90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

peterb
3. feb 2010

morenka: dnes mame velmi podobny den. Nasiel som si cas asi na 4 bakalarske prace na posudky, vecer ma caka bike, akurat tie zemiaky dnes nemozem!!! ☹ A veruze by som si dal. Ale ovocie (zelenina) dnes nepustia

morenka
3. feb 2010

peterb ty si zodpovedny konzultant! ta moja sa mi neozyva a tak by som chcela...cas sa krati a mne hori pod zadkom...no čo už nejak ju uz zbucham aby bolo...🙂

peterb
3. feb 2010

morenka: otravuj, otravuj a otravuj. Ja to mojim vzdy vravim, ze ked sa tyzden neozvem, tak nech otravuju. mam ich teraz asi 17 (ale polovicu diplomantov) a tak nie vzdy stiham. A tiez sa mi niekedy veeelmi nechce. Lebo ked kazdu pracu precitam tak 5 krat v priemere, tak uz mam z toho hlavu ako melon. Ale ako konicek je to fajn, ako full-time job by ma to asi zabilo.

morenka
3. feb 2010

No vies, ja som typ ktory nerad otravuje ale asi zacnem ked uz budem nervozna totalne🙂 Ty toho mas fakt vela ale moja ma len dvoch studentov! mna a este jednu spoluziacku!!!! troska nezodpovedne sa sprava ale čo narobim uz to nemozem zmenit nijak len dobojovat🙂 a 17 študentov? páánecku ja ked svoju bakalarku prechadzam takmam s toho misung a nie este kazdeho bakalarku a aj 5KRAT...tak to klobuk dole...to my ziači tak nevnimame...každy vidi len tu svoju baklarku...

lucijja
3. feb 2010

inak baby ja mam este inu motivaciu. Asi pred dvomi rokmi mi muz povedal ze mi kupi topanky po ktorych tuzim ak schudnem na 65kg. Ze aby som mala motivaciu. A dnes ma od nich deli 2.4kg!!! 😵

Ide o tieto>
http://www.sk.steel-boots.com/_scripts/steel-bo...

inuska79
3. feb 2010

Luciii....Ty mas moju momentálnu váhu!!!!!
To je teda super dať 17kg dolu!!!!
Blahoželam...ja som dala Sviatkove nabalene kila dolu ....trvalo to mesiac, a pritom som sa nažrala týžden..
Nikdy viac takto nezodpovedne k svojmu telu.

PETERB=určite už cítiš ubytok, o tom nič nepíšes....Máš tiež moj obdiv, len tak ďalej....Tipujem, ze si dal aj 10kg dolu....

Ja dnes Ryza plus šampiony a 3PL čalamady k tomu....grah.rožok som ani nezjedla....a ešte som pred večerou....
Od zubarky som sa poobede o 13h vrátila domov pekne pešo...takže po včerajšom odhodlaní sa na cvičenie, dnes 3KM v nohach, dosť velký usek po neodhrabanom snehu...fuuu...až sa teším na spánok večer...

bea44
3. feb 2010

som rozmyšlala 🙄 ked som vencila psa....o motivácii 😠

v lete budem organizovat pomaturitne stretnutie 😵 /po 25/ . pred 5 rokmi tam vsetci v norme 😠 . ja som mala cca 67. tak že mi chyba / - 4 kg/ . 😠
dobra motivácia?????? 😀 😀 😀

musim... musim... musiiiim začat ...........cvičit./ dobre sa hecujem!!/ 😝 😀 😀

cencula
3. feb 2010

ahojte baby pijete popri chudnutí aj nejaký čaj, ktorý pomáha? díky za radu a ako vám to ide?

bea44
3. feb 2010

cencula- skus: PU- erht, su rozne prichute, mne najviac chuti jablko so skoricou, alebo limetkou

zuzanaca
3. feb 2010

ovocný deň som zvládla na 100% 🙂 - zajtra si spravím lečo s vajíčkami - mňam 😀

bea....aj ja som tvrdohlavý kozorožec 😉

Dobrú noc 😔

zuzanaca
3. feb 2010

cencula.....ja nepijem čaj na chudnutie, lebo v lekárni mi vraveli, že sa to počas kojenia nesmie 😕

morenka
4. feb 2010

Krásny dnik prajem vsetkym! vidim ze este tu nikto nebol🙂 tak ja som zvladla skorby na jednotku a dnes sa ide na cestovinku! uz sa tesim....

peterb ako voda? drzim place!

cencula
4. feb 2010

zuzanaca ahoj my sme už dokojili, lebo mi nechcel nič jesť, tak už som h oodstavila, na žiadosť doktorky, mlieko síce mám, ale dávam si homeopatiká na zastavenie laktácie

peterb
4. feb 2010

inuska79: no desat urcite nie, keby ano, tak uz nechudnem, moj zavazok bol tak 8 kil, ale ked na seba pozriem, tak asi radsej tych 10, idealne 12, ked nejake 3 naspat priberiem, nech je to ok.

po 16 dnoch som mal dole 5,2kg, odvtedy som sa nevazil, az zajtra. Na pase zatial len nejake 4 cm podla merania, subjektivne na obleceni troska viac.

