90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
5. feb 2010

morenka- presne tak, chudnut sa ma v pohode 😉 ak si telo niečo pýta, tak mu daj 😎
a bude pokoj 😀 😀 😀 😀
ak sa sem tam urveš .... nebude t o minus 5 ale len 4,8 kg 😀 😀 😀 😀

lucijja
5. feb 2010

dzani: po 90dnovke idem vazit vsetky potraviny ktore zjem. Prisun KJ vzhladom na to kolko chcem schudnut, v spravnom pomere bielkovin, tukov a sacharidov a jedlo 5xdenne. Potrebujem nastartovat metabolizmus, ktory sa touto dietou spomalil. +samozrejme cvicenie zostava. A malo by sa to zase nastartovat. A tiez chcem zistit kde mam mieru "udrziavania". 🙂

olianko
5. feb 2010

tak som zas tu..
bea este nemam idealnu vahu ...chcem dat dole este takych 7-8kg a potom budem spokojna.To budem mat 62kg ale samozrejem vaha nieje pre mna podstatna ...chcem vidiet co najvacsie cislo za znamienkom minus - v cm . 😵
lucijja tak to ta obdivujem ked budes pocitat prisun KJ. Na to by som nemala nervy 😅 🙂

ejbyk
5. feb 2010

...prajem vam pekny vecer a krasny vikend! ja sa budem tvarit ze dnesny den ani nebol, a idem radsej spat, lebo obzujem aj skriňu ☹! Tesim sa z vasej pevnej vole a odhodlania, ja sa zajtra chystam opat nastatrovat to moje 😉

lemge
5. feb 2010

ahojte.

luci,to pojdes podla knihy dalsich 90 dni?pytam sa,lebo neviem co pisu v tejto pokracovacke 😕 ...alebo si sa tak rozhodla sama podla svojej vole?nebude to narocne,vsetky tie KJ pocitat??budes jedavat aj prilohy k jedlam?

ejbyk,sampinony boli uplne genialne 🙂 trosku prplava robota,ale stalo to teda za to.spravila som plny plech.mala som tu 2kamosky+manzel,vsetci sme mali guce az za usami 😀 zjedli sa vsetky.oni mali k tomu zemiaky a ja salat z cinskej kapusty s mrkvou.dorazila som sa acidkom 🙂

inac,zaujimalo by ma ,ci sa mozu kombinovat vajcia s mliecnymi vyrobkami... 😕 ?ako to je?

lucijja
5. feb 2010

lemge: nie podla dvojky nepojdem. Budem jedavat vsetko aj s prilohami. Ale musim sa zmestit do urcitych Kjoulov, v cca presnom zlozeni bielkovin, tukov a sacharidov. 🙂
a vajicka s mliecnymi vyrobkami sa nesmu... 😉

lemge
6. feb 2010

dobre ranko 🙂
no dnes sa asi nechudne,kde ste ,vsetci spite??

ja uz mam navarenu sosovicovu polievku,dala som do nej sojove mlieko.rozdiel nevidno 😉 uz len obeda sa dockat.
lucijja,a preco nebudes pokracovat dvojkou?

martinex
6. feb 2010

ahojte...

ja mam dnes zemiacky a na veceru rizotko,uz teraz sa tesim...
inak za 17 dni -5kg 😵 aaa dnes som zacala aj cvicit,tak som na seba pysna...boli ma sice cele telo,ale sak to sa dalo cakat 😉

morenka
6. feb 2010

ahojky!!!

tak ja dnes chudnem..🙂 vcera som to cele dodrbala ale co uz...chcela som si tie preslapy vykompenzovat tak som bola na stacionari 40minut!!!! a cim som to zaklincovala? no cerveným vínom a kolou....och som zláááá ale dneska sa uz polepsiiiim....slubujem...dneska si idem upiect kridelka....juuuj teskám sa🙂 pekny chudnuci den🙂

sonya16
6. feb 2010

Mne to ide strašne pomaly, ale začala som tiež cvičiť a ubrala som na strave ešte viac, lebo ja som exemplárny prípad, že to nejde ľahko ale strašne ťažko. Ja nemôžem jesť ani podľa knihy, ale menej 😢 takže dnes mám cestoviny, ale neviem či sa nedopracujem len k jablku a pod. 😒 Ale musím vydržať, ten pocit po bude určite super, že? 😀

inuska79
6. feb 2010

ahojky...
ja dnes kurča....uz od vcera,no vydržala som...večer bol prešlap pizza /3kusky/...ale nenervujem sa.....ved sama si to babrem,...co sa budem vyhovarat...
ale povedala som si, ze si nezbabrem psychiku, idem dalej.....nechcem skončit ako "zlodej chladnicky"...radšej racionalne, umiernene.....uz aj ZUMBU hladam..na youtube je zopar uryvkov...

