by som minimalne potrebovala. To este budem mat stale aj rici aj cici... 😀

ejbyk
24. jan 2010

Ahojte chudulky...Tak ja som tento víkend hodne zlyhala! v piatok namiesto vecere /ryza + zelenina/4dl vareneho vinka, v sobotu lyzovacka /zamakala som si/ no k lyzovacke samozrejme patri cajik a rum 🙂 a vecer stretko s kolegovcami takze padla nejaka ta tequilka a pizza. to ze pizza by nevadilo ale dostala som obrovsku chut na syrovu, a bola fantasticka 😒 !!!! Juuuuj sa aj hnevam na seba! ale toto boli moje prve vazne prehresky! Len dufam ze sa to moc neodrazi na vahe, lebo isla krasne dole a ja som sa tak vytesovala! dnes mam ovocko a slubujem si ze ho dodrzim na milion percent. prajem peknuuu nedelu.

morenka
24. jan 2010

Dievčata včera ovocko na 100%! sice bolo vecer alkohol ale minimum....a poviem vam ze dnes som sa vazila a za 20dni som schudla 4,5kg!!!! juuj jaka som stastna! normalne sa citim lepsie aj sa mi lepsie pohybuje...som stastna velmi...dneska bielkoviny a uz si idem prichystat kridelka do truby...juuuj uz sa na ne tesim🙂peknu nedelu a dobru chut k obedu!

lucijja
24. jan 2010

morenka: supeeer, gratulieren!!! No vidis ako to krasne ide. 😉

ejbyk: neboj, za jeden den prezierania sa este nikto nepribral. Dnes poctivo ovocko a si tam kde si bola. 😉

Ja dnes zase pizza. Uz mi z nej bude sibat, ale co mam robit ked mam na nu stale chut? 😀 Normalne mam pocit ze som zhresila, taka sa citim prezrata a ono nie... 😀

morenka
24. jan 2010

lucijja dakujeeeeeem!!!!🙂

lemge
24. jan 2010

morenka,blahozelam k peknemu vysledku 😉 perfektneeeeeeeee...

ejbyk,varene vinko sa dobre pije 🙂 nic to ,otrasies sa a ides dalej!ved sme len ludia... 🙂

ja som robila na obed tie ryzovosojove gulky s rajc.omackou.este aj do mrazaku som si dala.inac moj mrazak je na puknutie.uz tam mam kadeco zamrazene,vzdy ked navarim viac,vopcham.dobre to padne ked nemusi clovek varit. 😉
prajem vsetkym dobru chut.

morenka
24. jan 2010

lemge dakujem....mne sa uz kridelka pecu a uz sa nemozem dockat! uz som hladna🙂 ale vydrzim uz len chvilku🙂

lubikaf
24. jan 2010

Ahojte, mozem sa k vam pridat? Pol roka po porode mam stale 10 kg navyse, a neviem sa ich zbavit, aj ked by uz bolo nacase. Kolegyna s touto dietou krasne schudla, tak som si povedala, ze to skusim aj ja.

baby mozte mi povedat, o kolkej jedavate? Lebo v knihe je napisane, ze sa moze vecera jest 3 hodiny po obede, to ked zjem obed o dvanastej, mozem si dat veceru o tretej?? A potom co? Ved by som umrela od hladu. A tiez si neviem predstavit vydrzat od obeda do nejakej siestej vecer, prosim vas ako to robite vy?

Sloto, ja mam tiez 165 cm a 70 kg, tak dufam ze mi kila pojdu dole 😖

lucijja
24. jan 2010

lubikaf: Vitaj medzi nami. Prajem vela uspechov. Tato dietka je ozaj super. tie rozostupy su minimalne. To znamena ze v bielkovinovy den musi byt medzi obedom a vecerou "minimalne" 4 hodiny, skrobovy a UH den minimalne 3 hodiny a ovocny minimalne 2 hodiny. Samozrejme ze viac moze byt. 😉

martinex
24. jan 2010

ahojte....
morenka super ti to ide,gratulujem...

