90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ninny
27. feb 2010

dobre ranko

lubikaf, tie citronove mesiaciky, ktore robili vcera v telerane? 😉

yanna20
27. feb 2010

lubikaf ja som si tiez teraz objednala tu rotanu z avonu,hned vyskusam ako pride, som zvedava, lebo zevraj je to fajne na boky a pas, a to je to co potrebujem najviac upravit

yanna20
27. feb 2010

adamko a to si tie makove rezance a kapustove fliačky aj osladis?, lebo ja obidvoje zbožnujem, by som to jedla stale

adamko05
27. feb 2010

yanna.. hej, osladím... a kapustové osolím a okorením 😉

domyyy
27. feb 2010

kočky aj aj mám doma tú rotanu 😅 tri máme 😀 sme to kúpili v Tescu pred dvomi mesiacmi tak budem aj ja na tom chudnúť 😀 Ďakujem za tip 😉

lubikaf....ja by som bola spokojná keby dám dole ešte 10kg 😀 ale postačí aj ďalších 7 🙂 a ty chceš koľko schudnúť? 😵

lubikaf
27. feb 2010

ninny presne tie 😀 😀 vcera ma inspirovali 😉

domyyy ja som chcela celkovo 10kg, 3 uz mam dole, takze este tych 7, len by som bola rada, keby sa mi to podarilo tak do polky aprila, lebo potom chcem ist pozerat saty svadobne.

folly
27. feb 2010

čaute kočky

môžem sa pridať k Vám? Začínam od pondelka.. dúfam, že som tu diétu správne pochopila a podarí sa mi schudnúť..

Ako sa darí Vám?

lubikaf, tie citronové mesiačiky sú fakt super, zvyknem ich často robiť.. 😉

domyy tu rotanu poznam z detstva, nevies ci sa este stale da kupit v tescu? alebo niekde inde? tiež by sa mi zišla.

pekný víkend, majte sa

lucijja
27. feb 2010

ja som si rotanu kupovala normalne v obchode so sportovymi potrebami. Bola okolo 15eur. 😉

misinn
27. feb 2010

dakujem baby, tak zajtra si dam tie cestoviny..som zvedava ako zvladnem ten ovocny ked kedze ja sladke az tak velmi nemusim 😒

yanna20
27. feb 2010

ahojte tak ja mam dnes škrobovy den, akurat som doobedovala ..nasla som jeden receptik na internete:
dáte si prevriet fazulku v paradajkovej omacke ( z konzervy) a k tomu opeciete par platkov zemiakov+ jeden krajec chlebika. bola to mňamka 😵

adamko05
27. feb 2010

yanna... máme rovnaky dník 🙂, aj misinn.... tak super, zajtra ja tie kapustove fliačiky, už si dusím kapustu, nech toho nemám zajtra veľa, lebo pre ostatnych "spoluobyvateľov" 😀 😀 😀 bude plneny kelovy list... 😝 😝 ...

yanna20
27. feb 2010

ja este neviem co zajtra..dala by som si asi tiez tie flacky, alebo si spravim nejake tie spagety s paradajkami
adamko a ktory dni mas? ja šiesty

adamko05
27. feb 2010

yanna20, ja tiež 6 😉

yanna20
27. feb 2010

super takže sa budeme potporovat pocas vodneho dna ! 😉

ninny
27. feb 2010

baby, ak som to správne pochopila, tak keď máme bielkovinový deň tak mäso sa v žiadnom prípade nemôže jesť zo zemiakmi, ryžou, cestovinami.. že? Najlepšie zo zeleninou, však?

ninny
27. feb 2010

lubikaf, a ty este kojis alebo uz nie? 😉

adamko05
27. feb 2010

ninny... veľmi správe.... maso, na druhy den tie zemiaky, na tretí tie cestoviny...a ku všetkému tony zeleniny, ked ti chutí, ja mám z tym troška problém.... ale prežijem... 😉

lubikaf
27. feb 2010

ninny uz asi dva tyzdne nekojim. zacala som drzat dietu, ked som uz mala dost malo mlieka a nemam pocit, ze by som ho mala este menej, ked som zacala. ale celkovo maly byval strasne hladny. vzdy ked dojedol, tak vrestal, co bol este stale hladny, tak som to nakoniec nechala tak a prestala som s kojenim.

ninny
27. feb 2010

adamko, no mne chvalabohu zelenina problém nerobí... milujem zeleninu 😀

yanna20
28. feb 2010

ahojte tak ako vam to ide?

misinn
28. feb 2010

ahojte, tak ja dnes taham 3den ale uz teraz sa citim ovela lepsie 😀 zatial sa drzim, chcelasom si spravit tie cestoviny, ale nakoniec si robim tu pizzu s paradajkovou omackou 😉 🙂

adamko05
28. feb 2010

... mne celkom OK... no, uvidíme.. ked si odmyslím, že som mala dnes kusok z marpcipánu, čo som z mrazáku vybrala tortu... chlapi mali už doobeda, ja budem mat na večeru...

... a robím prvykrát plnené kelové listy, už teraz, nevysmažené vyzeraju supeeeer 😝 😝 😝 ... ale nedám si, teším sa na tie kapustove fliačiky.... možno jeden kelovy list "schovám" na utorok, je tam si kur. maso aj syr... ale to by som asi prižmurila oko.... no uvidím 😝

saraja
28. feb 2010

ahojte, potrebujem schudnúť, možem sa k vam pridat? Stiahla som si dietu z internetu, dnes ju idem prestudovat a od zajtra zacnem 🙂

misinn
28. feb 2010

ahoj saraja, budeme radi aspon nas tu bude viac a mozeme si radit a podporovat sa 😉 😉 🙂

ninny
28. feb 2010

adamko, ako robíš tie kelové listy? 🙂

ninny
28. feb 2010

saraja, super 🙂 držím pršteky, tak to na tom budeme rovnako, ja mám zajtra 5 deň, takže budeme mať obe bielkovinový 🙂

zuzanaca
28. feb 2010

Ahojte 🙂

Vítam saraju 😉 😀

ninny, saraja - aj ja mám zajtra bielkoviny, dnes sa trápim s ovocím 😝

zuzanaca
28. feb 2010

Ja si zajtra v bielkovinový deň dám segedínsky guláš s celozrným chlebíkom. Dnes na obed som robila a odložila som si na zajtra. Je síce s kyslou smotanou, no nevadí 😉 😝 😀
Pekný zvyšok nedele 🙂

lubikaf
28. feb 2010

ahojte, ja som sa dnes rozhodla, ze budem tocit iba 3 dni bez vitaminoveho (ci ako sa ten ovocny den vola), pretoze len malokedy som dokazala jest iba ovocie, tusim sa mi to podarila nejake 2-3 razy 😖

aj dnes som vydrzala do druhej poobede, potom hlad jak svina a nic sme nemali lebo drahy je dnes v robote, tak som nevarila, tak som mala iba slaninu v chladnicke....no proste som to nevydrzala a osmazila som si ju s chlebom 😝
tak budem tocit iba 3 dni a som zvedava, ako to pojde, ved niekto to tu uz tak drzi, ze nema vitaminy. tusim ty domyyy? ci nie?

lubikaf
28. feb 2010

no tak to nas bude dost kto bude mat zajtra bielkoviny 😉 ja si budem robit morcacie raznici, drahemu tam pichnem este aj syr, ja len masko a zeleninu. ale uz teraz sa tesim.