90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
16. jún 2008

krasne ranko vsetkym chudulkam... 🙂

gucz
16. jún 2008

ahojky bambulky aká bola noc? u nás striedavo oblačno 🙂 , malá asi 3x mrnčala zo spánku a zakaždým ma zobudila. Po včerajšku som už taká hladná, že by som zjedla aj klince. Ja raňajkujem okolo deviatej a Vy????

miresta
16. jún 2008

AHOJTE VŠETKY - nebola som tu skoro dva dni mala som taký správny víkend s manželom, konečne bol doma od soboty poobedia, včera sme boli usvokrovcov, ale žiadne prehrešky, ja som to zvládla, mala som včera škrobový, oni si grilovali mäsko a ja zeleninové špízy, mňam, mňam

lucxy - dobré ránko, čo dnes dobré papkáš

gucz - aj tebe dobré ránko, pekne si zhodila , ja raňajkujem tak o osmej, takže už si režem melónik, ale dnes si dám aj banánik, ideme totiž asi na záhradu a budem potrebovať energiu a domov prídeme až okolo tretej, tak aby som vydržala, ty si čo dnes dáš?

gucz
16. jún 2008

asi banán a jednu malú broskinku, kúpila som si z oboch po kile a tuším nikto okrem mňa to neje 😖 . Malá má akurát také obdobie, že nechce ovocie, ani výživu, spapá len trošku z banánu, aj to len občas. A na obed si zasa asi upečiem pizzu, len musím vybehnúť kúpit pretlak, bo už nemám, len kečup. S tým pretlakom mi viac chutí, dávam doň cesnak

miresta
16. jún 2008

gucz - všimla som si že máš rada cesnak, asi nie si celý rok chorá, ja ho ináč tiež obľubujem, aj cibuľku, aj ja mám chuť dnes na pizzu, ak nepôjdeme na záhradu, tak tiež budem piecť, ak pôjdeme tak si ju objednám už cestou domov, lebo budem určite hladná ako vlk. 😀

gucz
16. jún 2008

miresta máš pravdu, milujem cesnak, aj MM, ale nedávam ho všade, možno to tak vyznelo. Chorá nebývam, možno nejaký sopel, ale to je všetko. A to mám oslabenú imunitu (potvrdené imunológom) a alergiu na trávy. Ale lieky neberiem žiadne, keď som otehotnela, nedala som si predpísať lieky na alergiu a od vtedy ich neberiem, a ani mi nechýbajú. Asi som si vsugerovala, že ich nepotrebujem 🙂

miresta
16. jún 2008

gucz - to je fajn, môj manžel má alergiu, hneď na jar na trávu, a púpavu, ale keď púpava odkvitne, je preč....čo je fajn, lebo ten mesiac, to je hrozné len kýcha a kýcha a v noci kašel , to pri mne ani ten mesiac nespí. Inač materstvo nám dáva aj niečo dobré, radosť z deti a aj to, že menej myslíme na seba a ako keby nás choroba opúšťala, ja som od tehotenstva nebola chorá...tiež. 🙂

gucz
16. jún 2008

🙂 😉 🙂 , to asi preto, že pri malých na to nemáme ani čas. Teda ja pri malej určite, akonáhle mi niečo je (bolesť hlavy...) tak je umrnčaná.Tak si radšej dám pirulu a fungujem ďalej. Do jej 4 mesiacov som sa niekedy nestíhala ani najesť, vtedy som hodne schudla, ale potom som to nabrala naspeť ☹

twins
16. jún 2008

ahojte

miresta
16. jún 2008

twins - ahojky, ako sa máme? Aký máš dnes deň?

gucz
16. jún 2008

teraz keď sa riadim touto dietou sa najem aj keby tanky padali, malá sa sem tam jeduje, že sa jej akurát nevenujem podľa jej predstáv, ale to je len občas

twins
16. jún 2008

mali sme doma oslavu moj syn mal birmovku zhresila som sned 1000krat tak dnes asi zacnem s ovocnym dnom

gucz
16. jún 2008

čauko twins ako bolo na birmovke?