lubikaf neboj,to vydrzis...ja obedujem okolo 13tej a poobede aj tak stale nieco robim alebo ideme von a veceru jem az okolo 7mej...skorej neni casu 🙂a hlad moc necitim,a ak hej,dam si caj a je zase dobre 😉

prave som doobedovala pecenie zemiaky so salatom a som uplne plna... ale uz sa na ne tesim na vecer a zajtra pizza a kolacik! .takato dieta sa mi paci 😀

rinuska
24. jan 2010

aj ja gratulujem morenka 🙂 , ozaj sa človek hned lepšie cíti , pohybuje -ked nie je v žalúdku 5 kg potravy , ktoré som už strávila, ako povedal môj muž
dnes mám ovocný ,ale už ma to tak veľmi nezaťažuje , ked si predtsavím ten prvý ovocný , to bolo seriózne utrpenie , ešte keby som konečene začala cvičiť , lebo to moje mľandravé brucho po tých deťoch nie je nič pekné 😒
ja tiež obedujem cca o 13 , ale už o piatej som taká hladná , že ledva vydržím do pol 6 a už večeriam , ale potom sa to dá , nejak ani nepociťujem večerné návaly hladu , nič také, skôr poobedie je pre mna také krízové
juuj , ja sa už tak teším , ked budem mať 20 kg dole 😀 , predstavujem si ako si pôjdem nakúpiť nové oblečenie 😅 celú skriňu mojich vriec s mašličkou a pohodlných odevov s elastanom vyhádžem....
za pár dní mám vodový 😝 , stále uvažujem , či ho nenahradím bielovinovým 😀 , budem musieť niečo vymyslieť, hlavne aby som nebola doma s deťmi , hodím ich na krk mužovi a pôjdem obzerať nejaké to moje nové oblečenie 😎

emimka
24. jan 2010

ahojte, rinuska ja smam zajtra ovocie tiež sa teším, lebo to dodržím ako ty,ale keď príde UH deň myslím si že si dam všetko , čo najdem, na tom musim stále pracovať, aj keď si sľubujem že už neporušim. ☹
morenka tiež som rada že ti idu kila rýchlo dole aspoň maš motiváciu, ja som myslím že za 20 dní schudla menej len 3kg, ale neviem presne, odvážim sa až povode 30.1.držte palce, nech sú to aspoň tie 3 kila preč. 🙂

inuska79
24. jan 2010

Caute caute!
nooo morenka super....super...o chvilu budeme stihle ako Lucka minimalne!!!!juuj, len ja furt necvicim...des so mnou, co uz...dokazem "nezrat"...ale ku cviceniu sa este nemam...
dnes som mala prvy krat rybku pocas diety a salat...zajtra skrobovy...asi zemiaky v rure....
milujem ladovy salat s kvapkou dobreho oliv.oleja!
mnaam...Pekny tyzden babenky...teda aj peterb.

janca13
24. jan 2010

Ahojte baby,ja by som sa chcela spýtať,či je medzi Vami aj taká,čo ešte kojí.Ja som ju už držala a schudla som vtedy 18kg nabrala som (po ukončeni4kg)No a potom som ostala tehotná a potrebujem zhodiť 15KG,len neviem,či už môžem riskovať.Mala má 4.mesiace.Tak sa držte.

domyyy
24. jan 2010

ahojte kočky môžem sa pridať? 😵 ja držím diétku dva týždne ale nie presne 😒 no čo už so mnou 😅 ale darí sa mi aj tak schudnúť 😉 za dva týždne mám dole 4kg 😵 chcela by som ešte minimálne aspoň 10kg 😝 dnes som mala špenát so zemiakmi a zajtra mám cestoviny 😕 s čím si ich robievate? 🙂 no a aby som nezabudla....ovocný deň nemávam vôbec 😅

inuska79
24. jan 2010

Janca13ahojky, aj domyy..Je super, ze je nas tu tolko!!!
Ja drzim dietu od 4.1.,uz kojim len vecer, obcas v noci a rano...mala ma 6mes..
Ale je tu kopec zien, kt.koja, napr.aj Nadka001,ta je tusim po sestonedeli.Ak prehresok, tak pohar mlieka, tvaroh, nieco na mliecko skus....no hlavne vodu treba pit vela, vela...a kocky si zabezpecili aj lieky s vapnikom.