lenca13
6. feb 2010

ahojte tak na obed som mala spenatove halusky,poobede ideme na oslavu tak sa budem snazit krotit 😕

lucijja
6. feb 2010

lemge: dvojka je taka udrziavacka a ja by som velmi chcela do leta dat dole este 7kg. A to by som dvojkou nedala. V jednotke nema zmysel pokracovat ked vidim, ze sa mi to zastavilo, takze idem trosku experimentovat. Ale nebojte, budem vam sem hlasit vysledky. Ak nejake budu. 🙂 Ale aj ked nebudu, hadam aspon nepriberiem spat a budem vediet kde je moja miera. Ale verim ze este schudnem. 😉

sonya16: mas IP 😉

tinkaaa
6. feb 2010

Tak sa opäť hlásim ... mám za sebou 100% ovocko... 😉
a idem hneď gratulovať ku krásnym úbytkom na váhe... PeterB super,martinex tak isto a mnohí ďalší veľmi vám to dobre ide
Ja má vo štvrtok prvý vodný 😝 tak som veľmi zvedavá,bez toho aby som upadla do bdelej kómy už som sa dlhšie nevážila.. ani to neplánujem až potom vodnom dni cvičím každý deň cca 30-45min.- intenzívne tak uvidíme na bruchu a prsiach to už badám 😉 prajem krásny chudnúci víkend
lucija kedy presne končíš s touto 90-dňovkou.. - o tebe som ani nepísala ale teba tu má ako prvoradý vzor 🙂

inuska79
6. feb 2010

nevadi morenka, ani u mna to nie je supis, hlavne je, ze sme vesele: 😀
Peter blahozelam....ale aj ku kilometrom!

kwikwi
6. feb 2010

AHOJTE.Som tu nova a chcem zacat chudnut s Vami.Nemohli by ste mi niektora z Vas poslat tu dietu mailom?mate ju niekto?Dakujem 🙂

rinuska
6. feb 2010

ahoj , ja som sa pár dní skrývala od hanby 😅 , lebo som bola zlááááááá
veľa som jedlááááá , ale dnes už som zase v starých koľajách-alebo nových , lebo vidím , že ten môj štýl stravovania sa len tak ľahko vykoreniť nedá
zajtra už nemusím vyvárať tak pokušenie nebude
a už som si aj zacvičila dne s, tak mi držte palce , nech to zas nepo..... a to som tu nedávno kázala o prehreškoch 😅
pa pa

emimka
6. feb 2010

ja som na to rinuska rovnako, hovorím najťažšie su víkendy, kedy som zvyknutá variť piecť a to mam odolávať? A zajtra mam ovocko a je nedeľa. ☹ Snaď to zvládnem lebo dnes to bolo hroznéé. ☹ 😢
kwikwi vitaj, ja som už asi vymazala tu dietu ale určite ti ju pošle niekto odtiaľ. 😉 Môžem ti len odporúčať napíš do googlu "90-dňova dieta a tam sa ti objavi niečo o nej čo môžeš jesť ako a kedy. 😉

kwikwi
6. feb 2010

Dakujem emimka.uz som si o nej na nete citala ale su tu vraj kocky co maju prekopirovanu celu knihu.Na nete su len rady a tak a ja chcem recepty.Ale aj tak ti dakujem.Snad bude niektora taka zlata a posle mi ju 😉

morenka
6. feb 2010

Ahojte! Tak ja dneska v pohode...dalo da na obed kridelka a na veceru som bola s milacikom v restike a dala som si prsia plnene broskynou a zelenina...super to bolo....takze dneska hlasim ok ale necvicila som...tak smola....nevadi....🙂

inuska79
7. feb 2010

dobre ranko vsetkym nadsenym chudulkam!