miresta
16. jún 2008

gucz - no tak to máš pravdu, že detičky to cítia ako nám je. A ako malinká už chodí alebo začína? A ako to bolo na začiatku, keďže sa narodila predčasne? Nie je chorľavá?

twins - to nič, hlavu hore, ale určite chutilo, ale žalúdok mal asi zaberák, necítila si sa ťažko?

gucz
16. jún 2008

ešte nechodí sama, len za ruky, a štvornožkuje rýchlosťou blesku, na všetko vylieza, stavia sa, vyhadzuje mi šuflíky, lezie do skriniek, ju ustrážiť je určitá forma fitnes cvičenia 🙂 . Chorľavá nieje, teraz mala prvý krát soplíkk a stekalo jej to, tento týždeň pôjdeme na kontrolu, ona ani teplotu nemala. Vývoj dobehla, takže je všetko o.k.. Zo začiatku, po jej narodení to bolo pre mňa hrozné, ale to je asi pre každú maminku, ktorej dieťatko nieje zdravučké. Ak chceš mrkni do bábätiek, téma nedonoseňátka, jejich vývoj a trápení.

twins
16. jún 2008

gucz bolo dobre ale to jedlo

twins
16. jún 2008

miresta vies ako mi bolo vecer zle no hruza uz som si odvykla jest jedno cez druhe

twins
16. jún 2008

ale dnes idem na ovocny den dufam ze sa dostanem do toho naspet lebo jedlo bolo vyborne aj sa bojim postavit na vahu ci som nepribrala naspet ale dve kg

gucz
16. jún 2008

twins neboj sa, také hrozné to nebude, ja som už 3x zhrešila a váha ide aj tak dole, len to nevzdávaj a pokračuj ďalej, potrebujem Vás parťáčky 😉 , keby Vás nebolo, možno by som s tý už dávno sekla, hlavne keď MM uvarím niečo fakt dobré a nemôžem, resp. nechcem si kvôli dietke dať

jahodkajaja
16. jún 2008

dobré ránko žienky....No ja mám dnes ovocný....a mám dolu už 1,9 kg 😎 jeeeej tak sa teším., snažím sa nezhrešovať...včera som mala na večeru puding mňam super bol....no dnes sa potrápim s ovocím som zvedavá, ako zvládnem...pekný dník želám 😉

kitaka
16. jún 2008

dobré ránko...ovocný mám aj ja ,práve som dojedla 2 broskynky a nektarinku

aniel
16. jún 2008

čaute babenky ,ja som raňajkovala čerešne a po včerajšku mi je nejak plano, ale nejdem na ovocný ako twins, lebo dva ovocné po sebe nezvládnem a neviem či zvládnem zajtrajší. Asi vyskúšam mirestine jabľčka 😀

kitaka
16. jún 2008

kúpila som si na ovocný deň KAKI ,mám to prvý krát,ani neviem ako sa to je. Je sa len tá dužina ,alebo celé aj so šupkou? Viete niekto poradiť?

kitaka
16. jún 2008

už som si to vyčítala ako sa to je,vdaka

gucz
16. jún 2008

čauko aniel dala si si zákusček aj za mňa, či si odolala? Chvíľu sa tu neobjavím, keĎ sa malá zobudí štartujeme do Trnavy, treba zaplatiť šeky, čo to ešte dokúpiť.

aniel
16. jún 2008

já už som dnes bola v tt.Dala som si aj za teba aj za lauriku aj za všetky čo ste tu.

kitaka mala si na mysli hurmikaky?to sa šúpe 😉

kitaka
16. jún 2008

kto z Vás má orbitrek? Ste spokojné so značkou a kvalitou? Chceme si ho kúpiť,len neviem akú značku,alebo na tom nezáleží? A určite aj za normálnu cenu!

blumchen
16. jún 2008

ahojte, aj ja mam dnes ovocny 😒 ale zatial pohoda, na ranajky som mala banan a zopar bobul hrozna. Cez vikend som nezhresila, a som na seba hrdaaaaaaa 😎

blumchen
16. jún 2008

kitaka ja mam steper, ten mi staci, krasne sa z toho chudne na stehnach a zadku, na brucho robim klasicke brusaky.

aniel
16. jún 2008

bože baby , 😅 ako vám závidím tie čo máte pevnú vôlu