Dommyy..ja som si robila v uh, TAKE SLIZE, kt.som zapiekla len s rajskou omackou z lupanych celych paradajok, osmazenych samp.na masle a brokolicou nad parou spravenou!!Budem to opakovat aj tento tyzden, bolo to bozske.

lubikaf
24. jan 2010

Martinex to si dobra ze az o siedmej vecerias, ja som dnes na druhom dni a uz o stvrtej som myslela, ze umrem od hladu. Tak som isla s malym von na hodinu a potom som sa navecerala.
Zajtra si chcem spravit cestoviny s rajcinovou omackou, no a na veceru neviem, lebo ja ked som moc hladna (a to teda vecer urcite budem) tak mi vobec nechuti sladke, tak som rozmyslala, ze by som si dala teda nieco slane, ale neviem co, nemoze sa nic z kysnuteho cesta, myslite, ze mozem si urobit nieco z listkoveho?? Len tak rozvalkat a potret tiez nejakou rajcinovou omackou a dat upiect?

morenka
24. jan 2010

Ahojte! tak ja dnes bielkovinovy a som spokojna...bez prehresku! na obed kuracie kridelka a salat kapustovy a na veceru som uz kridelka nemala ale dala som si zemlicku ktoru som si nedala ku obedu s vajickovou plackou a paprikou! som spokojna! dnes 30minut na stacionari a ani hladna niesom...vodicu pijem🙂

dakujem vsetkym co ma podporuju!🙂 velmi mi to pomaha....pekny vecer!
a vítam nove spolubojovnice!🙂

lubikaf
24. jan 2010

lucijja, morenka, dakujem za privitanie, lucijja aj som si myslela, ze tie casy budu minimalne. no v kazdom pripade som zvedava, ako to vydrzim aspon 5 hodin nejest, zo zaciatku to bude isto krute. vcera sa to este dalo, to som mala prvy krat bielkovinovy den a nejak som ani nebola moc hladna, no dnes to bol otras, som zvedava co zajtra a hlavne v utorok, ked ma caka iba ovocie....no uvidim 😀

domyyy
24. jan 2010

ďakujem za privítanie 🙂

inuska... ďakujem za tip 🙂 niekedy si to spravím 🙂

kočky a koľko ste schudli? 😕 ja neviem či som neschudla priveľa alebo zas málo 😅

trucko
24. jan 2010

🙂 tak ja mam za sebou vikend bez prehreskov 😝 teda az na tu pizzu v piatok 🙂 dnes bol ovocny den, ten akosi zvladam bez problemov, neviem cim to je 🙂 ale mam rada tieto dni. Uz som si navarila na zajtra do prace kuracie prsia tak sa mi slinky zbiehaju a veelmi sa na ne tesim 🙂 s kapustovo mrkovym salatikom 🙂 tak dobru nocku moji 90.dnovy 😉

trucko
24. jan 2010

a ozaj domyyy ja som toho nazoru ze chudnutie ide podla toho z coho ides chudnut. Teda ci potrebujes schudnut vela alebo malo 🙂 ja som zacala na riadnej vyske a za 16 dni mam dole 7Kg. Ale ocakavam ze ta rychlos sa casom spomali ale prve dni to islo riadne rychlo dole 🙂 ja proste zboznujem tuto dietu 😕 😅 totiz sa da dobre napapkat a zdravo stravovat a schudnut 🙂

domyyy
24. jan 2010

trucko...tak to si pekne schudla 😅 ale pozor na jojo efekt 😕 ja sa toho bojím ☹ táto diéta je úžasná! 😵 už som ju držala dvakrát 😅 a chcela by som dať dokopy tak 15kg dole 😉 4 sú už za mnou 😵

zuzanaca
24. jan 2010

Ahojte, ja sa nejdem chváliť, môj víkend bol hrozný čo sa diéty týka 😠 , mali sme doma oslavu, nedalo sa neochutnať zo všetkého 😅 . Ale už sa teším na disciplínu 🙂 !

domyyy - po piatich dňoch mám dole 2,5 kila 🙂

domyyy
24. jan 2010

zuzanaca...to si krásne schudla 😵

a kočky aj cvičíte? 😕 lebo ja nie 😅 zatiaľ 😉

lenca13
25. jan 2010

ahojte tiez som vcera trochu zhresila 😖 mali sme oslavu,ale moja mama ma potesila ze vidno ze som trochu schudla 😀 😀 😀