Dnes prva voda, o 2 minuty mam polovicu dna za sebou, ale tu lahsiu, lebo az v tejto diete ranajkujem, inak normalne nie, tak do obeda s tym nemam problem, ale citim krizu niekedy podvecer, budem sa musiet zamestnat. Zatial to teda ide. Ale uz by som mal rad prvych 30 dni za sebou. Potom pridu pokusenia, kamarat bude oslavovat narodeniny a jedine, co si tazko odopieram ako milovnik vina je prave to! Vinarska sezona u vinarov sa zacina a ja sedim doma a makam na bicykli ☹

Vcera bola kriza, sice som dal 700 kalorii na bicykli aj tych obligatnych 22 kilometrov, ale slo to podstatne tazsie ako normalne. Dnes prestavka.

bystricanka
4. feb 2010

ahojte

ja mám dnes mäsko. 😵 Konečne sa napapkám. Robím morčacie na šťavičke 🙂

peterb...ako ti to ide?Práve je čas na obedík... 🙂

bea...no, dobre sa hecuješ. Tak šup do cvičenia, nech si kočica, dobre? 😉 😀

ejbyk
4. feb 2010

..ahojte, tak ja vcera sice bez vecere zemiackovej...no s drobnym prehreskom! no vyse hodiny na koručuliach...Ja si to tak sama so sebou kompenzujem 😉 aby som nemala vycitky. Dnes pizza, len taka kupena, včera som totiž nemala čas nachystať si na dnes obed. bolo na nej minimum syra, az take minimum ze sa nedal ani oskrabat a asi 3 kolesa samaly, tie som dala dole...no neodolala som a dala som si k nej kysle male kukuričky, ja ich milujem! kukurica by sa asi nemala ze? ani tieto male v naleve???

...držím palec petreb...dnes na vode uff. ja mam o par dni! a všetci čo ju zvládnete, ste mi inspiraciou zvladnut ju tiež 🙂

peterb
4. feb 2010

bystricanka: obed bol vydatny - pohar vody, ale zato 3-decovy 🙂
vcera bolo ovocie a bike, dnes nic, no uvidim, ako moje telo bude hladne zajtra rano 😀

lenca13
4. feb 2010

Ahojte,no dnes som si nic nestihla navarit tak som si dala k obedu trochu gulasu s kaiserkou 😉
Vcera som ovocny vydrzala,mna tiez za chvilu caka vodovy no som zvedava i vydrzim 😕
Peterb obdivujem ta 😉

bystricanka
4. feb 2010

peterb...ale prosím ťa neber to ako provokáciu, dobre? 😅 😀

lucijja
4. feb 2010

peterb: neboj, kriza bude predvecerom, vecer a rano uz pohoda. 😀 to som ta utesila, co?

ja dnes zemiakova kasa so sojovym mliekom a k tomu podusene sojove rezance vo vyvare zeleninovom so sampionmi a hraskom. Aj manzel si dal...

morenka
4. feb 2010

tak ja mam po obede a poviem vam ako som sa tesila tak mi to az tak nechutilo ale dalo sa to zjest....troska som experimentovala a spravila si zapekane cestoviny a nejak to nevyslo ale dobre...najeta som maximalne...🙂
peterb ides!!!!! uz mas pol dna za sebou!!! zvladnes to!!!!

martinex
4. feb 2010

caute...
tak ja dnes bielkoviny,som si spravila rybku a k tomu mrkvicku grilovanu,fajnotka velka 😀
konecne ma po skuskovom,dnes som mala poslednu skusku- s noblesou za A! tak sa tesim...
a kedze uz ziadne skusky,mozem sa pustit do cvicenia, uz sa nemam na co vyhovarat 😀

morenka
4. feb 2010

martinex ja tiez posledna skuska bola za A🙂 ja mam uz skor po skuskach a uz na tyzden idem na prax ale uz len 10tyzdnou a uz koniec...priprava na statnice a koniec!!! tak na toto sa velmi tesim!!!
🙂

zuzanaca
4. feb 2010

Ahojte, ja som si dala to lečo s vajíčkami už o 11:30, lebo dnes som utekala do práce na dvanástu, tak dúfam, že to nevadí veľmi 😝 . A zasýtilo ma to poriadne 🙂 . No na večeru to už papať nebudem, lebo mne je z papriky ťažko na žalúdku, tak si dám na večeru uvarené vajíčko so zeleninovým šalátom 😉

morenka.....za iných okolností (ak by som nechudla), tak by som takýmito jedlami ohrnula nosom, no teraz mi chutia 😀 a som rada, že jem..... 😀 😀 😀

zuzanaca
4. feb 2010

Mne váha už vyše týždňa stagnuje ☹ a každý deň čakám na ten deň D, kedy sa postavím na váhu a budem mať o pár kíl menej a furt ništ 😠

Viem, že by som sa nemala stále vážiť, no nedá mi. Už manželovi hovorím, že mne pomože už len liposukcia 😀 😀 😀

martinex
4. feb 2010

morenka ja uz len dokoncit diplomovku a zostatnicovat...a potom uz skolu nechcem ani vidiet 😀

morenka
4. feb 2010

martinex detto!!!! ja som povedala doma ze vyhodim vsetko co mi skolu len pripomenie🙂

peterb
4. feb 2010

morenka, martinex: nikdy nehovorte nikdy, ja som takto odlozil skripta, ze uz nikdy viac a potom som stravil studiom dalsich 8 rokov

voda zatial jednoduchsie a lahsie ako som cakal, ale kriza este len pride

morenka
4. feb 2010

no peterb ja som skalopevne presvedcena🙂 uz ziadna skola🙂 chcem uz konecne zacat zarabat....🙂

ja som mala krizu cez vodovy tak okolo stvrtej piatej a potom az v noci.....

martinex
4. feb 2010

morenka planujem na leto velku opekacku-ritualne spalim vsetky materialy,ktorych je teda riadna kopa 😀

peterb nestras... som rada ze to bude za mnou...aj ked sem tam sa pohravam s myslienkou spravit si este pravo 😀 mozno na "stare kolena" 😎
a drz sa aby si to zvladol, som potom zvedava zajtra na vysledok 😉