lucijja
7. feb 2010

kwikwi: daj mailovu adresu do IP a ja ti poslem celu jednotku aj dvojku. 🙂

ALL: po dlhom zvazovani a preberani pre a proti som sa rozhodla dnesnym dnom dietu ukoncit. (o tyzden skor) Takze dnes posledny vodovy den a koncim. Dovod je ten, ze tu budem mat cely tyzden navstevu z ciech - svokrovci a svagrina s dcerou a nebudem stihat varim pre rotu, pre seba a este udrziavat domacnost. A radsej si to ukoncim dnes - doteraz bez prehreskov ako po tyzdni kde mi hresenie realne hrozi. Takze zajtra hodim miery a idem na udrziavacku. A vazit potraviny. Nevadi ked vam sem este budem lozit? Hroooozne ste mi prirastli vsetci k srdcu. 🙂 Moc vam vsetkym dakujem za podporu - bez vas by som to nezvladla. Ste super banda. 🙂 😉 😵

ciarka
7. feb 2010

lucijja- prosim mohla by si mi do mailu(napisem IP) hodit dietku???Dakujem. Uz mi ju niekto davno daval, ale nemozem to najst.
A gratulujem ti k uspechom.

morenka
7. feb 2010

Pozeram ze vela ste toho nenapisali vcera! lucijja to je super! jasne chapem ze to takto musis spravit....ja duuufam ze tu budes stale chodit lebo aj ty si nám prirástla k srdcu a tvoje rady a motivacie potrebujeme"!!!!! ja dnes odchazdam do rk na privat zacina mi semester takze to cvicenie uvidime nieco musim vymysliet ale stale tu budem🙂! tak peknu nedelu prajem vsetkym ja dnes grulky a kapusticka...mnamky....paa

martinex
7. feb 2010

ahojte...
lucijja to je dobry napad,tak som zvedava na tvoj vysledok a budem rada ak sem budes chodit,si urcite viacerym vzorom 😎
kwikwi vitaj...dufam ze sa ti bude s nami dobre chudnut....

inak ja dnes ovocko,celkom sa drzim,len som dnes nejaka stale hladna,tak hadam to dobojujem.. 😀

lemge
7. feb 2010

luci,drzim ti palce.no a chodit nam sem by si mala,ved ako by to to tu bez teba bolo 🙂 si taky nas hnaci motor 😀 inac,obdivujem ta,neviem ci by som ja dokazala pocitat kjauly 😉
daj nam vediet co papavas,co varis,ako sa stravujes.....a tak...

ja mam jasno zatial len v tom ze po ukonceni diety obmedzim pecivo a sladke,ale este presne neviem ako sa budem stravovat,asi budem obmienat jedla z 90dnovky s jedlami s prilohami 😕 uvidim,este mam do konca diety vacsiu polovicu 😀 ....a zaujima ma ako sa budete stravovat....

kwikwi ahoj,vela sil a pevnej vole do chudnutia!

bubadlo27
7. feb 2010

ahojte,
ja dnes ovocie, priserne ma boli hlava a zajtra prvy vodovy den, tak drzte palce, nech zvladnem, asi pojdem aj vecer skor spat, lebo u mna byva kriticky hlavne vecer, ale zatial bez vyraznych prehreskov, dala som dole asi 6 kg, ale moc sa nevazim, chcem az po vode 😉
prajem vam vsetkym pekny vecer 😉 🙂

lemge
7. feb 2010

bubadlo,super 6kg. 😀 drzim na zajtra paste 😉

ja som tiez po prvom vodovom mala minus 6,5kg.dnes 36den mam minus 8kg.sa vytesujem 🙂 ja som vodovy nezvladla 😖 do 14.00som vydrzala,no mala som tu navstevu,a pri malej potrebujem toooolko energie...keby som mala moznost cely den odpocivat,nic nerobit a pit bodu ,tak vydrzim.......nechcem tu kazit moralku ale dopadlo to tak ze z vodoveho som si spravila odmenovy 😀 boli zakusky .mnammmmm.

nuz ale vsetkym drzim palce,aby im vodny den dopadol tak ako ma 😉 a tí co to zvladli-patri im moj veeeelikansky obdiv 😵

bubadlo27
7. feb 2010

lemge, dakujem uvidime zajtra 😉 🙂
ja praveze tej energie potrebujem na dvoch, no uvidime 🙂

lenca13
7. feb 2010

aj mna caka zajtra prvy krat vodovy som zvedava ci vydrzim 😕